Ścięty przez islamistów soborowy duchowniak przekazał ziemię pod budowę meczetu

Neokościelniacki duchowniak ścięty przez islamistów wcześniej podarował neokościelniacką ziemię pod budowę meczetu w „ekumenicznym” bluźnierstwie.

aaa

Soborowy duchowniak, Jacques Hamel, stoi przed swoim „eucharystycznym” stolikiem obiadowym a za chrzcielnym „garem” nowej religii soborowej dostosowanej do Nowego Porządku Świata. Duchowniak był nieszczęsną ofiarą islamskich niewiernych, którym wcześniej podarował, należącą swego czasu do Kościoła Katolickiego, ziemię pod budowę meczetu. Był on ofiarą fałszywej doktryny „ekumenizmu” judeochrześcijańskiej sekty soborowej Nowego Porządku Świata. To heretyckie nauczanie jest całkowicie sprzeczne z orzeczeniami katolickich papieży i soborów Kościoła Katolickiego potępionych jako herezja synkretyzmu, jest pochodną wszechogarniającej herezji judeomasońskiego modernizmu.

———————————————————————————————————

Okazuje się, że jest nieco więcej informacji w sprawie soborowego duchowniaka Jacques’a Hamela, który został ścięty w judeochrześcijańskiej świątyni dnia 27 lipca 2016 roku podczas symulowania odprawiania „mszy świętej”, a w rzeczywistości judeochrześcijańskich rytuałów dostosowanych do Nowego Porządku Świata. Ponadto Hamel został zaatakowany z powodu własnej głupoty uprawiania judeomasońskiej doktryny „ekumenizmu”.

Ta herezja, wprowadzona i spopularyzowana przez zbójecki, judeomasoński anty-sobór Vaticanum II (1962-1965), naucza, że „my wszyscy wyznajemy tego samego Boga” i, że „każda religia jest równie dobra jak inna”. To diabelskie, judeomasońskie nauczanie stoi w absolutnej sprzeczności z nauczaniem papieży i soborów Kościoła Katolickiego, nie mówiąc już o Piśmie Świętym, które potępiły takie idee jako herezję „synkretyzmu”, odgałęzienie wszechogarniającej herezji judeomasońskiego modernizmu.

Duchowniak Hamel podarował ziemię historycznego Kościoła Katolickiego w Saint-Etienne-du-Rouvray, Francja, w 2000 roku dla islamistów po to żeby wybudowali oni na tej ziemi meczet Yahya. W ten sposób ten judeochrześcijański duchowniak popełnił publicznie grzech śmiertelny bluźnierstwa.

Paradoksalnie, powtórnie trzeba podkreślić, że to właśnie w tym meczecie morderca Hamela został sfanatyzowany. Meczet został zbudowany bezpośrednio obok judeochrześcijańskiej świątyni, będącej swego czasu budynkiem Kościoła Katolickiego, a obecnie przejętego przez antykatolicją sektę judeochrześcijańską Nowego Porządku Świata.

W tym przytulnym gniazdku, duchowniak Hamel także zezwalał islamistom na korzystanie z innych pomieszczeń podczas odrażającego okresu ramadanu. Mówiło się, że Hamel ma „bliskie relacje z imamem” tego meczetu. W końcu dla tego nieszczęsnego duchowniaka finał znajomości z niewiernymi nie miał szczęśliwego zakończenia ponieważ „ekumenicznie” poderżnięto mu gardło.

(Na podstawie informacji zaczerpniętych z Christian Post)

Zgon duchowniaka Hamela był nafaszerowany ironią. Popełnił on grzech śmiertelny bluźnierstwa, zaangażował się w śmiertelny grzech synkretyzmu, został zamordowany przez islamistę, który został zindoktrynowany i zradykalizowany w tym samym meczecie dla którego Hamel bluźnierczo podarował ziemię ukradzioną Kościołowi Katolickiemu.

Zamiast sprzedawać się islamistom powinien ten nieszczęsny, bluźnierczy duchowniak spróbować nawrócenia tychże islamistów na katolicyzm. Ale, tak dla pewności, bluźnierca Hamel nie jest żadnym „męczennikiem”. On nie był nawet katolickim księdzem, był jedynie funkcjonariuszem judeochrzescijańskiej sekty soborowej, wyznawcą nowej antychrystusowej religii wypichconej przez judeomasonerię. Nie był on w stanie nawrócić islamistów na Katolicką Wiarę, której on sam nie posiadał. I to jest prawdziwa ironia w sprawie Hamela.

Papież Franciszek: "Islam i chrześcijaństwo podzielają tę samą ideę podboju"
Papież Franciszek: „Islam i chrześcijaństwo podzielają tę samą ideę podboju”

Na podstawie portalu katolickiego (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://www.traditio.com/comment/com1608.htm

Data publikacji: 30.07.2016

Opracowanie GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *