Strona główna > NWO > Apokalipsa > Zamachy terrorystyczne jako narzędzie Antychrysta do wprowadzenia totalnej kontroli

Zamachy terrorystyczne jako narzędzie Antychrysta do wprowadzenia totalnej kontroli

Unia Europejska zamierza poszukiwać terrorystów w sieciach społecznościowych przy pomocy izraelskich technologii.

a0

Pachołki Antychrysta organizują i przeprowadzają zamachy terrorystyczne w celu wprowadzenia systemu totalnej kontroli nad każdym człowiekiem planety. Ta panika i histeria rozdmuchiwana przez światowe, antychrystusowe media, ma to właśnie na celu żeby zastraszyć i pozbawić ludzi wszystkich praw i wolności!

———————————————————————————————————

Unia Europejska zainteresowała się izraelskimi technologiami docelowego monitoringu (target monitoring – tłum.) sieci społecznościowych w celu „wyłuskiwania” samotnych terrorystów na podstawie internetowej aktywności. O tym fakcie poinformował koordynator Unii Europejskiej do zwalczania terroryzmu, Gilles de Kerchove, podczas wystąpienia we wtorek 19 lipca, na międzynarodowej konferencji służb wywiadowczych w Tel Aviv, donosi agencja Reuters.

„Jak wykrywać tropy potencjalnego terrorysty, który nie posiada kontaktów z żadnym ugrupowaniem, który, po prostu, przesiąknął ideami  i dopiero zaczął wyrażać swojego rodzaju zaangażowanie? To jest skomplikowane zadanie” – powiedział de Kerchove. Jednocześnie podkreślił, że „Izrael wypracował wiele możliwości w cyberprzestrzeni”.

Izraelscy urzędnicy nie ujawniają jak bardzo udało im się posunąć w rozwoju podobnych technologii identyfikacji potencjalnych terrorystów. Zresztą europejskie standardy praw obywatelskich różnią się od izraelskich, podkreślił de Kerchove. Oni przykładają więcej uwagi sferze prywatnej co utrudnia wprowadzanie podobnych technologii poza granicami Izraela.

Koordynator Unii Europejskiej zauważył także, że w Europie były podejmowane próby obciążenia dostawców usług internetowych monitoringiem internetu. Jednakże dostawcy usług internetowych uchylają się od realizacji podobnych zadań powołując się na złożoność identyfikacji potrzebnych danych z ogromnej masy informacji.

„Tak więc istnieje możliwość, że ingerencja człowieka jest konieczna” – powiedział de Kerchove. Jednocześnie wyraził on nadzieję, że uda się znaleźć sposób ażeby opracować proces przetwarzania danych w sieciach społecznych na poziomie bardziej zautomatyzowanym.

Za: http://3rm.info/main/63605-terakty-kak-instrument-antihrista-dlya-totalnogo-kontrolya-es-sobiraetsya-iskat-terroristov-v-socsetyah-s-pomoschyu-izrailskih-tehnologiy.html

Data publikacji: 20.06.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 40 = 44