Strona główna > NWO > Apokalipsa > Zamach w Watykanie? George Soros finansuje $1.7 mln jezuickie NGOs

Zamach w Watykanie? George Soros finansuje $1.7 mln jezuickie NGOs

Trzy bliskie Papieżowi Franciszkowi instytucje charytatywne otrzymały ponad $1.7 mln w ostatnich latach od Open Society Foundations George’a Sorosa, ujawnia weteran dziennikarz watykański Marco Tosatti.

Jesuit Refugee Service otrzymał $176,452 od Sorosa w 2018 na „wsparcie praw migrantów” w Ameryce Łacińskiej. Hiszpański Jesuit Migrant Service otrzymał $75.000 od założenia w 2016 i $151.125 w 2018. Jesuit Worldwide Learning USA otrzymał $890.000 w 2016 i kolejne $41.000 w 2018, jedyna katolicka NGO wymieniająca Open Society jako jednego z „partnerów” na swoim portalu, pisze Tosatti.

W sumie dotacje George’a Sorosa dla jezuickich fundacji wyniosły $1.702.577 w ostatnich 4 latach. Finansowanie to jest szczególnie kontrowersyjne, gdyż Open Society agresywnie wspiera aborcję, homo małżeństwa, liberalizację narkotyków i islamizację Zachodu. W ostatnich 4 latach Soros Foundation przekazała prawie $12 mln dla Międzynarodowej Federacji Planowanego Rodzicielstwa / International Planned Parenthood Federation (IPPF) i jej politycznego ramienia w USA, Planned Parenthood Action Fund.

W 2016 ujawniono, że fundacja Sorosa przekazała $1.5 mln na stłumienie skandalu dotyczącego zbierania organów i tkanek z aportowanych dzieci przez Planned Parenthood.

W 2017 irlandzki rząd nakazał Amnesty International zwrócić ponad $160.000 przekazanych przez Open Society na legalizację aborcji w tym kraju.

W połowie lipca ujawniono, że jezuicki abp Santiago del Guatemala, Msgr Gonzalo de Villa y Vásquez, miał powiązania z nie działającą od lat 1990 Guatemala Foundation Sorosa.

Amerykańscy przywódcy katoliccy wyrazili niepokój /US Catholic leaders voiced concern w styczniu 2017 w liście do prezydenta Trumpa, że George Soros mógł spiskować z Hillary Clinton, Johem Podesta i administracją Obamy w zmuszeniu do ustąpienia Papieża Benedykta XVI i zastąpienia go Papieżem Franciszkiem, opierając się na E-Mails released by Wikileaks:

„Zaniepokoiła nas informacja, że w trzecim roku pierwszej kdencji administracji Obamy, Pana wcześniejszego oponenta, sekretarz stanu Hillary Clinton i inni urzędnicy rządowi, z którymi była powiązana, zaproponowała katolicką „rwolucję” / proposed a Catholic “revolution” , przez którą osiągnie się zgon tego co pozostało z Kościoła Katolickiego w Ameryce.Około rok po tej e-mailowej dyskusji, której nigdy nie zamierzano upublicznić, widzimy, że Papież Benedykt XVI zrezygnował w bardzo niezwykłych okolicznościach, i został zastąpiony przez papieża, którego pozorną misją jest zapewnienie duchowego składnika do radykalnej ideologicznej agendy międzynarodowej lewicy / the radical ideological agenda of the international left. Pontyfikat Papieża Franciszka wielokrotnie zakwestionował swoją legitymację”.

Forbes szacuje fortunę George’a Sorosa na $8.3 mld. Budżet Open Society Foundation na  2020 wynosi $1.2 mld. Catholic News Agency zapytała fundacje jezuickie o ich związki z Sorosem i jego pro-aborcyjny program, ale do tej pory nie otrzymała odpowiedzi.

https://www.tldm.org/news47/vatican-coup-george-soros-funds-jesuit-ngos-with-$1.htm

Czytaj na moim chomiku: Papież Paweł VI oszustwo stulecia

AGENCI 666 TERAZ ROZPUSZCZENI W RZYMIE
„Agenci 666 są teraz rozpuszczeni w Rzymie i weszli na najwyższe miejsca hierarchii. Będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi, do czasu kiedy wszystko co pozostanie wyjdzie z oczyszczenia”.                                                         – Pan Jezus, 25.07.1977

„Moje dzieci, w przeszłości Mój Kościół, Moi ludzie przechodzili przez tygle cierpienia, ale powiem wam: Mój Dom , Mój Kościół na ziemi przechodzi próbę dużo większą niż kiedykolwiek w historii. Lucyfer z agentami teraz pilnie pracują i odnoszą największy sukces w tej chwili w dążeniu do obalenia Tronu Piotrowego i umieszczenia w Rzymie papieża, który jest antypapieżem historii”. – Pan Jezus, 18.06.1978

„Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta” – Matka Boża w La Salette, 19.09.1846

„Bez licznych modlitw koniecznych do zrównoważenia wagi i aktów wynagrodzenia od dzieci ziemi, na Tronie Piotra zostanie ulokowany ten, który wprowadzi dusze i Dom Boży w głęboką ciemność”.                                                                                                   – Matka Boża, 18.03.1974

Są to przekazy Naszego Pana i Matki Bożej dla Weroniki Lueken w Bayside, NJ.

TheGatewayPundit.com

Collin McMahon

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *