Strona główna > Polska > Zamach w Polsce już wkrótce – Fałszywe Flagi

Zamach w Polsce już wkrótce – Fałszywe Flagi

Paryż, Bruksela to operacje fałszywej flagi!

Nie dajcie się na nie nabrać!

Co to jest operacja fałszywej flagi?

Jest to tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje. Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. Często celem jest obarczenie winą kogoś innego np. wrogiego państwa, organizacji albo grupy etnicznej. Historia zna setki tysięcy operacji fałszywych flag, które w konsekwencji doprowadzały do wojen i rozlewu krwi. Oto kilka najbardziej znanych w naszym stuleciu.

Puppet Leads The People

Prowokacja gliwicka

Niemiecka operacja dywersyjna na niemiecką radiostację w Gliwicach, dokonana w czwartek 31 sierpnia 1939 o godz. 20:00. Wykorzystany przez niemiecką propagandę jako główny „dowód polskich prowokacji”. Berlińskie radio informowało ponadto o kilku innych atakach rzekomych powstańców, których – już na terytorium Niemiec – wspierać miały regularne oddziały Wojska Polskiego wyposażone w broń ciężką. W ten sposób nazistowska propaganda już 31 sierpnia o godz. 22:30 obwiniła Rzeczpospolitą o rozpoczęcie wojny a III Rzeszę przedstawiła jako ofiarę polskiej agresji. Dla Hitlera incydenty graniczne stanowiły alibi a dla Francji mogły stanowić pretekst do nieudzielenia Polsce militarnej pomocy.

Rodzimi terroryści

Rodzimi terroryści

Prowokacja gliwicka była jednym z serii przedsięwzięć Hitlera, mających zapobiec przekształceniu planowanej agresji III Rzeszy na Polskę w II wojnę światową, poprzez powstrzymanie sojuszników Rzeczypospolitej od wywiązania się z zobowiązań sojuszniczych wobec Polski, co dla Niemiec oznaczałoby ryzykowną wojnę na dwa fronty  – konsekwencje tej operacji znamy wszyscy.

Kolejnym przykładem jest Operacja Northwoods lub Northwoods

Amerykanie są specjalistami od wysadzania samych siebie i zwalania winy na innych, by pod przykrywką ‘walki z terroryzmem’ grabić i podporządkowywać sobie inne kraje. Northwoods był to kryptonim tajnej operacji zaproponowanej przez rząd Stanów Zjednoczonych w 1962 roku. Zakładał przeprowadzenie przez CIA lub inne agencje rządowe ataków terrorystycznych w miastach USA. Ataki te miały zwiększyć publiczne poparcie dla planowanej wojny przeciwko Fidelowi Castro na Kubie. Jeden z wariantów planu proponował rozpętanie kampanii terroru kubańskiego na obszarze Miami, innych miast Florydy, a nawet w samym Waszyngtonie (!!!) – nie dziwcie się zatem, że w Europie idą w powietrze stacje metra i lotniska.

Zawarte w planach operacji porwanie samolotu oraz zamachy brzmi znajomo?

sam

Obwiniające przy pomocy fałszywych dowodów rząd Kuby miały stanowić Casus belli dla Stanów Zjednoczonych. Operacja Northwoods została opracowana przez Kolegium Połączonych Szefów Sztabów, podpisana przez przewodniczącego Lymana Lemnitzera i wysłana do sekretarza obrony. Plan był częścią amerykańskiego Projektu Kuba (Operacja Mongoose), inicjatywy zmierzającej do odzyskania kontroli nad Kubą. Operacja nigdy nie została oficjalnie zatwierdzona ani wykonana.

Bardzo podobna do bieżącej sytuacji w Europie z kryzysem uchodźców w tle była operacja GLADIO

Gladio – tajna struktura bojowa utworzona w łonie wojskowych służb specjalnych we Włoszech wlatach 50. XX w., kiedy to doszło do porozumienia włoskiego wywiadu wojskowego SIFAR z CIA w sprawie amerykańskiego planu „Demagnetize” w którym postanowiono, że zapobieżenie możliwości przejęcia władzy przez komunistów we Włoszech i we Francji jest celem priorytetowym, co należy osiągnąć przy użyciu wszelkich środków. Struktury Gladio funkcjonowały później w wielu krajach zachodniej części Europy, Grecji i Turcji. Trzonem tej organizacji byli zatwardziali antykomuniści, głównie konserwatyści także naziści, których zadaniem było zapobieżenie ewentualnej inwazji ze strony ZSRR. Gladio miała przeciwdziałać dojściu komunistów do władzy – co było realne w latach 70., gdy elektorat Włoskiej Partii Komunistycznej znacząco wzrósł. Przygotowaniom do prewencyjnego uderzenia w komunistów miała służyć opracowana przez amerykański (zauważcie, że znowu przewija się amerykańska „pomoc”) wywiad „strategia potęgowania napięcia” (ang. strategy of tension) przy pomocy zorganizowanych rzekomo przez europejską skrajną lewicę zamachów terrorystycznych i morderstw, faktycznie dokonywanych przez grupy skrajnie prawicowe. Gladio była też częścią struktury Stay-behind działającej w wielu krajach NATO. We Włoszech miała powiązania z tajną lożą P2, która pod wodzą bankiera i faszysty Licio Gelliego skupiała magnatów władzy ekonomicznej, politycznej i wojskowej. Więziony przez Czerwone Brygady Aldo Moro, przypominając w memoriale kolegom partyjnym różne ciemne sprawy, jako pierwszy wskazał na istnienie Gladio. Afera z Gladio wybuchła w październiku 1990 r., gdy sędzia śledczy Felice Casson ujawnił, że prowadząc przed laty śledztwo w sprawie zamachu z maja 1972 r., w którym zginęło pięciu karabinierów, uzyskał od jednego z zamachowców zeznania wskazujące na równoległą strukturę służb specjalnych podległą NATO.

Reasumując:

Hitler posłużył się operacją fałszywej flagi, by najechać na Polskę. Włosi używali fałszywych flag aby zablokować przejęcie władzy przez opozycję. Amerykanie używają fałszywych flag NIEUSTANNIE aby manipulować optyką opinii publicznej i przedstawiać siebie jako zbawców świata oraz ‘gwarantów bezpieczeństwa’ podczas gdy tak naprawdę są największym światowym agresorem. Niebezpiecznej broni w Iraku nie znaleźli do dziś, za to w nieznanych okolicznościach wyparowało z Iraku złoto. Wietnam, Kambodża, Serbia i ostatnio Syria – to tylko nieliczne operacje wojenne w których Stany Zjednoczone brały lub biorą udział dla własnych korzyści a które zaczynały się od operacji fałszywych flag z udziałem służb!!!

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, TO ZNOWU SIĘ DZIEJE!!!

Komu potrzebne są teraz fałszywe flagi w Europie? Kto wymyślił system bankowy, który stoi nad coraz większą przepaścią? Kto zarobił na odbudowie Europy po II wojnie światowej? – Ten kto raz zarobił na drugiej, zarobi i na trzeciej i to właśnie trzeba mieć na uwadze czytając medialne ścieki, które wyraźnie nawołują do konfliktu z Islamem. Zobaczcie medialną międzynarodową manipulację na ogromną skalę:

1.Tuż po „atakach” w Brukseli nasze europejskie „władze” przyjęły takie oto stanowisko:

Jacek Sasin: Być mooże część wolności obywatelskich będzie trzeba na pewien czas zawiesić.

Być może ?! Na pewien czas?! Część ???!  Naprawdę nie śmierdzi to Wam ani trochę?

Minister Spraw Wewnętrznych Austrii idzie jeszcze dalej i zapowiada przerobienie Europy na fortecę . Pytanie zasadnicze do Pani minister –w którą stronę zamierza skierować strażników i elektrycznego pastucha? Do zewnątrz, czy może do środka?

Fałszywe flagi z Paryża, Brukseli oraz wszystkie te, które dopiero się wydarzą (a wydarzą się na pewno) mają na celu ograniczenie naszych swobód obywatelskich !!!

święta wojna - zdjęcie ze strony sponsorowanej przez ISIS
święta wojna – zdjęcie ze strony sponsorowanej przez ISIS
Żebyśmy zbyt długo nad tym nie rozmyślali, kilka dni po atakach w Brukseli ktoś „morduje strażnika w elektrowni atomowej i kradnie jego przepustkę”. Z racji tego cała Unia wstrzymuje oddech i robi pod siebie, bo przecież nie można tej przepustki anulować czy zgłosić do wewnętrznego systemu bezpieczeństwa tak jak się to robi ze skradzionymi dokumentami na całym świecie. Prawda? TRZEBA SIĘ BAĆ.

Ponieważ nieszczęścia chodzą parami, zaledwie w kilka dni po tym PIORUNUJĄCO NIEBEZPIECZNYM zdarzeniu została przeprowadzona ewakuacja terminala na Lotnisku w Modlinie.Mimo, że NIC NIE ZNALEZIONO strach i domysły pozostały. Na tym właśnie polega skuteczna manipulacja – na naciskaniu odpowiedniego guzika w odpowiednim czasie. Miesiąc temu taka ewakuacja Modlina w naszych głowach umiejscowiłaby się co najwyżej jako głupi żart. Jednak teraz sytuacja jest zupełnie inna – po Brukseli Polacy już oczami wyobraźni widzieli terrorystę – zamachowca z pasam szahida na brzuchu. I nieważne, że taki alarm bombowy może zgłosić KAŻDY jednym telefonem. W każdej chwili. Z punktu operacji fałszywej flagi odpowiedni przekaz podprogowy jest bardzo istotnym elementem całego planu, ponieważ establishment liczebnie stanowi miażdzącą MNIEJSZOŚĆ, zatem żeby wprowadzać w czyn wszystkie wymyślone niegodziwości musi mieć poparcie opinii publicznej, czyli krótko mówiąc nasze. Obecnie zależy im abyśmy przestali czuć się bezpiecznie, ponieważ mamy z ulgą i bez protestów przyjąć „rozwiązania bezpieczeństwa”, które nam niebawem zaproponują. Jakie to będą rozwiązania? Moim zdaniem  Rząd Światowy niebawem ogłosi, że terroryści kupując broń płacą zawsze gotówką więc trzeba będzie zlikwidować gotówkę jako całe zło, jako źródło finansowania terroryzmu. W ten sposób staniemy się już w pełni niewolnikami wirtualnego pieniądza i mocno zachwiany system kapitalistyczny upadnie na cztery łapy. Już niedługo skończy się także era książeczkowych paszportów. Dla naszego dobra i ochrony dostaniemy chip, taki elektroniczny paszport pod skórę, żeby nasze kochane opiekuńcze służby wiedziały zawsze gdzie jesteśmy i mogły nam w razie potrzeby pomóc.Przy okazji również, oczywiście ze względów bezpieczeństwa, chip będzie mógł zbierać o nas mnóstwo dodatkowych informacji – w jakim banku mamy rachunek i jakie jest jego saldo, gdzie chodzimy do lekarza, jakie recepty realizujemy, czy szczepimy siebie i dzieci regularnie, gdzie i jakie robimy zakupy, czego szukamy w Internecie oraz czy chodzimy z psem regularnie do weterynarza.

flaga

Zmiany oczywiście nie będą wprowadzane nie szybko. Proces rozciągnie się w czasie, postępując krok po kroku  aby każdy leming zdążył się z nim oswoić. Każdy myślący rebeliant będzie dyskretnie eliminowany, pod pretekstem szerzenia rasizmu i „mowy nienawiści”.

Wisienką na torcie będzie wojna z Islamem w Europie. Domyślacie się już może, kto w niej będzie walczył? Wszyscy będziemy! Będą nas podkurwiać występkami uchodźców, ich bezkarnością i chamstwem, aż w końcu nie wytrzymamy i wyjdziemy. O to chodzi, taki jest plan. Chcą nas na siebie napuścić i zaszczuć wzajemnie. Stronie islamskiej dużo nie trzeba, ona ma swoją świętą wojnę we krwi no i trzeba to jasno powiedzieć – to Ameryka wraz z Europejskimi sojusznikami stopniowo destabilizowała sytuację na bliskim wschodzie. Do wojny pozostaje jedynie odpowiednio nastroić stronę europejską…

Tak, tak moi drodzy. Nadchodzą bardzo ciekawe czasy.

Jolanta Bezbożna.

Pressmix Media Group Ltd

Pressmix 2016

Za: http://pressmix.eu/2016/04/04/zamach-w-polsce-juz-wkrotce-falszywe-flagi/

Data publikacji: 4.04.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *