Strona główna > Świat > Zamach stanu Chabadu na Ukrainie: podwójna gra Chazarów – strzelają do obu stron

Zamach stanu Chabadu na Ukrainie: podwójna gra Chazarów – strzelają do obu stron

Michael Aquino z NSA ustanowił Kościół Seta w USA. Michael Aquino to dyspozycyjny agent Chabadu.

a
Kraina Seta Michael Aquino! Należysz do plemienia Seta/                  Set – Sata – Szatan, Kościół Seta

1.Toczona przez millenia walka między Rusią i Chazarią na obszarze zwanym „Ukraina” przez judeo-komunistów w 1922

Izraelski Kneset skrytykował antysemickich neo-nazi na Ukrainie, którzy przejeli władzę antykonstytucyjnym zbrojnym zamachem stanu w Kijowie. Niesławny izraelski działacz Avigdor Eskin wypowiedział się przeciwko tym neo-nazi, i jednocześnie stał się znany ostatnio jako zwolennik białych suprematystów w RPA, którzy sami stali się ofiarami rasowego ludobójstwa. Avigdor Eskin jest żywym przykładem podwójnej gry w jaką bawi się Chabad strzelając do obu stron.

——————————————-

a

Avigdor Eskin protestuje przeciwko ludobójstwu Boerów w RPA. Mimo że ukrywa przed Boerami to, że jest ultra-radykalnym talmudystą chcącym zbudować Globalny Syjon ściśle według Talmudu, który nawołuje do globalnego ludobójstwa Gojów, łącznie z białymi Gojami. To jest dokładnie to co talmudyści Chabadu robią w tej chwili na Ukrainie.

Avigdor Eskin jest NEO-NAZI. Jest talmudycznym FASZYSTĄ, arcy-syjonistą odpowiedzialnym za ludobójstwo kulturowe i czystkę etniczną w państwie Izrael.

Karierę polityczną rozpoczął od zbezczeszczenia grobu Palestyńczyka Izza al-Dina al-Qassama w 1999: na grobie umieścił łeb świni. A Talmud wzywa do GLOBALNEGO LUDOBÓJSTWA nie tylko Palestyńczyków, ale WSZYSTKICH GOJÓW, łącznie z białymi. Samo słowo „Goje” pochodzi od średniowiecznego pozdrowienia rusko-aryjskiego „Goj Esi”, co znaczy „radość ci” [ang. joy to you]. Angielskie słowo „joy” [radość] pochodzi od średniowiecznego rosyjskiego (ruskiego od Rusi/a303) „Goj”. Jak śmie Avigdor Eskin udawać że broni praw białych w RPA, którzy są poddawani rasowemu ludobójstwu na zasadzie podobnej do ludobójczych zasad Talmudu!

Wszystko co Avigdor Eskin mówi o ukraińskich neo-nazi jest wielkim kłamstwem. Jeszcze więcej, on swoimi kłamstwami próbuje ukryć główny plan Chabadu odbudowy Nowej Chazarii. WSZYSCY EUROPEJCZYCY POWINNI WIEDZIEĆ, ŻE TERYTORIUM UKRAINY W ŚREDNIOWIECZNYCH CZASACH BYŁO RUSIĄ KIJOWSKĄ (ROSJA). RUŚ KIJOWSKA USTANOWIŁ RUSKI KSIĄŻĘ I WALCZYŁ O JEJ ISTNIENIE Z MONGOLOIDALNĄ CHAZARIĄ, KTÓRA PRZESZŁA NA JUDAIZM I ANGAŻOWAŁA SIĘ W OPIUM I HANDEL BIAŁYMI NIEWOLNIKAMI.

a

– Chazarski Kaganat, aszkenazyjskie nazwisko “Cohen” w Ameryce pochodzi od chazarskiego wyrazu “Kagan”, przypisywanego dowódcy wojskowemu w Chazarii. W Rosji to nazwisko pisze się „Kagan” (albo Kaganowicz, to tak a propos persony za plecami Józefa Stalina/Dżugaszwiliego, a303). To słowo pochodzi od średniowiecznego rusko-aryjskiego „kohan” = „drogi’.

a
Ruski książę Światosław pokonał Chazarię 3 lipca 964 AD. (Więcej zdjęć w internetowej wyszukiwarce pod hasłem „святослав победа памятник хазары”/a303)
3 lipca 964 – dzień wielkiego rosyjskiego zwycięstwa nad chazarskim kaganatem
3 lipca 964 – dzień wielkiego zwycięstwa Rusi nad chazarskim kaganatem

2. Wszyscy liderzy opozycji na Ukrainie są Żydami, w tym liderzy pseudo-aryjskich neo-nazi

Przyjrzyjmy się tym tzw. aryjskim białym suprematystom, ultra-radykalnym neo-nazi na Ukrainie. Wszyscy liderzy tzw. opozycji ukraińskiej są ŻYDAMI (tj. Chazarami/Turkami udającymi „wybranych przez boga Etiopczyków” z plemienia Seta / plemienia Judy) – Arsenij Jaceniuk, Wladimir Kliczko, Julia Tymoszenko, oraz Oleg Tjanybok i Dmitro Jarosz, liderzy ultra-radykalnych neo-nazi. Głównym sponsorem ultra-radykalnych „Prawego sektora” i „Swobody” jest Ihor Kolomoysky, najbogatszy obywatel Izraela, drugi najbogatszy człowiek na Ukrainie, i przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów (JEC).

a

– Wszyscy tzw. „liderzy opozycji” na Ukrainie są Żydami. Nie mogli przejąć władzy poprzez demokratyczne wybory. I dlatego zorganizowali antykonstytucyjny zamach stanu, wynajęli zdeklasyfikowaną młodzież, i nakarmili ją środkami psychotropowymi i kłamstwami – ultra-radykalną neo-nazi demagogią. „REWOLUCJA W KIJOWIE” TO CHAZARSKI / TURKIC CYRK. A Ameryka i UE grają razem z Chabadem. Czy to jest koniec europejskiej cywilizacji?

a
Jak Żydzi kontrolują ukraińską opozycję: bracia Kliczko

3. Izraelski magnat Ihor Kolomoysky finansuje neo-nazi Ukrainę w zamian za anty-konstytucyjne mianowanie na gubernatora

Anty-konstytucyjna junta w Kijowie mianowała Ihora Kolomoyskyego, obywatela Izraela, na gubernatora istotnego terenu Ukrainy ze stolicą w Dniepropietrowsku, mimo że ukraińskie prawo zabrania obcym obywatelom zajmowania stanowisk państwowych na Ukrainie.

Kolomoysky jest fasadą dla Chabadu i narzędziem do ustanowienia syjonistycznej kontroli nad Azją. Ten plan ogłosił Kissinger 10 lat temu, bo Chazarowie nie mogą zniewolić Palestyńczyków, a 92% współczesnych Żydów faktycznie jest fałszywymi Żydami z Chazarii. Oni nie są Semitami (czyli pół-czarnymi-pół-białymi). Oni są MONGOLOIDAMI – Chazarami, tj. Turkami [ang. Turks] którzy w VIII wieku przeszli na judaizm. jak mówią ich własne badania DNA, ich DNA ze strony matki pochodzi od białej kobiety (Rosjanki), a ze strony ojca od Turków i Kurdów. To oznacza, że nie są Żydami według ich własnych kryteriów. Ich ojczyzną jest Turkiestan.

a

Ihor Kolomoysky, najbogatszy obywatel izraelski, drugi najbogatszy człowiek na Ukrainie, przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów, teraz mianowany wbrew ukraińskiemu prawu gubernatorem istotnego terenu na Ukrainie ze stolicą w Dniepropietrowsku (po rosyjsku Dnepropetrovsk).

a

a
Teraz NARÓD zdobył władzę w Kijowie.
a
Ukraińcy, przelewacie swoją krew za tę szumowinę.
Izraelski magnat Ihor Kolomoyskyi finansuje pseudo-aryjskich Neo-Nazi na Ukrainie.
Izraelski magnat Ihor Kolomoyskyi finansuje pseudo-aryjskich Neo-Nazi na Ukrainie.

4. Kolonizacja Ukrainy przez Chabad i Nową Chazarię

Chabad rozpoczął kolonizację Ukrainy. Swoją siedzibę przeniósł z Nowego Jorku do miasta Dniepropietrowsk (po rosyjsku: Dnepropetrovsk), i zbudował tam największy Ośrodek Wspólnoty Żydowskiej na świecie.

a
Ruskie miasto Dniepropetrowsk przekształca się w stolicę Chazarii.
a
Odsłonięto największe w Europie wschodniej Muzeum Holokaustu

Składające się z 7 wież, 20-piętrowe muzeum i multipleksowe centrum, zbudowane kosztem $60 mln, zainicjowali ukraińscy biznesmeni Gennady Bogolubov, przewodniczący Wspólnoty Żydowskiej w Dniepropetrowsku, i Igor Kolomoyskyi, przewodniczący Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej Ukrainy, Europejskiej Unii Żydowskiej, i członek Rady Nadzorczej Wspólnoty Żydowskiej w Dniepropetrowsku. Są partnerami w międzynarodowej firmie przemysłowej Privat Group.

a

Visitors walk inside the opened Jewish Menorah Center in Dnipropetrovsk
Tymczasem słowiańscy „niewolnicy” są skazani na głód.

5. Elitarna jednostka „Jerycho” specjalnych sił Mosadu w czasie ukraińskiej „rewolucji” na Majdanie w Kijowie

Zamieszczone poniżej video pokazuje, że Chabad przysłał swoje siły specjalne z Izraela do walki na Majdanie w Kijowie.

http://www.youtube.com/watch?v=tdb587QlOYA

a

Eduard Hodos, szef wspólnoty żydowskiej w Kharkiv (po rosyjsku: Charkow), wypowiada się przeciwko faszyzmowi Chabadu, i ujawnia informację na temat tajnej operacji jednostki Jerycho Mosadu w protestach w Kijowie.

W rzeczywistości izraelskie siły specjalne Chabadu na kijowskim Majdanie (miejsce protestów) miały więcej bojowników i byli dużo lepiej uzbrojeni niż neo-nazi z zachodniej Ukrainy. Neo-nazi młodzież z zachodniej Ukrainy, wyszkolona w pośpiechu w obozach młodzieżowych NATO w krajach bałtyckich, była tylko przykrywką dla dobrze przygotowanych i bezwzględnych izraelskich sił specjalnych.

Snajperzy którzy strzelali do obydwu stron z Hotelu Ukraina byli snajperami ze specjalnej elitarnej jednostki „Jerycho” Mosadu. Ci sami izraelscy snajperzy z „Jerycho” strzelali do obydwu stron w Moskwie w 1993. Ich styl jest dość charakterystyczny. Ich strzały były rytualne albo ofiarne, czyste – koszerne – strzały trafiające w tętnice, by nie można było ratować ofiar, wykrwawiających się na śmierć.

Snajperzy Mosadu strzelali do obu stron żeby wywołać gwałtowny wybuch protestów, sprowokować Janukowycza do zbrojnego stłumienia zamieszek, i implikowania go w zbrodnie przeciwko ludzkości. Satanistyczno-syjonistyczny sojusz wykorzystał tę technologię polityczną w Rosji w 1993, w Jugosławii, Libii, Syrii i Egipcie. Końcowym celem satanistyczno-syjonistycznego sojuszu jest wojna z Rosją o ostateczną kontrolę nad jej obszarem i zasobami. Satanistyczno-syjonistyczny sojusz zamierza wykorzystać Ukrainę jako bazę do ataku na Rosję, i pseudo-aryjskich neo-nazi z zachodniej Ukrainy jako fasadę do ataku na Rosję i eksterminacji jej rosyjsko-aryjskiej populacji.

Wśród snajperów Mosadu byli amerykańscy i kanadyjscy snajperzy, i każdy z nich podlegał amerykańskiej ambasadzie. Administracja Obamy pocztą dyplomatyczną nielegalnie przesyłała do Kijowa gotówkę, broń i narkotyki. To podobne było do tego co amerykańska ambasada robiła w Bengazi. Wszyscy „opozycyjni” bojownicy w Kijowie potajemnie otrzymywali te środki psychotropowe w żywności.

a

Motto Mosadu: "Wojnę prowadzimy metodą oszustwa" (be-tahbūlōt ta`aseh lekhā milkhamāh. Hebrajski: בתחבולות תעשה לך מלחמה.)
Motto Mosadu: „Wojnę prowadzimy metodą oszustwa” (be-tahbūlōt ta`aseh lekhā milkhamāh. Hebrajski: בתחבולות תעשה לך מלחמה.)

6. Chazaria w Eurazji jest koniecznym krokiem w kierunku Światowego Syjonu

ERGO: Sam sojusz satanistyczno-syjonistyczny Chabad odgrywa za kulisami. USA i UE są ogłupiani i wykorzystywani przez Chabad. On wykorzystuje USA i UE jako swoich agentów i pełnomocników do ustanowienia Światowego Syjonu. Ihor Kolomoysky nie będzie bawił się w gierki z Koroną Brytyjską jak Rotszyldowie, i nie interesuje go tytuł barona. Światowy Syjonizm wszedł w nową fazę – dosłownego podboju Azji. Avigdor Eskin jest powszechnie znany za swój pomysł, i taki jest jego tajny program: eurazjatycka dominacja jako krok konieczny dla Światowego Syjonu.

————————————————-

a

O ZNACZENIU UKRAINY DLA CHABADU: Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson (“The Rebbe”) urodził się w rosyjskim mieście Nikolaev (obecnie Ukraina) w 1902. W 1907, kiedy Menachem Mendel miał 6 lat, Schneersonowie przeprowadzili się do rosyjskiego miasta Yekatirinoslav (obecnie Dniepropetrowsk na Ukrainie), gdzie jego ojciec rabin Levi Yitzchak Schneerson został głównym rabinem miasta. Schneersonowie mieszkali w Yekatirinoslav (obecnie Dniepropetrowsk) do czasu kiedy opuścił ZSRR w 1927. Teraz Chabad nazywa Dniepropetrowsk “miastem Rebbe”. Schneerson uważany jest za żydowskiego Mesjasza. Jego wpływ na syjonizm jest tak ogromny, że Chabad nie zaakceptował żadnego nowego lidera po jego śmierci, a zmarłego Schneersona uważa za lidera globalnego syjonizmu. Terytorium współczesnej Ukrainy Menachem Mendel Schneerson uważał za prawdziwie żydowskie, czyli chazarskie, i cel odbudowy Chazarii ogłosił głównym celem syjonizmu.

7. Chabad planuje globalne ludobójstwo / depopulację białych jako konkurentów. Syjon jako Światowa Chazaria

Chabad planuje globalne ludobójstwo / depopulację białych jako konkurentów, rozpoczynając od rosyjskich Aryjczyków. Światowy Syjonizm ma być Światową Chazarią. Gospodarka Chazarii opierała się na handlu opium i niewolnikami. Chazaria handlowała białymi niewolnikami, i to było główną przyczyną zniszczenia Imperium Chazarskiego przez Ruś w X wieku. Proszę przeczytać tekst przemówienia lidera Chabadu, Mesjasza Menachema Mendela Schneersona z 1994 by zobaczyć dokładny plan zniszczenia Rosji i Ukrainy. To przemówienie pokazuje chazarską ideologię zniewolenia. [zob. Lider Chabadu, Mesjasz Menahem Mendel Schneerson o planach zniszczenia Ukrainy i Rosji – http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lider-chabadu-mesjasz-menahem-mendel-schneerson-planach-zniszczenia-ukrainy-rosji-wznowienie-2014-08]

a

Henry Kissinger pochodzi z chasydzkiej rodziny i kiedy był nastolatkiem, 2 godziny dziennie spędzał na czytaniu Talmudu. Talmudyczna ideologia żydowskiej wyższości rasowej, z jej planami zniewolenia i globalnego ludobójstwa Gojów, stanowi podstawę poglądów Kissingera. Syjonistyczny plan ma zniszczyć wszelką suwerenność i wszystkie waluty krajowe, i ustanowić bezgotówkowe społeczeństwo o dwu klasach: właścicieli niewolników i niewolników.

a

Kissinger zrobił niewolnicę umysłu z Brice Taylor (również: Arizona Wilder, autorka książki “Dzięki za wspomnienia” – Thanks for the Memories) metodą satanistycznego molestowania rytualnego i w kręgach elitarnych pokazywał ją jako osobisty komputer. SRA (Satanic Ritual Abuse = satanistyczne molestowanie rytualne) stało się podstawą amerykańskiego MK-Ultra Programu kontroli umysłu. Dziewczęta gwałcono ze skrajną brutalnością kiedy miały 3 lata. Ten szok wywoływał szufladkowanie mózgu, i w rezultacie pamięć fotograficzną. CIA wykorzystywała niewolników umysłowych nie tylko jako niewolników seksualnych, ale także jako dyspozycyjnych egzekucjonerów. CIA dokonała egzekucji Johna Lennona i Johna F Kennedy’ego poprzez zombie o kontrolowanym umyśle, którzy byli agentami programu CIA MK-Ultra – Lee Harvey Oswald, i Mark David Chapman. Michael Aquino z NSA, pedofil i arcy-satanista (zob. pierwsze zdjęcie w tym artykule) był kuratorem programu MK-Ultra i bliskim współpracownikiem Kissingera w SRA. Michael Aquino ukradł psychotronikę od Igora Smirnowa (Rosja), bo sojusz satanistyczno-syjonistyczny postanowił CAŁKOWICIE zniewolić ludzkość, tj. nie tylko ciało, ale i umysł niewolników. Clinton ogłosił, że niemożliwe jest ustanowienie Nowego Porządku Świata (NWO) / Światowego Syjonu, bez psychotronicznej kontroli nad ludzkością (zob. książkę Cathy o’Brien, najsłynniejszej ofiary MK-Ultra Program “Trans formacja Ameryki” – Trance Formation of America). Kissinger pokazywał Brice Taylor (swój humanoidalny komputer) jako przyszłość ludzkości.

a

Król Set, Król Królów, Wybraniec Boga, Zdobywczy Lew Judy, jedyny dziedzic jedynego rodu Salomona, jedyny który może ustanowić Globalny Syjon, bezpośredni potomek króla Salomona, który jest jedynym mającym prawo do odbudowania Świątyni Salomona.

8. Tajny plan Kissingera „Król Salomon” i odrodzonego Seta

Punktem zwrotnym dla syjonizmu był mord Johna Kennedy’ego, ostatniego prawdziwie amerykańskiego prezydenta (także iluminata/a303), przez chazarskich syjonistów, którzy przejęli CIA w syjonistycznym zamachu stanu w Waszyngtonie w 1963. Odtąd Ameryka powoli idzie tą samą drogą jak Ukraina. Pomiot McCaina dotknie taki sam los jak Janukowycza, jeśli nie powstrzyma się Chabadu.

Apoteozą syjonistycznego programu Kissingera był jego projekt “Barack Obama”, kiedy jedyny spadkobierca jedynej dynastii salomońskiej w sposób nielegalny został amerykańskim prezydentem, bo tylko bezpośredni potomek króla Salomona może legalnie zapoczątkować Globalny Syjon i odbudować Świątynię Salomona. Przykro mi, Elżbieto. . . książę William NIE zostanie nowym królem Jerozolimy w Globalnym Syjonie. Bo królem Setem, królem królów, wybrańcem Boga, lwem zdobywcą z plemienia Judy, pod zakodowanym imieniem, jest „Barack Obama”.

“Obama Project” Kissingera jest najwspanialszym i najbardziej tajnym projektem. I jest oczywiste, że ten projekt stanowi uznanie przez amerykańskich Chazarów / aszkenazyjskich Żydów, że oni są fałszywymi Żydami i nie mają nic wspólnego ani RASOWO ani HISTORYCZNIE z prawdziwymi Żydami Starego Testamentu, którzy byli Murzynami z etiopskiego plemienia Seta, które również samo nazwało się plemieniem Judy. Dynastia salomońska w rzeczywistości jest królewską dynastią plemienia Seta / plemienia Judy w Etiopii. proszę zapoznać się z moim artykułem:

„Masoni i rycerze templariuszy budują świątynię dla murzyńskiego króla Salomona” Freemasons and Knights Templar build the Temple to the negroid King Solomon]

Freemasons and Knights Templar build the Temple to the negroid King Solomon / Масоны и Тамплиеры строят храм негроидному Царю Соломону

a
Jedyna dynastia salomońska / Królowa Tai Tou, główna żona Menelika.

9. Zakończenie: Biali degeneraci w Londynie i Waszyngtonie służą interesom Turków i wielbią boga Murzynów

Biali degeneraci w Londynie i Waszyngtonie służą interesom „Turków” i wielbią boga Murzynów. Uważają, że ich panem jest Set / Sata / Szatan – Bóg Murzynów z Etiopii (Górny Egipt). Set jest bogiem śmierci i pustyni. Wielbiąc murzyńskiego boga śmierci, biali degeneraci z Londynu i Waszyngtonu sprowadzają zniszczenie i śmierć na nasze białe ziemie. Biali głupcy z Londynu i Waszyngtonu przeprowadzają murzyńskie rytuały, takie jak składanie ludzkich ofiar, pedofilię i picie krwi niemowląt. Dlatego renegaci z Londynu i Waszyngtonu rujnują własny genom.

Już dzisiaj, my, Rosjanie-Aryjczycy, mamy technologie informacji falowych skoku kwantowego [Quantum Leap]. Te technologie dają nam nieograniczony dostęp do energii, zasobów i żywności poprzez proces transmutacji od próżni kwantowej [quantum vacuum] (http://www.thematrixcity.com). Ale degeneraci z Londynu i Waszyngtonu sabotują skok kwantowy.

W rezultacie, Chabad przejmuje pełną kontrolę nad degeneratami w Londynie i Waszyngtonie, a białych w Europie i Ameryce sprowadzi na skraj wyginięcia.

Degeneraci w CIA, NSA i MI6! Ślepcy z Pięciu Oczu [Five Eyes], straciliście jasną wizję poprzez karmiczne zbrodnie ludzkich ofiar i pedofilię. Wy, renegaci, czcicie ŚMIERĆ, A CHABAD DAJE WAM ŚMIERĆ, Z OBSZARU NA OBSZAR!

——————————————–

a
Dejazmatch Alemayehu Tewodros, często nazywany HIH książę Alemayehu lub Alamayou z Etiopii (23.04.1861 – 14.11.1879) był synem cesarza Tewodrosa II z Etiopii.
Etiopska rodzina królewska odwiedza gwiazdy Broadwayu: oglądają hit Broadwayu, sztukę Ondine w Nowym Jorku, dwie wnuczki cesarza Haile Selassie, księżniczki Sybel Desta i Sofie Desta, i jego syn, książę Sahle Selassie, odwiedzają za kulisami Mela Ferrera i Audrey Hepburn.
Etiopska rodzina królewska odwiedza gwiazdy Broadwayu: oglądają hit Broadwayu, sztukę Ondine w Nowym Jorku, dwie wnuczki cesarza Haile Selassie, księżniczki Sybel Desta i Sofie Desta, i jego syn, książę Sahle Selassie, odwiedzają za kulisami Mela Ferrera i Audrey Hepburn.
Jego Cesarska Wysokość Książę Sahle Selassie.
Jego Cesarska Wysokość Książę Sahle Selassie.

Źródło: http://irenecaesar.wordpress.com/2014/03/25/chabad-coup-detat-in-ukraine-khazars-play-double-game-ans-shoot-both-sides/

Dr Irene Caesar, tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *