Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zamach Bostoński – dowody inscenizacji

Zamach Bostoński – dowody inscenizacji

Wszystko co do tej pory słyszałeś w mediach na temat zamachu w Bostonie z 15 kwietnia 2013 roku jest fikcją, była to inscenizacja zorganizowana przez amerykańskie służby. Nie będę teoretyzować, zobacz sam jak wyglądało to przedsięwzięcie i jaki był jego cel, obejrzyj zdjęcia i prywatne nagrania wideo w zwolnionym tempie, które nie pozostawiają żadnych złudzeń.

article-2358921-1ABBCBFA000005DC-79_634x463

Zdjęcia które zobaczył cały świat

Według oficjalnych danych 3 osoby zginęły, a 264 zostały ranne, w tym co najmniej 15 było w stanie krytycznym, 10 poszkodowanych zostało pozbawionych kończyn. Obejrzyj okładki z pierwszych stron gazet oraz przyjrzyj się osobom na zdjęciach.

0

1A

1366117242836.cached

1366117270033.cached

 Aktorzy

Ten film nie jest bezpośrednim dowodem ale wiele wyjaśnia i jest ważne abyś go obejrzał, by zrozumieć dalsze dowody inscenizacji. Początek nagrania to fragment reportażu telewizyjnego na temat zatrudniania przez wojsko osoby z amputowanymi kończynami do odgrywania ról ofiar w pozorowanych działaniach wojennych. Zatrudnieni aktorzy mają wzbudzać wśród trenujących żołnierzy wrażenie prawdziwego pola walki, krzyczą, są ucharakteryzowani, a ich amputowane kończyny dodają odgrywanej scenie realizmu.

W drugiej części filmu zobaczymy głównego bohatera bostońskiego zamachu Carlosa, to mężczyzna w kowbojskim kapeluszu, który uratował Jeffa Baumana. Carlos jest bohaterem narodowym i został odznaczony wraz z Jeffem przez prezydenta Obame. Jeff w wyniku wybuchu został kaleką i amputowano mu dwie nogi za co otrzymał ze zbiórki dla ofiar zamachu 300 tysięcy dolarów (pewnym zbiegiem okoliczności Jeff wygląda bardzo podobnie do amerykańskiego weterana z amputowanymi nogami  Nicka Vogl ale skupmy się teraz na faktach).

Zapoznajmy się z faktami z filmu.

Poznaj bohaterów bostońskiego zamachu (zapamiętaj twarze ze zdjęcia)

cfzn1y6fut5vmvsal

Obejrzyj nagranie z zamachu w zwolnionym tempie, poznaj głównych bohaterów, przyjrzyj się ich twarzom oraz odniesionym obrażeniom aby móc ich rozpoznać w kolejnym nagraniu.

W zwolnionym tempie

https://www.youtube.com/watch?v=Ou-9aiRFsVM

Masz wątpliwości? Słusznie! Czas je rozwiać, obejrzyj nagrania wideo w zwolnionym tempie z innego ujęcia, jest to najmocniejszy dowód, który niepodważalnie dowodzi, że ofiary bostońskiego zamachu były charakteryzowane. Na nagraniu widzimy spacerującą z dokumentami kobietę w czerwonej bluzie tuż po drugim wybuchu, bez najmniejszego zadrapania, była ona bohaterką głównych dzienników telewizyjnych oraz gazet. Oglądaj uważnie od momentu pierwszego wybuchu 2:11 na filmie znajdziemy kilku innych bohaterów ale to pani w czerwonej bluzie, spacerująca z dokumentami w reku jest tu kluczem, widzimy ją chwilę później leżącą na ziemi w czarnej kurtce.

Czas zaprezentować pozostałych kryzysowych aktorów, najbardziej rozpoznawalną ofiarą bostońskiego zamachu jest Jeff Bauman, który stał się symbolem Ameryki walczącej z terroryzmem. Zaledwie 19 dni po amputacji nóg Jeff pojawił się na meczu hokejowym jako bohater powiewający amerykańską flagą. Nie jestem absolwentem medycyny ale pewne rzeczy zaprzeczają wszelkiej logice. Na pierwszym ujęciu widzimy Jeffa leżącego na ziemi, przy jego „nogach” znajdują się 2 osoby, mężczyzna w kapturze i okularach przeciwsłonecznych oraz czarnoskóra kobieta w białej koszuli. Dlaczego jej koszula nie została ubrudzona pomimo bezpośredniego kontaktu z krwawiącym kikutem Jeffa? Dalej widzimy Jeffa na wózku inwalidzkim razem z kowbojem Carlosem, ponownie nie widać krwi sączącej się z rany na ziemie. Ale to jeszcze nie wszystko, zobacz kolejnych aktorów w nagraniu.

Na kolejnym wideo widzimy zespół koordynujący operacje, są to panowie w sportowych bluzach i czarnych okularach przeciwsłonecznych, pojawiają się oni później uniformach z naszywkami FBI, widzimy osobę siedzącą na ziemi, ucharakteryzowaną i uśmiechającą się do swoich kompanów oraz dwukrotnie wskazanie palcem na osobę, która filmowała to ujęcie.

Zobacz FBI w akcji

Kilka zdjęć z bostońskiego albumu:

923351_331727113596807_1191333563_n

nick-vogt-01 (1)

fake-blood-shot

trutt2

Boston-Marathon-Anschlag-Bomben (3)

article-2313502-1950B4A5000005DC-882_634x801

espnw_a_wang11_600x600

7fNf3U0

Boston-Marathon-Anschlag-Bomben (13)

1js01w

Boston Marathon Explosions

cacheof-boston-marathon-psyop-sim-jeff-bauman-image-via-cluesforum-info

article-2319692-19A084F5000005DC-789_634x807

8572954

Screen-Shot-2014-01-28-at-11.43.32-PM

Więcej zdjęć w bardzo dużym formacie zobaczysz na stronie: 

http://educate-yourself.org/cn/bostonbombingdidyouthink20apr13.shtml

Operacja fałszywej flagi

Zamach bostoński został sfabrykowany, nikt nie został ranny, nikt nie zginął, była to operacja przeprowadzona przez agentów FBI z wykorzystaniem pirotechniki, charakteryzacji i aktorów.

Jednak nie wszyscy biorący udział w tym przedsięwzięciu zostali bohaterami i nie dla wszystkich akcja skończyła się happy endem. Kiedy tuż po zamachu terrorystycznym media podają dane personalne zamachowców to możemy być pewni, że była to operacja fałszywej flagi, jeżeli nie wiesz co to oznacza przeczytaj opis na polskiej stronie wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag

Poniżej zdjęcia osób, które podłożyły ładunek pirotechniczny stojąc w tłumie, a następnie widzimy ich  jak przechodzą w szeregi policji i agentów FBI.

boston1

hmmmm

the_craft_communications_van-600-1728x800_c

After_BombBlast_Across_Street11

Podejrzani przez policje bracia Carnajewa zostali wytypowani przez amerykańskie służby bezpieczeństwa jako ofiary tej akcji (oczywiście nie takiego obrotu sprawy spodziewali się współpracując z FBI), jeden z braci został zastrzelony, pomimo, że jak się później okazało nie posiadał on broni. Była to egzekucja, drugi z braci został ciężko ranny i nie mógł złożyć oświadczenia. Rodzice braci Carnejewa wrócili do Rosji oby dwoje wielokrotnie zeznawali, że ich synowie byli ofiarami współpracy ze służbami bezpieczeństwa, wszystkie te wydarzenia opisuje również polska strona wikipedia powołując się na  oficjalne informacje. Po zamachu Boston opanowały jednostki specjale, na ulice wyjechały wozy opancerzone, prezydent Ameryki wypowiedział wojnę terroryzmowi, po raz pierwszy amerykanie zobaczyli uzbrojonych żołnierzy przeszukujących miasto w poszukiwaniu terrorystów.

 http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_podczas_maratonu_w_Bostonie_%282013%29

Poniżej materiał wideo z nagraniem dzwoniącej do Telewizji  z Republiki Dagestanu matki „zamachowców”, która oskarża rząd USA o przeprowadzanie zamachu, mówi że agenci FBI byli wielokrotnie w jej domu oraz że jej synowie z nimi współpracowali.

 Poniżej film upamiętniający prawdziwe ofiary bostońskiego zamachu.

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.