Strona główna > NWO > Załóż dziecku elektroniczną obrożę

Załóż dziecku elektroniczną obrożę

123

Różne firmy wprowadzały urządzenia, które można założyć na rękę przez ostatnie kilka lat, które śledzą twoje ruchy, bicie serca, a nawet dostarczają maile do twojego nadgarstka. Może Ty chcesz założyć swemu dziecku obrożę?

Mam na sobie obrożę jak piesek, ale jestem z tego dumny. Koniec końców chodzi tu przecież o moje bezpieczeństwo! Oni chcą mojego dobra.

KizON wristband jest stworzony, by pozwolić śledzić położenie swoich dzieci rodzicom. To urządzenie używa GPS, WiFi oraz sygnały z mobilnego internetu, by ustalić położenie użytkownika w czasie rzeczywistym i przesłać informację na aplikację z systemem Android.

Urządzenie jest stworzone dla rodzin z małymi dziećmi. Oprócz możliwości śledzenia rodzic może wysłać wiadomość do dziecka, a dziecko ma dać „odpowiedź” przez naciśnięcie specjalnego guzika. A co jeśli dziecko nie odpowie? W ciągu 10 sekund od wysłania sygnału przez rodziców KizON automatycznie połączy ich ze swoimi pociechami przez wbudowany w urządzenie mikrofon.

Urządzenie wyprodukowane przez LG zostanie po raz pierwszy dostępne dla rodziców w Korei Północej 10 lipca bieżącego roku, a będzie wprowadzone do Europy i USA później tego roku.

Ta technologia wzbudza wiele pytań, czy takie urządzenia nie naruszają prywatności dzieci.

Opracował: Girion

Źródło: http://www.washingtonpost.com/news/business/wp/2014/07/09/lg-wants-to-put-a-tracking-device-on-your-child/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *