Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Załgane dzieci Szatana – Berl Lazar wdzięczny jezuicie Franciszkowi za poparcie Izraela

Załgane dzieci Szatana – Berl Lazar wdzięczny jezuicie Franciszkowi za poparcie Izraela

Papież Franciszek bronił Izrael przed oszczerstwami, tak uważa naczelny rabin Rosji, Berl Lazar.

a100

Berl Lazar w centrum.

„Słowa wdzięczności ze strony papieża dla rządu Izraela to najlepsza odpowiedź dla tych, którzy od wielu lat rozpuszczają oszczercze plotki o tym, że Izrael, a nawet szerzej, że żydzi jakoby, uciskają chrześcijan” – powiedział Berl Lazar, w czwartek, agencji Interfax-Rieligia.

a11

W ten sposób skomentował on, wypowiedziane w przeddzień przez papieża, słowa o tym, że naród żydowski był wypędzony z Egiptu i błąkał się po pustyni przez 40 lat „dopóki nie dotarł do ziemi obiecanej izraelskiemunarodowi przez Boga”.

Papież podziękował także rządowi Izraela za ochronę chrześcijańskiego dziedzictwa.

„Oświadczenie papieża Franciszka to powtórzenie powszechnie znanych prawd, które w ciągu ostatnich lat z jakiegoś powodu zaczęto zapominać. W Torze, uznawanej za świętą księgę przez żydów i przez chrześcijan, wyraźnie i niedwuznacznie mówi się o tym, że Ziemia Izraelowa była obiecana przez Boga potomstwu pra-ojca żydowskiego narodu, Abrahamowi” – powiedział Lazar.

Jak ostatnio donoszono to rezonans wywołała rezolucja UNESCO odrzucająca związek żydów ze Wzgórzem Świątynnym w Jerozolimie. Jak stwierdził Berl Lazar to ten dokument „jest obrazą uczuć wszystkich wierzących żydów i całkowicie podważa w naszych oczach autorytet tej organizacji”.

——————————————————————————————————-

Od Redakcji portalu www.3rm.info:

Załgane dzieci Szatana – Berl Lazar i Franciszek!

Po pierwsze – wdzięczność jezuity Franciszka dla rządu Izraela to pustosłowie ponieważ żydowski rząd, nawet przy całym swoim namiętnym pragnieniu starcia z powierzchni ziemi wszystkich chrześcijańskich świętości (zresztą tak jak i świętości muzułmańskich) oraz dokonania eksterminacji lub przepędzenia wszystkich chrześcijan, nie zdołałby tego przeprowadzić ponieważ Izrael został stworzony w 1948 roku uchwałą Organizacji Narodów Zjednoczonych. Tak więc nikt, po prostu, nie pozwoliłby najeźdźcom i zaborcom palestyńskich ziem na zniszczenie chrześcijańskich sanktuariów.

A po drugie to załgany syn diabła, Lazar, łże, że współcześni żydzi są potomkami starotestamentowych żydów i wyznawcami ich religii, a już tym bardziej sataniści z sekty Chabad Lubavitch, w których imieniu przemawia Lazar. Pisaliśmy już o tym szczegółowo (Łgarstwo i prowokacja ! Sataniści-chabadowcy ponownie podszywają się pod starotestamentowych żydów).

a3

W rzeczy samej widzimy prawdziwą symbiozę i przejaw judeochrześcijaństwa, które jest nieodzownym warunkiem do zbudowania „kościoła” Antychrysta! Berl Lazar i Franciszek świetnie to rozumieją, i realizują!

Obyś powstrzymał ich Panie!

Za: http://3rm.info/main/64953-lzhivye-deti-satany-berl-lazar-blagodaren-iezuitu-francizsku-za-podderzhku-izrailya.html

Data publikacji: 27.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 7