Strona główna > Bez kategorii > ZAKŁAMYWANA I SPŁYCANA HISTORIA POLSKI I JEJ BOHATERÓW

ZAKŁAMYWANA I SPŁYCANA HISTORIA POLSKI I JEJ BOHATERÓW

serdeczne podziękowania dla Staszka za ciekawy materiał, krótki ale godny zainteresowania

Zobaczcie jak manipulowana przez antypolskie żydostwo Encyklopedia Popularna PWN (wydanie 31, zmienione i uzupełnione) Wydawnictwo Naukowa PWN SA, Warszawa 2004, spłyca zasługi wybitnych Polaków: aresztowany, skazany, stracony. I co to mówi młodym pokoleniom Polaków? Pytam się! Niszczą żydzi naszą historię, kulturę i tradycje.

Przykłady:

Doboszyński Adam 1904-49, działacz polityczny, członek SN i OWP; 1936 zorganizował tzw. wyprawę myślenicką głównie pod hasłami antysemickimi; w czasie II wojny światowej w Londynie, przeciwnik Wł. Sikorskiego; 1946 wrócił nielegalnie do kraju, aresztowany, skazany i stracony. (str. 188)

Pilecki Witold 1901-48, rotmistrz, współtwórca Tajnej Organizacji Wojskowej, 1940-1953 zorganizował w Auschwitz (zgodnie z rozkazem spowodował swoje uwięzienie, przekazywał informacje o niemieckich zbrodniach), następnie w II oddziale Kedywu KG AK; 1948 oskarżony przez władze komunistyczne o szpiegostwo, skazany na karę śmierci, stracony. (str. 672)

Fieldorf August Emil (pseudonim Nil), 1895-1953, generał; 1942-44 Komendant Kierownictwa Dywersji KG AK; 1944 został dowódcą AK. 1952 skazany na karę śmierci, stracony. (str. 237)

Jest to maleńki wycinek tego, jak w rzekomo wolnej Polsce, tylko przejętej przez żydostwo po1989 r., wydawnictwo PWN zakłamuje prawdę o polskich bohaterach narodowych. Ci trzej w/w Polacy zostali w sfingowanych procesach (w okresie wczesnego PRL) torturowani, skazani i zamordowani przez sędziów i władców żydowskich rządzących Polską po 1945 r. z nadania też rządzonego przez żydostwo ZSRR. Ich ciała zakopano potajemnie w miejscach do dzisiaj nieznanych. Wszyscy również, pozornie zostali w latach 1989/90 zrehabilitowani, lecz sprawcy mordu nie ukarani, o czym zakłamana Encyklopedia michnikowskiej spółki nie wspomina. Tych i wielu zasłużonych Polaków, rządzące po 1945 r. Polską żydostwo likwidowało bezwzględnie, w imię tzw. budowy komunizmu. Dzisiaj wielu synów i wnuków tych żydowskich zbrodniarzy żyje wśród nas, pozmieniali nazwiska i budują nam kolejny ustrój wielkiej szczęśliwości – kapitalizm i liberalizm. Jedynie co im w sercu pozostało to nienawiść do Polski i Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.