Strona główna > Polska > Zakłady bukmacherskie – co to jest i jak grać?

Zakłady bukmacherskie – co to jest i jak grać?

Zakłady bukmacherskie od wielu już lat cieszą się ogromną popularnością. W oczach wielu ludzi jest to łatwy sposób na zarobienie sporej ilości gotówki, choć nie jest to takie oczywiste. Przecież, gdyby tak było, każdy wygrywałby setki tysięcy miesięcznie, a funkcjonowanie zakładów nie byłoby opłacalne. Warto więc nieco z przymrużeniem oka traktować taki rodzaj gry i obstawiania. 

 

  1. Co to są zakłady bukmacherskie?

  2. Jakie są promocje bukmacherskie?

Co to są zakłady bukmacherskie?

Bukmacherzy bardzo często kuszą swoich klientów wysokimi wygranymi oraz licznymi promocjami bukmacherskimi. Oczywiście są to chwyty marketingowe, które mają na celu ściągniecie do siebie jak największej liczby graczy oraz osób, które będą chciały zacząć obstawiać. Zakłady bukmacherskie takie jak STS mieszczą się praktycznie w każdym mieście.

 

Ich funkcjonowanie polega na tym, że dają możliwość zawarcia zakładu z klientem, którego głównym zadaniem jest wytypowanie zwycięzcy, dokładnego wyniku lub innych zdarzeń losowych. Każde zdarzenie ma dodatkowo przypisany kurs, który jest następnie mnożony przez kwotę postawioną przez klienta. Warto dodać, że musi być ona umniejszona jeszcze o podatek. 

 

Jednym z największych i legalnie działających zakładów jest STS. W jego ofercie można znaleźć wiele zdarzeń, a dla nowych klientów został przygotowany między innymi sts bonus powitalny, dzięki któremu można zwielokrotnić swoją wygraną.

 

Jakie są promocje bukmacherskie?

Wielu przedstawicieli zakładów oferuje swoim klientom bonusy bukmacherskie, które mają skłonić ich do jeszcze częstszej gry. Na przykładzie wyżej wspomnianego STS można skorzystać z sts kod promocyjny, który gwarantuje podwojenie wygranej lub też zwrot postawionej kwoty w przypadku przegranej.

 

Oczywiście wszystko jest obarczone odpowiednimi obostrzeniami i regulaminem, tak aby w maksymalny sposób zabezpieczyć zakłady przed ewentualną utratą pieniędzy. Promocje bukmacherskie są więc przemyślane, ale także uczciwe i pozwalające obstawiającym zarobić. Jest to bardzo ważne, gdyż klienci mający poczucie bezpieczeństwa znacznie częściej wracają i zawierają zakłady po raz kolejny.

Jak można skorzystać z tych promocji? Najczęściej podczas obstawiania zdarzenia lub płatności za kupon dodawany jest dodatkowy rabat, lub bonus. Niekiedy można także wziąć udział w programie lojalnościowym, który gwarantuje dodatkowe zyski. Należy jednak zaznaczyć, że tylko osoby, które znają się na sporcie, są w stanie coś ugrać, gdyż niezbędna jest odpowiednia wiedza.