Strona główna > Świat > Zakazać Talmud jako mowę nienawiści

Zakazać Talmud jako mowę nienawiści

Powtarzajmy: ‘Widziałem twarz Big Brothera, jest Żydem’

a

„Powszechnie wiadomo, że Żyd w swojej naturalnej funkcji jako biologiczny pasożyt, musi nie tylko kontrolować myśli swego narodu-gospodarza, jeżeli ma przetrwać, ale musi również ustawić jego mentalność i zachować nadzór nad nim. Tak więc, Goje lub naród-gospodarz, jest uczony szacunku i posłuchu wobec mniejszego, słabszego organizmu pasożytniczego, który odbiera mu pokarm, czyniąc go chorym, i powoli go niszczy. Cała ta relacja gospodarz-pasożyt lekceważy najbardziej podstawowe prawa natury, instynkt przetrwania i samoobrony. Żyd, będąc liczbowo słabszy, musi, jeśli chce przetrwać, tresować gospodarza by tolerował jego obecność, w celu umożliwienia mu sprawowania kontroli nad gospodarzem” – Eustace Mullins

Główny Beatles John Lennon powiedział: „Im prawdziwsi się stajemy, tym bardziej nieprawdziwe staje się wszystko wokół nas”

Jako główny dowód na to, chciałbym po prostu powiedzieć … obserwuj, co się dzieje na świecie i porównuj to z kłamstwami, w które ludzie wierzą na temat tego, co się dzieje.

 ”Nie uznajemy naszego zbiorowego szaleństwa, ponieważ nie tylko jest tak rozpowszechnione, ale dlatego, że jest tak oszałamiająco oczywiste. Wszystko co musimy zrobić, aby zobaczyć szaleństwo naszego gatunku, to otworzyć oczy i patrzeć na to, co robimy jeden drugiemu, na środowisko, od którego zależy nasze przetrwanie, i na siebie samych. Jakich innych dowodów zbiorowej psychozy potrzebujemy? Przyzwyczailiśmy się do naszego zbiorowego szaleństwa, myśląc o nim jako czymś ‘normalnym’, co jest samo w sobie wyrazem naszego szaleństwa”Paul Levy

Innymi słowy: „Kiedy opierasz całe życie na borykaniu się z rozpaczliwym kłamstwem i próbujesz wdrożyć to kłamstwo, szykujesz własną zgubę”Ernest Becker, The Denial of Death [Negowanie śmierci]

Będąc świadkami rosnącej częstotliwości deprawacji i zniszczenia wszystkiego wokół nas, musimy zadać, bardziej niż jakiekolwiek, następne pytanie: Czy nasze największe nadzieje są rzeczywiście prawdziwe, i jaki wpływ mają te urojone pragnienia na rzeczywistość konsensusu?

* * *

Czy nie chcesz zawsze wiedzieć co myślą o tobie inni?

Majmonides, czołowy średniowieczny autorytet żydowski, uczy w swojej Book of Knowledge [Księga wiedzy], że obowiązkiem Żyda jest eksterminacja „własnymi rękami niewiernych Żydów” takich jak Jezus z Nazaretu i jego uczniów …” jak pisze Izrael Szahak, autor Jewish History, Jewish Religion: The Weiight of Three Thousand Years.[Żydowska historia, żydowska religia: ciężar 3.000 lat].

Nieżyjący rabin Menachem Schneerson, którego ortodoksyjni Żydzi uważali za żywego Mesjasza, powiedział kiedyś: „ciało żydowskiej osoby różni się od ciała członków wszystkich innych narodów świata. Ciała Gojów są bezużyteczne. Różnica jest jeszcze większa w odniesieniu do duszy …. nie-żydowska dusza pochodzi z trzech sfer szatańskich, podczas gdy żydowska wywodzi się ze świętości”.

Żydowski propagandysta Elie Wiesel, którego żałosne kłamstwa na temat II w. św. zostały całkowicie obalone (to facet, który twierdził, że Niemcy wrzucali Żydów do basenów z płonącą benzyną, stąd termin „holokaust”) mówi, że Żydzi są rasą nadrzędną. „Wszystko co dotyczy nas jest inne. Żydzi są ontologicznie wyjątkowi.” (Czy ktoś zauważył, że jest to absolutnie szalona wypowiedź?)

Takie są prawdziwe wypowiedzi rzekomo prawdziwych ludzi w prawdziwym świecie. Są to wypowiedzi Żydów. Są to słowa, które czynią nasz świat nieprawdziwy i spowodowały tysiące niepotrzebnych kłopotów.

* * *

Autor Neil Postman wyjaśnia różnicę między dwoma szanowanymi pisarzami XX wieku – Aldousem Huxleyem i Georgem Orwellem, których straszne wizje totalitarnej przyszłości przewidują koniec indywidualnej wolności człowieka.

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania nawet wśród wykształconych, Huxley i Orwell nie prognozowali tego samego. Orwell ostrzega, że pokona nas z zewnątrz nałożona opresja, a Huxley mówił, że nie potrzeba Big Brothera żeby pozbawić ludzi samodzielności, dojrzałości i historii. Według niego ludzie pokochają swoją opresję i będą podziwiać technologię pozbawiającą ich umiejętności myślenia.

Orwell obawiał się tych, którzy zakażą książki, zaś Huxley uważał, że nie było powodu zakazywania książek, gdyż nie będzie nikogo kto chciałby je czytać.

Huxley zauważył, że w 1984 Orwella „ludzie są kontrolowani przez zadawanie bólu. W Brave New World [Odważny nowy świat] Huxley mówił o kontrolowaniu ludzi poprzez bombardowanie ich przyjemnościami. Krótko mówiąc, według Orwella zniszczy nas to czego nienawidzimy, zaś według Huxleya zniszczy nas to co kochamy,” napisał Postman.

Jak widzimy w epoce po 11 IX, obie wersje już istnieją i prowadzą nas do zniszczenia. Nie chcemy spojrzeć w oczy konfrontującej nas prawdzie. A widoczne wydarzenia w żaden sposób nie przedstawiają prawdy o tym, co ma miejsce.

* * *

Próbą społeczno-politycznej debaty na początku XXI wieku jest tzw holokaust i jego wyzwanie dla wolności słowa na całym świecie. Wszyscy Żydzi na świecie bezwstydnie trąbią nową religię jako wyrytą w kamieniu wersję, dlaczego wszyscy powinni być mili dla nich, nawet jeśli biorą oni udział w spiskach i strategiach, które zdecydowanie nie są w najlepszym interesie nas wszystkich.

Setki ludzi w całej Europie, i wiele z reszty świata anglojęzycznego, uwięziono po prostu za wykazanie, że nie zgadzają się z oficjalną wersją tego, co się stało w Niemczech w czasie II wojny światowej.

W szczególności porwany przez rząd Ernst Zundel był więziony przez ponad cztery lata – dwa w Kanadzie, a teraz w Niemczech – bez procesu i bez żadnych zarzutów ponad to, co może być uznane za zbrodnie myśli. Kilka dni temu dano mu dodatkowo 5 lat więzienia za „zniesławienie pamięci zmarłych Żydów „ na rozprawie w Niemczech, z której nie zrobiono żadnego zapisu (by nie ujawniono żydowskiej strategii eliminowania wolności słowa).

W centrum tej burzy myśli jest kwestia, czy Niemcy zabili kogoś w komorach gazowych. Zundel i tysiące innych historyków rewizjonistów, zadają proste pytanie: Gdzie są dowody na istnienie komór gazowych w Auschwitz? Ale media, będąc własnością żydowskich przedsiębiorców, odmawiają nawet uznania tego pytania, a dzięki ich wpływowi na procesy polityczne w całym świecie zachodnim, rzeczywiście udało im się skryminalizować nawet próby beznamiętnego przeprowadzenia debaty publicznej.

W prawie wszystkich państwach Unii Europejskiej, w Australii i Nowej Zelandii, Kanadzie, a teraz nawet sprawa nowej ustawy toczy się w Stanach Zjednoczonych, nie można nawet otworzyć ust na ten temat, bez aresztowania i oskarżenia o „zbrodnię nienawiści”. Wielkim błędnym kołem w tej sprawie, które często obserwowano w procesach sądowych w Niemczech, jest to, że nie można nawet bronić się przed żydowską mentalnością, bo jeśli to zrobisz, zostaniesz oskarżony o nowe zbrodnie nienawiści, tylko za próbę bronienia się i ponownego poruszania problemu.

Więc ten nie do rozwiązania problem kojarzy mi się z Huxleyem i Orwellem i ich strasznymi przewidywaniami ponurej przyszłości. Wszyscy jesteśmy przerażeni tym, że nie możemy wyrażać naszych myśli. Wolność słowa nie zależy od niczego zapisanego, ani od Konstytucji Stanów Zjednoczonych, ani od Magna Carta, ani od żadnego innego dokumentu.

 Wolność słowa jest naturalnym prawem wolnych ludzi. Kiedy to się zabiera, nie jesteśmy wolni. Jak powiedział Thomas Jefferson: „Wolność słowa nie można ograniczać bez jej utraty”.

Gdyby mainstreamowa wersja wydarzeń II wojny światowej była naprawdę dokładna, nikt nie miałby potrzeby uchwalania praw do uciszania pytań o takich oczywistych rozbieżnościach w kwestii co jest fizycznie możliwe. Nikt nie musiałby uchwalać przepisów zabraniających dyskusji, gdyby to była prawda. Jeśli to jest prawdą, to byłoby oczywiste w publicznej dyskusji, a rewizjoniści byliby po prostu wyśmiani. Ale zamiast tego, umieszcza się ich w więzieniach w wielu częściach świata, nakazuje się im by nie dyskutowali na ten temat. Zastanówmy się, co to oznacza. Zobaczmy swoją wolność słowa odlatującą na skrzydłach dezinformacji.

Naprawdę niedorzecznym aspektem tej sytuacji jest to, co jest napisane w żydowskiej świętej księdze, Talmudzie, a w mniejszym stopniu, Torze (która jest również źródłem nauczania religii chrześcijańskiej, bo to jest to samo co Pięcioksiąg, lub pięć pierwszych ksiąg Starego Testamentu w Biblii). Te ohydne słowa są najgorszą na świecie zbrodnią nienawiści (wyłączając na chwilę rasistowską retorykę należących do Żydów nowojorskich gazet, lub rasistowskich działań kontrolowanego przez Żydów amerykańskiego rządu).

Księga, którą Żydzi udają czcić, Talmud, jest najbardziej patologiczną pornografią, jaką kiedykolwiek napisano.

Postaraj się nie oburzać przez chwilę. Zastanów się, co on mówi.

Wszystkie cytaty w tej części pochodzą ze źródeł żydowskich.

Spójrzmy na kilka zwrotów z Talmudu, (przekład z wersji niemieckiej), aby zrozumieć, dlaczego barbarzyńscy Chazarowie zainteresowali się nagle by zostać „wyznawcami Talmudu”, a może zrozumieć, dlaczego zawsze polowano na Żydów, wszędzie gdzie mieszkali. Czy może jest jakiś tego powód?

„Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)

„Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)

„Nie-Żydów należy się wystrzegać, nawet bardziej niż chore świnie” – (Orach Chaiim 57, 6a)

„Spółkowanie z nie-Żydami jest jak spółkowanie ze zwierzętami” – (Kethuboth 3b)

„Wskaźnik urodzeń nie-Żydów musi zostać znacznie obniżony” – (Zohar II, 4b)

„Wszędzie gdzie oni (Żydzi) sie pojawią, będą książętami panów” – (Sanhedrin 104a)

„Ja (Jahwe) czynię was (żydostwo) przodkiem narodów, czynię was wybranymi spośród narodów, czynię was królem narodów, czynię was kochanymi pośród narodów, czynię was najlepszymi pośród narodów, czynię was zaufanymi pośród narodów” – (Schabbat 105a)

„Żydzi zawsze próbowali oszukać nie-Żydów” – (Zohar I, 168a)

„Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)

„Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” -(Talmud IV/3/54b)

„Kiedy przyjdzie Mesjasz, wszyscy będą niewolnikami Żydów” – (Erubin 43b)

Pięknie, prawda? Czy niektórzy z was jeszcze wierzą, że „Protokoły” nie są żydowskie? http://www.clubconspiracy.com/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4340&start=0

Czy teraz rozumiesz? W Talmudzie są setki cytatów, które zmuszają mnie do wyrzucania w górę rąk i chce mi się wyć, że Ernsta Zundela i wielu innych oskarża się i prześladuje za „zbrodnie nienawiści”, a robią to ci sami ludzie, którzy aprobują wymienione wyżej koncepcje, które same w sobie są dużo gorszymi zbrodniami nienawiści, od tych, które Zundel mógł kiedykolwiek wymyślić w swoim najgorszym momencie.

Więc kiedy jedni są więzieni przez drugich, którzy należą do tego nienawistnego plemienia, staje się oczywiste, że moja wolność słowa jest poważnie zagrożona. I to samo dotyczy ciebie.

Jeśli jakikolwiek rząd uchwala ustawy, które odmawiają ludziom prawo do omawiania wszystkiego, żaden z nas już nie jest wolny. A głównymi ludźmi wzywającymi do uchwalenia tych praw wydają się być wierzący w Talmud, sądząc z praw jakie uchwalili w całej Europie w celu wyeliminowania wolności słowa.

Nie, to nie są tylko Żydzi. Wielu chrześcijan podpisało się pod tym programem doktrynalnego totalitaryzmu, wykluczającego rasizmu i ścigania tych, którzy mają inne poglądy od nich.

Dlatego przez chwilę spójrzmy na doktryny nazywane przez chrześcijan własnymi, na starożytne teksty uznawane zarówno przez chrześcijan, jak i Żydów, znane jako Stary Testament.

Żydzi zwą go Torą, a jest tylko odrobinkę mniej nienawistna, ksenofobiczna i mordercza od Talmudu.

Według Świętej Chrześcijańskiej Biblii Starego Testamentu, oto co stanie się z tobą jeśli nie posłuchasz tego, co twój kapłan mówi, a co Bóg każe ci robić:

Kp 26:29 – Będziecie jedli ciało synów i córek waszych.

Pwt 28:56-57 – „Kobieta delikatna i czuła” będzie zmuszona zjeść własne dzieci „które wyszły z jej łona”

Jl 3:8 – Sprzedam waszych synów i wasze córki w ręce dzieci Judy, oni sprzedadzą ich Sabianom, do ludzi daleko: tak powiedział Pan

Oczywiście, mógłbym przez wiele godzin wymieniać te mordercze tyrady, które dominują na stronach Starego Testamentu, ale chcę się zatrzymać i zwrócić uwagę na błąd argumentu tych, którzy twierdzą, że Tora jest jakoś mniej toksyczna niż Talmud. I dotyczy to również tych, którzy twierdzą, że syjoniści są w jakiś sposób inni od Żydów, oraz że mądra polityka ludobójstwa, którą Izrael (przy pomocy swoich służalczych błaznów w Brytanii i Ameryce) teraz nakłada na cały świat, odzwierciedla filozofię WSZYSTKICH Żydów, którzy popierają religijną słuszność patologicznego państwa Izrael, jak i żydowskich „świętych” słów Talmudu.

To jest niezaprzeczalne. Żydem jest z definicji każdy, kto wierzy w Talmud.

Jedyną rzeczą odróżniającą syjonistów od Żydów jest to, że do syjonistów należą niektóre sekty chrześcijan, sekty, które twierdzą, że Żydzi zostaną zlikwidowani, jeżeli nie zaakceptują Chrystusa jako swego Zbawiciela, kiedy powróci. Mówimy tu o dziwnych partnerach.

Ale każda paskudna rzecz, którą wymienia Talmud, całkowicie uzasadnia – i uświęca – każdą przewrotną rzecz jaką syjonistyczni iluminaci-bankierzy zrobili światu na przestrzeni (co najmniej 200) 2000 lat. Zarówno Talmud jak i Biblia są występnymi matactwami kontroli umysłu, które zagrażają i zmuszają ludzi do niekwestionowania tych sprytnych przestępców, którzy twierdzą, że czeka ich wieczny ogień piekielny (lub, w przypadku Jezusa, gotowanie w odchodach) przez całą wieczność, jeśli nie wykonają tego, co kapłani i rabini im nakażą.

Więc kiedy mówisz mi, że nie wszyscy Żydzi popierają to co Izrael robi Arabom, czy tego co żydowski wpływ zrobił by zniszczyć Stany Zjednoczone, ponieważ są to Żydzi wierzący w Torę, a nie Żydzi wierzący w Talmud, ja po prostu kulę się ze strachu, i naprawdę nie wierzę w nic co taka osoba powie. I tylko śmieję się z ciebie za to, że kłamiesz, niezależnie od tego czy wiesz, że kłamiesz, czy nie.

Prawie się porzygałem, kiedy czytałem historię o ortodoksyjnym rabinie żydowskim, któremu organy sprawiedliwości udowodniły, że spowodował śmierć dziecka, przez umieszczenie penisa dziecka w ustach, podczas zdeprawowanego religijnego obrzędu obrzezania.

a

a

a

Wydaje się że rabin, który najwyraźniej robił tego typu rzeczy wcześniej, zaraził opryszczką dziecko i jego brata bliźniaka. Jeden z nich zmarł z powodu infekcji, drugi po prostu ma opryszczkę na całe życie.

Według żydowskiego prawa, „mohel” – osoba dokonująca obrzezania – wysysa krew z rany spowodowanej cięciem napletka. Większość mohelów używa przyrządu ssącego. Rabin Icok Fiszer używa ust.

Jeśli kiedykolwiek był przykład z życia wszystkich złych rzeczy, jakie ludzie powiedzieli na temat Żydów na przestrzeni wieków, to było to. Wszystkie te okropne zarzuty powróciły rzygowinami. Plemię Judy pochodziło od kanibalów, to dlatego spotykało się z ostracyzmem ze strony innych plemion Izraela. Żydzi mordowali chrześcijańskie dzieci i pili ich krew podczas średniowiecznych rytuałów. Żydzi wierzą, że nie-Żydzi nie są tak naprawdę ludźmi (cytując żydowskiego Mesjasza rabina Schneersona) i mają nakaz bezkarnego ich zabijania i rabowania.

To, że żydowskie dzieci uczone są przez swoich rodziców, aby nazywać nie-Żydów, „bydłem” i „karaluchami”, jest wszystkim dobrze znane. Wystarczy tylko posłuchać pełnych nienawiści wypowiedzi izraelskich przywódców, lub obserwować zachowanie się pod wpływem narkotyków izraelskich żołnierzy, kiedy pompują kule w głowy palestyńskich dzieci, a potem, po wywołaniu międzynarodowego oburzenia, wymierzają dwa miesiące więzienia zboczonym sprawcom tych okrucieństw.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego Talmud nie jest szeroko dostępny, zwłaszcza od kiedy Żydzi stali się tak prominentni w amerykańskim społeczeństwie?

Cóz, jest tego powód, i jest on bardzo brzydki.

Talmud, który jest po prostu zbiorem rabinicznych komentarzy, nakazuje Żydom traktować wszystkich nie-Żydów jak podludzkie bestie.

Każdy kto nazywa się grupą wybrańców lub boską elitą, powinien natychmiast być hospitalizowany z powodu klinicznie zdiagnozowanej paranoi. Powinni również mieć zakazane na stałe posiadania broni, a cały ich majątek powinien zostać uznany za pochodzący ze zorganizowanej przestępczości i przejęty przez skarb państwa (a nie kieszenie Busha-ojca).

Wszystkie religijne dogmaty i doktryny powinny zostać zamknięte w muzeum i strzeżone przez psychiatrów, którzy oprowadzają wycieczki po tym zatrutym, kontrolującym umysł brudzie, i tłumaczą, że te wszystkie zjełczałe rytuały są tylko cynicznymi metodami kontroli zachowania, i opróżniania kieszeni swoich zwolenników.

Oczywiście będziemy potrzebować muzeum dla psychiatrów, którzy wymyślili te wszystkie dolegliwości, których występowania nie da się udowodnić, ale którzy i tak je leczą, w celu przepisywania leków mających znieczulać i oszukiwać społeczeństwo by konsumowało jeszcze więcej leków.

Nieprzenikniona dziedzina zostaje wyczarowana wokół zbiorowej psychozy, która dosłownie odrzuca świadomość, mówi Paul Levy.

Jeśli nie zrozumiemy psychicznych korzeni naszej obecnej sytuacji na świecie, jesteśmy skazani na nieświadome powtarzanie jej i w nieskończoność odtwarzać zniszczenie. Odkrycie psychicznego pochodzenia tego, co rozgrywa się na arenie międzynarodowej, jest samo w sobie zrozumieniem głębszego, leżącego u podstaw procesu psychicznego, dla nas jest objawieniem.

Ale podsumowanie pozostawię lepszemu ode mnie znawcy.

Czy sam fanatyzm jest przyczyną prześladowania Żydów? Teraz jestem przekonany, że jest odpowiedzialny w bardzo małym stopniu. W związku z tym przywołuję na myśl Księgę Rodzaju, rozdział 47. Wszyscy czytaliśmy historię o latach obfitości i latach głodu w Egipcie, a teraz Józef mając taką okazję utworzył schowek ze złamanych serc, i strupów biednych, i wolności człowieka – schowek, za pomocą którego zabrał pieniądze narodu, do ostatniego grosza, zabrał całe utrzymanie narodu, do ostatniego kopyta, zabrał całą ziemię, do ostatniego akra. Wtedy przejął cały naród, kupując go za chleb, człowieka po człowieku, kobietę po kobiecie, dziecko po dziecku, aż każdy z nich stał się niewolnikiem; schowek który zabrał wszystko, nic nie pozostawiając, schowek tak zdumiewający, że w porównaniu z tym, najbardziej gigantyczne schowki w późniejszej historii są tylko dziecinne; bo obracają setkami milionów buszli, jego zyski liczone w setkach milionów dolarów, i to była katastrofa tak niszcząca, że jej skutki nie zniknęły całkowicie z Egiptu dzisiaj, ponad 3000 lat po wydarzeniu …

„Jestem przekonany, że prześladowanie Żydów nie jest w żadnym znacznym stopniu z powodu uprzedzeń religijnych. Nie, Żyd jest zbieraczem pieniądza. Uczynił to końcem i celem swojego życia. Robił to w Rzymie. Robi to do dziś. Jego sukces zrobił z niego wroga całej ludzkości” Mark Twain

Uwaga: „W okresie 26.08 – 11.09.2001 roku, grupa spekulantów, zidentyfikowana przez Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, jako obywatele Izraela, dokonała machlojek [sold „short”] na liście 38 akcji, które spodziewano się, że stracą na wartości w wyniku oczekiwanego ataku. Ci spekulanci działali z Toronto, Kanada i Frankfurtu, Niemcy, giełdy i ich zyski były wyraźnie określone jako „miliony dolarów”.

„Zakazać Talmud jako mowę nienawiści? Ale kogo nienawidzimy?” może zapytać jakiś Żyd. Oczywiście, on już zna odpowiedź: „Każdego na Ziemi, który nie jest Żydem”.

W normalnym świecie, taki chory dokument jak Talmud, podlegałby wieloletniej kontroli publicznej i debacie, a nie jak jest teraz, ukryty pod ciemnym płaszczem butnej bigoterii, i wykorzystywany jako pretekst do popełniania najbardziej potwornych zbrodni w ludzkiej historii.

… do 1900 roku, amerykański syjonizm ograniczał się do Żydów imigrantów (aszkenazyjskich Chazarów), i masa amerykańskich Żydów (głównie niemieckich „zachodnich „sefardyjskich) była temu przeciwna. Ale do 1910 roku, milion żydowskich emigrantów przybył do Ameryki z Rosji, i syjonistyczne lobby zaczęło stanowić znaczącą liczbę głosujących. Dziś Żydzi stanowią około 3% amerykańskiego społeczeństwa, ale zajmują mniej więcej 90% wszystkich kluczowych stanowisk w amerykańskiej administracji. Tak jak w Rosji po rewolucji bolszewickiej, liczebnie Żydzi stanowili około 10% populacji, podczas gdy liczba Żydów w bolszewickim rządzie wynosiła około 90%. Inny ciekawy „przypadek”, prezydent USA Franklin Roosevelt (z żydowskiej rodziny) miał 72 doradców, kiedy wprowadzał USA w II wojnę światową, z których 52 było znanymi Żydami.

„Jak mówi dobrze wypróbowany i sprawdzony truizm: ci, którzy odmawiają wyciągnięcia wniosków z historii są skazani na ich powtórzenie”Iwan Fraser

http://www.biblebelievers.org.au/proof.htm

Byłbym przerażony gdybym był Żydem w dzisiejszych czasach. Kiedy świat dowie się, co to plemię łotrów zrobiło ludzkości na przestrzeni dziejów, nie będzie to dla nich dobre. Żal mi ich. Muszą ukrywać prawdę, aby dalej istnieć.. I to jest właśnie walka o świat, której teraz jesteśmy świadkami.

źródło: Ziopedia.org

Ban the Talmud as hate speech

http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/02/ban-talmud-as-hate-speech.html

John Kaminski – 23.02.2007 tłumaczenie Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *