Strona główna > Rosja > Zakaz aborcji w Rosji ? Ależ cała elita obżera się zabitymi niemowlętami ! Całkowite zamroczenie – zastrzyk nieśmiertelności !

Zakaz aborcji w Rosji ? Ależ cała elita obżera się zabitymi niemowlętami ! Całkowite zamroczenie – zastrzyk nieśmiertelności !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! My już wcześniej publikowaliśmy podobny materiał ale zdecydowaliśmy uaktualnić go. Wszyscy dobrze wiemy jak prawosławna społeczność walczy o zakaz aborcji. Zebrany został milion podpisów, przeprowadzono dziesiątki akcji i spotkań, angażowano polityków i znanych działaczy społecznych. I wszystko na nic !

Dlaczego? Ano dlatego, że władza w Rosji, w najbardziej dosłownym sensie, jest szatańska. I nie jest to żadna przesada. Cała, tak zwana elita, dosłownie obżera się niemowlętami, które mordowane są dzięki aborcjom. Naszych ruskich nauczycieli, lekarzy, lotników, żołnierzy, itd. miele się w maszynkach do mielenia mięsa na farsz z którego pozyskuje się komórki macierzyste wykorzystywane do robienia „zastrzyków młodości” tym wszystkim nieludzkim potworom.

Jak deputowani do Dumy Państwowej, senatorowie Rady Federacji Rosyjskiej, pracownicy wyższej politycznej i biznesowej elity, w tym pracownicy Administracji Prezydenta, mogą zakazać aborcji, jeżeli, przede wszystkim, oni sami są konsumentami drobniutkich ciałek pomordowanych w aborcjach dzieci? Oni nigdy nie zabronią mordowania nienarodzonych dzieci!

Przy obecnej kremlowskiej władzy nie ma na to nawet najmniejszej nadziei. Jest to ogromny wielomiliardowy biznes. Rosja jest jednym z głównych dostawców „surowca aborcyjnego” dla światowego przemysłu kosmetycznego. Przecież w ciągu roku, według różnych szacunków, w Rosji dokonuje się nie mniej niż 5 milionów mordów nienarodzonych dzieci, tzw. aborcji, to znaczy, że w ciągu doby morduje się więcej dzieci niż Herod zamordował jednorazowo. Już 2 tysiące lat jest on przeklinany a dzisiejszą władzę putinowską noszą na rękach, włącznie z prawosławnym duchowieństwem, na czele z patriarchą.

Bracia i siostry! Będziemy w skrusze i ze łzami zanosić modlitwy do Pana o wyzwolenie Rusi spod jarzma szatańskiego plemienia bogobójców, które już od stu lat biczuje ruski lud! Wybacz nam Panie i poprzez modlitwy Bogarodzicy zmiłuj się i wyratuj Świętą Ruś!

https://www.youtube.com/watch?v=-ErlkwMKuEI

Za: http://3rm.info/main/70254-zapretit-aborty-v-rossii-da-vsya-elita-pozhiraet-ubiennyh-mladencev-polnoe-zatmenie-ukol-bessmertiya-video.html

Data publikacji: 30.01.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.