Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zagubione Słowo. John Kaminski

Zagubione Słowo. John Kaminski

Gustownie ubrani kowale słów, którzy udają najmodniejszych, najbardziej inteligentnych, najbardziej popularnych, najlepiej rozeznanych, wnikliwych pisarzy na tej planecie wciąż trzymają się jak tonący brzytwy tego samego programu, który sprawił, że wpadliśmy w te wszystkie problemy. A wysterowana na szaro publika maszeruje wraz z nimi krok w krok, badając każdy zakamarek sadystycznej korporacyjnej perfidii i nadal wymyśla błędne odpowiedzi. Dlaczego tak jest? Dlaczego nikt nie potrafi nazwać sprawców? To jest tak oczywiste. Jak można tego nie wiedzieć? A jeśli wiemy, dlaczego tego nie mówimy?

a

Czy jest to po prostu korporacyjne „zakleszczenie umysłu” (mindlock), o czym świadczy Google i YouTube, gdzie każdy, kto nazywa żydów i ich ogólnoświatowy syndykat zbrodni po imieniu, jest automatycznie filtrowany przez koszernych cenzorów, którzy są w posiadaniu tych tak zwanych usług? Na pewno widzieliśmy multum dowodów na potwierdzenie tego w ostatniej dekadzie, choć to wydaje się być coraz bardziej wątłe, gdyż obecnie sami żydzi przejęli znaczną część opozycji, więc nawet takie pseudo gwiazdy jak Carl Bernstein mogą wyskoczyć z tym i ni z tego ni z owego, o tym mówić, a ludzie wciąż i wciąż nie zwracają na to uwagi, ponieważ gdyby tak zrobili, to odczuliby wielki dyskomfort, jaki zmusiłby ich do ponownej oceny wszystkiego, czego nauczyli się w swym życiu. Żydzi mogą czasami wyrazić szczery pogląd o innych żydach, gdy jednocześnie nie-żydom tego nie wolno, co jest w rzeczywistości potwierdzeniem tego, dlaczego opozycja zawsze nigdzie nie doszła.

Kiedy wychodzi żyd i mówi, że machina wojenna neokonserwatystów to ściśle żydowska operacja, jak to zrobił reporter od Watergate, Bernstein, to był fetowany jako bohater wolności słowa, ale gdy nie-żyd mówi to samo (jak wielu z nas robi to przez całe lata, jeśli nie dziesiątki lat), to ten ktoś jest uważany za konspiracyjnego czubka, wtrącany jest do więzienia lub finansowo niszczony, jeśli nie spotyka go coś znacznie gorszego.

Czy to jest strach? Wielu ludzi, którzy mieli coś ważnego do powiedzenia, nagle uległo likwidacji i nagle zmarło w ciągu ostatnich kilku lat. Dziesięcioleci. Wieków (pamiętasz, Warrena Hardinga?). Ale żydowski rząd może dalej udawać, że nie zajmuje się finansowaniem prób podboju narodu Syrii (tak jak nie finansował podboju Libii, Iraku, Afganistanu, itp.), a ludzie kiwają głowami z aprobatą, gdy gość od kontroli umysłowej, Richard Falk, jedzie na Bliski Wschód, aby dokonać „oceny sytuacji” i dokonać „próby ponownego wznowienia procesu pokojowego”. Przecież takie twierdzenie powinno wywołać powszechne wymioty, lecz ludzie, którzy lepiej powinni znać żydowskie oszustwa, nadal dają się nabierać na te wyczyny rodem z demonicznego wodewilu, jak gdyby to było na poważnie.

To prawie tak, jakby cała przeszłość wyparowała nam z mózgów, wyssana została z naszych głów uszami odkurzaczem wiadomości telewizyjnych, które nigdy ani razu od setek lat nie wspomniały, że żydowskie przejęcie władzy nad światem rozpoczęło się 400 lat temu, gdy Cromwell wpuścił ponownie żydów do Anglii, aby mogli wprawić w ruch światową machinę wojenną, jaka od tego momentu nigdy nie przestała zabijać. Oni nigdy również nie wspomnieli, że obie wojny światowe i obalenie w gruzy World Trade Center zostały dokonane przez żydów, którzy kontrolują Stany Zjednoczone.

Czy jest tak ze względu na indoktrynację poprzez fałszywy system edukacyjny, który został skonstruowany przez koszernych zboczeńców, którzy uczą gimnazjalistów sztuki lesbijskiego pocałunku i trąbią o wyczynach teraz – martwego Seal Team 6, zamordowania mężczyzny, który nie żył od kilkunastu lat? Film z Hollywood na ten temat zdobył w tym roku Oscara. Jak to się ma do masowej kontroli umysłowej? To sprawia, że ​​trzeba się zastanawiać na tym, co nasze dzieci zrobią z nami, gdy dowiedzą się, o czym tu mówimy. Jeśli nie dopadną ich trujące szczepionki, to z pewnością zrobią to wiadomości TV, ale z powodu tego, w co powiedziano że trzeba wierzyć, one najprawdopodobniej zabiją nas w pierwszej kolejności, zanim przedwcześnie same kopną w kalendarz.

Czy to obawa przed popełnieniem zbrodni mowy nienawiści stworzonej przez cynicznych zwolenników i twórców największej zbrodni nienawiści wszech czasów, czyli żydowskiego Talmudu, encyklopedii perwersji, jaka nakazuje mord i rabunek wszystkich nie-żydów na całym świecie, lubieżnie uzasadnia pożądanie seksu z dziećmi i uczy swoich zwolenników jak kłamać o wszystkim i zawsze, a następnie bronić tej praktyki za pomocą corocznej przysięgi Kol Nidre, co czyni z niej święty akt kłamstwa o własnych zbrodniach. Zwróć uwagę, że  żaden z tych, którzy są wiecznie winni zbrodni mowy nienawiści, jak dziennikarze nowojorskich gazet, opisujący szalonych muzułmanów, nigdy za nic nie odpowiadał. Albo obleśnie perwersyjni artyści żydowscy, którzy śmieją się z głupich Chrześcijan, protestujących gdy wizerunki ich Mesjasza zanurzają w słoiku z moczem.

To są ohydne przestępstwa z nienawiści, ale żydzi nigdy nie są o to oskarżeni, ponieważ to żydzi napisali przepisy ustaw i żydzi kontrolują sądy.

Kiedy robi to żyd, to jest zgodna z prawem krytyka społeczna; gdy to robi nie-żyd, wówczas  to zbrodnia nienawiści.

Gdy przebiegli żydzi infiltrują grupy z zasadami, które pryncypialne stawiają im opór, wtedy oferują cały wachlarz synonimów, aby zamaskować swą odpowiedzialność za zbrodnie. Najpopularniejsze z tych pseudonimów to komuniści i syjoniści, ale żaden żyd nigdy nie potrafi wyjaśnić, dlaczego te wszystkie przestępstwa, zawsze te same zbrodnie, zostały  popełnione przed wynalezieniem tych słów, tych maskujących pseudonimów. I te same zbrodnie oni popełniają również teraz.

Więc dlaczego ludzie, którzy znają wyniki zbrodni, nie mogą bezpiecznie używać słowa „żyd” w krytycznym znaczeniu publicznie?

Czy tu idzie o patriotyzm? Oczywiście, że nie. Ponieważ z powodu the Patriot Act, rzeczywisty patriotyzm został sklasyfikowany jako działalność wywrotowa, poddany został nieokreślonemu terminowi aresztowania, fałszywym oskarżeniom i konfiskacie całego majątku. Obecna definicja patriotyzmu, według każdego członka Kongresu USA, jest to przestępstwo zdrady. Tak, a gdybyś tego nie zauważył, to właśnie taka rzeczywistość spadła ci na głowę.

Czy to chodzi o zatrute jedzenie, uspokojenie z użyciem fluoru, pogorszenie zdolności wskutek promieniowania i oglądania telewizyjnych komedii, które mówią, że są śmieszne, choć wcale nie są.

A może to po prostu przypadek chęci zachowania pracy, ponieważ wszystkie miejsca pracy w Ameryce, na pewnym poziomie, są własnością żydów?

Ludzie jeszcze nie zrozumieli, że nie ma tu już żadnej pracy, albo przynajmniej takiej, gdzie możesz zachować swą duszę i utrzymać zatrudnienie.

Lekarze bankrutują, nauczyciele popełniają samobójstwa, bezrobotni zbieracze śmieci z ghett dostają wielkie sumy pieniędzy za składanie zeznań, że tak! Że widzieli, jak ten człowiek podkładał bombę na trasie parady. I że ten człowiek, którym możesz być ty osobiście, nigdy się tego nie spodziewał, choć przecież był przesłuchiwany przez FBI, a że był z niego lojalny obywatel, to on oczywiście zgodził się im pomóc, jeśli zostanie wezwany.

Poza tym, jest jeden zawód, który rozwija się w Ameryce, a rząd USA ma wiele pomysłów na jego rozwój. To zajęcie to trupy – wykorzystane w jednym niekończącym się ciągu akrobacji public relations, jakimi są masowe rzezie operacji fałszywych flag, co służy promowaniu przebiegłego celu, którym jest odebranie nam resztek praw, jakie jeszcze nam zostały.

Możesz stać się przypadkową ofiarą jako przechodzień, który stał tam, gdzie nie trzeba, albo możesz stać się nagle sławnym psycholem-mordercą, nie wiedząc nawet jak korzystać z broni lub bomby.

To przerażające, gdy widzi się ludzi czytających gazety w dzisiejszych czasach, przynajmniej tych, którzy jeszcze umieją czytać. Przechodzą od razu do kolumny dotyczącej pomocy, a następnie do komercyjnych ulotek, a jak są gotowi wyrzucić gazetę do śmieci, czasami udaje im się zauważyć prawdziwą historię lub dwie. A ich reakcja jest zawsze taka sama – nic nie możemy z tym zrobić; tak już jest; równie dobrze można o tym zapomnieć, gdyż nic nie mogliśmy na to poradzić. Zabili Kaddafiego? prawdopodobnie zasłużył na śmierć w ten sposób, ponieważ Obama powiedział, że był taki zły. Tacy są właśnie dzisiejsi Amerykanie.

Całkowicie martwy mózg i fizyczne umieranie.

Większość ludzi w tych dniach zdobywa informacje z YouTubes, stworzone przez ludzi o zakodowanych nazwiskach, lub bezpośrednio z reklam telewizyjnych, dostosowanych do ich wewnętrznych impulsów. Możesz zobaczyć celowo brudnych mężczyzn i wymalowane kobiety z bronią, a wszyscy wyglądają, jakby nie myśleli o przyszłych tragediach. Liczą się tapety, lampy, gry komputerowe, a może wystrzałowy basen za domem.

Często się mówi, że przyszłość będzie się składać tylko z więźniów i strażników, ale zwykle zapomina się wspomnieć o świadkach, którzy są wynajmowani przy każdej okazji, a następnie usuwani, gdy cel zostanie osiągnięty. Taki jest los całego personelu wojskowego USA, którzy są obecnie pozbawieni możliwości posiadania broni, ponieważ wykonywali mordercze rozkazy i wyrazili zgodę na przyjęcie zatrutych szczepień, zatem są w oczywisty sposób szaleni i dlatego nie wolno im posiadać broni.

Znajdą się wśród pensjonariuszy wszystkich nowych więzień i obozów koncentracyjnych, które zostały zbudowane, aby stać się domem i miejscem obróbki! – tych wszystkich, którzy po prostu nie chcą iść razem z planem, którzy nie dopasują się do programu. Te obiekty nie mają łazienki, nie ma tam kuchni, łóżka ani krzesła. Więc powiedz mi, jaki to program.

Wszystko to wydarzyło się, ponieważ wszyscy ci gustownie ubrani kowale słów, którzy są tacy dumni ze skierowanej w ich stronę uwagi mediów oraz wysokiej reputacji, konsekwentnie i powszechnie nie zdali egzaminu. Zawiedli w procesie wykorzystania jednego magicznego słowa, słowa, które najtrafniej opisuje prawie niewidzialną siłę, jaka jest od stuleci nastawiona na wytrwałe planowanie całkowitego zniszczenia społeczeństwa, które znamy, i świata, jaki mieliśmy nadzieję, kiedyś ujrzeć.

I nawet gdy jest już tak późno, ty nadal odmawiasz; nadal powstrzymujesz się przed użyciem słowa, które będzie przyczyną śmierci wszystkiego, co znamy i kochamy. Być może będziesz czekać, aż nie będzie już można wypowiedzieć uczciwego protestu, a nawet pomyśleć uczciwej myśli. Jeśli będziesz mieć szczęście, to ten czas refleksji nadejdzie w obozach, jeśli tam w ogóle trafisz.

Czy planujesz okazać swój wielki protest, gdy będzie dla ciebie jasne, że nigdy nie dostaniesz więcej ani kawałka do jedzenia, nie będziesz mieć nawet jednego dolara w kieszeni, albo gdy do ciebie dojdzie, że nie będziesz już mieć kolejnego wygodnego snu? Co wówczas dokona Twój protest? Z pewnością będzie znacznie mniej skuteczny, że ten, jaki możesz zrobić teraz.

Pamiętaj, że to wszystko się stało, ponieważ nie udało się użyć jednego magicznego słowa. Zatem skonfigurowałeś swe plany tak, aby wymazać to słowo z pamięci ludzkiej.

Ale dlatego, że nie byłeś zdolny go użyć – gdyż nie chciałeś utrudniać perspektyw swojej kariery lub obrazić swoich sąsiadów, czy też naruszyć swoich zasad religijnych – teraz istnieje pewność, że ty i twoi bliscy staliście się „bezużytecznymi konsumentami”, którzy są tylko o krok od skasowania.

autor: John Kaminski

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/05/20/the-missing-word/

https://therebel.org/kaminski

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.