Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zagubiona sztuka kobiecości. Dr Henry Makow

Zagubiona sztuka kobiecości. Dr Henry Makow

Kobiecość jest delikatna, to delikatna cecha którą można znaleźć w kobiecym wyglądzie, sposobie zachowania i naturze. Kobieca kobieta sprawia wrażenie miękkości i delikatności. Ma dusze słodkiej uległości i uzależnienia od mężczyzny, która się ujawnia w ich opiece i ochronie nad kobietą. Nic w niej nie wygląda męsko, nie ma męskiej agresywności, kompetencji, nieustraszoności, siły ani umiejętności zabijania własnych węży. „Helen Andelin, Fascinating Womanhood s. 247

(Helen Andelin, 21 lat w 1941 r.)

Kobiecość opiera się na kobiecie dla której mąż, dzieci i dom są jej pierwszym priorytetem. Jej poświęcenie się dla rodziny, to sposób w jakim miłość przychodzi na świat, to obraz najpiękniejszej czystej miłości, bezwarunkowej, oddanej i najwierniejszej. Dlatego sataniści nauczają kobiety, aby zamiast tego szukały spełnienia w karierze.

„Kultywując we wszystkim poczucie własnej ważności (po prostu egoizmu),  zniszczymy wśród Gojów znaczenie rodziny i przez to jej wartość edukacyjną … W ten sposób stworzymy ślepą, potężną siłę, która nigdy nie będzie w stanie się poruszyć w dowolnym kierunku bez wskazówek naszych agentów … ” (Protokół 10-5)

Stajemy się bardziej świadomi psychologicznej dyslokacji spowodowanej okultystycznym atakiem  na płeć i rodzinę. Energia męska i kobieca uzupełniają się nawzajem, we dwoje są jednością, razem wspólnie działają jak jeden organizm. Syjoniści chcą zniszczyć męskość i kobiecość, aby móc deprawować młodych ludzi, aby społeczeństwo co raz bardziej staczało się w dół. Rodzina to siła, gdy zaburzy się jej działanie, psychika dziecka w niej wyrastającego ulega zniszczeniu, deformacji. Społeczeństwo jest po prostu nieświadome tego  szkodliwego ataku ze strony zdradzieckiej elity, dlatego tak łatwo jest im manipulować społeczeństwem i narzucać im swoje koncepcje.

Książka Helen Andelin  „Fascynująca kobiecość” (1963) jest wywrotowa wobec Nowego Porządku Świata, ponieważ podtrzymuje wrodzoną różnicę między płciami, a podstawowymi prawami rządzącymi małżeństwem.

(Helen Andelin, 1920-2009)

Takiej książki nigdy by nie opublikowano dzisiaj, jest dostępna tylko dlatego, że pojawiła się 53 lata temu i sprzedała się w  ponad 2 mln egzemplarzy. Jeśli masz wątpliwości co do swojej tożsamości seksualnej, polecam „Fascynującą kobiecość”. Jest to książka istotna dla  mężczyzn, jak i kobiet. Polecam także „Fascynującą Dziewczynę” Andelin dla samotnych kobiet i „Man of Steel and Velvet”, książki jej męża dla mężczyzn.

Nie mówię, że powinieneś traktować ten model jako ewangelię lub to, że jest dla wszystkich. Dla przykładu, Andelin sugeruje, że kobiety powinny nagradzać mężczyzn seksem, to jest nie tylko przestarzałe, ale uwłaczające i sprzeczne z prawdziwą miłością, wyraziłem swój sprzeciw w e-mailu, mój komentarz spotkał się z mroźną ciszą!

Niemniej jednak książka przedstawia ponadczasowy heteroseksualny paradygmat, który działa. Każda para jest inna. Wybierz, co jest dla ciebie istotne, a resztę odrzuć. Kobiecość i męskość są jak gra na pianinie, muszą się nauczyć siebie nawzajem.

Ludzie są bardzo plastyczni. Społeczeństwo jest celem długofalowej kampanii nienawiści mającej na celu degradację i dyskredytację heteroseksualności. Przemoc domowa i gwałt są podkreślane, aby kobiety bały się mężczyzn, odrzucają kobiecość i stają się męskie. Niszczenie rodziny zawsze było celem elity finansowej w celu kontrolowania ludzi.

PODSTAWY CZASU

Andelin mówi, że szczęście kobiety zależy od życiowego oddania i miłości jej męża. Ta książka uczy kobiety, jak być atrakcyjnym dla mężczyzn, jak być kobietą . Andelin pisze, że kobiety nie muszą być piękne, aby być kobiece. „Uczą się kobiecości, uwydatniając różnice między sobą a mężczyzną, a nie na podstawie podobieństwa, ponieważ męski sposób bycia naturalnie jest mocny i ciężki, kobiety  powinien być delikatny i lekki. ” (256)

Wciąż mam w pamięci pewien obraz, jak dziewczyna, którą znałem, zamykała szafkę w kuchni z cudnym ruchem jej bioder. Stało się to 49 lat temu, kiedy miałem 20 lat, a ja wciąż to pamiętam!

Kiedy Andelin pisze, że kobiecoś nigdy nie jest „wulgarna, szorstka, apodyktyczna”(oczywiste jest, że płeć piękna jest przez elity umyślnie degradowana i wykastrowana dzięki  mediom, propagandzie), dalej piszę: „Cała twoja rozmowa, zachowanie powinno odzwierciedlać czułość, cierpliwość, przebaczenie, tolerancję i miłość”.

Pierwszym priorytetem żony jest jej mąż, a następnie jej dzieci. Tak więc jedna kobieta konsekruje się dla swojego przyszłego męża i dzieci tak bardzo, jak to możliwe. Ona nie będzie rozwiązła.

Żony zazwyczaj stawiają przed mężami karierę, przyjaciół, rodziców, sukces i wygląd. „Jeśli jesteś odnoszącą sukcesy zawodowe kobietą, utrzymuj priorytety” – pisze Andelin. „Powiedz swojemu mężowi słowami i czynami, że jest numerem jeden”. (95)

Główną rolą kobiety jest bycie żoną, matką i gospodynią domową. Rolą mężczyzny jest bycie przewodnikiem, obrońcą i dostawcą. Nie oznacza to, że kobiety nie mogą spełniać się w swej zawodowej karierze, a mężczyźni nie mogą gotować ani zmieniać pieluch.

Człowiek musi czuć, że jest potrzebny drugiej połówce, jeśli uzyska niezależność, może zakwestionować swój cel i swoje uczucia do swego współmałżonka”, romantyczne uczucia męża częściowo wynikają z jego potrzeby ochrony, chronienia i opieki nad nią”. (102)

Reakcje na publikacje Andelin są albo bardzo pozytywne, albo bardzo negatywne. Jeden z ministrów napisał na Amazon: „Dałem około 250 egzemplarzy tej książki kobietom, którym doradzałem w ciągu ostatnich 5 lat, w tym okresie nie zauważyłem, aby choć jedna z nich nie poprawiła swych małżeństw, pracując nad tym, co robią doprowadzić małżeństwo, aby z jednostki stało się całością. „

Wiele kobiet uważa książkę za przestarzałą i śmieszną. Jednym z kontrowersyjnych kwestii jest to, że Andelin radzi żonom przyjmować dziecinną dezaprobatę, gdy denerwuje ich mąż. Wiele kobiet uważa to za poniżające. Ale w praktyce większość ludzi odpowie pozytywnie, gdy ich autorytet nie zostanie bezpośrednio zakwestionowany.

Andelin może być czasami nieaktualna, ale przesiejmy jej słowa i wyłońmy  podstawowe zasady które powinny trwać bo są naturalnym porządkiem ralacji; to zależy od nas, czy je wyłowimy i je  przyjmiemy.

Pięknych kobiety jest dziesiątki, ale posiadających kobiecość kobiet jest niezwykle mało. Świat cierpi z powodu utraty kobiecych cech duchowych: zaufania, skromności, łaski, niewinności, spokoju, czułości, cierpliwości i miłości. To kryje się za męską obsesją na punkcie seksu pornograficznego. Mężczyźni nieświadomie szukają kobiecości i miłości, aby je zrównoważyć. Niespokojny męski duch szuka spokojnego portu.

Młode kobiety nie zdają sobie sprawy, że mężczyźni uważają czystość i niewinność za bardzo atrakcyjne. Odwrotnie, są odpychane przez twarde, zmęczone, doświadczone kobiety. Chęć dzisiejszych kobiet do bycia rozwiązłym często może przynieść efekt przeciwny do zamierzonego.

Mężczyźni i kobiety są ofiarami okrutnego oszustwa. Uczono ich, że różnice seksualne są „uwarunkowane społecznie” w rzeczywistości różnice płciowe są wrodzone. Na przykład mężczyźni mają dziesięciokrotnie wyższy poziom testosteronu niż kobiety, a to decyduje o ich gotowości do podejmowania ryzyka itp.

Feministyczne marksistowskie zasady „równości” nie odnoszą się do kochających związków heteroseksualnych i są w rzeczywistości toksyczne. Jak często mówię, małżeństwo heteroseksualne opiera się na współdziałaniu kobiecej delikatności, wrażliwości, z szorstkością i władczym obyciu męskości. (od redakcji, nie mylić z chorymi związkami gdzie mężczyzna jest twardym tyranem, a kobieta podwładną, w normalnej relacji, kobieta poprzez swoją delikatność, ma wpływ na swego mężczyznę, który dzięki niej łagodniej w gnieździe rodzinnym i nabywa poprzez niej wpływ delikatność).

Nasi liderzy są wspólnikami tej potwornej mistyfikacji. Za nimi są prywatni bankierzy, którzy drukują naszą walutę w formie długu wobec nich . Potrzebują rządu światowego, aby żaden kraj nie mógł z niego zrezygnować. Potrzebują dyktatury, aby ludzie nie mogli zakończyć tego oszustwa. Muszą zahamować nasz naturalny rozwój poprzez sprzyjanie splątaniu płci, abyśmy mogli być kontrolowani.

Elita przedstawia wyzwolenie kobiet tak, jakby kochana gospodyni domowa była tym samym, co więzień w obozie koncentracyjnym. Przedstawiają tę brutalną napaść psychologiczną jako „postęp”, podczas gdy w rzeczywistości jest to subwersja na wielką skalę.

Feminizm został zorganizowany przez Komunistyczną Partię USA , CIA i elitarne media, wszystkie instrumenty bankierów centralnych. Jest finansowany przez Fundację Rockefellera.

W ten weekend pojawi się kolejny film o kobiecie, która jest brutalnym zabójcą. „Domino” to historia łowczyni nagród, pawdziwa inspiracja dla tej historii to Domino Harvey zmarła niedawno przez przedawkowaniem narkotyków. Nic dziwnego, że młode kobiety są zdezorientowane, w końcu nie widzą żon i matek przedstawionych w pozytywnym świetle? Kobiety są zawsze zajęte, kłócą się z mężczyznami i uciekają do pracy.

Dostaję e-maile od feministek, które twierdzą, że moje artykuły są „bolesne”. To dziwne, jak wszyscy używają tego słowa i powtarzają go ciągle, jak partyjne hasło. Myślę, że to „bolesne”, że superbogaci chcą zająć miejsce Boga i zniewolić naturę ludzkości, ale feministki tego nie rozumieją, nie potrafią dopuścić do swych umysłów, że ich ruch, jest sztucznym tworem banksterów, którzy chcą zniszczyć ich osobowość, doprowadzić ich dusze na totalne dno.

Feminizm ma na celu sprawić, by kobiety czuły się niegodne gdy poświęcają życie ludziom, których kochają. Zmusza ich do opuszczenia domu, w którym mogą dbać o swych bliskich, gdzie mają kontrolę na wychowanie swoich dzieci, zmusza ich dzieci do przebywania w środowisku, które je nie kocha, a po prostu naucza ich narzuconych zachowań, odpowiedniego toku myślenia tworzonego wg. systemu.

(od redakcji: Kobiety nie zapomnijcie, praca szczęścia i miłości Wam nie ofiaruje, dzieciństwo Waszego potomstwa nigdy się nie powtórzy. Praca to dodatek do życia, a nie jego cel i spełnienie. Satanistyczny świat chce byś była egoistą i myślała tylko o sobie, lecz to nigdy nie prowadzi do spełnienia, a wręcz przeciwnie, spełnienie tkwi w relacjach między kochającymi ludźmi. Kobiety, który we wczesnym dzieciństwie oraz do 14 roku życia, sprawowała opiekę nad swym potomstwem ma o 70% lepszy kontakt z dziećmi niż ta, która swą rolę w tym okresie oddała innym. Nie neguję kobiet, które pracują, jestem świadoma obecnej sytuacji rodzin, niestety ten satanistyczny system sprawił, że obecnie bardzo często kobiety nie mają wyboru i muszą pracować. Uczulam jednak by Nasze dzieci nie były uczone chorych wzorców, aby dziewczynki były kobietami, a chłopcy mężczyznami, bez wynaturzeń, perwersji i chorych wzorców. Rodzice mają ogromny wpływ na psychikę dzieci, kochajmy je, szanujmy i uczmy pozytywnych wzorców, by stali się ludźmi zdolnymi do miłości i stworzenia zdrowej rodziny, relacji ze swym współmałżonkiem.)

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 14.01.2019)

Tłumaczenie: Sobrius

Źródło polskie: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/14/zagubiona-sztuka-kobiecosci-dr-henry-makow/

http://chomikuj.pl/Sobrius/NWO/Feminizm

P.S. Feminizm – przed i po:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

32 + = 33