Strona główna > NWO > Wszystko zaczyna się sprawdzać cz. III (ostatnia)

Wszystko zaczyna się sprawdzać cz. III (ostatnia)

Część I i część II.

Wszystkie części w formacie PDF do ściągnięcia i rozpowszechniania pod linkiem.

Kontrola żywności

Dostaw żywności pod ścisłą kontrolą. Jeśli nie zahamuje się wzrostu liczby ludności, niedobory żywności mogą być tworzone w pośpiechu i ludzie zrozumieją niebezpieczeństwo przeludnienia. Ostatecznie, czy wzrost ludności spowolni, czy zaopatrzenie w żywność znajdzie się pod scentralizowaną kontrolą, tak aby ludzie byli wystarczająco dobrze odżywieni, ale nie wystarczy jej na utrzymanie osób żyjących poza systemem. Innymi słowy, gdybyś miał przyjaciela lub krewnego, który się nie wpisał [taśma kończy się nagle i trwa na drugiej stronie] … A uprawianie własnej żywności byłoby zakazane. Będzie to odbywać się pod jakimś pretekstem. Na początku wspomniałem, że we wszystkim były dwa cele – jeden rzekomy cel i jeden rzeczywisty cel i rzekomym celem tutaj byłoby to, że własne warzywa są niebezpieczne, rozprzestrzeniają choroby czy coś takiego. Tak więc akceptowanym pomysłem jest ochrona konsumenta, ale prawdziwy pomysł ograniczenia dostaw żywności i uprawy własnej żywności byłoby nielegalne. A jeśli działasz nielegalne, np. produkujesz własną żywność, jesteś przestępcą.

Kontrola pogody

Wspomniał o niej, i powiedział: ‘potrafimy, lub wkrótce będziemy mogli kontrolować pogodę. Nie mówię o zrzucaniu kryształków czerwonej rtęci (iodide) [wg Prof. Mirosława Dakowskiego chodzi chyba o jodek srebra] na chmury w celu zlikwidowania padającego już deszczu, ale o PRAWDZIWEJ kontroli’.

Pogodę widział jako broń, broń wpływającą na politykę społeczną. Można wywoływać deszcz aby wpłynąć na określony teren i wprowadzić go pod swoją kontrolę. Dwa aspekty wywarły na mnie wrażenie: ‘z jednej strony możesz wywołać suszę w czasie okresu wegetatywnego, i nic nie wyrośnie, a z drugiej strony wywołasz długotrwałe deszcze podczas żniw, i pola są zbyt błotniste by zebrać plony, i można zrobić i to i to.

Nie powiedział w jaki sposób można tego dokonać. Tyle tylko, że było to już możliwe, lub bardzo, bardzo blisko.

DF-ST-90-05759

Polityka

Powiedział, że bardzo niewiele osób wie jak działa rząd. Coś w tym rodzaju, że wybrani urzędnicy, nie wiedząc o tym, są pod wpływem innych, tak, że realizują określone im plany, myśląc, że to ich własne. Ale faktycznie są manipulowani sposobami, których nie rozumieją.

Wiedz jak ludzie zareagują: niech robią to co ty chcesz

W którymś momencie prezentacji wydał dwa oświadczenia, które chcę ty zamieścić. Nie pamiętam kiedy to zrobił, ale są one ważne dla ogólnego zrozumienia sprawy. Jedno z nich to : ‘”Ludzie mogą mieć w swoich umysłach i wykonywać dwa sprzeczne pomysły na raz, pod warunkiem, że te pomysły są przechowywane daleko od siebie.” I drugie oświadczenie: “Można bardzo dobrze wiedzieć, jak rozsądni ludzie zareagują na pewne okoliczności, lub na pewne informacje, z którymi się spotkają. Tak więc, by dostać oczekiwaną odpowiedź, musisz tylko kontrolować rodzaj prezentowanych danych lub informacji, lub rodzaj okoliczności, w których się znajdują: a rozsądni ludzie zrobią to, czego się od nich oczekuje. Mogą nie rozumieć w pełni, co robią i dlaczego”.

Fałszowane badania naukowe

Przyznał, że pewne dane naukowe mogą być – i były fałszowane po to, by otrzymać pożądane efekty. I powiedział: ‘Ludzie nie zadają odpowiednich pytań. Niektórzy są zbyt łatwowierni’. Było to ciekawe stwierdzenie, ponieważ przemawiający i publiczność – lekarze medycyny i podobno bardzo obiektywnie, beznamiętnie naukowi, i ponieważ nauka jest wszystkim i końcem wszystkiego … również fałszowanie danych naukowych w tym środowisku jest jak bluźnierstwo w kościele … po prostu tego nie robisz. Tak czy inaczej, z tego wszystkiego miał powstać Nowy Międzynarodowy Organ Zarządzający, prawdopodobnie przez ONZ, Światowy Trybunał, ale nie koniecznie za pośrednictwem tych struktur. Może to być wprowadzone innymi sposobami.

Aprobata ONZ: cel uświęca środki

Aprobata ONZ w tym czasie była postrzegana nie tak szeroko, jak się spodziewano. Będą dalsze wysiłki nadania ONZ coraz większego znaczenia. Ludzie będą coraz bardziej przyzwyczajani do idei utraty części suwerenności państwa. Współzależność gospodarcza będzie wspierać ten cel z pokojowego punktu widzenia. Unikanie wojny będzie temu sprzyjać z punktu widzenia zamartwiania się o wojnach. Uznano, że robienie tego spokojnie będzie lepsze niż drogą wojny. Stwierdzono przy tym, że wojna jest “przestarzała”. Pomyślałem, że to interesujące, ponieważ wyrażenie to oznacza, że coś co było kiedyś przydatne, nie jest już przydatne. Ale wojna jest już nieprzydatna … z powodu bomb nuklearnych, nie da się kontrolować wojny. Dawniej, wojnami można było kontrolować, ale gdyby broń jądrowa wpadła w niepowołane ręce, byłaby niezamierzona katastrofa nuklearna. Nie powiedział, jakie to “niepowołane ręce”. Mogliśmy wnioskować, że może oznaczało to terrorystów, ale w ostatnich latach zastanawiam się, czy niepowołanymi rękami mogą być również osoby, o których przyjęliśmy, że mieli broń jądrową cały czas … może jej nie mają.

Tak jak stwierdzono, że w USA będzie zachowany – choć trochę, na wypadek gdyby nie wypaliły plany światowe, gdyby jeden kraj lub jakaś mocna jednostka postanowiły wyrwać się z grupy i iść własną drogą, można się zastanawiać, czy może to być również prawdziwe z bronią jądrową. Kiedy słyszysz … powiedział, że mogą wpaść w niepowołane ręce, było to pewne stwierdzenie, że posiadanie broni jądrowej było ściśle kontrolowane, jakby sugerując, że każdy, kto posiadał broń jądrową, miał ją mieć. To musiałoby obejmować Związek Radziecki, jeśli w ogóle ją ma. Ale pamiętam, że zastanawiałem się w tamtym momencie, “Czy mówisz, czy też sugerujesz, że kraj ten chętnie dałby broń Sowietom? W tym czasie wydawało się to rzeczą nie do pomyślenia, dużo mniej do przyznania. Przywódcy ZSRR wydają się być tak zależni od zachodu, a zastanawiałem się, czy mogą istnieć jakieś obawy, że będą starali się zapewnić sobie niezależność, gdyby rzeczywiście mieli tę broń. Nie wiem. To może temat do spekulacji… Kogo miał na myśli, gdy powiedział: “Jeżeli ta broń wpadłaby w niepowołane ręce”? Może tylko terrorystów.

Tak czy inaczej, nowy system będzie wdrażany, jeśli nie przez współpracę pokojową – każdy chętny do zrzeczenia się suwerenności – potem przez sprowadzenie państwa na skraj wojny nuklearnej. I każdy będzie tak wystraszony, kiedy powstanie histeria wywołana możliwością wojny nuklearnej, że będzie silny protest publiczny do negocjacji spokoju publicznego i ludzie chętnie będą oddawać suwerenność w celu osiągnięcia pokoju, a to przyniesie Nowy Międzynarodowy System Polityczny. To było powiedziane, i dalej: “Gdyby było zbyt wielu ludzi w odpowiednich miejscach, którzy stawialiby opór, może okazać się koniecznym użycie jednego lub prawdopodobnie dwóch bomb nuklearnych. Było to tak powiedziane, że byłoby to konieczne w celu przekonania ludzi, że ‘jesteśmy poważni’. I dalej: ‘jeśli jeden lub dwa (kraje) rozpadną się – nawet najbardziej oporni – poddadzą się’.

Pieniądz i finanse

Była taka wypowiedź: “Inflacja jest nieograniczona. Możesz umieścić nieskończoną liczbę zer za dowolną cyfrą i umieścić przecinki, gdzie tylko chcesz” …Jako wskazanie, że inflacja jest narzędziem kontrolerów. Pieniądz będzie głównie kredytowy. Już jest …ceny są przede wszystkim kredytem, ale wymiana pieniędzy nie będzie gotówką lub materialną rzeczą, ale elektronicznym sygnałem kredytowym. Ludzie będą mieć przy sobie tylko bardzo małe kwoty na takie rzeczy jak guma do żucia i słodycze. Rodzaj kieszonkowego. Każdy zakup wszelkich istotnych kwot zostanie wykonany w formie elektronicznej. Zarobki będą wchodzić na konto elektronicznie. Jeden system bankowy. [To] może wyglądać, że jest więcej niż jeden, ale ostatecznie i zasadniczo będzie jeden system bankowy, tak, że kiedy masz płacone, zarobek zostanie wpisany na twoje konto, a następnie po zakupieniu czegoś, będzie potrącane z konta i faktycznie nic nie będziesz nosił przy sobie.

a

Będą przechowywane dane komputerowe mówiące o twoich zakupach. Jeśli kupowałeś za dużo danego produktu i jakiś urzędnik zechce wiedzieć, jak wydałeś swoje pieniądze, może sprawdzić i przeanalizować te zakupy, oraz określić co kupowałeś. Powiedział, że można będzie prześledzić każdy większy zakup np. auto, rower, lodówka, każdy produkt posiadający nr identyfikacyjny, tak że każda rzecz oddana lub skradziona będzie prześledzona odnośnie zakupu – kto kupił i kiedy. Pozwolą na to komputery. Ograniczona będzie możliwość oszczędzania. Nie będzie można zgromadzić dużego majątku. Powiedział, że bogactwo to władza, a bogactwo w rękach wielu osób nie jest dobre dla jego właścicieli, więc jeśli oszczędziłeś za dużo, zapłacisz podatek. Im więcej oszczędzisz, tym wyższy podatek. Jeśli pokażesz, że dużo oszczędzasz, mogą zmniejszyć ci zarobki. I powiemy: oszczędzasz zamiast wydawać, nie potrzebujesz tych pieniędzy’…

Wszystkie posiadane przez ciebie karty zamieni się na jedną. Następny krok – zamienić kartę na implant pod skórą. Karta może być skradziona lub zgubiona, a implantu nie można zgubić, sfałszować ani przekazać komuś innemu. Byłby on w wygodnym dla skóry miejscu, np. na czole lub na prawej dłoni. W tamtym czasie nie znałem Księgi Objawień. Ale powiedział: ‘niektórzy z was, którzy czytają biblię, wiedzą jaki ma znaczenie’ …ale odrzucił znaczenie biblii. To zdrowy rozsądek podpowiada jak będzie działał, jak powinien działać ten system, i nie ma potrzeby czytać żadnych zabobonnych zasad biblijnych. Wszystko to zrozumiałem później.

Big Brother obserwuje cię: kiedy oglądasz telewizję

Powiedział również o implantach, które nadają się do sprawowania nadzoru poprzez dostarczanie sygnałów radiowych. Pod skórą lub implant stomatologiczny …umieszczony jak plomba po to, by łatwo zidentyfikować uciekinierów lub innych poprzez częstotliwości z jego osobistego nadajnika, znajdującego się w dowolnym czasie lub miejscu, przez każdy organ, który chce go odnaleźć. Byłoby to szczególnie przydatne dla kogoś, kto uciekł więzienia. Nie było więcej dyskusji nt. osobistego nadzoru. I jeszcze jedno zostało powiedziane: “Będziesz oglądał telewizję i ktoś będzie oglądał ciebie w tym samym czasie na głównej stacji monitorującej”. Telewizory będą wyposażone w odpowiednie urządzenie. Będzie wiadome, co oglądasz i jak reagujesz. Jak takie rzeczy dostaną się do naszych domów? Będzie się kupować telewizor. I nie będzie się wiedzieć, że to właśnie taki. Opisał to tak, jakby to była, mamy ją teraz, telewizja kablowa bez anteny… Ludzie uzależnią się od telewizji, jak teraz od telefonu. Włączysz telewizor i będziesz mógł robić zakupy. Mówiono również o podsłuchach, gdyby jakieś organa chciały słyszeć co się dzieje w innych pomieszczeniach, i w związku z tym powiedział: ‘każdy kabel w twoim domu, np. telefoniczny, może być wykorzystany w ten sposób’.

a

Prywatne domy: to przeszłość

Ceny domów i ich finansowania będą tak wysokie, że większość ludzi nie będzie mogła sobie na nie pozwolić. Starsi posiadający domy będą je mieli, ale młodzi będą mieli wielkie trudności. Będą musieli wynajmować. Nie będzie wolnego rynku domów i mieszkań. Coraz więcej ludzi będzie zmuszonych mieszkać na małym metrażu… który nie pomieści wielu dzieci. I właściciele domów staną się mniejszością. Nikt z większości mieszkającej w apartamentach nie będzie im współczuł, i te domy pochłoną podatki lub inne przepisy. W końcu będą przypisani do miejsca, gdzie mogą zamieszkać, powszechne będzie dzielenie mieszkania z obcymi. I nie będziesz wiedział komu wierzyć. Będzie główny ośrodek zarządzania mieszkaniami. Pamiętaj o tym w latach 1990, kiedy zapytają cię: ‘ile masz sypialni? Ile łazienek?’

Dr Day powiedział o tym tak: ‘nie będzie miejsca dla ludzi, którzy się nie przystosują. Nie możemy mieć takich, którzy będą zaśmiecać, oni będą zabrani do specjalnych miejsc’. Wtedy, nie pamiętam dokładnie jego słów, powiązałem to z tymi specjalnymi miejscami – kiedy ich tam przeprowadzą, nie pożyją długo. Mógł to powiedzieć mniej więcej tak: ‘pozbyć się ich po ludzku’… nie przystosujesz się do systemu – jedynym wyjściem jest śmierć. I w tym samym duchu powiedział, że nie będzie żadnych męczenników. Kiedy usłyszałem to, pomyślałem, że nie będzie zabijania, ale później okazało się, że mówił – ci ludzie nie zginą w sposób, który czyniłby ich wzorcami dla innych. Coś w tym stylu : ‘ ludzie będą znikać’.

Kilka końcowych uwag

Pierwsza: Wprowadzenie nowego systemu prawdopodobnie nastąpi w zimowy weekend. Wszystko zamknięte w piątek wieczorem, a w poniedziałek rano, kiedy wszyscy się obudzą, byłoby ogłoszenie, że wszedł w życie nowy system. Podczas procesu przygotowań w USA wszyscy będą bardziej zajęci mając mniej wolnego czasu i mniej okazji, aby naprawdę się rozejrzeć i zobaczyć, co się dzieje wokół nich. Ponadto, będzie więcej zmian i większe trudności w utrzymaniu się w miarę własnych inwestycji. Instrumenty inwestycyjne będą się zmieniać. Oprocentowanie będzie zmieniać się tak, że będzie to trudno nadążyć za tym ile już zarobiłeś.

Ciekawostka na temat samochodów, będzie wyglądało tak, jakby było wiele modeli samochodów, ale jeśli spojrzysz uważniej, będzie wielkie kopiowanie. Mogą one być zrobione tak, by wyglądać inaczej z chromem i kołpakiem i tego typu rzeczami, ale można będzie zauważyć, że taki sam samochód został wyprodukowany przez więcej niż jednego producenta. Dowiedziałem się o tym niedawno, kiedy byłem na parkingu i zobaczyłem małego Forda – zapomniałem jaki model – i małe japońskie auto, identyczne, z wyjątkiem kilku rzeczy jak liczba otworów w osłonie koła i chrom wokół tablicy i kształt grilla. Ale jeśli przyjrzałeś się podstawowym częściom, były identyczne. Po prostu zaparkowane obok siebie, a ja znów przypomniałem sobie o tym, co powiedziano wiele lat temu.

Spieszę się, bo jestem prawie na końcu taśmy. Tylko podsumuję tutaj mówiąc, że wszystkie te rzeczy powiedziała jedna osoba w jednym czasie w jednym miejscu w odniesieniu do tak wielu ludzkich poczynań, a teraz sprawdź i zobacz, jak wiele z nich jest rzeczywiście …czyli zmiany dokonane od tamtej pory [1969/88], a rzeczy, które są planowane w przyszłości, myślę, że nie da się ukryć, że jest to kontrolowane i faktycznie istnieje spisek.

Nasuwa się pytanie co robić. Myślę, że najpierw, musimy uwierzyć w Boga i modlić się i prosić o Jego przewodnictwo. I po drugie, róbmy to, co możemy, aby jak najwięcej informować innych, jeśli są zainteresowani. Niektórych ludzi po prostu nie obchodzi, bo są zajęci własnymi sprawami. Ale myślę, jak tylko możliwe, powinniśmy informować innych, którzy mogą być zainteresowani, i znowu… Wierzyć i ufać Bogu i modlić się nieustannie o Jego przewodnictwo i odwagę, aby przyjąć to, co stanie przed nami w niedalekiej przyszłości. Zamiast przyjąć pokój i sprawiedliwość, o których słyszymy tak dużo teraz …to banał. Domagajmy się wolności i sprawiedliwości dla wszystkich.

Źródło: http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_2.html

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.