Strona główna > Świat > Zaczęło się ! Judeosataniści uderzyli na Iran i dostali odpowiedź !

Zaczęło się ! Judeosataniści uderzyli na Iran i dostali odpowiedź !

Irańscy żołnierze wystrzelili 20 rakiet na terytorium Izraela.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm. info – Bracia i siostry, tak jak przypuszczaliśmy, terrorystyczne państwo Izrael samodzielnie rozpętało wojnę przeciwko Iranowi. Dokonało ono kolejnego uderzenia na Irańczyków, a kiedy oni zareagowali to żydzi ogłosili Iran agresorem.

USA, tak jak oczekiwano, stanęły po stronie Izraela. Trzeba oczekiwać zaostrzenia się sytuacji z przejściem aż do fazy najprawdziwszej gorącej wojny, w którą będą bezpośrednio albo pośrednio wciągnięte dziesiątki krajów. Panie, zmiłuj się !
P.S. W tej sytuacji niektórzy zadawali sobie pytanie dlaczego rosyjscy wojskowi i dlaczego Kreml nijak nie reagowali i nie odpowiadali na uderzenia rakietowe na Syrię, a teraz na Iran ? Popatrzcie sobie na fotografie a wszystko stanie się zrozumiałe…
 Irańskie jednostki zbrojne, działające na terytorium Syrii, w nocy ze środy na czwartek, 10 maja, wystrzeliły około 20 rakiet w stronę pozycji  CAHALu, w rejonie izraelsko-syryjskiej granicy na Wzgórzach Golan. O tym fakcie donosi NEWSru Israel , powołując się na informacje służby prasowej Armii Obrony Izraela.
Według wstępnych danych, kilka irańskich rakiet zostało zestrzelonych przez przeciwlotniczy system obrony „Żelazna kopuła”. W wyniku ostrzału nie odnotowano ofiar.
W odpowiedzi na ostrzał wojskowi CAHALu przeprowadzili serię uderzeń lotniczych na cele w syryjskim rejonie El-Kunejtra, niedaleko od granicy z Izraelem. Wojskowi ostrzegli także mieszkańców Wzgórz Golan ażeby przestrzegali środków ostrożności i pozostawali w pobliżu schronów.
Informowano, że właśnie syryjska prowincja El-Kunejtra o 12:42 czasu miejscowego została zaatakowana trzema uderzeniami rakietowymi ze strony izraelskich pozycji na Wzgórzach Golan.
Jak wcześniej donosiły izraelskie media to około północy, według czasu miejscowego, w licznych osiedlach położonych na Wzgórzach Golan, zawyły syreny ostrzegające przed możliwym atakiem rakietowym albo przed ostrzałem moździerzowym.
Korespondent wojenny ogólnonarodowej radiostacji Armii Obrony Izraela „Galey CAHAL”, Zahi Dabush, na swojej stronie na Twitter, poinformował, że „o ofiarach lub jakichkolwiek szkodach materialnych” jak na razie niczego nie wiadomo. Według niego sekretarz prasowy Armii Obrony Izraela już obwieścił, że Tel Aviv rozpatruje to co się wydarzyło jako „irański atak”.
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Ci obrzezańcy mózgowi sami zaatakowali Irańczyków a kiedy otrzymali odpowiedź to winnym i agresorem ogłosili Iran (посмотреть видео). Dlatego chytry i podstępny Netanyahu człapał razem z Putinem ulicami Moskwy ażeby ten po bratersku nie mieszał się do obrony Iranu. Kto ma rozum niech rozumie !
W Departamencie Stanu USA już oświadczono o tym, że są dobrze poinformowani co do wydarzeń na Bliskim Wschodzie na temat ostrzału przez siły irańskie w Syrii pozycji Izraela na Wzgórzach Golan.
„My jesteśmy na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi tego, że około 20 pocisków zostało wystrzelonych w stronę Izraela. Radzimy wam zwrócić się do rządu Izraela w sprawie dodatkowych informacji” – podkreślił oficjalny przedstawiciel amerykańskiej instytucji polityki zagranicznej. (cytat za RIA „Novosti”).
W Waszyngtonie przypomniano także, że, jak powiedział wcześniej nowo mianowany sekretarz obrony USA Mark Pompeo, przebywający z wizytą w Jerozolimie, Stany Zjednoczone „popierają Izrael w walce przeciwko wrogiej działalności Iranu i zdecydowanie wspierają suwerenne prawo Izraela do obrony”.
Rankiem dnia 9 maja media donosiły o śmiertelnych ofiarach z powodu ataków lotniczych przeprowadzonych przez armię Izraela na pozycje Armii Syryjskiej. Wtedy mowa była o wybuchach, które zagrzmiały w rejonie Al-Kisua na południowy zachód od syryjskiej stolicy Damaszku. Zaatakowana została baza należąca do Iranu. Telewizja Al-Arabiya opublikowała video pokazujące skutki powietrznego ataku na przedmieścia Damaszku.
http://newsru.co.il/israel/10may2018/roc_603.html
Za: http://3rm.info/main/71262-nachalos-zhidosatanisty-udarili-po-irancam-i-poluchili-otvetku-iranskie-voennye-vypustili-20-raket-po-territorii-izrailya.html
Data publikacji: 10.05.2018
Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *