Strona główna > Świat > Zaczęło się ! Judeosataniści uderzyli na Iran i dostali odpowiedź !

Zaczęło się ! Judeosataniści uderzyli na Iran i dostali odpowiedź !


Irańscy żołnierze wystrzelili 20 rakiet na terytorium Izraela.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm. info – Bracia i siostry, tak jak przypuszczaliśmy, terrorystyczne państwo Izrael samodzielnie rozpętało wojnę przeciwko Iranowi. Dokonało ono kolejnego uderzenia na Irańczyków, a kiedy oni zareagowali to żydzi ogłosili Iran agresorem.

USA, tak jak oczekiwano, stanęły po stronie Izraela. Trzeba oczekiwać zaostrzenia się sytuacji z przejściem aż do fazy najprawdziwszej gorącej wojny, w którą będą bezpośrednio albo pośrednio wciągnięte dziesiątki krajów. Panie, zmiłuj się !
P.S. W tej sytuacji niektórzy zadawali sobie pytanie dlaczego rosyjscy wojskowi i dlaczego Kreml nijak nie reagowali i nie odpowiadali na uderzenia rakietowe na Syrię, a teraz na Iran ? Popatrzcie sobie na fotografie a wszystko stanie się zrozumiałe…
 Irańskie jednostki zbrojne, działające na terytorium Syrii, w nocy ze środy na czwartek, 10 maja, wystrzeliły około 20 rakiet w stronę pozycji  CAHALu, w rejonie izraelsko-syryjskiej granicy na Wzgórzach Golan. O tym fakcie donosi NEWSru Israel , powołując się na informacje służby prasowej Armii Obrony Izraela.
Według wstępnych danych, kilka irańskich rakiet zostało zestrzelonych przez przeciwlotniczy system obrony „Żelazna kopuła”. W wyniku ostrzału nie odnotowano ofiar.
W odpowiedzi na ostrzał wojskowi CAHALu przeprowadzili serię uderzeń lotniczych na cele w syryjskim rejonie El-Kunejtra, niedaleko od granicy z Izraelem. Wojskowi ostrzegli także mieszkańców Wzgórz Golan ażeby przestrzegali środków ostrożności i pozostawali w pobliżu schronów.
Informowano, że właśnie syryjska prowincja El-Kunejtra o 12:42 czasu miejscowego została zaatakowana trzema uderzeniami rakietowymi ze strony izraelskich pozycji na Wzgórzach Golan.
Jak wcześniej donosiły izraelskie media to około północy, według czasu miejscowego, w licznych osiedlach położonych na Wzgórzach Golan, zawyły syreny ostrzegające przed możliwym atakiem rakietowym albo przed ostrzałem moździerzowym.
Korespondent wojenny ogólnonarodowej radiostacji Armii Obrony Izraela „Galey CAHAL”, Zahi Dabush, na swojej stronie na Twitter, poinformował, że „o ofiarach lub jakichkolwiek szkodach materialnych” jak na razie niczego nie wiadomo. Według niego sekretarz prasowy Armii Obrony Izraela już obwieścił, że Tel Aviv rozpatruje to co się wydarzyło jako „irański atak”.
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Ci obrzezańcy mózgowi sami zaatakowali Irańczyków a kiedy otrzymali odpowiedź to winnym i agresorem ogłosili Iran (посмотреть видео). Dlatego chytry i podstępny Netanyahu człapał razem z Putinem ulicami Moskwy ażeby ten po bratersku nie mieszał się do obrony Iranu. Kto ma rozum niech rozumie !
W Departamencie Stanu USA już oświadczono o tym, że są dobrze poinformowani co do wydarzeń na Bliskim Wschodzie na temat ostrzału przez siły irańskie w Syrii pozycji Izraela na Wzgórzach Golan.
„My jesteśmy na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi tego, że około 20 pocisków zostało wystrzelonych w stronę Izraela. Radzimy wam zwrócić się do rządu Izraela w sprawie dodatkowych informacji” – podkreślił oficjalny przedstawiciel amerykańskiej instytucji polityki zagranicznej. (cytat za RIA „Novosti”).
W Waszyngtonie przypomniano także, że, jak powiedział wcześniej nowo mianowany sekretarz obrony USA Mark Pompeo, przebywający z wizytą w Jerozolimie, Stany Zjednoczone „popierają Izrael w walce przeciwko wrogiej działalności Iranu i zdecydowanie wspierają suwerenne prawo Izraela do obrony”.
Rankiem dnia 9 maja media donosiły o śmiertelnych ofiarach z powodu ataków lotniczych przeprowadzonych przez armię Izraela na pozycje Armii Syryjskiej. Wtedy mowa była o wybuchach, które zagrzmiały w rejonie Al-Kisua na południowy zachód od syryjskiej stolicy Damaszku. Zaatakowana została baza należąca do Iranu. Telewizja Al-Arabiya opublikowała video pokazujące skutki powietrznego ataku na przedmieścia Damaszku.
http://newsru.co.il/israel/10may2018/roc_603.html
Za: http://3rm.info/main/71262-nachalos-zhidosatanisty-udarili-po-irancam-i-poluchili-otvetku-iranskie-voennye-vypustili-20-raket-po-territorii-izrailya.html
Data publikacji: 10.05.2018
Tłumaczenie Tamara

80 thoughts on “Zaczęło się ! Judeosataniści uderzyli na Iran i dostali odpowiedź !

 1. Coz to za dziadowskie „rakiety” odpalil Iran na Izrael, ze nie poniesli zadnych strat ? Iranczycy to
  chyba glupcy do n-tej potegi, bo pozwalaja sobie u siebie na zabojstwa swych atomistow i niszcze-
  nie urzadzen nuklearnych i inne kompromitacje, swiadczace o niewydolnosci tego kraju… A Putin
  to zwykly kretacz, tchorz i zdrajca, jak nadejdzie czas, to przehandluje Assada za nic i powie, ze
  jest OK… Tak jest OK, ze wymordowal co swiatlejszych generalow i powstancow w Donbasie, a
  Rosje okaleczyl militarnie i cywilizacyjnie… Ale Ruski go kochaja i wierza mu ! Istny dom wariatow !
  Nawet Syryjczykom nie dal skutecznych systemow obrony powietrznej, „zapomnial” chyba… Ich
  archaiczne rakietki moga skoczyc Zydom na kancik… Bo o to chodzi, gra pozorow jak zwykle !

  1. Mają takie rakiety na jakie ich stać. Jak by Iran miał co roku takie kieszonkowe jakie dostaje od USA Izrael to by zapewne mieli lepsze. System żelazna kopuła kosztował ok 200 mln $ pewnie jak zwykle zapłacili amerykanie, więc nie dziw się że jest dość skuteczny. Powinni go załatwić na przeciążenie, tak jak się robi ataki DOS. Czyli wysyłać setki rakiet artap tylko korpus i silnik i niech sobie to zestrzeliwują każda anty rakieta dużo kosztuje a IDF nie ma ich nieskończonej ilości. A potem wysyłać uzbrojone rakiety. Jeszcze lepszym pomysłem było by budować te rakiety ze zubożonego lub nie, uranu wtedy zestrzeliwując je sami zrzucali by sobie na głowy radioaktywne szczątki 😉

   1. No tak, ale po takim ataku Stany włączyłyby się do wojny.
    Stany to w końcu również Żydzi i niewolnicy Żydów.

  1. Powinieneś napisać „Wybrany Naród Boga który ma z nim przymierze” a nie dzieci diabła.
   Nie bluźnij przeciw Bogu, módl się do Niego i służ wiernie Izraelitom bo jak nie to:
   1. Bóg, Pan Twój razem z zastępami anielskimi znajdzie Cię w dniu gniewu swego.
   2. Obrabuje Ci dom.
   3. Na twoich oczach zgwałci Ci żonę i:
   4. Roztrzaska Twe dzieci na kawałki.

   Izj 13:13 Dlatego sprawię, że niebiosa zadrżą, a ziemia ruszy się ze swojego miejsca z powodu srogości Pana Zastępów w dniu płomiennego jego gniewu,
   Izj 13:14 I jak spłoszona gazela, i jak trzoda, której nikt nie może zgromadzić, zwróci się każdy do swojego ludu i będzie uciekał do swojej ziemi.
   Izj 13:15 Każdy, kogo znajdą, zostanie przebity, a każdy, kogo złapią, padnie od miecza.
   Izj 13:16 Ich niemowlęta zostaną na ich oczach roztrzaskane, ich domy splądrowane a żony zgwałcone.

   1. „Bobik”niema narodu wybranego żydzi.już Ci to tłumaczyli a Ty dalej swoje.gdyby w biblii było przetłumaczone nie żydzi a kangury to twierdziłbyś że narodem wybranym są kangury?Szukaj dalej a znajdziesz właściwą odpowiedź.

    1. Z Bobikiem nie ma co dyskutować bo to jest dziecko które nic nie rozumie lub opłacana hasbara która ma zniesławiać Boga.

    2. @Hodowca,
     No ale w Biblii przetłumaczone jest nie kangury tylko Izraelici (Żydzi i ich kuzyni)

     @Cześć,
     Zniesławiać?
     Sławię Go tak jak kazał się sławić.
     Bo w przeciwnym razie może w rewanżu roztrzaskać dzieci i rozpruć brzuch ciężarnej kobiecie:

     Oz. 13.16
     16 „Samaria będzie uważana za winną,+ gdyż buntuje się przeciw swemu Bogu.+ Padną od miecza.+ Ich własne dzieci zostaną roztrzaskane,+ a ich brzemienne kobiety — rozprute”.

     Tak, że nie ma żartów.

   2. Bobik…

    Prima Aprilis byl 1-go kwietnia, czyli ponad miesiac temu, a Ciebie wciaz zarty sie trzymaja.

   3. Izrael był narodem wybranym do przyjścia Jezusa (Jehowa utorował drogę dla swojego Syna Jezusa Chrystusa) ale wiesz jak naród wybrany przyjął Pomazańca i co z nim zrobił!?
    Galatów 3:28
    „Nie ma Żyda ani Greka, nie ma niewolnika ani wolnego, nie ma mężczyzny ani kobiety, wy (NASLADOWCY) wszyscy bowiem jesteście jedną osobą w jedności z Chrystusem Jezusem”.

    1. To są herezje wyrwane z kontekstu poza tym są to słowa człowieka nie Boga .nie samam chlebem żyje człowiek ale Słowem które pochodzi z Ust Bożych.

    2. 2 Tymoteusza 3:16
     „Całe Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauczania, do upominania, do prostowania, do karcenia w prawości, 17 aby człowiek Boży był w pełni umiejętny, całkowicie wyposażony do wszelkiego dobrego dzieła”.
     Pamiętaj,że ludzie którzy spisywali Pisma Święte byli napełnieni Duchem Świętym.
     Czy naprawdę masz wątpliwość, że potężny Bóg nie zadbałby o czystość Biblii !?
     Przecież Biblia to Jego list do ludzi!

    3. Następca judasza nie jest u mnie wiarygodny tj pseudoapostoł saul.dlatego w Chrze$cijaństwie mamy tak jak mamy.

    4. Hodowco!
     cyt. „pseudoapostoł saul”

     Owszem był fanatycznym faryzeuszem, świetnie wykształcony (uczeń Gamaliela) prześladowca pierwszych chrześcijan itd.
     Ale oczywistym faktem jest, że całkowicie odmienił swoje życie!!!
     Z ogromną gorliwością głosił, porzucił swoje dotychczasowe życie (zrezygnował z dostatniego życia i kariery) szył namioty żeby zarobić na utrzymanie, za swoje nowe poglądy został uwięziony i skazany na śmierć.
     Czy na pewno zasługuje na „pogardę”???

    5. Ja go nie będę sądził.Bóg to zrobi sprawiedliwie.w jego listach jest wymieszana prawda z fałszem.na moje szczęście Bóg mnie od niego uwolnił i z bałwochwalstwa również. Pozdrawiam.

    6. To, ze uwolniłeś się od bałwochwalstwa to zbliża Cię do Boga.
     Ale jeśli chodzi o ocenę Apostoła Pawła zostaw ją Stwórcy i jego Synowi Jezusowi Chrystusowi, żebyś przypadkiem nie stał się „bardziej prawy” niż Bóg.

     Osobiście myślę, że jest on w 144 000 tys wybranych z Ziemi : )
     Objawienie 5:9
     „I śpiewają nową pieśń, mówiąc: „Godzien jesteś wziąć zwój i otworzyć jego pieczęcie, ponieważ zostałeś zabity i swoją krwią kupiłeś Bogu ludzi z każdego plemienia i języka, i ludu, i narodu, 10 i uczyniłeś ich Bogu naszemu królestwem i kapłanami, i mają królować nad ziemią”.

     Objawienie14:1
     „I ujrzałem, a oto Baranek stojący na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące mających napisane na swych czołach jego imię (Jezus) i imię jego Ojca (Jehowa).
     2 I usłyszałem odgłos z nieba jak odgłos wielu wód i jak odgłos potężnego gromu; a głos, który słyszałem, był taki, jak śpiewaków, którzy wtórują sobie na harfie, grając na swych harfach. 3 I śpiewają jak gdyby nową pieśń przed tronem i przed czterema żywymi stworzeniami, i starszymi; i nikt nie zdołał opanować tej pieśni oprócz stu czterdziestu czterech tysięcy kupionych z ziemi”.
     Pozdrawiam : )

    7. Odpowiem tylko tyle:żadnej religii niedam się już przekręcić,religie to opium dla ludu.Bóg niezałożył żadnej religii i Jego Syn Jezus też tego nie zrobił.religie wymyślił szatan po to żeby wszystkich skłócić. Wszystkie denominacje cytują najczęściej następcę judasza saula konia trijańskiego w biblii i to dzięki niemu mamy tyle wyznań Chrześcijańskich które się wzajemnie zwalczają a chazarzy tylko na to czekają.

    8. Hodowco!
     Cyt. „.religie wymyślił szatan po to żeby wszystkich skłócić”.

     Zgadzam się, wszystkie religie których korzenie sięgają starożytnego Babilonu (obrządki, tradycje, obrazy, rzeźby, bałwochwalstwo, wiara w nieśmiertelność duszy, otaczanie czcią triady bóstw czy uprawianie okultyzmu
     W Biblii wszystkie niewierne wobec Stwórcy Jehowy Boga – religie przyrównane są do prowadzącej wystawne życie nierządnicy nazwanej „Babilonem Wielkim”.
     Objawienie 17:1
     „I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, którzy mieli siedem czasz, i odezwał się do mnie, mówiąc: „Chodź, pokażę ci sąd nad wielką nierządnicą, która siedzi nad wieloma wodami”.
     5 A na jej czole było napisane imię, tajemnica: „Babilon Wielki, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”.

     Polityczni sprzymierzeńcy (rządy, królowie) wspomnianej nierządnicy, których miłość do niej obróci się w nienawiść. Zjedzą jej symboliczne ciało, czyli splądrują jej bogactwo.

     Objawienie 17:16
     „A dziesięć rogów (potęgi polityczne) , które ujrzałeś, i bestia — ci znienawidzą nierządnicę (fałszywe religie) i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i zjedzą jej ciało, i doszczętnie spalą ją ogniem. 17 BO BÓG WŁOŻYŁ TO DO ICH SERC, żeby wykonali jego myśl, żeby wykonali swoją jedną myśl, dając swe królestwo bestii, aż się spełnią słowa Boga”.

     Bóg Jehowa wybrał naród Izrael, żeby utorować drogę dla swojego Syna Jezusa Chrystusa, który przyszedł na ziemię żeby wykupić ludzkość od śmierci!

     Jezus wypełnił Prawo i ……… wprowadził zmiany: Najważniejsza MIŁOŚĆ do Boga Jehowy i bliźniego, głoszenie Dobrej Nowiny o Królestwie Bożym, które ma zapanować na Ziemi!

     Żeby było GŁOSZONE musi być zorganizowane!

     Hodowco! Jeśli mieszkasz w Polsce koniecznie wybierz się do kina na film
     ” Paweł apostoł Chrystusa” możesz być pewien, że w tym katolickim kraju w kinie będzie 5 osób a może Ty sam (?) Warto, trzeba tylko zabrać chusteczki…

    9. Hodowco!
     Zrobisz co zechcesz – mamy wolną wolę!

     Pamiętaj, żeby nie wrzucać wszystkich i wszystkiego do „jednego worka”.
     Pierwsi chrześcijanie zareagowali na ostrzeżenie:
     „Gdy ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez obozujące wojska, wówczas (…) niech ci w Judei zaczną uciekać w góry i ci, co są w niej, niech wyjdą” (Łuk. 21:20, 21).
     Wojsko się wycofało, wtedy był czas na podjecie błyskawicznej decyzji, ci którzy mieli głęboką wiarę uciekli, inni zwlekali i nie zostali wypuszczeni przez „ziomali” mimo, że wojsko rzymskie powróciło dopiero po 4 latach.

     Biblia zapowiada: Mateusza 24:37
     „Jakie bowiem były dni Noego, taka też będzie obecność Syna Człowieczego.
     38 Bo jacy byli w owych dniach przed potopem — jedli i pili, mężczyźni się żenili, a kobiety wydawano za mąż, aż do dnia, gdy Noe wszedł do arki, 39 i nie zwrócili na nic uwagi, aż przyszedł potop i zmiótł ich wszystkich — tak będzie z obecnością Syna Człowieczego.

     Bronisz odważnie PRAWDY ale czynisz to jako „samotny jeździec” a wiesz, że w grupie – siła. Pamiętaj też, że Jezus kieruje swoimi naśladowcami!
     W kinie przed projekcją filmu „Paweł apostoł Chrystusa” podszedł do nas (mnie i męża) mężczyzna (wiedział, że na taki film mogą przyjść tylko ludzie mający potrzeby duchowe), i powiedział, że (mimo przeszkód) przyprowadziła go tu opatrzność Boża.
     Zaprosiliśmy go na zebranie Świadków Jehowy do Sali Królestwa, przyszedł….. .
     Pan jest alpinistą dlatego często ma okazje podziwiać dzieła Stwórcze ale ma tez ogromną potrzebę duchową i pragnie o tym rozmawiać.
     To wspaniale, że w tych trudnych czasach są takie „drogocenne szlachetne kamienie” tak określa takich ludzi Stwórca Jehowa Bóg i jego umiłowany Syn Jezus Chrystus.
     Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze!

   4. No właśnie – wszystko się zgadza – tym jest bóg w którego ludzie wierzą – patrz mój komentarz w odpowiedzi dla „hodowcy” 🙂 Wierzyć znaczy przyjąć coś jako prawdę bez weryfikowania, bez kwestionowania. Dlatego tak ważna jest wiara na tym świecie, bo tak łatwo uwierzyć w brednie, totalne kłamstwa, tak jak ludzie wierzą, że żyją na okrągłej planecie, a powierzchnia Ziemi jest płaska, pomijając oczywiście góry i doliny 🙂 Pytam dlaczego w to wierzysz, on/ona odpowiada, bo wszyscy w to wierzą, przecież oni wszyscy nie mogą się mylić, i po co niby mieliby kłamać !? To proste – masz tu byś głupim, nic nie znaczącym pyłkiem – niewolnikiem, a nie świadomą swej potęgi istotą – a tym właśnie jest człowiek, choć stracił wiele swej mocy myśląc, że jest małą, nieporadną, nic nie mogącą, grzeszną, żałosną istotą, która musi walczyć by przetrwać w tym świecie 🙂 pozdrawiam czujących / myślących inaczej 🙂

    1. Marek coś okrągłe też może być płaskie np okrągły stół.chyba że chodziło Ci o kulę a to coś zupełnie innego.niejestem Twoim wrogiem.pozdrawiam.

 2. Najpierw Izrael zaatakowal syryjsko-iranskie bazy wojskowe w Syrii dokonujac tym samym agresji na Syrie, a nastepnie w odpowiedzi na agresje Izraela, Iranczycy wystrzelili rakiety w kierunku Wzgorz Golan na pozycje wojsk izraelskich, ktore od 1981r okupuja Wzgorza Golan nalezace do Syrii.

  9 maja 2018r zyd Netanyahu celowo pojechal do Rosji, zeby spotkac sie z zydem W.Putinem i omowic sprawe uderzenia na syryjsko-iranskie bazy wojskowe w Syrii.
  To jest dowod, ze Putin to qrwa i to nie pierwszy raz, poniewaz wczesniej oddal S.Husseina i M.Kaddafiego na pozarcie zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej, o czym pisalem w przeszlosci.

 3. Cytat z „Plan III Wojen Światowych” wg Albera Pike

  „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  1. To co napisal A.Pike (mistrz zakonu Iluminatow w USA) n/t rewolucji i wojen bylo czescia planu Iluminatow z Europy (na czele Iluminatow w Europie stali zydzi) i plany Iluminatow byly realizowane za pieniadze zydowskich bankierow z Europy i USA.
   A poniewaz A.Pike byl masonem 33 stopnia i mial koneksje z masoneria w Europie i USA, wiec znal rozne tajne informacje, ktore krazyly w lozach masonskich i napisal o tym co jest planowane w przyszlosci.
   Jesli spojrzymy do historii to za rewolucjami (1789, 1848, 1905, 1917 etc) i wojnami kryje sie zydostwo, ktore to wszystko wywolalo i sfinansowalo, a przy tym posluzyli sie Albertem Pike, zeby zmylic trop i nie tworzyc podejrzen pod adresem zydow.
   Tzw. NWO to w rzeczywistosci JWO (Jew World Order – zydowski porzadek swiata) i trop prowadzi do TALMUDU, gdzie w traktacie Sanhedryn 90a pisze o zaprowadzeniu nowego porzadku swiatowego i to jest dodatkowy dowod, ze caly ten balagan na swiecie (rewolucje, wojny, kryzysy gospodarcze i ekonomiczne, popadanie w zadluzenie finasowe, kult diabla, komunizm, destrukcja chrzescijanstwa i zasad moralnych etc) wywoluje ZYDOSTWO – zmijowe plemie i dzieci diabla.

 4. Redakcji portalu http://www.3rm. info – Bracia i siostry, tak jak przypuszczaliśmy, terrorystyczne państwo Izrael samodzielnie rozpętało wojnę przeciwko Iranowi. Dokonało ono kolejnego uderzenia na Irańczyków, a kiedy oni zareagowali to żydzi ogłosili Iran agresorem.——————————————————————————————————————————————————————————————————– TO PSELDO PANSTWO SYDOWSKIE JEST FINANSOWANE PRZEZ YANKESOW I CALY ZACHOD CZYLI ZACHOD POPIERA TERRORYSTOW TAK ZWANYCH Z ISRAELA TAKZWANEGO A I YANKESI WSPOMAGAJA CZYLI WSZYSCY CHCA WOJNY A CIEMNOTA ZACHODNIA SIE BAWI I CIESZY JAK NAM DOBRZE

  1. Spokojnie Kolego….

   Izrael jest popierany przez administracje Stanow Zjednoczonych, a kazdy prezydent USA jest marionetka sterowana przez LOBBY ZYDOWSKIE, wlacznie z obecnym D.Trumpem.

   Napasc Izraela na iranskie i syryjskie bazy wojskowe w Syrii odbywa sie z pelnym poparciem administracji D.Trumpa i niestety rowniez W.Putina – vide spotkanie Netanyahu i Putina 9 maja 2018r w Moskwie pod pozorem rocznicy zakonczenia II w.s. w Europie; Putin i zydowska spolka u wladzy w Rosji nawet nie potepili bezprawnych aktow terroru Izraela wobec Syrii.

   Z kolei przywodcy Francji, Niemiec i W.Brytanii (panstw Europy zachodniej) nie postapili jak D.Trump i nie wycofali sie z porozumienia z Iranem, bo wiedza, ze sprawa jest smierdzaca.
   Natomiast idiota u wladzy w Izraelu podskakuje, bo ma wsparcie D.Trumpa – marionetki sterowanej przez lobby zydowskie w USA.
   Idiota u wladzy w Izraelu nie jest w stanie wygrac wojny z Iranem, bo Iran to nie Syria i do wojny wlaczy sie USA i bedzie kolejny kryzys ekonomiczny z powodu wysokich cen ropy naftowej, poniewaz Iran zaopatruje Indie i Chiny.
   Gdy Ameryka wyjdzie z tej wojny oslabiona, wowczas zmieni sie podzial sil na swiecie – patrz historia i upadek wielu poteg militarnych.

   1. Dałbym jednak Putinowi jakiś kredyt, w końcu zatrzymał ofensywę Stanożydów tak na Ukrainie jak i w Syrii. Co będzie dalej zobaczymy. Jeżeli ma poprzeć Iran to będzie chciał coś ugrać. W rozgrywkach tego typu nie ma sentymentów.

    Co do Trumpa to chyba jest on najbardziej prożydowskim prezydentem USA w historii (co pokazało np uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela) i niestety jest on również durniem (patrz na przykład pyskówki twitterowe z Kimem na temat kto ma większy guzik).

    Niemcy i Francja już od dawna chciały wyjść spod kurateli Stanów ale dopiero teraz Stany są wystarczająco osłabione, że państwa te zaczynają swobodnie działać. Należy zauważyć, że są tam również silne mniejszości muzułmańskie i dalsze popieranie Stanów mogłoby doprowadzić do załamania porządku w Europie Żachodniej.

    To co obserwujemy to zaawansowane fazy upadku hegemonii (imperium) USA.
    Pałeczkę przejmą Chiny i Rosja, która z czasem stanie się niczym więcej niż ramieniem zbrojnym Chin. Ukłoni się demografia.

    Polska natomiast jak zwykle znajdzie się przy niewłaściwym końcu kija (tym, który bije), no ale tak już chyba musi być. Zbyt wielu zdrajców i głupków w rządzie.

    1. Tym kredytem jest mundial ,po nim bedzie dochod i Putin ruszy w wir walki.Do tego czasu Rosja jest zamrozona bez kasy na takie operacje.
     Jej sojusznicy musza sie utrzymac az do czerwca co bedzie niezwykle trudne bo Rosje pewnie beda probowac rozciagnac na kilku frontach …Jesli nie bedzie mundialu to nie bedzie Rosji… nikt jej nie pozyczy kasy…

    2. Temat dotyczy kolejnego bezprawnego ataku Izraela na Syrie 10 maja 2018r i Rosja jako sojusznik Syrii powinna wystapic w obronie Syrii, ale tak sie nie stalo, poniewaz Putin zdradzil Syrie i zawarl cichy uklad z Netanyahu 9 maja 2018r.

     Jesli chodzi o UPA-ine wspierana glownie przez USA, Izrael, Niemcy i Bruksele oraz o islamskich ekstremistow w Syrii wspieranych przez USA, Izrael i Arabie Saudyjska to faktycznie Putin pokrzyzowal im plany i odwrocil sytuacje na korzysc Rosji, ale tylko dlatego, ze na Krymie i w Syrii (port Tartus) znajduja sie rosyjskie bazy morskie o znaczeniu strategicznym – patrz analogiczna sytuacja dotyczaca polskiego Krolewca, gdzie rowniez znajduje sie rosyjska baza morska o znaczeniu strategicznym, pomimo tego, ze Krolewiec nalezal do Polski.

    3. Cytat z komentarza Bobika:
     „Polska natomiast jak zwykle znajdzie się przy niewłaściwym końcu kija (tym, który bije), no ale tak już chyba musi być. Zbyt wielu zdrajców i głupków w rządzie”.

     Otoz Polska jest jedynie PIONKIEM W GRZE, a przy wladzy jest ciagle zydostwo przez ostatnie 73 lata (1945-2018) , ktore dziala z premedytacja przeciwko Polsce.
     W zwiazku z tym nie jest prawda, ze w rzadzie jest wielu glupkow.

    4. Wszystkie Sady w Polsce sa wlasnoscia plemienia zmijowego, banki i finance Polskie to wlasnosc Chazarow, senat i sejm w Polsce to jest wiekszosc masoneria, srodki masowego przekazu tez sa przez nich opanowane, wiec Rzad Polski musi tanczyc tak jak ta masoneria im zagra. Czyli co? Jaki by to nie byl rzad, to bedzie tak tanczyl jak im zagra ta Synagoga Szatana. Oni trzymaja cala Polske w swojej kieszeni i teraz rusz sie to zobaczysz co sie stanie.

    5. @Toronto,
     Polska jest pionkiem w grze ale do tego smutnego stanu rzeczy doprowadziła nas właśnie głupota rządzących i zdrada (z tym że żydostwo w polskim rządzie nikogo nie zdradziło, są po prostu V kolumną sił obcych).
     Po załamaniu komuny był krótki okres czasu kiedy Polska miała szansę na budowę suwerenności ale tak się nie stało.
     Przeważała mentalność *ciągnięcia laski*, która nadal jest podstawową zasadą w polskiej polityce zagranicznej.
     Innych pomysłów nie ma.
     Należy z nadzieją patrzeć na:
     1. Islamizację Europy Zachodniej i upadek tamtejszego porządku społecznego
     2. Rozkład imperium/hegemonii USA i widoczne podupadanie systemu płatniczego opartego na dolarze.
     Po prostu nasi odwieczni wrogowie mają problemy i można będzie na tym coś ugrać.
     Być może będziemy mieć jakąś chwilową szansę na wybicie się na suwerenność.
     Aby tak się stało należy upewnić się, że od władzy zostaną usunięte postsolidarnościowe świnie i obciągacze lasek, nieważne czy są one z PO czy z PiS czy z klonów tych partii.
     No i oczywiście trzeba będzie zwalczać lewactwo.

     @polska krew
     Co do mundialu to oby jak najszybciej się już zaczął i skończył. Wtedy zobaczymy ile ten Putin jest wart. Może wrzuci klucz między tryby tak, że i my na tym skorzystamy.
     Erdogan z Turcji to też potencjalny sojusznik.

 5. W Waszyngtonie przypomniano także, że, jak powiedział wcześniej nowo mianowany sekretarz obrony USA Mark Pompeo, przebywający z wizytą w Jerozolimie, Stany Zjednoczone „popierają Izrael w walce przeciwko wrogiej działalności Iranu i zdecydowanie wspierają suwerenne prawo Izraela do obrony”.————————————————————————————————————————————————————- CZYLI TERRORYSCI POPIERAJA TERRORYSTOW I SZAFA GRA A MEBLE TANCZA A TERRORYSCI TRZYMZJA SIE KUPY

  1. M.Pompeo mial na mysli administracje D.Trumpa, ktory jest kolejna zydowska marionetka u wladzy w USA. A sama wypowiedz M.Pompeo pod adresem Iranu jest pelna klamstw propagandowych i to czyni z M.Pompeo agenta swiatowego syjonizmu.
   M.Pompeo jest nowym sekretarzem stanu USA – poprzednio byl dyrektorem CIA.

   1. „Wiara to nacechowane pewnością oczekiwanie rzeczy spodziewanych, oczywisty przejaw przejaw rzeczy realnych, choć nie widzianych (Hebrajczyków 11:1)

  1. Ludzie WIERZĄ we wszystko, co sami wielokrotnie słyszeli, lub sami wielokrotnie wypowiadali/powtarzali – umysł ludzki jest PROGRAMOWALNY ! Dlatego wszystko w co ludzkość wierzy to same brednie. Człowiek jest programowany od maleńkości, tak by stał się posłusznym niewolnikiem-biorobotem służącym Systemowi.
   Koniec świata byłby równoznaczny z unicestwieniem tzw bogów, lub w zgodzie z obecną modą JEDYNEGO BOGA, bo to człowiek stworzył boga i podtrzymuje jego życie właśnie WIERZĄC w niego.
   Sprządź profil psychologiczny boga, a przekonasz się, że jest to okrutna, zazdrosna, żądna władzy i kontroli istota, nazista, sprawca potopów i armagedonów – jednym słowem PSYCHOPATA, a Ty klękasz w świątyni śmierci i prosisz ją o zdrowie, o bogactwo – pomyśl do kogo się modlisz !

   1. Cyt. „Koniec świata byłby równoznaczny z unicestwieniem tzw bogów, lub w zgodzie z obecną modą JEDYNEGO BOGA, bo to człowiek stworzył boga i podtrzymuje jego życie właśnie WIERZĄC w niego”.

    Człowiek stworzył miliony „bogów” i tu się zgadzam a także z tym, że znikną z powierzchni ziemi w czasie „końca tego niesprawiedliwego systemu rzeczy”.
    Mamy zapewnienie w Biblii, że Ziemia pozostanie po czas niezmierzony!!!

    Cyt. ” W zgodzie z obecną modą JEDYNEGO BOGA, bo to człowiek stworzył Boga i podtrzymuje jego życie właśnie WIERZĄC w niego”.

    Czyżby?
    Rodzaju 1:1
    „Na początku Bóg stworzył niebiosa i ziemię”.

    27 I Bóg przystąpił do stworzenia człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył; stworzył ich jako mężczyznę i kobietę”.

    Na początku……. plan Boga Jehowy był piękny: cała ziemia miała być rajem a ludzie mieli żyć wiecznie. Ale znalazł się ktoś kto zakwestionował ten plan, Szatan (zbuntowany anioł) zapragnął żeby człowiek odwrócił się od swego Stwórcy a nawet zanegował, że On istnieje.
    Oszczerca jednak ma wyznaczony czas (?)
    Bóg zrealizuje swoje zamierzenie w najdrobniejszym szczególe i to już wkrótce.

    1. @Agnieszka W napisała:
     „Bóg zrealizuje swoje zamierzenie w najdrobniejszym szczególe i to już wkrótce”

     Ta wizja napawa mnie przerażeniem.
     Oby tylko ludzi nie opanował Duch Pana bo zaczną mordować się na wzajem:

     Sdz 14:19
     Opanował go wówczas duch Pana i przyszedłszy do Aszkelonu zabił trzydziestu mężów, a ściągnąwszy z nich łup, dał szaty ozdobne tym, którzy mu rozwiązali zagadkę. Potem uniesiony strasznym gniewem wrócił do domu swego ojca.

     …a póżniej zaznają szczęścia roztrzaskując o skały Twoje dzieci:

     Psalm 137:9
     Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci.

    2. @ Bobik cyt. „Ta wizja napawa mnie przerażeniem”.

     1 Tesaloniczan 5:3
     „Kiedy tylko będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo!”, wtedy natychmiast przyjdzie na nich nagła zagłada, tak jak dręczące boleści na niewiastę brzemienną, i na pewno nie ujdą”.
     Mateusza 24:21
     „Bo potem będzie WIELKI UCISK, JAKIEGO NIE BYŁO OD POCZĄTKU ŚWIATA AŻ DOTĄD I JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDZIE. 22 Doprawdy, GDYBY OWE DNI NIE ZOSTAŁY SKRÓCONE NIE BYŁOBY WYBAWIONE ŻADNE CIAŁO; ale ze względu na wybranych owe dni zostaną skrócone”.

     Jak mają reagować naśladowcy Jezusa?
     Łukasza 21:28
     „Ale gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze wyzwolenie”.

     To co wydarzyło się w roku 70 n.e. w Jerozolimie podczas wielkiego ucisku obejmie całą ziemię ale wtedy uczniowie Jezusa byli ostrzeżeni:
     Łukasza 21:20
     „A gdy ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez obozujące wojska, wówczas wiedzcie, że się przybliżyło jej spustoszenie. 21 Potem niech ci w Judei zaczną uciekać w góry i ci, co są w niej, niech wyjdą, a ci w okolicach wiejskich niech do niej nie wchodzą; 22 gdyż są to dni wymierzania sprawiedliwości, żeby się spełniło wszystko, co napisano”.

     Zaatakowanie Jerozolimy było znakiem dla tamtejszych chrześcijan, a niespodziewane wycofanie się wojsk pozwoliło im usłuchać polecenia Jezusa i ‛uciec w góry’.
     Według Flawiusza podczas całej wyprawy na Jerozolimę zginęło 1 100 000 osób.

   2. Wymyśl lepsze herezje.wrogowie Boga zawsze byli i będą do skończenia tego świata czyli tego szatańskiego świata w którym rządzą dzieci diabła.

    1. Biblia jest plagiatem Egipskiej Księgi Zmarłych – (sprawdźcie to !), była wielokrotnie przepisywana i tłumaczona (tłumaczenie jak wiadomo zależy od wiedzy tłumacza), na różnych soborach usuwano lub dodawano zapisy w tej księdze, więc jaki sens ma cytowanie z niej. Jak można traktować ją jak jakąś wyrocznię ?

    2. Dałeś sobie wcisnąć że biblia to plagiat i powtarzasz te niedorzeczności.wrogowie Boga zawsze będą negować biblię.

    3. Marku Biblia jest fascynującą Świętą Księgą (jak się ją rozumie).
     Spełniły się wszystkie proroctwa dotyczące Jezusa i nie tylko!
     Z dwustuletnim wyprzedzeniem prorok Izajasz wyjawił, że zdobywcą Babilonu będzie Cyrus (???) i że nigdy już nie będzie zamieszkiwane (do dzisiaj możemy oglądać tylko ruiny!).

     Wspaniałość Babilonu jako stolicy trzeciej potęgi światowej trwała do 5 października 539 r. p.n.e. (wg kalendarza gregoriańskiego) — tamtej nocy miasto zostało zdobyte przez sprzymierzone wojska Medów i Persów pod wodzą Cyrusa Wielkiego.
     Mur od strony miasta miał 6,5 m szerokości. W odległości 7 m od niego stał drugi mur, o szerokości ok. 3,5 m. W mury te wbudowano baszty, które dodatkowo wzmacniały całą konstrukcję. Jakieś 20 m za drugim murem wzniesiono jeszcze wał nadbrzeżny z wypalanych cegieł spojonych asfaltem. Za nim wykopano fosę, która łączyła się z Eufratem od pn. i pd. strony miasta. Dostarczała ona wody i stanowiła zaporę przed nieprzyjacielskimi wojskami.
     Nebukadneccar II naprawił i powiększył stary pałac, a w odległości ok. 2 km na pn. zbudował pałac letni. Wzniósł też ogromną tarasową konstrukcję ze sklepieniami kolebkowymi, znaną jako babilońskie wiszące ogrody, które zyskały sławę jednego z cudów świata starożytnego.
     Ta rozciągająca się po obu stronach Eufratu metropolia stanowiła w ówczesnym świecie ważne centrum handlowe i przemysłowe. Nie tylko wytwarzano tu różne towary, ale też handlowano artykułami, które sprowadzano ze Wschodu i z Zachodu zarówno szlakami lądowymi, jak i wodnymi. Na przykład babilońska flota docierała przez Zatokę Perską na dalekie morza.

     JEREMIASZA 51:37
     „I Babilon stanie się kupą kamieni, legowiskiem szakali, dziwowiskiem i czymś, nad czym się gwiżdże, bez żadnego mieszkańca”.
     Polecam Ci stronę jw.org

 6. Oczywiscie Rosja moze tez zajac Polske by uratowac sie przed upadkiem i rznac Polakow dwa miesiace do czasu kiedy sie mundial skonczy. To przedluzy jej agonie … Jest to najgorsze rozwiazanie by kogos mordowac podczas mundialu bo wtedy zawiesza sie takie rzeczy.Ale jesli Rosje zmusza do rratowania sie mundialem to nie bedzie litosci to jest walka o Rosje i jej egzystencje.

  1. @Narodowyrojalista
   …ale jest przjacielem Żydów.
   Szkoda, że my nie mamy państwa, które jest przyjacielem Polaków.

 7. Mam nadzieję że cywilizowane kraje wyrzucą USA i Izrael z ONZ.
  Europa, Rosja, Chiny, Indie, Iran poradzą sobie z tylko trupem.

 8. Życie jest święte, Ziemia jest święta, Natura jest święta – Księgi są martwe – nie ma żadnej świętej księgi, ale na pewno jest księga śmierci – to do niej się odwołujecie. Joszua (który nie był Jezusem) nie rozdawał ksiąg, nauczał na łonie natury, nie w świątyniach – mówił że jest naszym bratem nie bogiem. Jezusa Chrystusa stworzył kościół i przypisał mu słowa i czyny których nigdy nie było ! Ale można być barankiem i wierzyć w brednie w stadzie czujecie się silniejsi 🙂

   1. Rozważmy coś takiego: wierzycie w boga i że jest on kochającym was, wszechmogącym ojcem i dał on wam tutaj świat w którym musicie walczyć, cierpieć, chorować i umierać – jednym słowem świat piekła. Jeślibyście dali swoim własnym dzieciom takie życie – taki świat i takie doświadczenia – uznaliby was za zwyrodnialców i psychopatów ! I tym właśnie jest wasz bóg który postawił się ponad wami, a wy jesteście jego uniżonymi sługami, klękacie na kolana i modlicie się do niego, walczycie o to by zasłużyć na warunkowe zbawienie, i by was za grzechy nie strącił do piekła :). Ten wasz bóg wcale nie kryje się ze swoimi cechami – jest zazdrosny, jest okrutny, żądny władzy, kontrolujący, karzący, bezwzględny, nazista (przeczytacie o tym w waszej księdze śmierci zwanej biblią), ale wy tego nie zauważacie, oczadzeni kościelnymi kadzidłami, zahipnotyzowani okultystycznymi-kościelnymi rytuałami i wszechobecną indoktrynacją. Żeby zrozumieć to co powyżej napisane, trzeba oczyścić umysł ze śmieci którymi się obarczyliście, ale większość ludzi nie chce słyszeć ani widzieć – mają oczy ale nie widzą, mają uszy ale nie słyszą …
    Bóg i szatan to ta sama energia, bo ona nawet nie jest istotą – podobno jeden jest dobry, a drugi zły wg starej zasady złego i dobrego policjanta. Macie też wymówkę, że wszystko zło to sprawka szatana, a to my sami stwarzamy ten świat i ten mrok i to światło. Światło to oczywiście Miłość w sercu człowieka, a zło to tylko brak Miłości. Ogranij to hodowco – obrońco szatana ! Myślę, że tylko obrażać potrafisz, a co to w ogóle jest parowanie mózgu, chyba wziąłeś to z autopsji …

    1. Marek opisałeś swojego boga szczegółowo.jeszcze raz Cię proszę zwróć z tej drogi.Niech Ci Bóg pobłogosławi.

    2. Maku jest wiele racji w rym co piszesz np. cyt. „Wy tego nie zauważacie, oczadzeni kościelnymi kadzidłami, zahipnotyzowani okultystycznymi-kościelnymi rytuałami”.

     I tu nie trafiłeś bo ani ja ani Hodowca nie mamy z tym nic wspólnego!
     Ja jestem Świadkiem Jehowy a Hodowca (?)
     Odrzuciłam wszystko co nie ma nic wspólnego z czystym wielbieniem Boga!

     Cyt. „Wierzycie w Boga i że jest on kochającym was, Wszechmogącym Ojcem i dał on wam tutaj świat w którym musicie walczyć, cierpieć, chorować i umierać – jednym słowem świat piekła”.

     Marku pierwsza para ludzka Adam i Ewa otrzymali Eden i życie wieczne (bez chorób i starości) mieli zapełnić całą Ziemię doskonałym potomstwem ale……….
     oni zapragnęli czegoś innego: wybrali nieposłuszeństwo: starość, choroby i śmierć i obdarowali tymi „prezentami” nas!
     Szatan któremu udało się zwieść pierwsza parę, powiedział do Boga Jehowy, ze nikt nie będzie mu wierny, ze absolutnie wszyscy pójdą za nim (Szatanem – oszczercą, przeciwnikiem Bożym).
     Innymi słowy: bierzemy udział w „grze”!
     Naszym życiem i postępowaniem stajemy po czyjejś stronie.
     Drogi są tylko dwie: Mateusza 7:13
     „Wchodźcie przez ciasną bramę; gdyż szeroka i przestronna jest droga prowadząca do zagłady i wielu jest tych, którzy nią wchodzą, 14 natomiast ciasna jest brama i wąska droga prowadząca do życia i niewielu jest tych, którzy ją znajdują”.

     Oczyścić umysł musi absolutnie każdy i Ty również:
     1 Koryntian 3:19
     „Gdyż mądrość tego świata jest u Boga głupstwem; bo jest napisane: „On chwyta mądrych w ich własnej przebiegłości”.
     1 Koryntian 1:19
     .Napisano bowiem: „Sprawię, że zginie mądrość mędrców, i odtrącę inteligencję intelektualistów”.

 9. Agnieszko W. – rozumiem, że jesteś bardzo oczytana i starasz się w sposób rozumiejący i łagodny podejść do tego co wcześniej napisałem. Jednak ważne jest zauważyć, że wszystkie tzw. religie pochodzą z tego samego źródła i wszystkie są oparte na strachu, wszystkie też gloryfikują cierpienie i śmierć i nie są oparte na Miłości, wręcz są jej zaprzeczeniem. Uważam że najważniejszą rzeczą jest „umiejętność” rozpoznawania (odczuwania) prawdy, a umiejętność taka jest tylko w naszych sercach, w tym momencie nie porównujesz niczego na zasadzie: aha już to gdzieś słyszałem/czytałem o tym i mogę się z tym zgodzić lub nie zgadzam się z tym bo w mojej bazie danych (pamięci) nie ma nic na ten temat 🙂 Widzisz, chodzi też o to, że nasz prawdziwy umysł jest w Sercu, natomiast ten w głowie jest tylko programowalnym bio-komputerem – który jest niestety naszym zniewoleniem (darem stwórcy naszych ciał), to ten umysł oddzielił nas od tak naprawdę wszystkiego, umysł nie jest organem mogącym „generować” Miłość (a tylko Miłość potrafi nas jednoczyć), a ludzie próbują kochać drugą osobę umysłem, ale kochają wtedy warunkowo, czyli za coś, ale wracając do tematu, umysł to EGO jest poczuciem oddzielności od drugiego człowieka, od natury, od naszej Matki Ziemi (w związku z tym dewastujemy naszą Ziemię, ludzie zjadają bratnie istoty jakimi są Zwierzęta/Ptaki/Ryby). Ego mówi „ja” i „moje” zawłaszcza,walczy, zabija. Gdy kochasz sercem i zaczęłaś od siebie samej wtedy możesz tym uczuciem obdarować każdego, bo nie możesz nikomu dać czegoś, czego nie masz – jakie to proste 🙂 Gdy kochasz sercem nie zrobisz nikomu krzywdy, bo będziesz czuła że każdy jest Ci bratem/siostrą – taką miarą traktujesz innych jak Siebie. Dlatego właśnie religie wpierają Ci że jesteś grzeszna, że nieczysta, że masz się czuć winna, że jesteś prochem, że nie masz znaczenia, bo tylko bóg jest „mądry, dobry, kochający” ale w tym świecie wszystko jest odwrotnie, postawione wręcz na głowie. Więc właśnie dlatego wspomniałem, że ludzie nawet WIERZĄ że Ziemia jest globem (okrągłą planetą) przemieszczającą się poprzez niezmierzony wszechświat – a to iluzja, potężne kłamstwo, dogmat – po prostu kolejna religia 🙂
  Co jeszcze jest ważne by wiedzieć o umyśle ludzkim, to że jest on podpięty pod świadomość zbiorową, a ta zarzucona jest channelingiem pochodzącym od energii kontrolujących ten PLAN. Więc można powiedzieć, że posługując się tylko umysłem człowieka, jesteś opętana i myśli, które myślisz, są Ci podsuwane, czyli nie są Twoje, oczywiście rodzaj myśli jakie przyciągasz zależą od częstotliwości Twojego umysłu (działa to zaupełnie jak radio) częstotliwość myśli jest niska (obniżana), gdy walczysz/konkurujesz, gdy jesteś negatywna, gdy porządasz, gdy pijesz alkohol (również pepsi/coca-colę), bierzesz narkotyki, gdy jesz mięso i przetworzoną, zatrutą, schemizowaną żywność, bardzo niskie wibracje mają oczywiście chemiczne leki, szczpionki, botoksy, tatuaże, chemioterapie, radioterapia, gotowana/pieczona/smażona – martwa żywność – można długo wymieniać 🙂
  Wysokie wibracje ma żywność żywa, nie poddana obróbce termicznej, prosto z Natury (to co nie ucieka przed Tobą, gdy chcesz to skosztować) – taka żywność może nas wręcz uzdrawiać (nic nowego !)
  Upadek człowieka jest właśnie związany z uklęknięciem przed „Panem” i tak staliśmy się niewolnikami potrzebującymi przewodnika (pasterza). Gdy człowiek wierzy w moc zewnętrzną (tzw. boga lub cokolwiek innego – stwarza to i karmi swoją energią – bo jesteśmy istotami stwórczymi, jesteśmy Życiem – nasze myśli i słowa tworzą wszystko, tyle że stwarzamy teraz wg programów, które zapisane są w podświadomości i świadomości naszej i zbiorowej – dlatego kreujemy świat jakiego tak naprawdę nie chcemy – kreujemy świat też za pomocą obrazów które widzimy w TV – dlatego 90% filmów przesyconych jest przemocą, seksem i pożądaniem pieniądza.
  Zwróć uwagę na co kieruje się człowieka – właśnie na seks, na walkę/współzawodnictwo/konkurencję (sport jest też walką), na rozwój umysłu (o sercu prawie się nie mówi) na alkohol … Masz człowieku być głupi, posłuszny, masz się szczepić, brać leki i żyć krótko 🙂 Tak naprawdę wolę rozmawiać, niż pisać, choć ze świadkami jehowy nie za bardzo się da rozmawiać, bo to tak, jakbym miał rozmawiać z cytatami z biblii – krwawej księgi okrutnego boga śmierci, boga ciemności …

  1. Hodowco nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nie mam swojego boga i nigdy nie będę miał, nie jest mi do niczego potrzebny, ale mówiłem o Twoim bogu, bo jak byś go nie nazywał to ta sama energia Jehowa, Szatan, Enki, Metatron, Baal, Belzebub, Allah, Jahwe ,,, to hydra o tysiącu głowach …

   1. Nigdy nie mów „NIGDY”! Kazdy ma prawo do WOLNEJ WOLI i może zrobić ze swoim życiem co tylko zechce.
    Mylisz się Marku stawiając Prawdziwego Boga Jehowę w szeregu z fałszywymi bożkami!

    Jehowa Bóg jest Władcą Wszechświata („suwerennym władcą świata”), ponieważ jest Stwórcą i jako Bóg Wszechmocny góruje nad wszystkimi!

    W Biblii jest oznajmione:
    Psalm 83:18
    „Aby wiedziano, że ty, który masz na imię Jehowa,
    ty sam jesteś Najwyższym nad całą ziemią”.

    Psalm 103:19
    „Jehowa utwierdził swój tron w niebiosach, a jego królowanie objęło swą władzą wszystko”.

    Powtórzonego Prawa 10:17
    „Bo Jehowa, wasz Bóg, to Bóg bogów i Pan panów, Bóg wielki, potężny i wzbudzający lęk
    — który nikogo nie traktuje stronniczo ani nie przyjmuje łapówki”.

    Przysłów 27:11
    „Bądź mądry, mój synu, i rozweselaj moje serce, abym mógł dać odpowiedź temu, który mi urąga”.
    Czyli urągając Jehowie stajesz po stronie Szatana – przeciwnika prawdziwego Boga.
    Stwórca powiedział: kładę przed tobą życie i śmierć – wybierz wiec życie.
    Wybór należy do każdego z nas.

 10. Marku, Marku!
  Jakbym słyszała mojego męża (zresztą Marka mojego kochanego filozofa) wiele lat temu, na szczęście dla mnie i dla niego patrzymy w „jedną stronę”.
  Masz ogromną wiedzę i częściowo się z Tobą zgadzam.
  Wysokie wibracje ma żywność żywa: tak – dieta dr Ewy Dąbrowskiej warzywno – owocowa cofa wszystkie choroby cywilizacyjne (jestem tego najlepszym przykładem).
  Kiedy usłyszałam diagnozę – „nieuleczalna”, (tylko wtedy kiedy „leczy się” medycyną konwencjonalną) zgłębiłam wiedzę na temat przyczyn chorób i jak doprowadzić organizm do homeostazy i uzdrowienia. Udało się. Przy okazji dowiedziałam się o groźnych szczepionkach, „lekach”, szkodliwej żywności. To przydatna wiedza w tych „dniach ostatnich”.

  Cyt. „Wszystkie tzw. religie pochodzą z tego samego źródła i wszystkie są oparte na strachu, wszystkie też gloryfikują cierpienie i śmierć”.
  Wszystkie, których korzenie sięgają starożytnego Babilonu oprócz jednej tej prawdziwej opartej na MIŁOŚCI!
  Jezus powiedział po czym poznać jego naśladowców:
  Jana 13:34
  „Daję wam nowe przykazanie, żebyście się wzajemnie miłowali; tak jak ja was umiłowałem, żebyście wy też miłowali się wzajemnie. 35 Po tym wszyscy poznają, że jesteście moimi uczniami, jeśli będzie wśród was miłość”.
  Prawdziwi naśladowcy Jezusa mieli też głosić Dobra Nowinę o Królestwie po całej zamieszkałej ziemi oraz przestrzegać przykazań Bożych.

  Upadek człowieka: jest zawsze związany z odwróceniem się od Boga i jego praw!
  Kiedy rozpada się rodzina (podstawowa komórka społeczna – upadają całe cywilizacje!
  „Do człowieka, który idzie, nie należy nawet pokierowanie swoim krokiem” (Jeremiasza 10:23).

  Jezus powiedział: POZNACIE PRAWDĘ a prawda was wyzwoli!
  Od czego? Od strachu, zabobonów, ludzkich dogmatów i tradycji.
  Tak Marku niczego nie robię pod wpływem strachu lecz tylko z miłości do Prawdy i Boga.
  Dlaczego nie miałabym być wdzięczna Bogu za cudowną Ziemię, rozgwieżdżone niebo, widoki na fiordy, egzotyczne ptaki, nieprawdopodobną różnorodność kwiatów itd. itd.
  Mam pewność, że cała ziemia będzie rajem a ludzie będą żyli wiecznie
  bo to obiecał Stwórca Jehowa Bóg.
  A Ziemia jest:
  Już 3500 lat temu napisano w Biblii, że Ziemia jest zawieszona „na niczym”
  Hioba 26:7
  „On rozciąga północ nad pustką,ziemię zawiesza na niczym”.
  A w VIII wieku p.n.e. Izajasz wyraźnie wspomniał o „okręgu [„kulistej”] ziemi”.
  Izajasza 40:22
  „Jest Ktoś, kto mieszka nad okręgiem ziemi, której mieszkańcy są jak koniki polne,
  Ktoś, kto rozpościera niebiosa jak delikatną gazę, kto je rozpina jak namiot, by w nim mieszkać”.
  Kulista Ziemia utrzymująca się w przestrzeni bez żadnej widzialnej podpory — czy opis ten nie brzmi zdumiewająco współcześnie?

  Nasza „rozmowa” jest bezcenna: ma wartość życia wiecznego jak myślisz ile zapłaciliby możni tego świata za taką możliwość?

 11. Agnieszko 🙂 Rozumiesz to co chciałem powiedzieć po swojemu, ale tak naprawdę wg własnych kodów. Widzisz, Miłość którą to właśnie My jesteśmy (tam w głębi) jest tym Bogiem, którego myślisz, ze znalazłaś w świecie zewnętrznym, świat zewnętrzny jest iluzją, choć dla ludzkich umysłów bardzo realną. Dlatego nie potrzebujemy praw, bo Miłość nie ma ograniczeń, ani nie stawia warunków. Jeśli ktoś daje Ci prawa, to znaczy, że chce Cię zniewolić – zrozum, odczuj i zapamiętaj to na zawsze ! Jeśli świat na zewnątrz nas nie istnieje (a to prawda) to również czas nie istnieje (i to również prawda) a Ty czekasz, na to że Jehowa da Ci kiedyś raj, ale to iluzja, bo raj możemy stworzyć tylko My i to nawet zaraz, potrzebna jest tylko zmiana w nas. Raj to świat Miłości, gdzie każdy czuje, że druga istota jest mu bratem, tak jak to mówił i odczuwał Jeszua (Joshua). Wyjściem z raju i upadkiem człowieka było wejście we wszczepiony nam rozum (niewolnika) i od tamtej pory próbujemy poznać świat zewnętrzny za pomocą programów biorobota jakim stał się człowiek, a świat zewnętrzny nie istnieje – Joszua nazywał go światem pozorów, Hindusi nazywali ją Maya https://pl.wikipedia.org/wiki/Maja_(religie_Wschodu).
  Czy my potrzebujemy Boga ? Oczywiście, że nie, bo to on nas potrzebuje by żyć. Potrzebuje Twojego uwielbienia bo to jest energia którą go karmisz, potrzebuje Twoich modlitw bo to też mu smakuje, ale najwięcej energii pozyskuje z walki, cierpienia, śmierci – dlatego taki mamy świat, praktycznie wszystkie wojny było związane z jakąś religią on napusza Nas na siebie, byśmy pokonali „niewiernych” podzielił nas jak się tylko dało: biedni/bogaci – głupi/mądrzy – czarni/biali – wierzący/niewierzący – grzeszni/posłuszni itd itd … Czas przejrzeć na oczy Prawdy nie ma w księgach, prawda jest w ludzkich sercach, ale trzeba zacząć z nich korzystać – to tam mamy całą mądrość Wszechświata i poprzez serca możemy połączyć się w Jadno – jak kiedyś byliśmy w mitologicznym RAJU podobnie zresztą jak pokazano nam w filmie Avatar – tylko Ci niebiescy to My, a najeźdźcy to nasi Bogowie, którzy przybyli po zasoby, a tak naprawdę po energię (złotą energię naszych serc).
  Żyjemy rzeczywiście w namiocie, bo jesteśmy tu uprawiani, a bóg jako hodowca, mówi, że nas kocha i głaszcze po głowach, ale potem idziesz na ubój …- tak wygląda miłość boga. Ale można było nam zrobić, bo zaczęliśmy to samo robić bratnim istotom, jakimi są zwierzęta i tak ustawiliśmy się w łańcuchu pokarmowym … Inne istoty żywią się nami …
  pozdrawiam

 12. Agnieszko, zawsze gdy ktoś stawia się ponad innych (wywyższa się) tym samy poniża innych i to z automatu rodzi patologię, dlatego rząd pasożytuje na „obywatelach” danego kraju (okrada ich), analogicznie Żydzi i ich banki i korporacje pasożytują nawet nad rządami. A Twój (bo nie mój, ja nie mam swojego) bóg jest tym największym pasożytem – on pasożytuje na każdym, ale tylko takim, który nie kocha siebie, bo tylko gdy kochasz siebie nie dajesz się okradać z energii 🙂 Bo Miłość jest wszystkim, Miłość nie choruje, Miłość jest silniejsza niż śmierć, Miłość jest doskonała, Miłość nie potrzebuje praw, Miłość daje wolność, Miłość to prawda która Cię wyzwoli, ale tej prawdy nie ma w martwych księgach świata reptilian, Miłość jest żywa i każdy ma jej iskrę, którą może rozpalić w potężny płomień. Nie zasilisz tej iskry gdy swoją energię kierujesz na iluzję – na iluzorycznego boga. Bóg może dać CI tylko tyle ile dadzą mu wierni na zasadzie – wpłacasz np do Unii Europejskiej 1.000. 000zł a Unia daje Ci dotację (jak spełnisz jej warunki) w wys. 10 000zł – tak to działa ! Czyli prosisz boga o zdrowie, bogactwo, o miłość (a to wszystko przepełnia nasze serca !) a dostajesz okruchy z pańskiego stołu 🙂

  1. „Bo Miłość jest wszystkim, Miłość nie choruje, Miłość jest silniejsza niż śmierć, Miłość jest doskonała, Miłość nie potrzebuje praw, Miłość daje wolność, Miłość to prawda która Cię wyzwoli,”
   „Miłość jest żywa i każdy ma jej iskrę, którą może rozpalić w potężny płomień. ”

   To właśnie jest Bóg.

   „Czyli prosisz boga o zdrowie, bogactwo, o miłość (a to wszystko przepełnia nasze serca !) a dostajesz okruchy z pańskiego stołu ?”

   Nie zawsze dostajesz od Boga to, o co prosisz. Ale ZAWSZE dostajesz to, czego najbardziej potrzebujesz. Nawet, jeśli zrozumiesz to po czasie, bywa, że po dość długim.
   Bóg jest Stwórcą i wie najlepiej co dla nas dobre.
   Miłość własna jest dobra, dopóki nie jest większa od miłości do bliźniego, bo wtedy staje się samolubna a w rezultacie demoniczna.
   Prawdziwy Bóg – Stwórca – Jezus Chrystus nie okrada Cię z energii, miłość do Boga napełnia nas energią o jakiej nawet nie śnimy, i siłą, i odwagą, i szacunkiem do wszystkich i wszystkiego, co nas otacza. Jesli ktoś tu jest pasożytem, to nie Bóg, a człowiek. To nie Bóg potrzebuje nas. To my Go rozpaczliwie potrzebujemy, bo bez Niego jesteśmy martwi.

   1. Evia żyjemy w czasach końca i bardzo ważna jest PRAWDA!
    JEZUS JEST SYNEM BOŻYM wykonującym wolę swojego OJCA BOGA JEHOWY!

    1. 1 Jana 4:12
     „BOGA NIKT NIGDY NIE WIDZIAŁ (!!!) (???) Jeżeli dalej miłujemy się wzajemnie, to Bóg pozostaje w nas, a jego miłość zostaje w nas wydoskonalona.

     Evia koniecznie potrzebujesz studium Biblii : )

    2. „(1) Na początku było Słowo, a ono Słowo było u Boga, a Bogiem było ono Słowo. (2) To było na początku u Boga. (3) Wszystkie rzeczy przez nie się stały, a bez niego nic się nie stało, co się stało. (4) W niem był żywot, a żywot był oną światłością ludzką. (5) A ta światłość w ciemnościach świeci, ale ciemności jej nie ogarnęły.” J 1, 1-5

     „A to Słowo ciałem się stało, i mieszkało między nami, i widzieliśmy chwałę jego, chwałę jako jednorodzonego od Ojca, pełne łaski i prawdy. ” J 1, 14

     Słowo było u Boga i BOGIEM było Słowo… i Ciałem się stało Słowo i mieszkało między nami!!!! I ujrzeliśmy Jego chwałę JAKO jednorodzonego Syna od Ojca. Ponieważ Bóg przyszedł na Ziemię jako Jednorodzony Syn!
     Wszystko jest w Piśmie. Wystarczy tylko chcieć zrozumieć!!

     Studium Biblii Nowego Swiata z pokrętną wykładnią Towarzystwa Strażnica?
     Nie, dziękuję, nie skorzystam.

     A wystarczy tylko pomyśleć, komu najbardziej zależy, żeby udowodnić, że Jezus nie jest Bogiem..
     Pierwszy to władca ciemności, który poniósł ostateczną klęskę poprzez zmartwychwstanie Jezusa Boga. Kolejni to Żydzi, którzy Go zabili i czekają na swojego mesjasza.
     Resztę sobie „dośpiewaj”.

     Dz 20, 28:
     „Pilnujcież tedy samych siebie i wszystkiej trzody, w której was Duch Święty postanowił biskupami, abyście paśli zbór Boży, którego nabył przez własną krew. ”
     J 20, 28:
     ” Tedy odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Panie mój, i Boże mój! ”

     Wystarczy tylko chcieć poznać Prawdę!

    3. 1 Koryntian 8:5
     „Bo chociaż są tacy, których zwą „bogami”, czy to w niebie, czy na ziemi, jako że jest wielu „bogów” i wielu „panów”, 6 dla nas wszakże jest jeden Bóg, Ojciec (Jehowa), z którego jest wszystko, a my dla niego; i jeden jest Pan, Jezus Chrystus, przez którego jest wszystko i my przez niego”.
     Jana 1:1
     „Na początku był Słowo, a Słowo był u Boga i Słowo był bogiem”.

     Fragment ten bywa tłumaczony następująco: „bogiem było Słowo” albo „Słowo było boskie”.
     „Słowo było u Boga”. Jeżeli ktoś jest „u” kogoś, nie może jednocześnie być tą osobą.
     Słowo nie było Bogiem Wszechmocnym.
     Jan opisał „Słowo” w pierwszym rozdziale swojej Ewangelii. „Słowo stał się ciałem i przebywał wśród nas, i widzieliśmy chwałę jego, chwałę, jaka się od ojca należy jednorodzonemu synowi [a nie Bogu]”. Tak więc „Słowo”, który stał się ciałem, żył na ziemi jako człowiek imieniem Jezus i ludzie go widzieli. Nie mógł zatem być Bogiem Wszechmocnym, o którym Jan pisze: „Żaden człowiek nigdy nie widział Boga” (Jana 1:14, 18).
     W Biblii nazywa się „bogiem” z malej litery niektóre postacie np. Sędziów w Izraelu nazwano „bogami” …
     KIEDY apostoł Paweł uleczył w Listrze ułomnego człowieka, tłum zaczął krzyczeć: „To bogowie stali się podobni do ludzi i zstąpili do nas!” (Dzieje 14:8-14)

     Szatan również nazwany jest w Biblii – bogiem tego świata.
     Zrozumiałe jest, że posiadają władzę nad ludźmi ale Bogiem Wszechmocnym jest Jehowa!

     Czemu więc na widok zmartwychwstałego Jezusa Tomasz wykrzyknął: „Mój Pan i mój Bóg!”? Jak już wspomniano, Jezusa można nazwać bogiem w tym sensie, że jest boski, ale nie można go utożsamiać z Ojcem. Nieco wcześniej Jezus powiedział Marii Magdalenie: „Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego”. Pamiętajmy również, w jakim celu Jan spisał swą Ewangelię. Trzy wersety dalej po relacji dotyczącej Tomasza wyjaśnił, iż chciał, aby ludzie „uwierzyli, że Jezus jest Chrystusem, Synem Bożym” — nie zaś Bogiem (Jana 20:17, 28, 31).
     Jana 20:31
     „Ale te zostały zapisane, abyście uwierzyli, że Jezus jest Chrystusem, Synem Bożym, i abyście dzięki wierze mieli życie za sprawą jego imienia”.

     Psalm 83:13
     „Aby wiedziano, że ty, który masz na imię Jehowa, ty sam jesteś Najwyższym nad całą ziemią”.

     Ezechiela 36:23
     „I uświęcę swoje wielkie imię, które było bezczeszczone wśród narodów i które wy zbezcześciliście pośród nich; i narody będą musiały poznać, że ja jestem Jehowa — brzmi wypowiedź Wszechwładnego Pana, Jehowy — gdy na ich oczach uświęcę się pośród was”.

     Izajasza 42:8
     „Jam jest Jehowa. To jest moje imię; i chwały mojej nie oddam nikomu innemu ani mej sławy rytym wizerunkom”.

     Psalm 9:10
     „A znający twe imię będą ci ufali, bo nie opuścisz tych, którzy cię szukają, Jehowo”.

   2. Mały dodatek dla tych, którzy ciągle mają wątpliwości, czy Jezus jest Bogiem. A właściwie mają pewność, że Nim nie jest.

    Dz 20, 28:
    „Pilnujcież tedy samych siebie i wszystkiej trzody, w której was Duch Święty postanowił biskupami, abyście paśli zbór Boży, którego nabył przez własną krew. ”
    Kościół Boży, który Bóg nabył własną krwią!!!!

    A tu cytat z oryginału:
    „προσέχετε οὖν ἑαυτοῖς καὶ παντὶ τῷ ποιμνίῳ ἐν ᾧ ὑμᾶς τὸ Πνεῦμα τὸ Ἅγιον ἔθετο ἐπισκόπους, ποιμαίνειν τὴν ἐκκλησίαν τοῦ Κυρίου καὶ Θεοῦ, ἣν περιεποιήσατο διὰ τοῦ ἰδίου αἵματος.”
    (prosechete un eavtis k panti to pimnio en o imas to Pnewma to Agion etheto episkopus, pimenin tin ekklisian tu Kiriu k Theu, in peripisato dia tu idiu ematos) – w nawiasie podaje, jak się czyta, tonację widać w oryginale.
    A znaczy to: Uważajcie zatem na samych siebie i na całą owczarnię, której Duch Święty uczynił Was biskupami, abyście opiekowali się kościołem Pana i Boga, który to zdobył własną krwią.
    Bóg zdobył WŁASNĄ KRWIĄ a nie krwią swojego Syna, co w sumie na jedno wychodzi. Tyle, że nie dla wszystkich!

    I jeszcze jeden cytat: J 20, 27:
    ” Potem rzekł Tomaszowi: Włóż sam palec twój, a oglądaj ręce moje i ściągnij rękę twoję, i włóż ją w bok mój, a nie bądź niewiernym, ale wiernym. Tedy odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Panie mój, i Boże mój! ”

    Tu nawet nie ma potrzeby przytaczania innych przekładów, bo odpowiedź Tomasza tak w oryginale greckim jak i we wszystkich przekładach jest taka sama.
    Oby Pan Bóg zechciał otworzyć oczy wszystkim zagubionym…

    1. Jezus jest Synem Bożym podległym swojemu Ojcu Jehowie!
     Przeczytaj te wersety w swojej Biblii:
     1 Jana 4:12
     „BOGA NIKT NIGDY NIE WIDZIAŁ (!!!)

     Wyjścia 33:20
     „I dodał: „Nie możesz zobaczyć mego oblicza, gdyż żaden człowiek nie może mnie zobaczyć i pozostać przy życiu”.

     Jana 6:38
     „Ponieważ zstąpiłem z nieba nie po to, żeby wykonywać wolę swoją, lecz wolę tego, który mnie posłał”.

     Jana 7:16
     „Jezus z kolei odpowiedział im i rzekł: „To, czego nauczam, nie jest moje, lecz należy do tego, który mnie posłał”.

     Jana 14:28
     „Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i znowu przyjdę do was. Gdybyście mnie miłowali, radowalibyście się, że idę do Ojca, gdyż Ojciec jest większy niż ja”.

     Jana 20:17
     „Jezus powiedział jej: „Przestań się mnie kurczowo trzymać. Jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Ale idź do moich braci i powiedz im: Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego”.

     1 Koryntian 11:3
     „Ale chcę, byście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, a głową kobiety jest mężczyzna, a głową Chrystusa jest Bóg”.

     Marka 10:18
     „Jezus mu rzekł: „Dlaczego nazywasz mnie dobrym? Nikt nie jest dobry oprócz jednego, Boga”.

     Marka 13:32
     „O dniu owym lub godzinie nie wie nikt — ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec”.

 13. Marku każdy komuś podlega!
  W pracy masz szefa, musisz płacić podatki, na drodze musisz przestrzegać prawa drogowego, jeśli jesteś mężem musisz kochać i szanować żonę itd. itd.
  Możesz łamać te prawa ale to będzie zawsze niekorzystne dla Ciebie.
  Jeśli do zatrutego chorego organizmu dodasz więcej trucizn (wspomniana przez Ciebie: chemioterapia itp.) doprowadzą do cierpienia i śmierci.

  Jesteś inteligentnym człowiekiem, pięknie mówisz o miłości: do siebie, ludzi i zwierząt a z pogardą wypowiadasz się o Stwórcy, który dał nam wszystko co nas otacza – za DARMO!!!
  Wpisz w googl: (jw.org Dlaczego Bóg stworzył ziemię?)

  Marku kochasz siebie! I co Ci po tej miłości? Kiedyś umrzesz i to koniec Twojej historii!

  Ja jestem obywatelem Królestwa Bożego, moją „konstytucją” jest Biblia.

  Czekam na spełnienie się proroctw w czasie końca tego systemu rzeczy:
  ogłoszenie „Pokoju i bezpieczeństwa” a po tym potoczą się sprawy (jak poukładane wcześniej misternie domino ……..)

  1. Agnieszko, miła z Ciebie dziewczyna, ale nie doczekasz się spełnienia proroctw, ani przyjścia zbawiciela – uwierzyłaś w brednie – no cóż żyjemy w świecie zbiorowej hipnozy. Napisz coś z serca, cytaty z księgi śmierci mało mnie interesują. Już pisałem, że bóg (czyli demon) może dać Ci tylko okruchy ze stołu (jeśli posłusznie go karmisz swoją Boską energią).
   To my – ludzie-bogowie, gdyż takimi tu kiedyś przyszliśmy – stworzyliśmy to wszystko dla siebie – teraz nie pamiętamy o tym, bo zapomnieliśmy kim byliśmy (i dalej jesteśmy), zapomnieliśmy, że nasz prawdziwy umysł jest w sercu, a Bogiem jest Miłość, którą cały czas jesteśmy. Jesteśmy istotami światła, a ciemność jaka zapadła na tej Ziemi jest efektem braku światła w nas, czyli Miłości w naszych sercach. Gdy w pełni pokochamy siebie umieranie nie będzie istniało – o tym Twój bóg Ci nie powie, bo to oznacza jego koniec. Gdy kochasz siebie, to już nie dajesz siebie okradać z energii – przestajesz chorować, przestajesz się starzeć, przestajesz umierać. Bo Miłość jest silniejsza niż śmierć jak powiedział nasz brat Joszua, który nie był nigdy Jezusem. Jezusa stworzył kościół dla własnych potrzeb i przypisał mu słowa, których on nie wypowiadał i czyny które nie były jego – już o tym pisałem,ale nie czytałaś zaślepiona księgami cytatami i słowami kołaczącymi w umyśle niewolnika – posłusznej owcy w oczadzonym stadzie.
   Nie mam szefa nad sobą i nie mam nikogo nad sobą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *