Strona główna > Bez kategorii > Zaczęła się ucieczka żydów z Europy. Może to koniec?

Zaczęła się ucieczka żydów z Europy. Może to koniec?

Sensacyjne doniesienia, jak w tym artykule, mają jakiś cel, jeśli nie kilka na raz. Należy tę informację przyjąć z należnym jej sceptycznym uśmiechem, tym bardziej, że wzięła się z żydomediów. 

Źródło: http://3rm.info/26717-nachalos-begstvo-zhidov-iz-evropy-ili-ishod.html

Data publikacji: 30.07.2009

Tłum. RX

Norwegia za kilka tygodni będzie „wolna od żydów”. Ostatni żydzi w liczbie 819, mieszkający obecnie w Norwegii, w związku ze wzrastającym antysemityzmem, opuszczą kraj. Dlatego Norwegia będzie pierwszym krajem europejskim bez żydowskiej ludności. Podobna tendencja widoczna jest we wszystkich krajach europejskich. Kto dzisiaj nie słyszał w wiadomościach informacji o zamachu terrorystycznym a Bułgarii, kto nie wie, że żydzi w Europie atakowani są każdego dnia? W lutym 2012 roku norweska gazeta „Aftenposten” doniosła o wyjazdach żydów z kraju.Anna…przewodnicząca gminy żydowskiej w Norwegii, powiedziała, że jedną z głównych przyczyn jest to, że: „Liczni imigranci przynoszą antysemityzm ze swoich krajów. To hańba, że nikt w tym kraju nie występuje przeciwko nim”. To muzułmańska fala imigracyjna. Do Europy powraca antysemityzm. Podobny trend występuje także w sąsiedniej Szwecji i we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Muzułmanie na całym świecie prześladują żydów.

Serwis informacyjny „Kopp”, jeden z nielicznych, otwarcie dostarcza ekskluzywne reportaże na ten temat. Zaczęło się we Francji…Nie ma dnia bez ataku muzułmanów na żydów. W gazetach o tym ani słowa, zbyt wiele innych spraw. Tylko przez pierwsze 5 miesięcy 2012 roku przeprowadzono tutaj 268 ataków na żydów. Francja w dzisiejszych czasach stała się krajem antysemickim. Socjalistyczny rząd na czele z prezydentem Hollande, nie robi nic żeby bronić żydów., wręcz przeciwnie. Liczni muzułmanie są ważną grupą wyborców. I są oni chronieni przez socjalistów. 5 lipca 2012 roku, niedaleko Tuluzy, w pociągu, 17-letni żyd został prawie stratowany na śmierć przez dwóch muzułmanów, uchodźców z Afryki Północnej, dlatego, że nosił na piersi gwiazdę Dawida. Policja nawet nie przyjęła skargi. Obecnie otwarcie wezwano żydów Francji do opuszczenia kraju. Włochy nie różnią się od Francji. Obywatele wyznania żydowskiego powinni stale obawiać się o swoje życie i mieszkać w swego rodzaju getto-więzieniu o zaostrzonym reżimie. Jeszcze 6 lat temu media brytyjskie donosiły o wyjazdach żydów z Wielkiej Brytanii. Tendencja ta nie uległa zmianie.

W 1990 roku w kraju było 340 tysięcy żydów a dzisiaj ich liczba wynosi mniej niż 240 tysięcy. Muzułmańscy imigranci uczynili z ich życia piekło i przepędzają ich. Z Antwerpii przepędzono żydów belgijskich. W Holandii żydowscy przywódcy otwarcie radzili swoim współplemieńcom opuszczenie kraju. Były komisarz UE, Fritz Blokestein, powiedział Holender pochodzenia marokańskiego, był antysemitą i byłoby lepiej jeśliby żydzi wyjechali dobrowolnie. Mogliby wyjechać do USA lub do Izraela. Holenderscy politycy z szeregów socjalistycznych, szli nawet na demonstracje razem z muzułmanami publicznie wzywającymi do gazowania żydów. W krajach niemieckojęzycznych na ten temat media na razie milczą.

Przecież muzułmanie z punktu widzenia niemieckich dziennikarzy są uczciwymi ludźmi, którzy nie mają nic wspólnego z prawicowymi ekstremistami. Niemieccy dziennikarze odróżniają tę jakość i dlatego przyczyniają się do usuwania żydów z Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.