Zachodni Europejczycy stają się nowymi Palestyńczykami/Afrykańczykami?

Europejskie zastąpienie umożliwione przez sponsorowaną przez Syjonistów masową imigrację.

a

Zastępowanie populacji przybywające do Niemiec, a nawet Irlandii, powodujące wysiedlanie rdzennej (pochodzącej z Europy) ludności trwa dalej wraz z coraz większą liczbą ludzi uświadamiających sobie fakt, że istnieje głęboka, jeszcze cicha rasowa wrogość wywołująca pozornie przypadkowe ludobójstwo wielkich europejskich narodów. I proces ten nie jest całkiem tym, co ktokolwiek w swoim prawym umyśle mógłby nazwać dalekim od subtelnego.

a

Obrazy i nagrania od Danii przez Niemcy po Szwecję są dostępne, ale wciąż zbyt wielu jest tak rozkojarzonych i zahipnotyzowanych codziennym życiem i politycznie poprawnymi bzdurami, że nie rozumieją nagrań z plądrowania i grabieży. Przegapiamy wiadomość, która jest wykrzykiwana ze szczytów dachów przez tych, którzy chcą nas ostrzec. I przegapiamy również to, co żydzi mówią jednoznacznie- „Musimy obalić białość„, „Białość jest synonimem opresji” czy „Biali ludzie są rakiem ziemi„.

Były kandydat do parlamentu Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), Jack Sen pisze:

„Chociaż aszkenazyjscy żydzi fenotypowo prezentują się jako biali i są tak zakwalifikowani przez nasze rządy, przeważająca większość z nich identyfikuje siebie jako żydów przede wszystkim i zazwyczaj sprzymierza się z nie-białymi.

To strategiczne przymierze pomiędzy nad-konkurencyjnymi żydami a najmniej konkurencyjnymi ludźmi z naszych społeczeństw, jest kluczem do ich sukcesu na Indo-Europejskiej ziemi. Jest to integralny składnik odwiecznej walki (o zasoby, ekonomiczną przewagę, światową hegemonię) między żydami a gojowskim najbardziej zdolnym odsetkiem- białymi Zachodniej Europy/ Nowego Świata.

Wystarczy spojrzeć na fakt, że chociaż w Szwecji żydzi tworzą tylko ułamek procenta populacji, są wiodącą siłą stojącą za kryzysem imigracyjnym.

Barbara Spectre zadzwoniła w dzwoneczek?

Oprócz tego jest Południowa Afryka, gdzie marksistowscy żydzi nawołują z zachodniej Europy sprzymierzonych sobie czarnych nacjonalistycznych radykałów do obalenia narodowego rządu tego kraju. Południowa Afryka jest obecnie trzecią republiką bananową wybraną spośród szakali i hien.

Misja zakończona.” (Jack Sen, Marksizm jako światowa strategia, 2007).

a

Jest to naprawdę przerażające zjawisko i nie można winić kogokolwiek za pragnienie wycofania, picie zbyt dużych ilości alkoholu, oglądanie sportów, udawanie, że nic się nie dzieje, ale nasze kraje są przekształcane niczym w scenie z „Człowieka ze stali„. Tylko że zamiast Generała Zoda jesteśmy dziesiątkowani kulturowo, geograficznie i genetycznie przez Generała Żydostwo. Usuwanie Niemców i Białych/Europejczyków z ich domów przypomina wysiedlanie Palestyńczyków i także oferuje nam podpowiedź, kto popełnia takie bestialstwo, jeśli tylko odważymy się na rozważania.

Powódź imigrantów z żądaniami (z żądaniami tytoniu i innych niezasłużonych uprawnień), bójkami, gwałtami- wszystkimi szokującymi szczegółami obecnego przekształcania, które są wystarczająco przerażające same w sobie, ale co dodatkowo zdumiewające to fakt, że tak niewielu jest w stanie dostrzec, że każdy zarzut ze strony żydów przeciwko ludom europejskiego pochodzenia jest wręcz jeszcze bardziej stosowny do samych żydów, którzy są najbardziej wrogą, rasistowską, ludobójczą i psychoseksualnie słabo adaptującą się grupą na planecie.

Żydzi mają zatrważająco wysoką częstość występowania zaburzeń genetycznych, które wydają się być korzeniem ich nieustającej wojowniczości od niepamiętnych czasów.

To konsekwencja ukrytego rasistowskiego triumfu, który dział się przez ostatnie 100 lat.

Jest to stanowiąca wyzwanie sytuacja, ponieważ Nordyckie/Europejskie narody, podczas gdy są silne, nie są skwapliwe do szukania konfrontacji, a teraz jesteśmy dosłownie zapędzeni w róg i nie zostało dokąd uciekać. Wydaje się, że nigdzie nie ma wyjątku od tej plagi. I znowu ma to związek z wchodzącą w grę schizofrenią*.

a

Trwająca globalnie Darwinowska grupowa selekcja usiłuje zniszczyć wszystko, co Europejskie/Białe. Nie zaniecha się dobrowolnie. Będziemy musieli obrać stanowisko. Nie ma wybranych przywódców, którzy by nie byli zastąpieni przez niewybranych miliarderów jak George Soros, a biurokraci UE nie troszczą się o „koszty imigracji”. Wszystko co się liczy dla tych psychopatów to to, żeby żydzi pozostali u władzy. Widzą wszystkich, wszędzie jako zagrożenie. To socjologiczny rak. Walczymy za siebie, ponieważ jesteśmy rządzeni przez obce wpływy. Eustachy Mullins kapitalnie zażartował w filmie na youtube, że „II wojna światowa była wojną domową”. I jest to prawda.

Podczas gdy Putin nie jest bohaterem jakim miał być, wygląda na to, że coś tam robi dobrego. Co najmniej wydaje się, że sprawdza on bezczynność i współudział NATO, tak samo jak lenistwo Zachodniego świata w konfrontacji z rozpowszechniającym się radykalnym islamem. (Oczywiście dlaczego zachód miałby sprawdzać posunięcia ISIS, kiedy niezliczone źródła danych podtrzymują myśl, że Izrael i Stany Zjednoczone zostały przyłapane na finansowaniu marionetkowego show o nazwie ISIS?)

Etniczna Solidarność w tych czasach jest jedynym możliwym wybawieniem. Robienie niczego albo liczenie na to, że nasi politycy bez kręgosłupów zrobią właściwą rzecz, jest takim samym samobójstwem jak czynne samozniszczenie. Społeczne media i strony sieciowe poczyniły nieprzyzwoity zwrot na odosobnione obszary świadomości, które niegdyś cieszyły się słodką niezakłóconą ciszą, ważniejszą od bycia w cybernetycznym centrum zainteresowania, ale te czasy minęły. Ale tylko dlatego, że nie ma nic, co mogło by być nieznane internetowi, nie równa się to zupełnej rezygnacji ducha. Mamy obowiązek ochraniać nasz kraj tak samo, jak chronimy nasz dom, a ta inwazja jest być może wielką lekcją, ponieważ milcząco zwiększa naszą ewolucję z ludzkość 1.0 na ludzkość 2.0. Zewnętrzne zagrożenie zawsze służy jednoczeniu ludzi na wyższych stopniach świadomości, umacniając i krystalizując inną, mglistą tożsamość.

a

Podczas gdy przed tym zalewem muzułmanów mieliśmy luksus bycia zaabsorbowanymi samymi sobą i poszukiwania przyjemności, teraz już nie mamy tej swobody. Jest rozdarcie na kadłubie statku. Jeśli się razem nie zjednoczymy, nasze geny zostaną na zawsze zniszczone przez zbiorowe gwałty, przez mieszanie się z mieszkańcami Środkowego Wschodu i Afryki (wzmocnienie w genetycznej sprawności u nich, ale zdecydowanie osłabienie u nas). Jesteśmy czymś więcej niż odosobnionymi, osobistymi zachciankami pożądań. Musimy obecnie wziąć pod rozważanie większy obraz całości. Musimy zasiąść na szczycie góry i zobaczyć panoramiczne pole. Musimy się zastanowić, czy chcemy widzieć ciemniejącą Europę, jej zmieniającą się tendencję, zmniejszające się jej wspólne IQ, wzrastający odsetek jej przestępstw. My jesteśmy tymi, którzy to zrobią. Nie oni. Musimy wziąć zasadniczą odpowiedzialność w tym momencie. Rozmnażanie jest potężniejszą bronią niż bomby atomowe.

a

Żadna rozsądna osoba nie wsadziłaby małpy do klatki wraz z nietoperzami, czy lwa do zbiornika z kałamarnicą. Nikt nie umieściłby małpy Howlera w akwarium z mantą, czy słonia z rekinami. Lecz to jest dokładnie to, czym jest multikulturalizm- wymuszony wiedźmi wywar, melanż niewspółmiernych stworzeń zmuszanych do życia razem, pomimo ostrych i nienaruszalnych różnic. Stworzenia, które matka ewolucja wyrzeźbiła bardzo różnorodnie w niewyobrażalnych odcinkach czasu, aby zaadaptować je do bardzo różnych środowisk. Niektórzy z nas ruszyli na północ, niektórzy z nas pozostali na południu. Niektórzy z nas udali się na Wschód. Walki naszej przeszłości są zakodowane w naszym DNA, kolorze naszej skóry i naszych bardzo wielu różnych zdolnościach.

Nie potrzebujemy używać przezwisk, pomówień i w ten sposób robić z siebie prymitywów. I jeśli to możliwe, powinniśmy spróbować edukować albo oświecić naszych wściekłych, brutalnych braci i siostry chcących popełniać te bezsensowne akty przemocy do naprawiania nieprawidłowości bieżącej równowagi sił. Nawiązywanie falangi jest lepsze niż przypadkowe i błahe akty zemsty.

Nietzsche to wyłapał- Nie chcemy się stać potworami, z którymi walczymy. Możemy potrzebować użyć siły, kiedy nadejdzie godzina, ale możemy to zrobić z użyciem najmniejszych słów. To ponad nami zachowywać się tak, jak to robią mieszkańcy środkowego wschodu- ciągle się rozprzestrzeniający, rozpowszechniający wrogość z wyniosłym poczuciem nieomylnej wszechmocy. Możemy dowieść naszego zasługiwania na istnienie i rządzenie samymi sobą cichymi, ale zdecydowanymi działaniami.

a

Jeśli chcecie żyć w kulturze wszędzie wzrastających mulatów czy całkowicie czarnych, która jest zajęta wysiedlaniem rodowitych mieszkańców w Stanach, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech czy Brazylii, to te populacje mogą być dla was. Ale nie wszyscy chcemy stać się mulatami i nie chcemy patrzeć, jak nasza kultura upada, tak jak się to dzieje. Troszczymy się o naszą prywatność, naturę, czystość naszego jedzenia i o nasz własny rodzaj. Mamy wartości i preferencje, których gorący, jałowi ludzie ewoluujący na pustyni z pewnością nie mają skrupułów zdziesiątkować na zawsze. Z pierwszej ręki- Ameryka jest celowo ogłupiana i rasowy chaos, który wynika z obecności tak wielu ludzi, czyni jakąkolwiek formę koercji czy porozumienia niemożliwymi. To ślepy zaułek. W Stanach zostaje niewiele kultury. Ich trend na kompleksy handlowe i beton nawet się co roku pogorsza odkąd wyjechałem. To jest jak duszenie się inwazją „Niczego”. Ludzie z zupełnym brakiem historii, zupełnym brakiem dziedzictwa, zupełnym brakiem kultury, zupełnym brakiem wyobraźni (lecz jak na ironię z pasją spieszenia się, aby skończyć to „zupełnie nic”). Duchowa pustka wewnątrz nich gryzie a jedyna rzecz, jaka się wydaje ich wypełniać, to pucowanie chromowanych felg w SUVie i rzewne oczekiwanie na to, jak wielki będzie następny iphone.

a

Jeśli to dla Ciebie jest w porządku przerzucić się z Mozarta na gangsta rap (a.k.a. międzynarodowo wykonane „czczenie zbirów”), albo z Bethovena na Kid Rocka, to Twój przywilej, dla mnie to nie jest w porządku. Nie jest dla mnie w porządku śmieciowe jedzenie, śmieciowe pomysły, śmieciowe media i zdruniałe dialekty dla zaspokojenia degenaratów, którzy nie potrafią albo nie chcą czytać książek, odwiedzać muzeów czy po prostu doceniać surowe piękno i prostotę natury.

(…albo Kobiet)

Nasze narody, kultury i ludzie, którzy je stworzyli, są naszym największym dobrem. Muszą być warci więcej niż złoto. Chrońcie swoje dziedzictwo i kultury. W końcu będziemy musieli walczyć, ale musimy walczyć inteligentnie. Koktajle Mołotowa i petardy- broń, którą lewacy utylizują, są zupełnie nieefektywne dla zaprowadzania świata jaki chcemy widzieć- świata, w którym kontrolujemy nasze własne media, banki są przekazane domenie publicznej, i gdzie suwerenność jest przywrócona woli narodów, zamiast brzuchatym Beduinom z genetycznymi defektami mózgów.

Komunizm jest podstępnym niszczycielem demokracji. Zawsze skrada się tylnymi drzwiami.

John Hamm, 2. października 2015

*Razem z innymi niepokojącymi czynnikami zostawionymi w spadku po matce ewolucji.

Źródło: http://www.europeanknightsproject.com/europeans-becoming-the-new-palestinians-displacement-beginning-in-europe-and-us-under-wave-of-mass-immigration-white-genocide-jews-displacement/

Tłum. Work Buy Consume Die

P.S. Suplement:

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *