Strona główna > Bez kategorii > Zachód pozwala obrażać islam, a jednocześnie zakazuje kwestionować holocau$t

Zachód pozwala obrażać islam, a jednocześnie zakazuje kwestionować holocau$t

źródło: http://english.farsnews.com/newstext.php?nn=9106063520

TEHERAN (FNA)- Ostatnia profanacja islamu i jego proroka oznacza, że kraje zachodnie pozwalają obrażać religię ¼ światowej populacji i boskiego proroka, a jednocześnie zakazują i zamykają do więzienia każdego, kto zakwestionuje albo zacznie badać wiarygodność holocau$tu. Dlaczego?

Narasta wzburzenie w całym świecie muzułmańskim w sprawie filmu wyprodukowanego za 5 mln $, jaki sfinansowało ponad 100 żydów, a którego reżyserem jest amerykańsko-izraelski żyd.

Film p.t. „The Innocence of Muslims”(nieszkodliwość muzułmanów), został wyprodukowany przez niejakiego Sama Bacile, który powiedział, że jest izraelskim Amerykaninem i mieszka w Kalifornii. Trailer filmu został umieszczony na YouTube.

Cała ta intryga ma na celu wykazanie, że każdy może obrażać proroka oraz najbardziej szanowane wartości dla ponad 1,5 miliarda muzułmanów na świecie w krajach Zachodu, gdzie nawet prowadzenie badań naukowych w zakresie holocau$tu jest zakazane, a jeśli to zrobisz, możesz trafić do więzienia na lata.

Po rewolucji francuskiej, sekularyzm stał się filarem zachodniej demokracji i ta świeckość zakazuje jakiejkolwiek ingerencji religijnej w sprawy prawne i administracyjne, lecz tzw. żydowski holocau$t stał się tabu w tych samych krajach, gdzie jego negowanie traktowane jest jako przestępstwo.

Stworzone ręką ludzką tabu poczyniło tyle szkód światu zachodniemu, że nie może się z tym równać nawet kościół z epoki średniowiecza.

W dodatku syjonistyczny reżim 16 krajów zachodnich otwarcie zakazał kwestionowania holocau$tu: Austria, Belgia, Kanada, Czechy, Francja, Niemcy, Węgry, Lichtenstein, Litwa, Luxemburg, Holandia, Polska, Portugalia, Rumania, Słowacja i Szwajcaria.

Wiele z tych państw stosuje również reguły UE, obejmujące 27 krajów, w sprawie rasizmu, jakie również ostrzegają przed kwestionowaniem i negowaniem żydowskiego holocau$tu.

Na Węgrzech, w lutym 2010 r., uchwalono prawo, które za znieważanie pamięci o holocau$cie przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

W Austrii, każdy, kto neguje tzw. żydowski holocau$t może dostać od roku do dziesięciu lat więzienia. Wyrok może być zwiększony do 20 lat, jeżeli działanie sprawcy uznane zostanie za „niebezpieczne”.

W Belgii za takie nagowanie można dostać wyrok od 8 dni do roku więzienia i grzywnę. W Republice Czeskiej od 6 m-cy do 3 lat, a tak samo jest w wielu innych krajach zachodnich.

Wielu ludzi sądzonych było za kwestionowanie holocau$tu, lecz może najbardziej bulwersujący proces dotyczył zmarłego już prof. Rogera Garaudy, jako żywo przypominający historię Galileusza.

Jeżeli kraje zachodnie wierzą w pozytywizm, jaki nazywa religię i metafizykę dziedzinami pozanaukowymi, od jakich należy się trzymać zdala, to w takim razie dlaczego żydowski holocau$t traktowany jest jak religijne tabu, jakiego nikomu nie wolno w jakikolwiek sposób kwestionować ani badać, i jaki powinien raz na zawsze pozostać nienaruszalny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.