Strona główna > NWO > Apokalipsa > Zabójstwo przez eutanazję jest na Zachodzie sposobem na „zdobycie” świeżych narządów

Zabójstwo przez eutanazję jest na Zachodzie sposobem na „zdobycie” świeżych narządów

Kanada jako pierwsza w świecie pozwoliła „wycinać narządy” po zatrzymaniu akcji serca bez reanimacji. Na Zachodzie eutanazję promuje się jako środek do „zdobycia” najświeższych nerek.

aa

KANADA POZWOLIŁA „WYCINAĆ NARZĄDY” NAWET BEZ „PRÓB REANIMACJI”

18 kwietnia 2017 roku amerykańskie pismo „LifeSiteNews” poinformowało, że lekarze Belgii, USA, Holandii i Kanady domagają się prawa do „patroszenia” człowieka natychmiast po zatrzymaniu akcji serca. Jako pierwsi na świecie pozwolenie od władz dla takich działań uzyskali lekarze w Kanadzie.

Amerykańscy dziennikarze powołują się na kanadyjski pismo «National Post», które 20 marca 2017 roku napisało o tym, że „teraz kanadyjscy specjaliści stosują praktykę wycinania narządów ludzkich” natychmiast po zatrzymaniu akcji serca.”

Lekarze w Kanadzie obecnie nie spieszą się z przywracaniem życia ludziom po zatrzymaniu akcji serca. Zamiast „reanimacji” teraz tam natychmiast po tym, jak serce przestaje bić, lekarze przystępują do „gromadzenia narządów”. Zezwolenia od władz na takie działanie kanadyjscy lekarze otrzymali – jak wyjaśnia publikacja – po dziwnej motywacji.

Lekarze przekonali władze kanadyjskie o tym, że rzekomo po zatrzymaniu akcji serca, „śmierć ludzkiego organizmu” może nastąpić w okresie aż do 2-3 godzin, a w ciągu tego czasu wszystkie życiowo ważne narządy „znacząco się pogarszają” (tracą swoją jakość) i stają się „niezdatne do przyszywania innym.”

 W USA, Kanadzie, Holandii i Belgii specjalny „pool” pracowników medycznych „promuje” celowość i nawet „użyteczność” eutanazji. Istnieją specjalne czasopisma, promujące eutanazję (zabijanie ludzi) na całym świecie, na przykład, JAMA ( „The Pit”) – magazyn „Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne” (Journal of American Medical Association), gdzie umieszczane są artykuły naukowe i referaty na temat „opłacalności” przyspieszonego „umierania” ( zabijania) ludzi w Europie i w USA. I tak, w tym amerykańskim piśmie z 11 kwietnia 2017 roku ukazał się artykuł o „Potencjalnej liczbie dawców narządów po eutanazji (przymusowym zabiciu) ludzi w Belgii» (Potential Number of Organ Donors After Euthanasia in Belgium).

 Artykuł ten wyraźnie stwierdza, że ​​eutanazja „postępuje” jako „doskonały sposób na zdobywanie” żywych organów od „natychmiast zabijanych ludzi.” Wszystkie mity o tym, że jakoby eutanazji poddawani są tylko nieuleczalni i „zgrzybiali starcy, sami amerykańscy lekarze obalają. We wszystkich tych artykułach cynicznie podliczają oni, ile właśnie „zdrowych nerek” można „bezpłatnie” dostać od „przymusowo zabitych” (zabitych przez nich) ludzi.

Tak więc, w jednej tylko Holandii według oficjalnych dopiero co opublikowanych danych w 2016 roku zostało „zabitych w szpitalach” w wyniku eutanazji 6091 osób.

 W Belgii w 2016 roku „zostało zabitych” w szpitalach w wyniku eutanazji 2023 osoby.

 Zwolennicy „przymusowego zabijania” (eutanazji) jako „konieczności” zabijania jak największej liczby ludzi w Belgii, podają taki oto argument: „kolejka na świeże narządy nieustannie rośnie.”

 W tej samej Belgii, według zwolenników zabijania przez eutanazję, w 2015 roku aż 1288 bogatych pacjentów awansem zapłaciło szpitalom „miliony euro” za nowe „żywe nerki i serca.”

 18 kwietnia 2017 roku amerykańska gazeta „LifeSiteNews” poinformowała, że teraz „odmowa człowieka na zabicie przez eutanazję” jest traktowana na Zachodzie jako „przestępstwo moralne”, a nawet jest „osądzane negatywnie przez współczesne społeczeństwo zachodnie.”

Dziennikarze „LifeSiteNews” informują, że obecnie do ofiar „zabójstwa przez eutanazję” lekarze w Kanadzie, USA, Belgii i Holandii podchodzą ze słowami: „Nie bądź egoistą. Oszczędzaj pieniądze kraju, wyrzucane na twoje leczenie”. Czyli człowieka przekonuje się o tym, że niby „jego walka o życie i uzdrowienie” dzisiaj jest podobna do głupiej „demonstracji jego skrajnego egocentryzmu i bezcelowego egoizmu”?

Niestety, dzisiaj lekarze na Zachodzie już nie ukrywają tego faktu, że dla nich nie ma lepszego sposobu na „zdobycie” świeżych narządów do transplantacji jak właśnie – w wyniku „zabójstwa medycznego” (eutanazji, zabójstwa przez eutanazję) człowieka bezpośrednio w szpitalu. Bo przecież tylko w tym jedynym przypadku „kontrolowanej śmierci w szpitalu” (eutanazji – zabójstwa) – jak twierdzą zwolennicy eutanazji, – lekarz może idealnie wyjąć dowolne „najświeższe” narządy z praktycznie „jeszcze żywego organizmu”.

A więc „eutanazja – zabójstwo” tysięcy ludzi jest po prostu „wygodna” i „najbardziej komfortowa” dla zaradnych „patroszycieli” Zachodu? Sprawy etyki, moralności „masowego zabijania przez eutanazję” tysięcy ludzi na Zachodzie dzisiaj nie są omawiane, ponieważ „ jest to zachodni biznes, kapitalizm i nic innego oprócz biznesu.”

Okazuje się, że za przemysłem „wymuszonego zabijania” ludzi w szpitalach Belgii, Kanady, Holandii i Stanów Zjednoczonych stoi nie ktoś nieznany, a jedynie cyniczni handlarze „świeżymi narządami”? A zawód „lekarza” na Zachodzie błyskawicznie przekształca się w zawód  – „kata” 21 wieku?

Źródło: Strona internetowa „Rosyjskie matki”

ЭВТАНАЗОУБИЙСВО НА ЗАПАДЕ – ЭТО СПОСОБ „ДОБЫЧИ” СВЕЖИХ ОРГАНОВ

Za: http://3rm.info/main/67188-evtanazoubiysvo-na-zapade-eto-sposob-dobychi-svezhih-organov.html

Data publikacji: 25.4.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

26.4.2017 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.