Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Zabójstwa Słowian w żydowskie święta (video)

Zabójstwa Słowian w żydowskie święta (video)

Zabójstwa Słowian w żydowskie święta. Przypadek? Ten proces, który nasi oligarchowie uruchomili i sfinansowali na Ukrainie mędrcy Tory nazywają słowem „korbanizacja” (z hebrajskiego ‏קָרְבָּן‏ „korban”, rytualne składanie ofiar).

a

Nietrudno zgadnąć, że odpowiedzialnym za ten proces został wyznaczony Giennadij Korban z Jerozolimy nad Dnieprem, którego rodzina zajmowała się rytualnym składaniem ofiar dla chasydów w ciągu długich wieków i za to zyskała w społeczności nazwę „mówiącej rodziny”.

Po co korbanizować Ukrainę? Na czym polega głęboki sens takiego obrzędu? On obejmuje dwa aspekty, o czym uczy duchowa mądrość Kabały:

1- Największą siłę akty rytualne (masowe wystąpienia i składanie ofiar) osiągają w święte dni naszego kalendarza, takie jak Purim, Chanuka, itd, a także działanie ich wzmacnia się w sabaty.

Dlatego my starannie wybieramy daty w które trzeba przelać krew naszych wrogów ku chwale Imienia B-go albo wyprowadzić tłumy gojów jak tłumy baranów, które nieuchronnie przyjdą na rzeź. Ta tradycja liczy sobie już tysiąclecia i powstała razem z naszym Przymierzem.

„Najlepsi z gojów” znaleźli swój krwawy koniec na ołtarzu w święte dni kalendarza lewitów w czym bezapelacyjnie przejawia się triumf naszej nauki nad gojowskimi błędami i triumf B-ga Izraela.

2- Znając prawa świata duchowego nasi nauczyciele już dawno utworzyli Plan Wielkich Dzieł, który jest także znany pod nazwą Protokołów Mędrców Syjonu, gdzie każda rytualna data w kalendarzu każdego roku wyróżniona jest „krokiem żmii”, które z kolei tworzą coroczne „kroki Wielkiego Węża Nehesha ‏רַב‏ נחש טֵית. Każdy wtajemniczony w tę tajemnicę wie co, kiedy i gdzie będzie on robił, w jakim kraju będzie służył Stwórcy realizując korbanizację, na lata naprzód.

Dyscyplina i posłuszeństwo rozkazom coehnów, przestrzeganie korbanizacyjnego grafiku, na tym polega gwarancja sukcesu i jedności naszych wysłanników. Korbanizacja Ukrainy przez mędrców Nowego Izraela i Chazarii jest tym co goje muszą po prostu przyjąć jako nieuchronność i przestać stawiać opór. Przecież w ostatecznym wyniku to konieczny rozlew krwi przyniesie na świat długo oczekiwane wyzwolenie i zwycięstwo nauki Tory, przybliżając z każdą kroplą krwi upragnione i nieskończone Królestwo Moshiacha.

UWAGA! Przed oglądaniem włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=hljvPPcyjHo

Źródło:  www.vk.com/jewishwisdom

Za: http://3rm.info/publications/57256-ritualnye-zhertvoprinosheniya-slavyan-na-evreyskie-prazdniki-video-.html

Data publikacji: 12.06.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *