Strona główna > Zdrowie > Zabójstwa Big Pharma nadal legalne

Zabójstwa Big Pharma nadal legalne

prochy Big Pharma

prochyZabójstwa żydowskiej mafii Big Pharma

Leki na receptę zabijają więcej Brytyjczyków niż heroina i kokaina

Lekarze brytyjscy znaleźli się w ogniu krytyki, gdy ukazały się nowe dane dowodzące, że więcej pacjentów zmarło z powodu przedawkowania leków na receptę niż zostało zabitych wskutek nadużywania heroiny i kokainy w 2012 r.

Ostatni raport Urzędu Statystyki Narodowej (ONS) twierdzi, że liczba zgonów z powodu nadużywania silnych leków przeciwbólowych i uspokajających zwiększa się w porównaniu do liczby zgonów z powodu nadużywania narkotyków na bazie opiatów.

Według ONS, w zeszłym roku 807 osób zmarło od śmiertelnego przedawkowania leków na receptę, co oznacza wzrost o 16 % w ciągu pięciu lat, w porównaniu z 718 osobami, które padły ofiarą nadużywania heroiny i kokainy.

Raport z USA:

Każdego roku więcej Amerykanów umiera w wyniku przedawkowania leków na receptę, niż kokainy i heroiny – alarmuje Krajowe Centrum Zwalczania Chorób Zakaźnych. Z roku na roku lekarze przepisują bowiem pacjentom coraz więcej silnych specyfików. Dobrze przy tym zarabiając.

Z raportu opublikowanego przez Krajowe Centrum Zwalczania Chorób Zakaźnych (CDC) wynika, że całkowicie legalne leki zabijają co roku więcej Amerykanów niż nielegalne narkotyki. W ciągu ostatniej dekady liczba zgonów z powodu przedawkowania leków zwiększyła się czterokrotnie. Podobnie jak i liczba recept wydawanych pacjentom przez lekarzy.

źródło: http://dziennikzwiazkowy.com/zdrowie/grozniejsze-niz-heroina-i-kokaina-leki-na-recepte/

Trudno uzyskać prawdziwe dane dotyczące Polski, nieoficjalnie mówi się, że rocznie umiera ok. 17 tys. Polaków na skutek przedawkowania leków żydowskiej Big Pharmy.

źródło: http://rinf.com/alt-news/breaking-news/prescription-drugs-kill-more-brits-than-heroin-and-cocaine/68281/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.