Strona główna > Świat > Za „dyskryminację osób LGBT” do więzienia! Lewicowy zamordyzm ogarnia kolejny europejski kraj

Za „dyskryminację osób LGBT” do więzienia! Lewicowy zamordyzm ogarnia kolejny europejski kraj

Komisja ds. Prawnych Izby Wyższej (Rady Kantonów) parlamentu Szwajcarii chce, aby działania i czyny uznane za „dyskryminację osób LGBT” były uznawane za przestępstwa. Według obecnie obowiązującego ustawodawstwa Szwajcarii, takie działania są teraz uznawane za wykroczenia.

W tej chwili najwyższa kara za dyskryminację wynosi do trzech lat pozbawienia wolności. Jednak w oświadczeniu wydanym kilka dni temu przez Komisję ds. Prawnych Izby Wyższej, zalecane są zmiany art. 261 bis kodeksu karnego. W uzasadnieniu tych zmian komisja podaje, że transseksualiści i osoby „interseksualne” mają padać ofiarami nienawiści i ataków podobnych do tych, które spotykają homoseksualistów.

Roman Heggli, który w stowarzyszeniu „Różowy Krzyż” zajmuje się sprawami karnymi nie ukrywa zadowolenia z działań parlamentu i dodaje, że „w końcu skończy się poniżanie i bezkarne kpienie z gejów, lesbijek i osób transpłciowych w naszym kraju”.

– To nie tylko wielki krok do przodu jeśli chodzi o nasz system prawny. Zmiany, o których mowa spowodują olbrzymie, pozytywne reperkusje społeczne i w końcu pełną akceptację osób ze środowisk LGBT – stwierdził lewacki aktywista.

Oprócz zaostrzania kar za dyskryminację, szwajcarska Komisja ds. Prawnych zajmuje się też kwestią tzw. małżeństw osób tej samej płci, a projekt ustawy ma być gotowy do połowy przyszłego roku. Jak widać, kolejne, cywilizowane państwo europejskie pada ofiarą homopropagandy i dostosowuje swój system prawny do chorych żądań lewicowych aktywistów.

za: pch24.pl

Za: http://dzienniknarodowy.pl/dyskryminacje-osob-lgbt-wiezienia-lewicowy-zamordyzm-ogarnia-kolejny-europejski-kraj/

Data publikacji: 24.11.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *