Strona główna > NWO > Apokalipsa > Za cztery lata chipowanie dziecięcego mózgu

Za cztery lata chipowanie dziecięcego mózgu

W przeciągu 4 lat powinno rozpocząć się chipowanie dziecięcych mózgów. Rodzice uczniów Jekatierinburga dowiedzieli się o planach urzędników w kwestii dobrowolno-przymusowego wszczepiania dzieciom pewnych chipów, które rzekomo, powinny uczynić je „superludźmi”.

a5

Zgodnie z „mapą drogową” Foresight Project „Childhood 2030” to wszystko powinno się wydarzyć w ciągu 4 lat, przy czym tą kwestią zajmuje się już intensywnie Izba Społeczna Federacji Rosyjskiej.

Rzekomo przygotowuje się zwiększenie zdolności ludzkiego mózgu za pomocą chipu komputerowego. Plugawa kreatura Irina Aglicziewa (szefowa Fundacji „Childhood 2030”) oświadczyła już, że: „Do roku 2020 koncern INTEL obiecuje, że chipy do implantacji w mózg będą dostępne dla przeciętnego obywatela”.

Społeczna Fundacja „Uralski Komitet Rodzicielski” wyjaśniła, że chipowanie rosyjskich dzieci jest sprawą najbliższej przyszłości, niezbędne dokumenty są już przygotowywane.

Jewgienij Żabriejew, prezes Fundacji „Uralski Komitet Rodzicielski” uważnie przestudiował plany „Childhood 2030” i początkowo nie uwierzył własnym oczom. Już w przeciągu 4 lat w Rosji powinno być powszechnie wprowadzona technologia wprowadzania informacji bezpośrednio w korę mózgową.

Będą w tym celu implantowane specjalne chipy i wykonywane będą swojego rodzaju „wejścia USB” w celu podłączenia do sieci. Nadchodzi robotyzacja. Do roku 2030 próbuje się z dzieci zrobić roboty.

Zarządzanie świadomością żywej istoty za pomocą chipu komputerowego jest dzisiaj zwykłą sprawą (oglądajcie zwierzątka na video…).

Nie uwierzyłbym, ale!, pragnący wszczepić swojemu dziecku chip śledzenia znajdują się już w licznych miastach Rosji. W Lipiecku pojawił się nawet ruch „O dobrowolna chipizację uczniów”. Pojawił się także projekt chipowania „Rosja 2045″…

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/publications/57659-iz-arhiva-cherez-4-goda-dolzhno-nachatsya-chipirovanie-detey-v-mozg-video.html

Data publikacji: 28.06.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *