Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Z redakcyjnej poczty: Zabójcza przewrotność Chabad’u

Z redakcyjnej poczty: Zabójcza przewrotność Chabad’u

Niżej wskazany cytat opisuje określoną praktykę stosowaną przez autorów „Protokołów Mędrców Syjonu”, natomiast przesłany klip to przedstawia: w jaki sposób ci ludzie myślą i prowadzą swoją globalną politykę.

Wskazane cytaty Menachema Mendla Schneersona – przez członków Chabadu nazywanego „Mesjaszem” – rzucają światło na: jego przemożną wiedzę i dostęp do materiałów kolekcjonowanych przez światowe agencje wywiadowcze; rzeczywiste przyczyny wszelkich tzw. „ataków terrorystycznych”, o które pośpiesznie obwiniano „ugrupowania islamskie” takie jak Al-Qaeda, czy dziś: ISIS; oraz prawdziwy (pogardliwy) stosunek Chabadu – Lubawiczów do całej reszty Żydów:

„Protokoły Mędrców Syjonu”, Rozdział I, Paragraf 23.:

   W polityce zwycięża tylko siła, zwłaszcza jeśli ona łączy się ze zdolnościami, które musi posiadać mąż stanu. Użycie przemocy musi być zasadą , zaś przebiegłość i hipokryzja muszą kierować w tych państwach, które nie chcą złożyć swej władzy u stóp agentów jakiegoś nowego mocarstwa. To zło jest jedynym sposobem osiągnięcia końcowego dobrego celu. Z tego powodu nie wolno nam zawahać się przed użyciem przekupstwa, oszukaństwa i zdrady, jeżeli one mają pomóc nam w osiągnięciu celu. W polityce musimy nauczyć się odbierać własność bez wahania, jeżeli tym sposobem możemy osiągnąć poddanie się nam i władzę.

Oto fragment wywiadu z Motti Edenem – dziennikarzem izraelskiego radia Kol Yisrael. W roku 2003-im  został dyrektorem Kanału 1. telewizji w Izraelu. W roku 1980-tym odbył‚ prywatną audiencję z  Menachemem Mendlem Schneersonem – Rebbe:

Przesyłam pozdrowienia,

Adrian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *