Strona główna > Polska > Z redakcyjnej poczty: Ludobójstwo białej rasy

Z redakcyjnej poczty: Ludobójstwo białej rasy


Zapomnijcie Brexit, zapomnijcie o piłce nożnej WSZYSCY BIALI, bo to są mendialne manewry odciągające uwagę i mające zapobiec uświadomienia sobie faktów wyniszczania białych ludzi niezależnie o tego czy jest się Niemcem, Polakiem, Rosjaninem, Włochem, Francuzem, Anglikiem czy Norwegiem, niezależnie od tego czy jest się katolikiem, buddystą czy ateistą!

a

Film pod linkiem:

http://brd-schwindel.org/aufgedeckt-absicht-zum-voelkermord-an-weissen-white-genocide-2016/

„Odkryty zamiar ludobójstwa białych – biały genozyd „

Jest to największe przestępstwo rasowe na świecie, dawno już zaplanowane i wcielane przez beznapletkowe bestie nienawidzące najbardziej białej rasy, bo się jej najbardziej obawia w przypadku jej wybudzenia, które by doprowadziło do pozbycia się tej nierasowej podrasy dwunożnych stworów wampirycznych chcących od tysięcy lat przejąć na własność całą Ziemię, żeby pozostawionych przy życiu niewolników pozbawić gotówki, zaczipować i elektronicznie kontrolować !!!

Już wojny ostatniego stulecia sprowokowane przez żmijowe nasienie spowodowały zanik najlepszych nosicieli genów białej rasy, a wojna chemiczno-biologiczna „czasów pokojowych” osłabiła widocznie waleczność białych mężczyzn niezbędnych do obrony swoich rodzin i terytoriów wobec handlowego „narodu bez ziemi” odgrywających teatralnie jakoby „nasze” władze i administracje urzędowo-sądowniczą z odwiecznym „błogosławieństwem” rzymskich żydów talmudycznych !

Redukcja rasy białej odbywa się więc do dzisiejszego dnia przez satanistyczną antymedycynę łącznie z koszerną „chirurgią” czy z „psychiatrią” i dlatego o wiele niebezpieczniejszą, bo bardziej niszczącą niż wcześniejsze stosy inkwizycyjne czy łamanie kołem !

Najbardziej osłabiającą organizmy ludzkie jest teoria cholesterolo – tłuszczowa, bo unikanie zdrowych tłuszczy zaburza wchłanianie niezbędnych życiowo witamin !!!

Jeśli do tego dodać trucizny niszczące mięśnie w postaci „leków” na cholesterol, nadciśnienie, chemoterapię, itd. zapełniające w 99% apteki, no to skala chemicznego ludobójstwa białych Europejczyków jest tak ogromna, że dla większości staje się niewidoczna czyli „normalna”! 

Jeśli do tego kuchnie stały się miejscami do odgrzewania gotowych wypełniaczy przewodu pokarmowego nasyconych kolejnymi truciznami i estrogenem powodującym „babienie” mężczyzn, no to w ten sposób „od kuchni” beznapletkowiec – odwieczny podstępny morderca i truciciel ułatwił sobie zadanie do bezkrwawego wyniszczenia białej rasy i też gdzie zamiast stalowych mieczy używa stali igieł do wszczepiania dzieciom trucizn z rtęcią, aluminium i czego tam jeszcze !

 Już obecne młode pokolenie zamiast zakładać rodziny i przedłużać gatunek białej rasy woli się bawić jak w filmach z żydowskiego Hollywood i używać „życia” z bombami hormonalnymi antykoncepcji czy też pigułkami poronnymi !

Za to płodna fala ciemnoskórych zalewa już całkowicie białą Europę, która ma się stać beżowa czyli łatwa do sterowania i „rządzenia” przez beznapletkową, ale bardzo sprytną satanistyczną „rasę panów”, której to jahwe w biblii przyobiecał przecież „wszystkie królestwa” na całej Ziemi !

Celem tej obrzezanej bandy nihilistów z manią wielkości i mających w swych mackach jak głowy hydry wszystkie oficjalnie kłamiące media jest totalitarny faszyzm jahwistów watykańskich ze zniszczeniem białych narodów Europy z zatarciem ich różnych kultur i tradycji, chociaż nigdy nie byli oni do EU wybierani, bo sami sobie ją stworzyli za pomocą papierowych kłamstw satanizmu polityki, bezprawiu satanistycznych adwokatów talmudycznych i masowemu przekazowi ich zakłamanych mediów z telawizyjną „wieżą Babel” na obszarze polskim !

http://brd-schwindel.org/images/2016/06/eu-babel-poster.jpg

http://brd-schwindel.org/images/2016/06/eu-parlament.jpg

Nieustraszona


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *