Strona główna > NWO > Z historii żydowskiego NWO

Z historii żydowskiego NWO

Z kart historii żydowskiego obozu koncentracyjnego NWO, przypominamy Odezwę J. Rotszylda do żydów z 1860 r.

a

Udana próba zabójstwa „anty-wojennego” cara Rosji, Mikołaja I, oraz wysunięcie na pierwszy plan pełnomocników Niewidzialnej Ręki [Hidden Hand, HH]: żyda Disraeli w Anglii, Napoleona III we Francji, Bismarcka w Niemczech, Mazziniego we Włoszech, tak bardzo napełniło Jamesa Rotszylda III odwagą, że postanowił spróbować „amerykańskiego zamachu stanu”. Plan podsunął mu gejowski premier Anglii, żyd Disraeli.

To wymagało mobilizacji całego żydostwa …

James postanowił upublicznić fakt istnienia głównej kancelarii naczelnego żydowskiego rządu światowego i nazwał go „Uniwersalny Sojusz żydowski”, co w języku francuskim brzmiało „L’Alliance Israelite Universelle”.

Jednego ze swych żydowskich lokajów, Adolphe’a Cremieux, Wielkiego Mistrza loży Wielki Wschód Francji, Rotszyld uczynił szefem „ministerstwa spraw zagranicznych”.

Londyński „The Morning Post” w dniu 6 września 1920 r., opublikował kopię manifestu Rotszylda do wszystkich żydów wszechświata:

Unia, jakiej pragniemy, nie będzie francuska, angielska, irlandzka lub niemiecka, lecz będzie to jedność żydowska, coś Uniwersalnego! Inne ludy i rasy podzielone są na narodowości; my zaś nie mamy współ-obywatelstwa, ale wyłącznie współ-religijność”.

Żyd w żadnym wypadku nie stanie się przyjacielem Chrześcijanina albo muzułmanina, zanim nie nadejdzie czas, gdy światło wiary żydowskiej, jedynej religii rozumu, nie zacznie świecić nad całym światem! Rozrzuceni wśród innych narodów, pragniemy przede wszystkim być teraz i pozostać niezmiennie żydami. Naszą narodowością jest religia naszych ojców i nie uznajemy żadnego innego obywatelstwa.

Żyjemy w obcych krajach i nie możemy zawracać sobie głowy ambicjami krajów, jakie są całkowicie nam obce.

Nauczanie żydowskie musi obejmować całą ziemię! Bez względu na to, gdzie los nas zaprowadzi – choć jesteśmy rozproszeni po całej ziemi, należy zawsze uważać siebie za członków wybranej rasy. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że wiara naszych przodków to jedyny rodzaj naszego patriotyzmu – jeśli uznajesz, że niezależnie od narodowości, jaką otrzymałeś, zawsze pozostaniesz i wszędzie będziesz tworzyć jeden i tylko jeden naród – jeżeli uważasz, że żydostwo jest wyłączną i jedynie prawdziwą religijną i polityczną prawdą – jeśli jesteś o tym przekonany, to jesteś żydem wszechświatowym, a zatem przyjdź i daj posłuch naszemu apelowi i daj na niego swoją zgodę”.

Nasza sprawa jest wielka i święta, a sukces jest gwarantowany„.

Katolicyzm, nasz odwieczny wróg, leży w prochu, śmiertelnie ranny w głowę. Sieć, jaką żydostwo zarzuca na całą kulę ziemską powiększa się i rozprzestrzenia z każdym dniem„.

Czas jest blisko, gdy Jerozolima stanie się domem modlitwy dla wszystkich narodów i ludów, a sztandar jedynego żydowskiego bóstwa zostanie rozwinięty i wywieszony na najbardziej odległych lądach„.

Wykorzystajmy każdą nadarzającą się okazję i wszystkie okoliczności. Nasza potęga jest ogromna –nauczycie się stosować tę potęgę dla naszej sprawy”.

Czego się obawiasz?

Niedługo nadejdzie dzień, gdy wszystkie bogactwa i skarby ziemi staną się własnością Dzieci Izraela„.

http://books.google.pl/books?id=zKFBPKa8vxoC&pg=PA168&lpg=PA168&dq=Manifesto+to+all+the+Jews+of+the+Universe,+the+morning+post&source=bl&ots=cUh4lrk9IT&sig=SWsYSs1XRXQ4-qD4gS9c2nMfXCo&hl=pl&sa=X&ei=0JUHUqr0KYzUsgbelYGYCQ&ved=0CFIQ6AEwBQ#v=onepage&q=Manifesto%20to%20all%20the%20Jews%20of%20the%20Universe%2C%20the%20morning%20post&f=false

Nie brzmi jak fragmenty Protokołów Mędrców Syjonu?

Cytat z innego „wielkiego budowniczego” NWO, D. Rockefellera:

Od ponad wieku, ideologiczni ekstremiści z każdej frakcji politycznego spektrum, byli rozgorączkowani przez nagłośnione incydenty, jak np. moje spotkanie z Castro, i wykorzystywali je do ataku na rodzinę Rockefellerów, oskarżając nas o niestosowny wpływ na amerykańskie instytucje polityczne i gospodarcze. Niektórzy uważają nawet, że jesteśmy częścią tajnej kabały, która pracuje wbrew interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako „internacjonalistów”, spiskujących wraz z innymi na całym świecie w celu budowy bardziej zintegrowanej globalnej struktury politycznej i gospodarczej – jednego świata. Jeśli tak brzmią zarzuty, to jestem winny ich popełnienia i jestem z tego dumny„.

Strona 405 autobiografii Rockefellera,”Pamiętników”, 15 października 2002 r. ISBN-13:.. 978-0812969733.

Chcesz mieć modny tatuaż? Zrobimy ci go za darmo.

Forehead_lazer_code

na podstawie: http://antimatrix.org/Convert/Books/ZioNazi_Quotes/NWO.html

przygotował: Pluszowy miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.