Strona główna > NWO > Apokalipsa > Z głębi Sheolu

Z głębi Sheolu

Sheol: hebr. siedziba zmarłych

Piekielne księstwa / principalities of hell spiskowały w fałszywym „odtworzeniu” / the falserecreation Starego Przymierza sprowadzając z głębi szeolu, kiedyś biblijny kraj znany jako Izrael, w celu osłabienia Nowego Przymierza Chrystusa, i oplucia przykazania Pana miłuj bliźniego swego.

Publiczne biczowanie Chrystusa

Będąc oszustami jakimi są, ustanowili państwo na skradzionej ziemi Palestyny w 1948 /stolen land of Palestine. Od ponad 2.000 lat dręczyli tę ziemię za pojawienie się Jezusa, Księcia Pokoju. Ale żeby przywrócić w pełni stary porządek (Stare Przymierze), postanowili całkowicie wymazać Palestynę.

Zobacz: Największa niesprawiedliwość XX wieku

Zachodni Brzeg w Palestynie

Jest to prawdziwa biblijna Judea i Samaria (tj. Królestwa Judy i Izraela / the Kingdoms of Judah and Israel), a nie obecna konfiguracja współczesnego Izraela. To dlatego Izraelczycy uniemożliwiają każde porozumienie pokojowe, kradnąc tak dużo ziemi i tak szybko jak mogą. Zachodni Brzeg jest jedynym prawdziwym krajem biblijnym.

„Izrael przejmuje więcej ziemi po to, żeby uniemożliwić powstanie palestyńskiego państwa… polityka Izraela to codzienne przejmowanie coraz większych terenów, i że w końcu będziemy mogli powiedzieć iż to jest niemożliwe, już mamy teren i nie możemy utworzyć państwa” – potwierdziła izraelska minister-złodziejka Tzipi Livni.

Inaczej mówiąc, każdy „plan pokojowy” albo „umowa stulecia”, z którą wychodzą syjonistyczni słudzy diabła jest jedynie podstępem by ukryć swoje  fałszywe i wrogie zamiary / their fraudulent and malevolent intention.

Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa„. – Jan 8:44

„Rekonstruując” w jakiś sposób Stare Przymierze blisko jego pierwotnej lokalizacji – wykorzystując uzurpatorów, którzy nawet nie są biblijnymi Izraelitami, skoro wszyscy Hebrajczycy nieodwołalnie WYMARLI – rodem z piekła demony szatana popchnęli Bliski Wschód na skraj otchłani. I jak piekielne demony oszukały liderów starożytnych Hebrajczyków by zabili Chrystusa, tak teraz pogrywają aszkenazyjskimi liderami Izraela jak skrzypcami.  Oni są prawdziwymi skrzypkami na dachu regionu. Oni nie chcą pokoju, a tylko niekończącą się wojnę ze wszystkimi arabskimi i muzułmańskimi krajami, z ostatecznym celem – zagładą Palestyny.

W celu realizowania tego celu, Izrael ostrożnie wymyślił i zorganizował kampanię nienawiści wobec muzułmanów, Arabów i Palestyńczyków w ostatnich dekadach. Jeśli to przeoczyłeś, to żyjesz w jakiejś dziurze. Zobacz: Demonizacja Arabów i muzułmanów /The Demonization of Arabs and Muslims.

Izrael to kraj rasistowski / apartheid napędzany duchem antychrysta „nienawidź swego bliźniego”. Odrzucił przesłanie Księcia Pokoju o miłości bliźniego i pokoju, i przyjął ludobójczego ducha podboju, terroru i ujarzmiania, który wprowadził na Bliski Wschód szambo konfliktu i nienawiści, które rozpoczęło przerzucanie się go na cały świat / metastasize worldwide.

Rzeczywiście rasistowski Izrael stał się ośrodkiem nerwowym Wojny z chrześcijaństwem /the War on Christianity, i postawił się przeciwko Bogu i wysłanemu przez Niego Jezusowi. Dlatego jest ciężarem i przekleństwem dla swojego zagorzałego patrona Ameryki, i tych w Kościele którzy Go czczą. Ci którzy pomagają i słuchają go nie są przyjemnymi dla Boga, i wkrótce sąd Wszechmocnego spadnie na syjonistycznych złodziei Palestyny i potwierdzonych wrogów ludzkości.

„Nie chcemy zabijać [Izraelczyków], nie chcemy niszczyć, nie chcemy nikogo wrzucać do morza (czy topić). Mówimy wam w bardzo cywilizowany sposób: wejdźcie na swoje statki, wejdźcie na samoloty, i wróćcie do krajów z których przybyliście. Jeśli chodzi o (mniejszość) rodowitych Żydów, którzy są z Palestyny, oni są ludem Palestyny i mogą tam zostać.

„Jeśli chodzi o (syjonistycznych) najeźdźców, okupantów i osadników którzy przybyli z całego świata, niech spakują swoje rzeczy i wyjadą… To jest przesłanie ludzi z całego regionu… Ale jeśli będziecie upierać się przy okupacji. To zapewniam was, że Dzień Wielkiej Wojny w tym regionie, bez względu na to cą ją wywoła, (szybko) nadchodzi… Czekamy na ten dzień z pozytywnym (aktywnym) uczestnictwem, przygotowując się do niego szczerze i wiernie… Mocno wierzymy, opierając się na naszej wierze, na lekcjach, doświadczeniach i zasadach historii, i na naszym przewidywaniu przyszłości, że Jerozolima wróci do prawowitych właścicieli, i że Palestyna będzie (całkowicie) wyzwolona” – przepowiada sekretarz generalny Hezbollah, Sayed Hassan Nasrallah.

Nie będzie mieszkał w moim domu ten, kto podstęp knuje. Ten, który kłamstwa rozgłasza, nie ostoi się przed mymi oczami„. – Psalm 101:7

Leia mais em: https://www.bibliacatolica.com.br/pl/biblia-tysiaclecia/ksiega-psalmow/101/

https://cufpa.wordpress.com/author/cufpa/

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *