Strona główna > Świat > Z Dedykacją Dla Tutejszej mniejszości „słowiańskiej”

Z Dedykacją Dla Tutejszej mniejszości „słowiańskiej”


Poniżej perełka, jaką znalazłem w rosyjskojęzycznym internecie. Zachęcam do refleksji…

„Dlaczego w Rosji nie wykorzystać wobec rosyjskich Żydów, doświadczenia Izraela i nie postawić Żydów w pozycji Palestyńczyków?

Można by rozwiązać kwestię żydowską w Rosji, spożytkowując doświadczenia demokratycznego państwa żydowskiego, – Izrael.

Wystarczy wprowadzić w Rosji dla Żydów, takie same prawa, jakie Żydzi w Izraelu, wprowadzili dla Palestyńczyków.Palestyńczycy Izraela stanowią 20% ludności kraju, a biorąc pod uwagę wypędzonych przez Żydów – 40 procent. U nas w kraju Żydzi stanowią zaledwie 1 procent.

Zostać prezydentem, wejść do rządu, lub zostać wybranym do Knessetu, albo dostać przyzwoitą pracę, to dla palestyńskiego Araba w Izraelu, – niemożliwość. W tym kraju, zakazane są małżeństwa mieszane. Tak rasiści chronią czystość narodu żydowskiego.

A przecież Palestyńczycy, – są rdzenną nacją. Przez ponad dwa tysiąclecia, Żydów tam nie było. Dlaczego w Rosji nie wykorzystać wobec rosyjskich Żydów, doświadczenia Izraela i nie umieścić Żydów, w pozycji Palestyńczyków?

Ale naród rosyjski i inne narody Rosji, rasistowskiego doświadczenia państwa Izrael, wykorzystać nie mogą, chociaż Stany Zjednoczone i kraje europejskie, uważają to państwo, za całkowicie demokratyczne. Mamy inną mentalność. I obrażać Żydów  u nas w kraju, nikt nie będzie.Ale przeciąć syjonizm, uchronić rosyjskie żydostwo od jego wpływu, od dawna, – należy.

A proporcjonalna reprezentacja, wszystkich narodów w strukturze władzy, będzie temu sprzyjać.”

—————–

autor i źródło:
Feniks Rasvet, Facebook

http://ru.truthngo.org/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BC%D1%83-%D0%B1%D1%8B-%D0%B8-%D0%B2-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D0%BB/
June 13, 2018

Przedruk z NEon24.pl

—————–

Wybór,tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.


13 thoughts on “Z Dedykacją Dla Tutejszej mniejszości „słowiańskiej”

 1. Autor kekstu zadał takie pytanie:
  „Dlaczego w Rosji nie wykorzystać wobec rosyjskich Żydów, doświadczenia Izraela i nie postawić Żydów w pozycji Palestyńczyków?”
  Bo w Rosji tak jak i na prawie całym świecie to właśnie oni ezawowe plemię (nie mylić z potomkami Jakuba czyli Izraelem) rządzą i nie ma znaczenia czy jest ich 1% czy jeden promil.

 2. warto by zrobic taki eksperyment i zobaczyc reakcje. Wlasciwie to Hitler zroibl podobny eksperyment w latach 30/40 -ych ubieglego wieku i jakos za bardzo nie byli ze tego zadowloleni..

 3. Jestem za przyjeciem takiego postulatu w Polsce moglby byc napisany w polskiej konstytucji Zniknalby problem okraglostolowych chazarow sowieckich jak i ukrainskich obecnie panujacymi pod rzadami zyda Morawieckiego i jego wszystkich Geremkow z UW

 4. bardzo dobry komentarz miarki.
  „…”Szkoda, że szanowny Autor jeszcze nie dorósł do uświadomienia sobie, że na arenie międzynarodowej Polska powinna mieć wyłącznie INTERESY, a nie „wrogów” …”

  WROG TO NIE TEN co my go sobie wybieramy, zeby z nim walczyć (ten byłby nieprzyjacielem, czy rywalem), TYLKO TEN KTO NAS sobie wybrał żeby nas niszczyć, zniewalać, ograbiać czy zawłaszczać to co jest naszym dobrem i dobrem wspólnym, co jest nam konieczne, pozbawiać Naród podstaw bytu suwerennego, a jego państwo bytu niepodległego.

  Obrona przed wrogiem jest ZAWSZE OBRONA KONIECZNA , kwestią życia i śmierci nie tylko dla nas żyjących, ale i dla przyszlych pokoleń naszego Narodu, Narodu Polskiego.
  To kwestia moralności.
  A bez moralności nie istnieje interes, nie istnieje nawet prawo i sprawiedliwość.
  W MORALNOSCI NIE ISTNIEJE MOZLIWOSC ZAWIERANIA KOMPROMISOW . Tu najpierw trzeba koniecznie obronić się przed agresorem.

  Czy Pan nie widzi że jesteśmy zaatakowani, i to atakowani od lat, od czasów żydokomuny a nawet znacznie wcześniej, a ataki spotęgowały zdrada magdalenkowa, a teraz Netanyahu do spółki z Holokaust Industry, których trzeba okreslić jJAKO BANDYTOW wymuszających haracze, tym się tylko różniących od zwykłych zbirów zza narożnika, że POSLUGUJACYCH SIE politykami i mediami DAJACYMI IM POZORY legalizacji ich roszczeń, roszczeń najzupełniej bezprawnych, roszczeń nie mających nic wspólnego ze sprawiedliwością, roszczeń które chcą egzekwować środkami NIEMORALNYMI . Ich trzeba scigać. To co robią wymaga surowego skarcenia..”

  1. Pani Renato, stan faktyczny krótko acz bardzo szczegółowo i powinien być rozprowadzany jako przekaz do narodu, nie zawiera elemementow nienawiści komentatorki choć istniejącą nienawiść precyzuje. Dziękuję bardzo, musiałam wyrazić swój podziw!!!!

 5. kolejny, dobry komentarz miarki z linku powyzej. Miarka bardzo dobrze tlumaczy pewne pojecia i postawy bo wiekszosc ludzi nie wie o czym mowi.
  ———–
  „..”Każdy grabieżca, pasożyt, wyzyskiwacz, .. jest wrogiem”.

  Nie świruj. Nie każdy.

  Na pasożytnictwo i wyzysk trzeba NASZEJ ZGODY – w pełni świadomej i w pelni dobrowolnej. Wtedy nie ma w tym nic nagannego. Ale wtedy choć tracimy to nie dajemy się poważnie skrzywdzić. Jednak tak jest rzadko. Kiedy nie ma tej pełnej swiadomości, jest oszustwo i wyłudzenie, a więc tez niesprawiedliwość.
  Kiedy nie widzimy pasożytnictwa i wyzysku wobec nas to się nie godzimy, wiec jest jak i powyżej uszustwo, kradzież wyłudzenie – seria przestepstw i niesprawiedliwość. Taki nas krzywdzi, ale to jeszcze nie wróg.

  Dopiero kiedy widzimy NIE MA na to naszej zgody i to w pelni dobrowolnej jest PRZEMOC , a wiec i gwałt, albo terror, a więc i WYMUSZENIE ..
  – To jest dopiero BANDYTYZM , dopiero wtedy jest niemoralność, a dopiero o niemoralnym wobec nas mówimy że jest naszym wrogiem, że jego dzialania są agresywne, ze prowadzi przeciwko nam WOJNE .

  Pod tą ostatnią (u ciebie pierwszą) kategorię dopiero w każdym przypadku kwalifikuje się grabieżca. Grabieżca JEST ZAWSZE NASZYM WROGIEM .
  On idzie grabić, rabować, nie widzi w drugim człowieka, on już podjął decyzję, jest gotów po swój cel sięgać ZA KAZDA CENE , gotów każdego kto mu stanie na drodze niszczyć, ZABIJAC …
  Najazdy Mongołów, najazd szwedzki, wojny kolonialne to typowe wojny grabieżcze.. …”

 6. Idiotyzmy. Na 120 czlonkow izraelskiego parlamentu jest 14 Arabow w arabskiej parti i jeszcze paru w innych partiach. Sedzia sadu najwyzszego, Arab muzulmanin, wsadzil do wiezienia prezydenta Zyda. Operowal mnie chirurg Arab. Naczelnym lekarzem w tym szpitalu jest Arab. Itd. Itp. Czytam stale wasze kretynizmy dla zabawy.

  1. No to Izraelczyku przekonałeś mnie, rzeczywiście macie tam demokrację w tym miejscu które zaje…… Palestyńczykom 🙂

  2. klamiesz . wiesz dobrze, ze to nie jest prawda, ale mimo tego klamiesz w zywe oczy. Probujesz robic z ludzi durniow . To sie nazywa w psychologii technika gas-lightning.

 7. Mam nadzieje ze nikt z was nie uzywa FlashDrive (nie wie jak to sie nazywa po polsku.). To wynalazl Izraelczk. Popidory szery ( male pomidory) – izraelski Machon Wulkani. W kazdym telefonie komurkowym sa czesci zaprojektowane Intel Israel. Stenty dla chorych na angina pektoris – wynalazl Izraelczyk. 6 naukowych nagrod Nobla w ostatnich latach dla Izraelczykow (ile Polacy dostali ? Jest 5 razy wiecej Polakow niz Izraeczkow). A wogole to Zydzi dostali jedna tszecia Nobli a nas est moze 0.02% na swiecie. Izraelska firma projektujaca samochodne samochody zosta sprzedana Nokii za 15.3 miliardow dolarow kilka meisiecy temu. I tak dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *