Strona główna > Polska > Z czego żyje Kaczyński, albo co kradnie?

Z czego żyje Kaczyński, albo co kradnie?


Powiedzcie mi chłopu spod Przeworska: czy temu emerytowi wszystko się należy, bo kiedyś słyszałem, że jest jakieś albo albo.

Ile zarabia szeregowy poseł Kaczyński?

Z rocznego oświadczenia majątkowego kwiecień 2017:

– uposażenie to 147 049,50 zł,

– dieta 29 676,96 zł i

– emerytura z ZUS 38 255,10 zł.

jak się to doda i podzieli przez 12 to wychodzi, że ten przystojniaczek z Żoliborza ma 17 915 zł miesięcznie. Od takiej kasy nie jednemu kawalerowi by się w głowie popieprzyło i stan taki ostatnio obserwujemy – nie powiem u kogo. Chyba tego przystojniaczka sumienie ruszyło i cosi chce oddać. Znowu słupki pójdą do góry.

    Powiedzcie mi chłopu spod Przeworska: czy temu emerytowi wszystko się należy, bo kiedyś słyszałem, że jest jakieś albo albo. Albo praca albo emerytura. Pytam, bo kto by śmiał takie pytania zadawać pierwszemu kadrowemu w kraju.

Za: http://nikander.neon24.pl/post/143170,z-czego-zyje-kaczynski-albo-co-kradnie

Data publikacji: 7.04.2018


4 thoughts on “Z czego żyje Kaczyński, albo co kradnie?

  1. Niestety Polacy zasługują na to by ich oszukiwać, robić w jajco, okłamywać, nie dotrzymywać obietnic i w ogóle olewać…..a dlaczego??? bo wybierają cwaniaków, oszustów,którzy obiecują im wszystko co chcą…….

  2. Przecież Kaczyński na tle innych p-(nie)-osłów jest biedakiem,nie ma wypasionej willi,skromny dom,wiec akurat jego bym sie nie czepiała,cały system jest do kitu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *