Strona główna > Bez kategorii > Z cyklu holoszwindlowe fantazje chazarskich koczowników: 1000 więźniów Oświęcimia zjadło żyda pokrytego marmoladą

Z cyklu holoszwindlowe fantazje chazarskich koczowników: 1000 więźniów Oświęcimia zjadło żyda pokrytego marmoladą

Z okazji dzisiejszego tzw. „święta” czyli „Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu” (27.01.2013) materiał jest tymczasowo podwieszony. Admin.

Źródło: http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3&start=1065

Tłumaczenie i opracowanie: Jerzy Ulicki-Rek

Yehiel to polski żyd, który przeżył dwa lata w Oświęcimiu. W swojej książce: „Wizja” przypomina przerażająca historię o tym jak naziści pokryli marmoladą holenderskiego żyda ksywką „Baby”, który to został następnie zeżarty żywcem przez 1000 więźniów.

a
Kliknij w obrazek aby go powiększyć

„Potem przyszła wielka impreza, pokaz obozowych osobliwości.. Naczelny Franzl, pokazywał Baby, jego główną atrakcję, komendantowi bloku, który myślał o zaplanowaniu niezłej zabawy. Więźniom rozkazano ustawić się na placu apelowym tak aby utworzyli koło wokół „Baby”. W ręku jednego z porządkowych była miska zawierająca równowartość tygodniowej racji marmolady dla każdego więźnia – a co tam, święto dzisiaj- po łyżce marmolady na kawałek chleba dla każdego więźnia. Komendant bloku (blokowy) sięgnął po miskę z marmoladą i opróżnił jej zawartość na pokrytą strupami głowę Baby. On i jego zwierzchnik pękali ze śmiechu. O mój Bżze, ale cyrk !!!

Potem komendant zapytał więźniów czy mieli by ochotę zlizać te marmoladę.

Masa więźniów pokryła Baby. Żarłoczny tłum, plątaniną rąk i nóg gryzącą o bryziona w masowym szale. Dwaj niemieccy widzowie pokładali się ze śmiechu. Później na opuszczonym placu apelowym pozostał tylko ogryziony zewlok. Wyglądał jak objedzony przez tłum głodnych szczurów. Porządkowi wyciągnęli krwawiące szczątki za baraki. I tak na szczycie stosu trupów leżał wyśniony przez Zizi jej przystojny kochanek, o którym śniła ona w Rotterdamie”

A teraz pamiętaj-szanowny Czytelniku: jeśli nie będziesz w stanie uwierzyć w te monstrualne brednie możesz skończyć na liście poszukiwanych przez policje w wolnej, podobno, Polsce.

O czym wiem z własnego doświadczenia.

Jerzy Ulicki-Rek

*************************

Czym się różni śmierć Polaka od śmierci Żyda?

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.