Strona główna > Polska > XI przykazanie biblijne lub 6 kościelne: „W wyborach będziesz uczestniczył”

XI przykazanie biblijne lub 6 kościelne: „W wyborach będziesz uczestniczył”

DOWOLNY KOSZER PRZEKRĘT MOŻNA USTAWIĆ, ALE JESZCZE GOJE MUSZĄ GO SAMI WYBRAĆ, ŻEBY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWSZE SPADAŁA NA NICH !!!

*****

a3

I co ma zrobić przeciętny polski patriota watykański?

Przez ostatnie 25 lat kilkadziesiąt procent z ponad 90% populacji nie stosowało się do poglądu ks. arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, wyrażonego 3 maja na Jasnej Górze:

Dobrowolna rezygnacja z udziału w wyborach jest grzechem zaniedbania.”

Nie głosujesz – piekło, albo co najmniej czyściec. Wielokrotnie nie głosowałeś, to już masz rezerwację w ognistym kotle …

Gdy pomyślę, że jeszcze kilkanaście lat temu uważałem członków Episkopatu Polski za poważnych mężczyzn, to teraz trudno mi ukryć zażenowanie.

Ciekawe, dlaczego kierownicy religijni nie interweniują np. w sprawie kwoty wolnej od podatku … Zambia, Tanzania, Namibia, Botswana mają wyższe. Może trochę więcej kasy w kieszeni „baranków” nie jest istotne z punktu widzenia biskupiej interpretacji drogi do szczęśliwości?

Zastanowiłeś się wyborco, dlaczego natomiast udział w wyborach jest taki ważny według watykańskich dostojników? … Oprócz oczywiście uniknięcia męczarni wiecznego potępienia.

Ważny jest, aby uprawomocniać doczesne skur…syństwo polityczne okrągłego stołu, w którym oni uczestniczyli.

a3,1

W dniu 18 lipca 2014, arcybiskup Chicago napisał:

„(…)Wszyscy ludzie, których oskarżają o oszukiwanie obywateli amerykańskich zostali wybrani przez obywateli amerykańskich. To nie oznacza, że to, co robią, jest moralnie słuszne, ale, że odpowiedzialność w ostateczności spoczywa na elektoracie(…)”

Za ileś tam lat dowiesz się, że np. złodziejska prywatyzacja to w ostateczności twoja odpowiedzialność, bo … głosowałeś, na tych, którzy ją przeprowadzili.

I sakrament pokuty ci nie pomoże …

Przykazanie XII lub 7: Telewizję będziesz oglądał.

Za: https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/05/05/xi-przykazanie-biblijne-lub-6-koscielne-w-wyborach-bedziesz-uczestniczyl/

Data publikacji: 8.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.