Strona główna > Świat > Wyzwanie Ice Bucket Challenge to oszustwo i okultystyczny rytuał

Wyzwanie Ice Bucket Challenge to oszustwo i okultystyczny rytuał

Ice Bucket Challenge polega na zbieraniu pieniędzy dla Fundacji ALS, akcja oblewania się wodą rozprzestrzenia się po świecie  głównie poprzez media społecznościowe. Czy wiesz, co naprawdę wspierasz i na co są przeznaczane fundusze fundacji ALS?

140811-boston-ice-bucket-challenge-1350_26906d39ac7ead702b45e5b7707b8dc6

Działalność fundacji, opis z oficjalnej strony ALS (1)

Fundacja ALS została założona w 1985 roku, jest organizacją non-profit, walczy z chorobą Lou Gehriga. Fundacja jest liderem w dziedzinie badań i pomocy poprzez sieć oddziałów, koordynuje prace certyfikowanych klinicznych ośrodków opieki, współpracuje z programami  rządowymi, fundacja buduje nadzieję i poprawia jakość życia oraz szuka nowych metod leczenia i lekarstw. Nazwa fundacji – ALS jest skrótem od Amyotrophic lateral sclerosis  (Stwardnienie boczne zanikowe) inaczej choroba Lou Gehriga .

Gdzie idą pieniądze przekazane na fundacje ALS?

Sama fundacja ujawnia, że tylko 27% swoich środków przeznacza na badania. (2)

als-association-donations

Dane z zeznania podatkowego za 2013 rok pokazują na jakie cele  fundusze są wydatkowane. Oto wynagrodzenia dla kierownictwa fundacji:

 • Jane H. Gilbert – President and CEO – $339,475.00
 • Daniel M. Reznikov – Chief Financial Officer – $201,260.00
 • Steve Gibson – Chief Public Policy Officer – $182,862.00
 • Kimberly Maginnis – Chief of Care Services Officer – $160,646.00
 • Lance Slaughter – Chief Chapter Relations and Development Officer – $152,692.00
 • Michelle Keegan – Chief Development Officer – $178,744.00
 • John Applegate – Association Finance Officer – $118.726.00
 • David Moses – Director of Planned Giving – $112,509.00
 • Carrie Munk – Chief Communications and Marketing Officer – $142,875.00
 • Patrick Wildman – Director of Public Policy – $112,358.00
 • Kathi Kromer – Director of State Advocacy – $110,661.00

Z zeznania podatkowego ALS wynika, że łączne koszty administracyjne, jak widać na wykresie  powyżej, to niespełna  2 mln dolarów. Wynagrodzenia i płace  to pula 3.600.000 dolarów,  kolejne pół miliona dolarów to plany emerytalne i świadczenia pracownicze. Wydatki na pracę „non-profit” to około 4 miliony dolarów,  same koszty podróży przekroczyły 1,3 mln dolarów.

Tak więc całkowite koszty pracy fundacji to według danych z 2013 roku około 12.500.000 dolarów. Ponad 50% z tego, co otrzyma fundacja ALS zostaje wydane na wynagrodzenia osób pracujących na rzecz fundacji.

Wideo przedstawia popularne osoby które wzięły udział w akcji na rzecz ALS, m.in; Bill Gates, Mark Zuckerberg, George W. Bush,  Oprah Winfrey, Justin Bieber, Jennifer Lopez, Justin Timberlake, itd.

http://www.youtube.com/watch?v=dfuAKDSrXeg

A co z resztą dochodów?

Prawie 1.000.000 dolarów wydano na „lobbing”. Oto, co napisała fundacja na temat ich lobbingu:

  Celem naszego programu jest uwrażliwienie ustawodawców aby uzyskać ich współczucie nad losem ofiar ALS, zarówno pacjentów jak i ich rodzin, a także wpływać na ustawodawstwo w sprawie przydziału funduszy federalnych na badania ALS.

ALS Association rozpoczęła badania w 1985 roku, i nadal nie stworzyła leku na ALS.  Jednym z najnowszych niepowodzeń był lek o nazwie dexpramipexole , nad którym prace zostały  zatrzymane na początku 2013 roku . Lek był w badany przez ponad 10 lat, koszty badań szacuje się od 75 mln do 100.000.000 dolarów, badania zostały przerwane w ostatnim etapie rozwoju z powodu słabych wyników leku.

Jeżeli wspierasz działalność organizacji Pro-life (jesteś przeciw aborcji) i bierzesz udział w kampanii ALS to musisz wiedzieć że fundacja prowadzi badania na komórkach macierzystych z poronionych płodów.

Podstawową  pracą naukowców z fundacji ALS  są „badania” mające na celu stworzenie nowych leków farmaceutycznych, poprzez badania nad komórkami macierzystymi . Poniżej lista badań które sponsorowała  fundacja ALS:

– A Phase I,

– Open label,

– First in human Feasibility

– Safety Study of Human Spinal Cord derived Neural Stem Cell Transplantation for the Treatment of Amyotrophic Lateral Sclerosis.

Cytat z badań:

„Te komórki macierzyste zostały pobrane z rdzenia kręgowego płodu, ciąża została planowo przerwana po ośmiu tygodniach. Tkanki otrzymano za zgodą matki.”

Kiedy robimy coś z miłości, to chcemy wiedzieć, że ta miłość odzwierciedla nasze własne wartości.

Czy jest alternatywa dla farmakologicznego leczenia ALS?

Tak! Jest ale nie przeczytasz o tym z „non-profit” organizacji charytatywnej wspierającej przemysł farmaceutyczny. Badania historii Clarence i jego doświadczenie w pracy z użyciem oleju kokosowego dowodzą że:  Olej kokosowy jest skutecznym naturalnym lekiem stosowanym w walce z chorobą ALS.

Olej kokosowy  stosowany w ścisłej diecie ketogennej, okazuje się skuteczny w leczeniu choroby Alzheimera, Parkinsona, cukrzycy i nowotworów. Zasady diety ketogennej są zupełnie odmienne od filozofii  firm farmaceutycznych, które zakładają, że ALS to „genetyczna choroba”. Większość dotychczasowych badań na temat diety ketogennej dowodzi, że za większość chorób odpowiadają przede wszystkim czynniki metaboliczne, a nie genetyczne, przyczyną większości chorób jest nieodpowiednia dieta oraz toksyny w naszej żywności i środowisku .

Czy ALS Bucket Challenge jest rytuałem okultystycznym (kabalistycznym) ?

Poniżej treść artykułu napisanego przez redaktor Lyn Leahz oraz wideo z jej kanału YT

Niedawno dowiedziałam się o wyzwaniu polegającym na wylaniu na siebie wiadra zimnej wody z lodem i naprawdę nie zwracałam na to uwagi, aż mój przyjaciel ex-satanista powiedział, że to jest ten sam rytuał który robił, gdy był satanistą i symbolizowało to zawarcie przymierza z Lucyferem.  Moją pierwszą myślą było, że jest to tylko kolejny łańcuszek społecznościowy i że nie będę tego robić, bo mnie to nie interesuje.  Mam rodzinę i przyjaciół bardzo szlachetnych ludzi , którzy brali udział w tym  wyzwaniu i chcę, aby było jasne, że ja nie mam zamiaru urazić ani potępić tych którzy podjęli to wyzwanie.

G.W.Bush
celeb7
Mark Zuckerberg
celeb4
Justin Biber
celeb3
Lady Gaga

Jeśli zrobiłeś to nieświadomie, to nie wierzę, że Bóg nie dopuści niczego złego do Ciebie, ale wierzę, że jeśli jesteś chrześcijaninem, powinieneś prosić Boga o przebaczenie. Po spędzeniu czasu na modlitwie, czułam, że coś mi przeszkadza w wyzwaniu Ice Bucket Challange . Siedziało to w  mojej głowie i dużo pytałam Boga, dlaczego. Po wielu modlitwach, okazało się, że założyciel ruchu  Corey Griffin wydawał się być dobrym facetem. Nie mogłam znaleźć nic złego w tym człowieku, z wyjątkiem tego , że zmarł w zeszłym tygodniu i był to wypadek. Czy jego śmierć wiąże się z wyzwaniem, czy jest to po prostu pech? Tak i nie. Na powierzchni, całe wyzwanie wydaje się być w dobrej sprawie. To w zasadzie jest stworzenie świadomości, aby zebrać fundusze dla chorych na stwardnienie zanikowe boczne, które jest chorobą komórek nerwowych mózgu. Wyzwanie Ice Bucket polega na wylaniu sobie na głowę wiadra lodowatej wody lub przekazaniu darowizny na fundacje ALS, która robi badania w celu znalezienia lekarstwa.

Ze swoich badań dowiedziałam się że ALS wykorzystuje część swoich funduszy na badania dotyczące zarodkowych komórek macierzystych.  Wtedy dowiedziałam się dlaczego przeszkadza mi to wyzwanie w moim duchu. Nie mogę poprzeć wykorzystywania embrionów ludzkich, nie mogę poprzeć zabijania dzieci dla tej sprawy. Denerwuje mnie również  to, że wprowadzają zło tylnymi drzwiami, by zwabić niczego nie podejrzewających uczestników do brania udziału w tym rytuale, w którym w zasadzie podpisuje się zgodę z diabłem do udziału w aborcji.  Czy to możliwe, że Corey Griffin spowodował własną śmierć? Przykro mi to powiedzieć, i to brzmi mocno, wydawał się miłym facetem, ale jest to doskonały obraz czegoś co wydaje się być niewinne a pochodzi z samego piekła. Życie zostało zabrane. Niewinne życie.

Bóg na pewno chce abyśmy znaleźli lekarstwo na tą chorobę, ale nie w ten sposób. To całe badanie  komórek macierzystych zarodkowych  jest pomysłem człowieka, nie Boga. To jest droga człowieka do „bycia Bogiem” ,  podejmowanie decyzji, kto ma żyć, a kto umrzeć. Tak  nie powinno być.  Teraz, myślę o tym,  co mój przyjaciel , ex-satanista powiedział o rytuale z lodem i  wiadrem i  widzę bardzo wyraźnie, co Bóg mówi przez to wszystko.

Pietro_Longhi_-_The_Baptism_-_WGA13414
Chrześcijański Rytuał Chrztu

djb-photography-school-how-to-photograph-a-christening-4

Wróg wszedł do Ameryki przez tylne drzwi, to co wydaje się być w dobrej sprawie, jest dobre tylko na powierzchni. Jak pokopiemy głębiej i spędzimy trochę czasu na zbadanie tego,  zobaczymy, że to wszystko o czym teraz mówię,  jest prawdą. Jest to rodzaj poświęcenia. Jest to rodzaj szatańskiej ofiary. Wszystkie te ludzkie zarodki są uśmiercane. Jest to rodzaj satanizmu, ponieważ szał na to zjawisko jest przyczyną, że ludzie dają pieniądze na ten fundusz, zamiast na inne dobre i szlachetne fundacje, które mają moralne cele. Bóg nigdy nie popiera takich zbiórek pieniędzy, które umożliwiają użycie ludzkich embrionów do badań naukowych. To jest aborcja, trzeba to powiedzieć jasno i prosto. Do wszystkich tych, którzy już uczestniczyli, nie będą potępieni, ale muszą się modlić, szukać Boga i prosić Go o przebaczenie. Ja naprawdę nie chciałem pisać nic za lub przeciw temu wyzwaniu.

Wideo Reklamujące akcje Bucket Challenge oraz fundacje ALS

Nie chcę się angażować. Ale Pan kazał mi mówić prawdę i tak zrobiłam. Pomimo tego, że moja wypowiedź jest długa, jest bardzo ważne aby zwrócić uwagę na to, co Bóg chce tutaj powiedzieć.  

W sobotę 16 sierpnia 2014 w wieku 27 lat zginął współzałożyciel i filantrop Corey Griffin, który wymyślił Ice Bucket Challange. Jego śmierć jest bardzo tajemnicza i  przypomina wielu z nas o składanych „ofiarach krwi”.(5)

corey4-1
19 sierpnia 2014 roku Magazyn Biznesowy Bloomberg poinformował o tragicznej śmierci Corey Griffin, twórcy akcji Ice Bucket Challenge, dnia 16 sierpnia świętował ze znajomymi sukces fundacji której dochód przekroczył 100.000 dolarów po czym skoczył z 2 piętrowego budynku do zatoki Nantucket Harbor w której utonął, zmarł o godzinie 3 w nocy w wieku 27 lat. (6)

Michał KK

Źródło:

(1) http://www.alsa.org/news/media/quick-facts.html

(2) http://worldtruth.tv/als-ice-bucket-challenge-do-you-know-what-you-are-supporting/

(3) http://worldtruth.tv/the-illuminati-fire-ice-challenges-purifying-america-before-the-great-human-sacrifice-2/

(4) http://www.maxresistance.com/ice-bucket-challenge-exposed-satanic-ritual/

(5) http://www.independent.co.uk/news/people/als-ice-bucket-challenge-cofounder-corey-griffin-drowns-aged-27-9681129.html

(6) http://www.bloomberg.com/news/2014-08-19/corey-griffin-ex-bain-capital-manager-in-als-drive-dies-at-27.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *