Strona główna > Bez kategorii > „Wyzwalanie” Syrii

„Wyzwalanie” Syrii

wolna syria

 

CIA-Wolna Armia „Syryjska”- „syryjscy wyzwoliciele” starym sposobem „zwalczają” żołnierzy Armii Syryjskiej.

Za: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12857#more-12857

Data publikacji: 10.12.2012

Syryjska „opozycja” ścina głowy chrześcijanom

syria

Takie oto nagranie otrzymaliśmy od  syryjskiej diaspory mieszkającej w Polsce, która niemalże jednogłośnie wyraża swe poparcie dla obecnego rządu w Damaszku. Egzekucja miała miejsce prawdopodobnie w zachodniej części Homs, kontrolowanej przez rebeliantów. Eksperci od arabistyki, na których powołuje się perska stacja PressTV, twierdzą, że bojownicy, których głosy słychać na filmie posługują się ewidentnie saudyjskim akcentem.

Z informacji, które nam dostarczają nasi syryjscy przyjaciele wynika, iż tego typu praktyki są powszechne w terrorystycznej, islamistycznej „Wolnej Armii Syryjskiej”. Mordowani są przede wszystkim chrześcijanie, stojący murem za prezydentem Assadem i obawiający się przejęcia władzy przez tzw. „opozycję”. Jak bardzo te obawy są słuszne, pokazuje poniższe nagranie. Należy jednak wspomnieć, że oprócz wyznawców Chrystusa, terroryści mordują także tych muzułmanów, którzy nie akceptują chorej interpretacji Koranu i pragną dalej żyć w harmonii z chrześcijanami.

Czytelników o mocnych nerwach zapraszamy do zapoznania się z tą okropnością i prosimy, by pokazali swojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym prawdę o walce z „reżimem Assada”. To właśnie tych morderców Stany Zjednoczone i ich sojusznicy, darzą moralnym i finansowym wsparciem. To właśnie o nich słyszymy w telewizji, że są „ofiarami reżimu”. Wojna informacyjna trwa w najlepsze, a my jesteśmy na pierwszej linii frontu. Oni mają satelity, kanały telewizyjne i radiowe – my mamy Internet i siebie samych. A zatem – do dzieła.

Boże, miej w swej opiece Syrię i jej prezydenta!

.

Więcej materiałów na stronie źródłówej.

Źródłohttp://www.nacjonalista.pl/2012/12/10/syryjska-opozycja-scina-glowy-cywilom-zobacz/

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.