Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.

Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.

Ta książeczka zawiera tekst rewelacyjnego i wręcz wstrząsającego wywiadu jakiego udzielił żyd imieniem Harold Rosenthal patriocie Walterowi White’owi Juniorowi. Pan Rosenthal wpływowy żyd, znający sprawy żydowskie i zaangażowany w prace rządu w stolicy Waszyngtonie wytłumaczył (w tym wywiadzie) przyczyny najważniejszych problemów jakim stawiamy czoło dzisiaj i żydowski w nich udział.

a1

Rosenthal przedstawiając niektóre aspekty “wewnętrznego niewidzialnego świata żydowskiego” pokazał metody i taktyki żydowskie jakie oni używają dla niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej i dla kontrolowania naszego życia i rządów. Rezultatem jest “ukryta tyrania” w stosunku do nas, podobna do tej jaka przeciwko Świętym prowadził system czerwonej bestii określany jako “Tajemnica Babilonu”.

Ale jak mogła tak mała liczba Żydów zniewolić tak wielu ludzi i zyskać tak przygniatająca przewagę nad ich rządem, zwłaszcza, że (mieszkańcy) nie byli tego świadomi ? (mowa o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej). Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w słowach Chrystusa o niesprawiedliwym słudze, który reprezentuje Żydów. Oni są zdolni do zdobycia przewagi w świecie pomimo bezbożnego postępowania dzięki swojej chytrości i bystrości.
Jak Chrystus powiedział “ponieważ dzieci tego świata są ich generacji mądrzejsi niż dzieci światła???????? (Św. Łukasz 16:8).

Innymi slowy, żydzi ze swoim światowym umysłem są mądrzejsi niż chrześcijański lud boży. Gdy czyta się słowa Rosenthala realność tego stwierdzenia ujawnia sie. Ten problem jest tak ważny dla nas, aby go przezwycieżyć zgodnie ze wskazaniami Chrystusa “bądźcie mądrzy jak węże” (Sw.Mateusz 10:16).

Ameryka i cały świat jest zawikłany w problemy polityczne, ekonomiczne, moralne i socjalne które muszą rozwiazać Chrześcijanie. Jak powiedział Edmund Burke: “Jedyna konieczna rzecza, aby diabel zatriumfowal jest, aby dobrzy ludzie nic nie robili”. Jednak zanim my bedziemy mogli wlasciwie dzialac, musimy miec wlasciwe (nie tylko powierzchowne) zrozumienie problemu. Ta ksiazeczka powinna ulatwic czytelnikowi to zadanie.

Charles A. Weisman, czerwiec 1992 r.

http://www.churchoftrueisrael.com/Ford/INDEX-1. html

W wysoce poufnym wywiadzie z żydowskim asystentem znacznego senatora żydowskiego ten pierwszy powiedzial ” to jest wspaniale, ze naród amerykanski nie wygnał wszystkich żydów ze swego kraju.

Żyd, Harold Wallace Rosenthal powiedzial to po zaznaczeniu, ze żydzi dominują we wszystkich istotnych narodowych programach. Powiedzial “my żydzi stale jestesmy zachwyceni latwością, z jaką Chrześcijańscy Amerykanie wpadli w nasze rece. Podczas gdy Amerykanie czekaja az beda mogli pogrzebac Chruszczowa, my nauczylismy ich poddawac sie kazdemu naszemu zadaniu.”

Zapytany – jak naród mógł zostać usidlony bez świadomosci tego co sie dzieje, Rosenthal przypisal to zwyciestwo calkowitemu zawładnięciu mediów. Chwalił sie tym, ze żydzi maja calkowita kontrole nad wszystkimi nowosciami w prasie. Jakakolwiek gazeta, która by odrzucila przyjmowanie kontrolowanych nowosci bylaby rzucona na kolana przez wstrzymanie reklam. Jesliby to nie pomoglo, żydzi wstrzymaliby dostarczanie drukarek i atramentu. To jest bardzo prosta sprawa, stwierdzil. Zapytany o ludzi na najwyższych politycznych stanowiskach, odpowiedzial, że w ciągu ostatnich trzech dekad żaden z nich nie doszedł do władzy bez aprobaty żydowskiej. Od 1932 roku Amerykanie nie mieli wyboru co do prezydenta. Roosvelt byl naszym czlowiekiem i kazdy prezydent po nim. W dyskusji co do George’a Wallace’a pan Rosenthal usmiechnął się i zwrócił uwagę, abyśmy spojrzeli gdzie Wallace znajduje się obecnie.

Gdy wspomniano politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych poufałość wywiadu została zaniechana. Z pogardą i ironią drwił on z amerykanskiej głupoty, że wpadli do morza dzieki calemu kompleksowi Kissingerowskiej polityki zagranicznej. “To jest syjonistyczno – komunistyczna polityka od poczatku do konca. A mimo to obywatele ( Stanów Zj.) sądzą, że żydowska polityka przyniesie dobrodziejstwa Ameryce.

On zacytowal “zapadkę” i Angolę jako przyklady żydowskiej dyplomacji. Łatwowierna natura Amerykanów wywolala u niego tylko odruch wzgardy.

Wywiad trwal dalej i poruszane byly najrózniejsze aspekty:”My żydzi stwarzamy Amerykanom jedną kwestię sporną po drugiej. Potem podsycamy obie strony sporu gdy panuje zamieszanie. Z oczyma wpatrzonymi w konflikt oni nie dostrzegają, kto jest za każdą stroną sceny. My żydzi bawimy się amerykanską publika jak kot bawi sie myszą”.

W miare jak rozmowa przedłużała się do późnych godzin nocnych, mozna bylo wyczuc, ze moze Ameryka zasluguje na panowanie terroru, który jest planowany dla niej. żydowska myśl popycha kazda z etnicznych grup przeciw drugiej. Pan Rosenthal powiedzial chłodno “krew mas bedzie płynęła, kiedy my czekamy na nasz dzien światowego zwyciestwa”.

Po tej niesamowitej dyskusji przez cale godziny pozostawalo uczucie niewystarczalnosci. Czy jest mozliwe, żeby jakas inna grupa istot ludzkich byla tak zdradziecka w swoim umysle, tak zla w swoich intencjach? Nie mniej slowa slyszane i dowody pod reka sa realne. Czy jest możliwe, zeby naród amerykanski pozostawal lagodny gdy wytacza sie z nich żywą krew? Wydaje sie, ze tak jest.

Co to wszystko nam mówi?

Po tym co przeczytaliscie,Harold Wallace Rosenthal, asystent administracyjny senatora Jakuba K. Javitsa z Nowego Yorku zostal zabity w sierpniu roku 1976, bedac w wieku 29 lat w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule w Turcji.

Wydaje sie, ze pan Rosenthal mógl sie wypowiadac zbyt odwaznie. Mozna tak sadzic, gdyz, wprawdzie 4 osoby byly zabite podczas próby porwania a 30 bylo rannych, ale Rosenthal nie byl zabity kula jak inni.

Z poufnego sledztwa jakie ja Walter White przeprowadzalem wynika, ze Harold Rosenthal zostal bez watpienia zamordowany w Stambule w czyms co wygladalo na porwanie samolotu a dokonane bylo przez jego wspólziomków.

(Czesc tekstu jako malo istotna opuscilismy)

….. My zdecydowalismy sie czekać z opublikowaniem tego wywiadu rok od smierci Harolda Wallace Rosenthala. Jak juz wspomniano ten wywiad byl długi, ponieważ on wydawal sie cieszyc z saczenia tej informacji i od czasu do czasu go przerywał.

Autora i edytora tych wiadomosci nie jest latwo zaszokowac, ale jak ten egotyk Harold W. Rosenthal wywrzaskiwal swoje wyznania stwierdzilem, ze to co on mówil to jest wlasnie

to co obecnie przeraza nas aktualna zdrada, której on byl wyraznie czescia i on wydawal sie napawać widocznym sukcesem Żydowskiej Swiatowej Konspiracji. Ten wywiad pochodzi, przypominam, od administracyjnego asystenta naszego znacznego senatora Jakuba K. Javitsa z Nowego Yorku.

To co czytacie powinno działać jako ostrzeżenie dla wszystkich nie-żydów na świecie. Miejmy nadzieję, że to otworzy oczy wielu ludzi, którzy znali go (P. Rosenthala) w kołach rzadu w Waszyngtonie. Staje sie oczywistym, ze to co on przedstawia nie jest fikcją. To nie jest imaginacja! On nie udawal, poniewaz mówil ze znajomoscia rzeczy i inteligentnie. Wiele rzeczy bylo napisane i powiedziane o Żydowskiej Konspiracji Swiatowej, ale nigdy to nie bylo powiedziane tak otwarcie. To poraza wyobraźnię. Ich plany sa wstrzasajace i wielu ludzi zadziwi sie czytajac ten dokument. NIC takiego nie bylo powiedziane dotychczas. My wolimy nie wyjasniać szczególowo. Sami wszystko osadzicie czytajac. Wracajac wstecz do czasu, kiedy ten dokument powstał i majac czas, aby zanalizowac bezstronnosc Harolda Rosenthala, dochodzimy do przekonania, ze byl on próżny i chełpliwy, ale znajacy sie na rzeczy. Ja bym go sklasyfikowal jako egotyka i egoistę, Niekiedy jego okrucienstwo objawialo sie jadem, zwlaszcza jak opisywal “glupich chrzescijan” lub “gojów” jak on czesto nas nazywał.

To mnie zadziwiało, bo słowa “goj” nie ma w naszym jezyku i on musial o tym wiedziec. Jego mysl byla calkowicie pochłonięta Światowym planem Światowego żydostwa. Z arogancją przechwalał się, że żydowski podbój swiata byl mozliwy dzieki glupocie Chrześcijan. Gdy go o to spytano, Rosenthal odpowiedzial: na poczatku tego ruchu tradycyjnym pomyslem bylo “aliyah” hebrajskie slowo oznaczajace “zgromadzenie sie” lub powrót żydów z diaspory (rozproszenia) do ojczyzny w Palestynie.

Zawsze od 1948 roku, od stworzenia panstwa Izrael aliyah stal sie podstawowym imperatywem panstwowej polityki Izraela. Co to jest aliyah, czy moze Pan wypowiedziec to slowo? Pan Rosenthal zrobil to i zaczelismy poszukiwac prawdziwego znaczenia tego slowa. Pan Rosenthal powiedzial: to jest emigracja do Palestyny na stale a nie jakas wizyta. Mysmy spytali – co to jest syjonizm? Slyszelismy jak niektórzy żydzi okreslaja to nie jako emigracje do Izraela na stale ale jako duchowe i finansowe poparcie Izraela (przez żydów) z calego swiata.

Pan Rosenthal odpowiedział – Nasz pierwszy przywódca, byly premier David Ben-Gurion powiedzial, ze syjonizm bez powrotu do Syjonu to tylko slowa. Niewielu amerykanskich żydow emigruje na stale do Izraela. Niektórzy mówia, ze wszyscy żydzi, z definicji, sa syjonistami. Inni mówia, że żyd nie jest syjonistą o ile nie jest czlonkiem placacym skladki na syjonistyczna organizacje. Definicje są wynajdywane wszedzie poniewaz żydowska ojczyzna stala sie rzeczywistoscią.

Miliony dolarów wolnych od podatków sa co roku wysyłane do Izraela i prawdziwy Amerykanin nie jest z tego zadowolony. Pan Rosenthal odpowiedział: naiwni politycy z Waszyngtonu sa łatwowierni. Wiekszość z nich to ludzie niezbyt bystrzy i potezni żydowscy lobbysci wplyneli na ta praktyke przed laty i nie ma teraz silnego aby ja zatrzymac. Troche tych pieniedzy nawet wraca do Stanów Zjednoczonych na propagande syjonistyczna, duza czesc z tego przechodzi przez B’nai B’rith i przez Konferencje Żydowskich Organizacji oraz przez Żydowski Światowy Kongres. Żydowska Agencja jest ramieniem finansowym

(rodzaj przedstawicielstwa) B’nai B’rith. Nie ma nic zlego w przesylaniu amerykanskich dolarów do Izraela bez podatków, tak dlugo jak my jestesmy dosc przebiegli, aby sie ich pozbyc.

Odwrócmy te konwersacje na chwilke. Pan wyrazil sie jasno i calkiem krzykliwie, ze Pan nie lubi żydów.

Dlaczego Pan nas nienawidzi?

Panie Rosenthal, ja nikogo nie nienawidze. Ja powiedzialem, ze nienawidze tego, co żydzi z nami robia, a zwlaszcza tego, co dotyczy kazdego chrzescijanina i wszystkiego co jest zwiazane z chrzescijanstwem. Ja nienawidze ich oszustw, chytrosci i ich obrzydliwego braku honoru. Czy to mnie czyni antysemitą? Jesli tak to jestem antysemita!! “Antysemityzm nie oznacza przeciwstawiania sie Semitom.

Nie ma takiej rzeczy. To jest wyrażenie, które my żydzi uzywamy skutecznie jako “obsmarowujace” slowo uzywane, aby kogos napietnowac jako fanatyka, jak Was chlopcy, kazdego, który krytykuje żydów. My używamy go przeciwko ‘szerzycielom nienawisci’. Bylo jasne, ze ja gardze żydowskim wplywem korupcyjnym na chrzescijanska kulture i na nasz, zorientowany na chrzescijanska religie, amerykanski styl zycia.

Na to pan Rosenthal rzekł: Gdy Chrystus żył, żydzi szukali materialnego i ziemskiego królestwa, a Chrystus oferowal żydom duchowe królestwo. Tego oni nie mogli kupić, wiec

odrzucili Chrystusa i go ukrzyzowali”.

Co Pan chce powiedziec przez to – ze go ukrzyzowali? Czy historia dowodzi, ze żydzi ukrzyzowali Chrystusa? Na co on odpowiedzial: Ja sadze, że zrobili to.

Wydaje mi sie, ze 2000 lat temu Wasi ludzie zrobiliby to samo czlowiekowi, który by tak zmaltretował ich jak Chrystus żydów”.

Pan mówi o Chrystusie jako tylko o czlowieku. “To jest wszystko kim byl – czlowiekiem, który chodzil po ziemi jak kazdy inny czlowiek, a ten mit o Chrystusie, który powstal z

martwych i powrócil na ziemie, aby odwiedzic swoich uczniów to kupa bzdur. Zydzi, którzy wygnali Arabów z Palestyny zrobili to, aby zaprzeczyc misji Chrystusa – stworzenia królestwa duchowego.. Widzi Pan, zamiast przywódcy, który stworzylby imperium dla żydów, ludzie podobni do Pana dali żydom pokojowego kaznodzieje zwanego Chrystusem, który zamiast prawa “oko za oko” powiedzial – nadstaw mu drugi policzek. Brednie! My budujemy i w rzeczy samej zbudowalismy swiatowe imperium bez waszego rodzaju (ludzi) i bez waszego Mesjasza”. Moge dostrzec że to Wy i Wasz rodzaj (ludzi) próbuje usunać Chrystusa z Bozego Narodzenia. Szkoda mi Was…na co on szybko odpowiedzial: ” Nie wciskaj mi tego gówna. Ja nie życze sobie Waszej litosci. Nie potrzebuje jej! Zbyt wielu żydów nie ma odwagi powiedziec Wam jak my żyjemy i planujemy, ale ja nie tchórze przed nikim i przed niczym. Ja wiem gdzie ide.

Myśmy spytali – dlaczego żydzi tak czesto zmieniaja nazwiska, on powiedzial: “żydzi są

najinteligentniejszym narodem na świecie, wiec jesli jest dla nich korzystne zmienic nazwisko, czynia to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają sie z Waszym spoleczenstwem, które jest zupelnie skorumpowane, wiec gdy to jest korzystne dla żydów glupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci żydzi, którzy maja nie-żydowskie nazwiska sa żydami.”

Ja wiem co Wy myslicie o żydach, którzy są w rządzie i którzy używaja nie-żydowskich nazwisk. Nie zwracajcie na to uwagi, gdyż w przewidywalnej przyszlosci nie bedzie wladzy prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych. Niewidzialny rząd dąży w tym kierunku.

Wedlug Pana wiedzy żydzi w Rosji sa prześladowani, czy tez maja wszelka wolnosc? Na co on odpowiedzial: “Wiekszosc żydów na swiecie, ja bym powiedzial 90% wie co naprawde dzieje sie z naszym ludem. My wszedzie mamy niezrównana komunikacje. Tylko frajerzy i ignoranci, źle poinformowani i degeneraci znajduja spokój w Waszym spoleczenstwie i Wy bastardzi ukrywacie Wasze grzechy ubierajac sie w owcza skóre. Wy jestescie hipokrytami a nie żydzi, jak to piszecie i mówicie. Aby odpowiedziec na pytanie o Rosje, sa tam dwa rzady jeden widzialny i drugi niewidzialny. W widzialnym sa ludzie róznych narodowosci a w niewidzialnym sami żydzi. Potezna sowiecka tajna policja otrzymuje rozkazy od niewidzialnego rzadu. W Rosji jest szesc do siedmiu milionów komunistów, z tego 50% to żydzi i 50% nie-żydzi, ale tym ostatnim nie dowierza sie. Komunisci żydzi sa zjednoczeni i ufaja sobie, podczas gdy inni szpiegują się wzajemnie. Mniej wiecej co piec do szesciu lat tajna Żydowska Rada zarzadza czystke w partii i wielu ludzi jest wtedy likwidowanych”. Gdy spytano go dlaczego? odpowiedzial: “Ponieważ zaczynają zbyt duzo rozumieć co do tajnego żydowskiego rządu. Rosyjscy komunisci maja Tajny Zarzad skladajacy sie tylko z żydów. Oni rzadza wszystkim co nalezy do widzialnego rzadu. To jest ta potezna organizacja, która byla odpowiedzialna za tajne przeniesienie centrum komunizmu do Tel Avivu skad teraz

przychodza wszystkie instrukcje.

Czy nasz rzad i Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) wiedza o tym? On odpowiedzial: “Organizacja Narodów Zjednoczonych jest niczym innym jak wejsciem do pulapki, do wielkiego obozu koncentracyjnego Czerwonego Swiata. My calkiem dobrze kontrolujemy ONZ”.

Na pytanie, dlaczego komunisci niszcza klase srednia lub ludzi wyksztalconych i ich rodziny gdy najezdzaja jakis kraj, pan Rosenthal odpowiedzial: ” To jest ustalona zasada aby zniszczyc wszystkich czlonków poprzedniego rzadu, ich rodziny i krewnych, ale nigdy żydów. Oni niszcza wszystkich czlonków policji, panstwowej policji, oficerów wojska i ich rodziny ale nigdy żydów. Widzi Pan, my wiemy, ze gdy rzad zaczyna szukac komunistów wewnatrz swych granic oni w rzeczywistosci chca znalezc żydów na tym terenie. Nie jestesmy zwariowani! Niewidzialni wladcy w krajach komunistycznych maja światowa kontrole nad propagandą i rządami w wolnych krajach. Kontrolujemy wszystkie media włączając w to gazety, kolorowe periodyki, radio i telewizje. Nawet Wasza muzykę! Cenzurujemy piosenki przedkladane do publikacji na dlugo zanim sa publikowane. Niezadlugo bedziemy mieli calkowita kontrole nad Waszym myśleniem”.

Kiedy Pan sie chwali, jesli to jest prawda co Pan mówi, strasznym byloby pomyslec o naszej

przyszlosci i o przyszlosci Chrzescijanstwa. Na to pan Rosenthal odpowiedzial: Bedzie narzucona Stanom Zjednoczonym wojna klasowa i wielu bedzie zlikwidowanych. Pan nieodwolalnie bedzie jednym z nich. Zydzi nie odniosa szkód. Ja sie nie chwale. Ja przedstawiam Panu fakty. I juz jest za pózno dla Pana chrzescijanskich wyznawców, aby zdobyc sie na obronę!! Ten czas juz dawno minal. Juz bardzo dawno temu my winnismy stac sie agresorami!! To jest bez watpienia wielkim celem naszego zycia. My jestesmy agresorami!! Poniewaz Wy ukradliscie udane wierzenia religijne z naszego Talmudu.

Po tym, jak przypomnielismy mu, że uważamy, ze jest inteligentny ale teraz zdaje sobie sprawe ztego, ze nie wie o czym mówi, on odpowiedział: Judaizm jest niezrównaną kulturą, nieporównywalną z żadną inną na świecie. Wasze tzw. chrześcijanstwo jest tylko odroślą judaizmu. Kulturalny i intelektualny wplyw judaizmu odczuwa sie na calym swiecie – tak, poprzez cywilizacje.

Gdy spytalem czy on sadzi, ze w koncu stanie przed nami problem Czarnych z powodu ich

zastraszajacego przyrostu naturalnego, odpowiedzial, ze Czarni pomagaja sluzyc “naszym celom”, co moze oznaczac szereg rzeczy.

Dyskutowalismy inwazje Czarnych na miasta, wies i panstwo i ich promowanie w telewizji, takze jak śmieszne jest dla Czarnych gdy sa nawracani na żydów jak np. Sammy Davies. Pan R. odpowiedzial: to nie ma znaczenia. My wiemy, ze Czarny nie moze byc żydem i ze Sammy Davies jest nadal czarny. To jego korzysc, ze zostal nawrócony. W rzeczywistosci on nadal jest murzynem a nie żydem.

Powiedzialem mu o swoich glebokich studiach nad żydami i że mało jest ludzi, którzy wykonali wiecej badań nad żydostwem niz Ja – i o moich nieprzyjemnych odkryciach, m.in., ze nie ma moralnosci wsród żydów.

On odpowiedzial: Pieniadze są ważniejsze niż moralność. Mozemy dokonać wszystkiego za pomoca pieniedzy. Nasz naród dowodzi tego w Izraelu, gdzie ich sila przeciwko atakowi jest ich stalym stanem gotowosci do wojny. Izrael moze teraz zwyciezyc w kazdym spotkaniu. Intelektualne elementy sa w stanie zamienic ten maly kraj srodkowego wschodu w cudowna kraine. Moze takze stac sie baza dla glównej kwatery Rządu Swiatowego”. (Talmudyczny judaizm jest religia która zaklada kontrole nad Swiatem przez żydów i niewolnictwo).

Dyskutowalismy tragedie Watergate i korupcje na wszystkich szczeblach rzadowych i sugerowalismy, zeby reprezentanci rzadu byli bardziej otwarci i uczciwi w ich dzialaniach z ludzmi. Pan R. powiedzial: ” A cóż dobrego by z tego wyniklo? Co u diabla publika wie o rzadzeniu? Ogromna wiekszosc to osly!!”

Czy mozemy te Pana slowa zacytowac?

“Nie dbam o to: to co Wy robicie, jak powiedzialem, nie wielu mialoby odwage powiedziec. My wszyscy rozumielibysmy sie lepiej miedzy soba żydzi i nie-żydzi, jesli rozmawialibysmy bardziej otwarcie. Wasz naród nie ma odwagi. My ustalamy Wasze myslenie, my nawet wpajamy w Was kompleks winy, tak ze sie boicie krytykowac żydów otwarcie.

Religia i wierzenia Zydów

W czasie tej spokojnej i wyjasniajacej konwersacji stalo sie jasne, ze zrozumienie jakie

nastepowalo nie wyjdzie ze strony nowicjusza. Pan Rosenthal zostal zapytany dlaczego żydzi zyskuja akceptacje tak latwo miedzy innymi rasami. Jego odpowiedz byla dluga i dokladna.

“Bardzo wczesnie, ponaglani przez chęć znalezienia sobie drogi w świecie, żydzi zaczeli szukac sposobów jak mozna odsunac uwage od aspektów rasowych. Co moglo byc bardziej skuteczne i jednoczesnie ponad podejrzeniami jak zgromadzenie religijne? Zmuszeni bylismy zapozyczyc te idee od Arian. My żydzi nigdy nie posiadalismy zadnej religijnej instytucji, która by rozwinela sie z naszej wlasnej świadomosci poniewaz nam brak idealizmu. Tak wiec wiara w zycie poza ta ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad przy pomocy których osoba mogla by sie przygotowac na zycie, które przyjdzie, a jedynie dostarcza regul do wystawnego zycia na tym swiecie. To jest kolekcja instrukcji, aby utrzymac rase żydowska i regulujaca stosunki miedzy nami a gojami. Nasze nauczanie nie

zajmuje sie problemami moralnymi ale tym jak cos zdobyc.(To tlumaczy pasozytnicza nature narodu żydowskiego. Żydzi nigdy nie bogacą sie jeden kosztem drugiego, ale szukaja jak zdobyc prace i dobra od innych.

Co do wartosci moralnej żydowskiego nauczania religijnego, istnieja wyczerpujace badania, które pokazuja jaka jest nasza religia w takim swietle, które czyni ja niesamowita dla umyslu aryjskiego. Jestesmy najlepszym przykladem rodzaju “produktu”, który tworza religijne cwiczenia. Nasze zycie jest tylko z tego swiata i nasza mentalnosc jest tak obca prawdziwemu duchowi chrzescijanstwa jak nasz charakter jest obcy twórcy tego nowego wierzenia 2000 lat temu. Twórca chrzescijanstwa nie czynil tajemnicy ze swojego szacunku dla żydów i z faktu, ze nie byl jednym z nas. Gdy to uwazal za sluszne on wyganial nas ze swiatyni Boga, poniewaz wtedy, jak zawsze, my uzywalismy religie jako sposób polepszania naszych handlowych interesów (Kupcy babilonscy skomercjalizowali nasze spoleczenstwo).

“Ale w czasie gdy przybilismy Jezusa do krzyza za jego postawe wobec nas; tymczasem teraz

nowoczesni chrzescijanie wchodza do partii politycznych i aby wygrac wybory, oni ponizaja sie blagajac żydów o ich glosy. Oni nawet biora udzial w politycznych intrygach wspólnie z nami przeciwko interesom swoich wlasnych krajów. Tacy ludzie sa róznie nazywani: polityczne prostytutki, szarlatani, zdrajcy, itd.

“My mozemy zyc miedzy innymi narodami i w ich panstwach, tylko tak dlugo jak mamy sukcesy w wyperswadowaniu im, ze żydzi nie sa odrebnym narodem, lecz jestesmy tylko reprezentantami wyznania religijnego którzy dlatego tworza religijna wspólnote, chociaz ona ma szczególny charakter. W rzeczy samej to jest nasze najwieksze klamstwo.

Zydzi wymyslili pięć glównych klamstw, które sluza, aby ukryc ich nature oraz zachowac ich stan i moc, oto one:

1. żydzi sa Izraelitami i stad, sa narodem wybranym przez Boga

2. Jezus Chrystus byl żydem

3. Ze 6 milionów żydów zostalo zamordowanych w czasie holokaustu w II wojnie swiatowej

4. Ze wszystkie rasy sa równe i wszyscy sa bracmi

5. ze żydzi sa tylko inna grupa religijna

” My musimy ukrywac nasz specjalny charakter i sposób zycia, tak abysmy mogli nadal zyc w sposób pasozytniczy miedzy innymi narodami. Nasz sukces w tej materii jest tak wielki, ze wielu sadzi, ze żydzi miedzy nimi sa autentycznymi Francuzami, Anglikami lub Wlochami czy tez Niemcami, którym zdarzylo sie nalezec do wyznania religijnego innego niz przewazajace w ich kraju. Zwlaszcza w kolach zblizonych do rzadu, gdzie urzednicy maja tylko minimum historycznego zmyslu, my jestesmy w stanie narzucac nasze klamstwa stosunkowo latwo. Tak wiec nie ma nawet najlzejszego podejrzenia, ze my żydzi tworzymy odrebny naród a sadzi sie, ze jestesmy tylko wyznawcami innego wyznania. Mimo to jeden rzut oka na prase, która my kontrolujemy powinien dostarczyc wystarczajace swiadectwo, ze jest zupelnie inaczej nawet dla tych, którzy posiadaja najmniejszy stopien inteligencji.

Spytany o to w jaki sposób zdobyli swoja moc na swiecie, p. R. powiedział:

Nasza moc wyrosla z manipulacji narodowym systemem monetarnym. My bylismy autorami powiedzenia “Pieniadz to sila”. Jak bylo ujawnione w naszym glównym planie, najistotniejsze dla nas bylo zalozenieprywatnego banku narodowego. Federalny System Rezerw wspaniale nam pasowal, gdyz byl on nasza wlasnoscia, ale jego nazwa mówi, ze jest panstwowa instytucja. Na samym poczatku naszym pomyslem bylo, zeby skonfiskowac wszystko zloto i srebro zastepujac je bezwartosciowymi nie podlegajacymi wykupowi papierowymi banknotami. I to zostalo wykonane”.

Zapytany co znaczy slowo non-redeemable czyli nie podlegajace wykupowi banknoty, pan R.

powiedzial:

Przed 1968 rokiem latwowierni goje mogli zaniesc banknot jednodolarowy Federalnej Rezerwy do jakiegokolwiek banku w Ameryce i wymienic go na dolar, który wedlug prawa zawieral 412 i pól grana 90% srebra (1 gran = 0.0648 g), natomiast w 1933 r. mozna bylo wymienic taki sam banknot na monete zawierajaca 25 i 4/5 grana 90% zlota. wszystko co robimy jest dac gojom wiecej niewymienialnych banknotów lub lepiej miedzianych krazków. Ale nigdy nie oddajemy im ich zlota i srebra. Tylko wiecej papieru” potem powiedzial ze wzgarda “My żydzi cieszylismy sie powodzeniem dzieki papierowej machlojce.

To jest nasza metoda, poprzez która my bierzemy pieniadze i dajemy w zamian papier” (ekonomiczne problemy Ameryki i swiata sa w koncu zydowskim problemem, lub jak Henry Ford powiedzial “Kwestia monetarna nalezycie rozwiazana bedzie koncem żydowskiego problemu i wszelkich innych kwestii swiatowej natury).

Czy moze Pan nam dac jakis przyklad na to, o co pytalismy?

“Jest wiele przykladów, ale niektóre latwo dostrzegalne to rynek obligacji, wszelkie formy

ubezpieczen i system czesciowych rezerw praktykowany przez korporacje Rezerw Federalnych, zeby nie wspomniec o bilionach w zlocie i srebrze, które zyskalismy na wymianie na papierowe banknoty idiotycznie nazywane pieniedzmi. Potega pieniadza jest istotna dla przeprowadzenia naszego glównego planu podboju swiata poprzez propagande.

Na pytanie jak oni zamierzaja to zrobic odpowiedzial:

“Po pierwsze przez kontrolowanie systemu bankowego, jestesmy zdolni kontrolowac kapital

korporacyjny Nastepnie, dzieki temu zdobylismy calkowity monopol w przemysle filmowym, w sieci radiowej i w rozwijajacej sie ostatnio telewizji. Przemysl wydawniczy, gazety, periodyki i techniczne periodyki juz wpadly w nasze rece. Najlepsza gratka przyszla pózniej, gdy opanowalismy publikacje wszystkich materialów szkolnych. W ten sposób my mozemy ksztaltowac opinie publiczna tak, aby odpowiadala naszym interesom. Ludzie sa tylko glupimi swinkami, które kwicza i piszcza piosenki, które my im poddajemy, czy sa prawdziwe czy klamliwe”.

Kontrola umyslów i uzaleznianie

Zapytany, czy żydzi odczuwają jakies zagrozenie ze strony “milczacej wiekszosci” on rozesmial sie na ta mysl mówiac:

“Nie ma czegos takiego jak milczaca wiekszosc, poniewaz my kontrolujemy ich krzyk. Jedyna rzecz jaka istnieje to jest niemyślaca wiekszosc i oni pozostana nie myslacy tak dlugo az do momentu gdy wymkną sie spod rygorystycznej naszej sluzby to jest od narkotyku naszego przemyslu rozrywek. Przez kontrolowanie (tego) przemyslu my stalismy sie nadzorcami a naród (gojów) niewolnikami. Kiedy cisnienie codziennego znoju wzrasta do stanu eksplozywnego, my dostarczylismy wentyl bezpieczenstwa w postaci chwilowej przyjemnosci. Telewizja i film dostarczaja koniecznej chwilowej rozrywki. Te programy sa starannie dobrane tak, aby odwolywaly sie do emocji zmyslowych a nigdy do logicznego myslenia. Dzieki temu ludzie sa zaprogramowani zgodnie z naszym dyktatem, a nie zgodnie z rozumem. Oni nigdy nie sa spokojni: myslacy oni pozostaną”.

Kontynuujac swoja mysl o kontroli Zydów nad gojami pan Rosenthal powiedzial: “Mysmy wykastrowali spoleczenstwo poprzez strach i zahukanie. Ich męskosc egzystuje tylko w

kombinacji z kobiecym zewnetrznym wygladem. Bedac tak zneutralizowani stali sie lagodni i latwi do rzadzenia nimi. Jak u kazdego trzebienca w naturze, ich mysli nie kraza wokól przyszlosci i ich dobrego losu w przyszlosci (prosperity) lecz sa tylko zajete obecnym znojem i nastepnym posilkiem”

Manipulacja praca i przemyslem

Bylo widoczne, ze pan Rosenthal podniecil sie gdy wspomniano przemysl narodowy.

”Mielismy sukcesy w podzieleniu spoleczenstwa przez skierowanie przeciwko sobie pracowników kontra wlascicieli przedsiebiorstw. (Przez ruch socjalny ludzi pracy, uzywajac zwiazki zawodowe, manipulujac placami i cenami i stosujac panstwowe regulacje przedsiebiorczosci wszystko to bylo wymyslem żydów, takich jak Karl Marks i Samuel Gompers. Rezultatem bylo zniszczenie wolnej przedsiebiorczosci). To bylo , byc moze naszym najwiekszym wyczynem, gdyz w rzeczywistosci to jest cos jak trójkat, choc tylko dwa punkty wydaja sie wystepowac. W nowoczesnym przemysle, w którym jest kapital, która to sile my reprezentujemy, on jest na szczycie trójkata. Wlasnosc przedsiebiorstw i praca sa w podstawie tego trójkata. One stale przeciwstawiaja sie sobie i ich uwaga nigdy nie jest

skierowana na glówna istote ich problemu. Wlasciciele przedsiebiorstw stale sa zmuszani do windowania w góre cen, gdyz my stale zwiekszamy koszt kapitalu. Pracownicy musza zwiekszac place i wlasciciele musza zwiekszac ceny co stwarza diabelski krag. My nigdy nie jestesmy obciazani za nasza role, która jest prawdziwa przyczyna inflacji. Konflikt miedzy pracownikami i wlascicielami jest tak ciezki, ze zaden (z nich) nie ma czasu obserwowac co my robimy. Powodowany przez nas wzrost kosztów kapitalu powoduje cykle inflacyjne. My nie jestesmy pracownikami ani wlascicielami a mimo to otrzymujemy zyski.

Dzieki naszym manipulacjom z pieniedzmi kapital którym my obdzielamy przemysl nic nas nie kosztuje. Przez nasz bank narodowy, Federalne Rezerwy, rozciagamy kredyt, który my stworzylismy z niczego na wszystkie lokalne banki, które sa bankami czlonkowskimi. A one, z kolei rozciagaja kredyt na przemysl. W ten sposób my stworzylismy wiecej niz Bóg, gdyz cale nasze dobra sa stworzone z niczego. Pan wydaje sie zszokowany! Niech Pan nie bedzie! To jest prawda, my obecnie robimy wiecej niz Bóg. Za pomoca tego niby kapitalu my czynimy naszymi dluznikami zarówno przemysl, jak i posiadaczy i pracowników. Ten dlug tylko wzrasta i nigdy nie jest likwidowany. Dzieki temu stalemu wzrostowi my jestesmy zdolni przeciwstawic wlascicieli przeciwko pracownikom, tak ze oni nigdy sie nie zjednocza i nie zaatakuja nas i nie zapoczatkuja wolnej od dlugów przemyslowej utopii.

“My jestesmy koniecznym elementem, poniewaz my nie wydajemy nic. Wlasnosc moze stworzyc swój wlasny kapital – zyski. Ich przedsiebiorstwa moga rosnac i zyski tez. Pracownicy moga prosperowac równiez podczas gdy ceny produktów moga pozostawac stale, powodzenie przemyslu pracy i wlascicieli moze stale rosnac. My żydzi chlubimy sie tym, ze glupi goje nigdy nie zdali sobie sprawy z tego, ze my jestesmy pasozytami, które konsumuja coraz to wieksza porcje produkcji, podczas gdy producenci otrzymuja coraz mniej.

Kontrola nad religia

Gdy godziny mijaly w tej intensywnej lecz serdecznej rozmowie, pan Rosenthal wylozył swoje mysli dotyczace religii.

”Religia takze musi byc nauczana i w tej dziedzinie my tez pracowalismy. (Jak to powiedzial Karol Marks: “religia to opium ludzkosci”). Poniewaz zawiadujemy przemyslem podreczników i nowymi mediami my mozemy miec pozycje jako autorytety religijne. Wielu naszych rabinów jest profesorami w rzekomo chrzescijanskich teologicznych seminariach. My jestesmy zdumieni glupota chrzescijan, którzy przyjmuja nasze nauki i rozpowszechniaja je jako swoje. (To jest jeden z glównych powodów sily i wplywu żydów jakie osiagneli nad bialymi narodami – ze przyjely żydowski sposób bycia. Jak to wyrazil Henry Ford: Chrzescijanie nie moga czytac biblii inaczej jak tylko przez zydowskie okulary i przez to czytaja ją źle”. (Miedzynarodowy Żyd, tom IV, str. 238). W rezultacie, Chrzescijanie nie maja slowa bozego w pewnych sprawach, maja żydowskie slowo). Judaizm jest nie tylko nauczaniem w synagogach lecz takze doktryna kazdego “Chrzescijanskiego Kosciola” w Ameryce. Dzieki naszej propagandzie Kosciól stal sie naszym najbardziej entuzjastycznym stronnikiem. To nam dalo nawet specjalne miejsce w spoleczenstwie, oni wierza w klamstwo, ze my jestesmy “narodem wybranym” a oni sa gorszym ludem (gentiles).

Te zwodzone dzieci Kosciola bronia nas do takiego stopnia, ze az niszcza swoja wlasna kulture. (żydzi nie musza trzymac swoich palców na wszystkich guzikach które powoduja zniszczenie lub judeizacje chrzescijanskiej cywilizacji, poniewaz w wielu przypadkach oni maja swoich prozelitów lub gojów-poslanców (szbesgojów) aby to uczynic. Ta prawda jest oczywista nawet dla tepaków, gdy przyjrzymy sie historii i widzimy, ze wszystkie wojny polegaly na tym, ze biali walczyli z bialymi po to, abysmy my utrzymywali nasze zwierzchnictwo. Mysmy kontrolowali Anglie w czasie Rewolucji, Pólnoc w czasie amerykanskiej wojny domowej i Anglie i Ameryke w czasie I i II wojny swiatowej. Poprzez nasz wplyw na religie bylismy w stanie wlaczyc nieswiadomych tego bialych chrzescijan w wojny miedzy soba, które zawsze powodowaly zbiednienie obu stron, podczas gdy mysmy zbierali finansowe i polityczne korzysci. Zawsze gdy prawda wychodzi na wierzch, co odslania nas, my zawsze przychodzimy do siebie i skupiamy nasze sily – o nieswiadomi chrzescijanie. Oni atakuja krzyzowców (uczestników wypraw krzyzowych) nawet gdy ci sa czlonkami ich rodzin”. (Kazdy kto byl na przedpolu walki objawiajac prawde o kwestii

żydowskiej moze zaswiadczyc o prawdziwosci tego faktu stwierdzonego przez pana Rosenthala).

“Poprzez religie my zdobylismy calkowita kontrole nad spoleczenstwem, rzadem i ekonomia. Żadne prawo (ustawa) nigdy nie zostalo uchwalone, jesli jego zalety nie byly wczesniej wykazane z kazalnic. Jako przyklad mozna przytoczyc równosc rasowa co doprowadzilo do integracji i w koncowym efekcie do skundlenia ludnosci. Latwowierny kler jednym tchem instruowal parafian, ze my jestesmy narodem specjalnym, wybranym, a drugim tchem wypowiadal, ze wszystkie rasy sa takie same. Ich niekonsekwencja nigdy nie zostala odkryta. Tak wiec my Zydzi cieszymy sie specjalna rola w spoleczenstwie, podczas gdy wszystkie inne rasy sa zredukowane do równosci. To dla tej wlasnie przyczyny my popieramy równosc,

bujde przez która cala reszta (poza Zydami) jest zredukowana do nizszego poziomu”.

Bylismy uczeni, ze nasze biezace ekonomiczne praktyki pochodza z dobrej woli a wiec sa zgodne z religia chrzescijanska. Te papugi z kazalnic wyslawiaja nasza dobroc, ze pozyczamy im pieniadze na budowe ich światyn, nigdy nie zdajac sobie sprawy z tego, ze ich swieta ksiega potepia wszelkie lichwy. Oni sa gotowi placic wygórowane procenty. Pod wzgledem politycznym oni glosza blogoslawienstwa dla demokracji a nigdy nie rozumieja, ze poprzez demokracje mysmy opanowali ich naród. Ich ksiega (zwróccie uwage, ze pan Rosenthal zawsze mówi o biblii jako o ich ksiedze – ksiedze bialych ludzi, nigdy jako o naszej ksiedze czyli zydowskiej ksiedze) takze uczy dobrowolnej despotycznej formy rzadów zgodnie z prawem tej ksiegi, podczas gdy demokracja jest regula motlochu, który my kontrolujemy poprzez ich Koscioly i media oraz instytucje ekonomiczne. Ich religia jest tylko innym kanalem, przez który mozemy kierowac sile naszej propagandy. Glupota tych religijnych marionetek jest przewyzszana tylko przez ich tchórzliwosc, poniewaz z latwoscia mozna nimi kierowac.

Świt nadchodzi

Rzadko kiedy czlowiek wyznaje jaki jest glab jego duszy tak jak to zrobil pan Rozenthal. Spojrzenie wstecz (analiza tego co powiedzial) sugeruje, ze istniala potezniejsza sila która zmusila tego czlowieka do wyjawienia tego co bylo tutaj napisane. Pozostala czesc wywiadu wydaje sie to potwierdzac.

” Poniewaz my nie wierzymy w zycie po smierci, wszystkie nasze wysilki sa skierowane na “teraz”. My nie jestesmy tak zwariowani jak Wy i nigdy nie przyjmiemy ideologii, która jest zakorzeniona w ofierze z samego siebie. Podczas gdy Wy bedziecie zyc i umierac dla dobra wspólnoty, my bedziemy zyc i umierac tylko indywidualnie dla siebie. Idea samo-poswiecenia jest obrzydliwa dla Zydów. Jest obrzydliwa dla mnie. Zadna przyczyna nie jest warta losu smierci skoro smierc jest koncem. Jedyny moment kiedy my jednoczymy sie jest kiedy chronimy nasze indywidualne jestestwa. Jak stado wilków laczy sie aby zaatakowac ofiare, ale potem rozprasza sie gdy sie najedza, tak samo my żydzi jednoczymy sie gdy niebezpieczenstwo grozi, nie aby zachowac wspólnote, ale aby bronic naszej skóry”.

Ta postawa przenika cale nasze jestestwo i filozofie. My nie jestesmy twórcami, poniewaz tworzac czynimy dobro dla innych. (Biala rasa jest w sposób oczywisty rasa twórców w sensie wynalazków, osiagniec itd. i dzieki nim wszystkie rodziny (lub rasy) swiata maja z tego korzysc. jak to zostalo przepowiedziane w Genesis 12:3, 28:14. To udowadnia, ze Zydzi nie sa narodem wybranym przez Boga). My jestesmy nabywcami i jestesmy zainteresowani tylko w zaspokajaniu nas samych. Aby zrozumiec nasza filozofie, trzeba zrozumiec slowo “to get” (= uzyskac, zdobyc). My nigdy nie dajemy a tylko bierzemy. My nigdy nie pracujemy a tylko cieszymy sie z owoców pracy innych. My nie tworzymy lecz zabieramy. My nie jestesmy producentami lecz pasozytami. My mozemy fizycznie zyc w danym spoleczenstwie, ale duchowo zawsze pozostawac osobno. Pracowac znaczy wytwarzac, a najwyzsza forma tej pracy to tworzenie. Wasza rasa zawsze pracowala dla satysfakcji z tego co wytwarza. My nigdy nie pracowalibysmy dla niczyjego dobra ale aby cos zdobyc. My korzystalismy z tej postawy Aryjczyków aby zapewnic sobie najwieksze powodzenie (prosperity). Wy bedziecie pracowac dla radosci jaka czerpiecie z produkcji, podczas gdy nigdy nie jestescie zainteresowani placa (tu pan Rosenthal przesadzil – przypisek tlumacza). My bierzemy Wasza produkcje za marny grosz i przeksztalcamy ja w fortuny”.

”Do niedawna duma z pracy przewyzszala dazenie do wysokich zarobków. Jednak, my bylismy zdolni do zniewolenia spoleczenstwa do naszej wlasnej potegi, która sa pieniadze, aby zaczeli szukac ich. Nawrócilismy spoleczenstwo, tak ze przyjelo nasza filozofie brania i zdobywania, tak ze nigdy nie beda usatysfakcjonowani. Niezadowoleni w pelni ludzie, sa zawsze pionkami w naszej grze o podbicie swiata. Tak wiec oni zawsze szukaja i nigdy nie moga znalezc zadowolenia. W tym wlasnie momencie, gdy oni szukaja szczescia na zewnatrz nich staja sie naszymi chetnymi slugami”.

“Wasi ludzie nigdy nie zdaja sobie sprawy z tego, ze my ofiarowujemy im tylko bezwartosciowe buble, które nie moga przyniesc spelnienia. Oni staraja sie o jedno, konsumuja to i nie sa zaspokojeni. My dajemy im cos innego. My dajemy im nieskonczona liczbe zewnetrznych rozrywek w takim stopniu, ze (ich) zycie nie moze sie zwrócic do wewnatrz, aby znalezc ostateczne spelnienie. Jestescie przywiazani do naszej medycyny poprzez która my stalismy sie Waszymi absolutnymi pryncypalami (masters) (Dlatego Chrystus powiedzial “strzez sie zaczynu od Faryzeuszy”; Sw.Mateusz 16:6). To bylo ostrzezenie przeciwko ich talmudyczno – babilonskim doktrynom, które wyrosly w ludzkich umyslach i przenikaly spoleczenstwo dopóki w koncu nie zniewolilo ich (Col. 2:8).

”Na tym pierwszym fundamentalnym klamstwie, celem którego jest aby ludzie wierzyli, ze my nie jestesmy narodem lecz religia zbudowano nastepne klamstwa. Nasza najwieksza obawa jest, ze ten falsz zostanie odkryty. Wtedy bowiem zostaniemy napietnowani jak tylko ogól spoleczenstwa dowie sie prawdy i zacznie dzialac zgodnie z nia. (Jedna rzecza jest poznac prawde a druga zrozumiec ja a jeszcze inna rzecza jest zaczac dzialac zgodnie z nia. Prawda, sama w sobie nie ma wartosci dopóki nie jest uzyta i nie zastosowana w jakis sposób). Staje sie widoczne, ze obudzenie nastepuje nawet tu w Ameryce.

Mielismy nadzieje, ze poprzez nasza dewastacje chrzescijanskich Niemiec kazda sprawa tyczaca nas bedzie strasznym tabu. Jednak, wydaje sie, ze glowy podnosza sie nawet tu, w narodzie, który my tak mocno kontrolujemy. Obecnie robimy plany szybkiej ucieczki. Wiemy, ze gdy zaczyna sie swit, nic nie zdola powstrzymac rodzacego sie dnia. Wszystkie wysilki z naszej strony wzmocnia tylko to swiatlo i skieruja oczy w jego kierunku.

“My obawiamy sie, ze swiatlo nadchodzi w ruchach w poprzek tego kraju, zwlaszcza powodowanych przez Was. Zadziwia nas jak Wy byliscie skuteczni w skontaktowaniu sie z ludzmi, kiedy my zamknelismy wszelkie drogi komunikacji. To, jak obawiamy sie jest znakiem, nadchodzacego pogromu, który bedzie wkrótce mial miejsce w Ameryce. Amerykanska publicznosc zdala sobie sprawe, ze my ja kontrolujemy, co jest fatalnym bledem z naszej strony. Ten naród nigdy nie bedzie obszarem wolnosci jak dlugo bedzie obszarem Zydów. (To jest mysl, której wiekszosc patriotów nie moze zrozumiec. Patrioci spedzili niewyobrazalna liczbe godzin walczac z IRS (co to jest?), z Urzedem Rezerw Federalnych, z mediami, Kongresem czy Rzadem a te instytucje sa tylko narzedziami, których żydzi uzywaja przeciwko obrzydliwym gojom. Problemem jest nie narzedzie czy srodek ale poganin który to kontroluje). To jest rewelacja, która bedzie naszym nieszczesciem.

Naród amerykanski byl z latwoscia rzadzony przy pomocy naszej propagandy, jako ze pióro jest potezniejsze niz szabla. My rzeczywiscie oddalilismy sie od morderstw i jedyne co goje robia jest mówic o tym co jest nieefektywne, poniewaz my, mistrzowie propagandy zawsze publikujemy przeciwne artykuly. Jesli Aryjczycy zrobia przeglad historii i zastosuja lekcje z przeszlosci, wówczas pióro zostanie odrzucone z obrzydzeniem i miecz zostanie uzyty z sukcesem w ogniu gniewu. (wspomnienie historii winno dzialac budujaco na nasze myslenie i pokazywac nam, ze kraje europejskie rozwiazywaly swoje zydowskie problemy tylko uzyciem sily). Jak dotychczas mysmy unikali miecza, a jedynym odwetem bylo, ze jakies

czasopismo tracilo reputacje, albo ukazywal sie jakis pamflet w ograniczonym obiegu. Ich pióro nie wiele znaczy wobec naszego, ale nasza stala obawa jest, ze oni moga otworzyc oczy i dostrzec, ze zadnej zmiany nigdy nie dokonali za pomoca pióra. Historia jest napisana krwia a nie atramentem. Zaden list, artykul wstepny lub ksiazka nie gromadzila ludzi po klesce i nie wstrzymywala tyranii. My rozumiemy te zasade stale naklaniamy ludzi do pisania listów do prezydenta, do Kongresu i do lokalnych mediów. My jestesmy bezpieczni stale wykorzystujac, zastraszajac i odbierajac glos bialym Amerykanom tak dlugo jak oni sa zaprzatnieci iluzja uczenia mas za pomoca drukowanego materialu. Biada nam, jesli oni kiedykolwiek dojrza próznosc tych wysilków, odloza pióro i wezma sie za miecz.

“Historia potwierdza fakt, ze pasja powstanczej mniejszosci, nie istotne jak mala to jest grupa,

wytwarza dosc sily, aby wywrócic najwieksze mocarstwo. Ruchy, które kieruja losem to nie sa te, które polegaja na nieaktywnej wiekszosci, ale dokonuja sie poprzez sile aktywnej mniejszosci. Wola jest sila a nie liczba, poniewaz silna wola zawsze rzadzila masami!” (Analizujac żydowska sile i kontrole nad Ameryka, Henry Ford stwierdzil, ze ta kontrola “moze byc wytlumaczona tylko zydowska wola potegi” >Miedzynarodowy Zyd (1920 r.), tom I, str. 210.<)

“A wiec znów, my jestesmy bezpieczni tak dlugo jak nasza wola jest silniejsza, albo jak wola

narodu (bialego) jest skierowana na manowce, rozproszona i bez przywództwa. My nigdy nie bedziemy zwaleni z tronu slowami, tylko sila!” (Czy to nie bedzie logicznym i wlasciwym sposobem dzialania potrzebnym, aby pozbyc sie z kraju jakiegokolwiek najezdzcy lub wrogiego nieprzyjaciela?).

Wiedza pana Rosenthala zostala przedstawiona wiarygodnie i dokladnie. Kwestia dla Was jest teraz co mozna zrobic, aby ochronic naród i kazdego obywatela przed powyzsza potega?

Ci z nas, którzy znajduja sie w tej bitwie, aby wybawic nasz, niegdys, przez tyle lat wielki

naród, byc moze beda za malo wrazliwi na okropne rzeczy dziejace sie wokól nas. Musze jednak nadmienic, ze Fakty przekazane nam przez Harolda Wallace’a Rosenthala zrobily wrazenie na tym pisarzu. Wywiad lub moze lepszym slowem bylaby spowiedz pomogly wywlec na powierzchnie rzeczywistosc, o której my weterani wiedzielismy od lat, ale jaskrawa realnosc zydowskiej zdradzieckosci jest bardziej wstrzasajaca gdy mamy ja w jednym pakunku.

Pan Rosenthal, poprzednio wplywowy żyd, chlubil sie tym, ze byl istotnym uczestnikiem wspomnianej kontroli mediów i uczestnikiem ich niewidocznego rzadu, w którym zadne polityczne moce nie moga zaistniec bez akceptacji żydowskiej.

Przedstawmy (podsumujmy) takze inne kluczowe uwagi pana R.:

– amerykanski naród nie ma odwagi i żydzi szydza z ich glupoty.

-żydowska moc polega na pieniadzach, a potega pieniedzy pozwala im na realizacje glównego

planu, którym jest opanowanie swiata poprzez propagande.

– w Ameryce istnieje nie myslaca wiekszosc.

– Zdradzieckie dzialanie żydów w przeciwstawianiu pracowników pracodawcom

– żydzi uwazaja, ze Chrystus byl zwyklym czlowiekiem na ziemi

-żydzi sa uwazani za pasozytów, którzy zdobyli kontrole nad naszym spoleczenstwem, rzadem i ekonomia poprzez ich religie.

– Mit, ze żydzi sa narodem wybranym.

– Wyjawione kardynalne klamstwo, ze żydzi sa religia a nie narodem.

–  żydzi boja sie tego, ze ludzie dowiedza sie kim oni sa.

Zaczynamy odkrywac cala konspiracje ze strony komunistów i swiatowego syjonizmu skierowana na przechwycenie kontroli nad naszym narodem i Zydzi i ich sprostytuowane media zaczynaja uznawac, ze my scigamy sie z nimi. Wierz nam drogi czytelniku, ze to bedzie szok dla swiatowego żydostwa, gdy to pismo zacznie krazyc i ze my mamy w rekach ta informacje z pierwszej reki, od żyda, który byl przedtem powazany w rzadowych biurach i to jest wlasnie to sprawozdanie, które moze wywolac cud. Jesli z Wasza pomoca bedziemy mogli rozpowszechnic ten material tak, aby dotarl do rak obywateli, nawet do urzedów rzadowych w naszym kraju. To moze wywolac pozadana “akcje”.

Jak zauwazyliscie, żydowska konspiracja dazy do wdrozenia naszego narodu do sluzalczego

posluszenstwa i przygotowania nas do miedzynarodowej, kontrolowanej przez żydów dyktatury żydowskich syjonistów i komunistów. To dzieje sie i bedzie kontynuowane, jesli amerykanski naród pozwoli, aby byc tak podleglym. (Ignorancja i apatia ludzi jest pieknym zaproszeniem dla żydów aby zlapac ich w pulapke zydowskich socjalistycznych planów). Ci swiatowi wywrotowcy, którzy prowadza nasza biurokracje w Waszngtonie pozwolili ponad 12 milionom obcych przybyc do tego kraju nielegalnie ze wszystkich narodów swiata, wlaczajac w to Chiny i Meksyk. Oni zajmuja miejsca pracy, których liczba jest wieksza niz

liczba bezrobotnych.

Ten manuskrypt moze dzialac jako bron, która my otworzymy oczy masom. One wiedza, ze cos jest zle, ale nie wiedza co robic. Teraz my mozemy im pokazac. Tylko wtedy, gdy poznamy prawde mozemy podjac wlasciwe dzialanie. Tak wiec rozpowszechnienie tego swiadectwa wsród dziesiatków tysiecy ludzi jest konieczne, a wtedy zwyciestwo bedzie w zasiegu reki. Chociaz to jest przydlugi rekopis, jego zawartosc przyciagnie uwage prawie kazdego czytelnika. Dlaczego? Poniewaz dotyczy kazdego mezczyzny, kobiety i

dziecka w Ameryce. Tak! A nawet w calym swiecie. JEST WIEC TAK WAZNY! Nie ma w tej chwili innego dokumentu o tak zywotnym znaczeniu.

To dotyczy spraw zycia i smierci. Rewelacje zawarte w tym dokumencie sa wstrzasajace i

nieprawdopodobne dla nieswiadomego, który zaledwie moze sobie wyobrazic taka spowiedz zlych ambicji. Pan Rosenthal wydawal sie byc dumny z tego, ze byl zdolny odkryc ich wewnetrzne niewypowiedziane (dotychczas) sekrety – z których wszystkie ujawniaja sie przed nami w miare jak slyszymy kazde wypowiedziane slowo (zarówno moje jak jego) w czasie tego dlugiego wywiadu (wywiadu pana Waltera White’a i pana Harolda Rosenthala), który byl nagrany na kasetach jako nasza dokumentacja.

Naród zydowski jest wrogiem wszystkich narodów. Oni juz wykazali histeryczne reakcje, gdy ten dokument wpadl im w rece.

Niech nas Bóg strzeze! I to zwrócenie sie do Boga nie jest pustym gestem. Moja wiara w Boga pozostaje nietknieta. “Niech Bóg ustrzeze (zbawi) nasz naród” nawet jesli w chwili obecnej my jestesmy wiezniami propagandy zmonopolizowanej przez garsc wywrotowców i manipulatorów. My mozemy z Jego pomoca zrzucic jarzmo i zerwac wiezy, tak ze nasza wiekszosc przez prawowita reprezentacje moze utwierdzic sie w wolnosci, zgodnie z nasza Konstytucja Stanów Zjednoczonych.

OSTRZEZENIE: Istnieje ryzyko w drukowaniu tego manuskryptu. Ten pisarz zostal powalony 13 marca 1978 r. i ciezko pobity. Jednak ja ryzykowalem moim zyciem dawniej i z radoscia uczynie to jeszcze raz jesli tylko zdolalbym dostarczyc te wiedze do rak kilku milionów ludzi. Nagroda jaka czeka tych, którzy opowiadaja sie za Prawda nie baczac na koszty, jest podobna do tej jaka nasz Pan doswiadczal gdy przeciwstawial sie szatanowi. Gdy szatan opuscil go, pisma mówia: “aniolowie zstapili i sluzyli mu”. My jestesmy juz w koncowej fazie wojny. My musimy zrobic wszystko, aby “przekazac slowo…” lacznie z

modlitwa. (Pan Bóg ma plan dla narodu, wedlug którego dziala, aby uwolnic go od obcej niewoli ” Jesli mój naród, który jest nazywany moim imieniem, upokorzy sie i bedzie szukal mojej twarzy i odwróci sie od zlych dróg, wtedy ja uslysze to z nieba i przebacze ich winy i uzdrowie ich ziemie” (2 Chr. 7:14, Deut 30:1-4, I Kings 8:33-34)

W czasie mojego wywiadu z panem Rosenthalem zdawalem sobie sprawe z tego jak nieslychanie wazny jest to dokument i mialem przemozna ufnosc, ze jego tresc podniesie i obudzi wielu, którzy przedtem nie wierzyli. Jest ciekawe, jak dokument pana Rosenthala potwierdza tresc ksiazki “Protokoly medrców Syjonu” Dokument pana Rosenthala moze wiec byc nazwany “Osobiste protokoly” wydane w r. 1979.

Kazdy kto nie wie, ze zorganizowane zydostwo jest podzegaczem swiatowego komunizmu i

miedzynarodowego syjonizmu oraz jest konspiracja dazaca do zniszczenia chrzescijanskiej cywilizacji jest zbyt naiwny i jest zbytnim ignorantem, aby zajac sie problemem, któremu stawiamy czolo. Zydzi nienawidzacy Chrystusa, którzy konspiruja przeciwko naszemu chrzescijanskiemu dziedzictwu niczym wiecej sie nie ciesza jak ludzmi o postawie konserwatywnej, którzy chronia Zydów i beda mówic o wszystkim co grozi naszemu krajowi, za wyjatkiem Ukrytej Reki zydowskiej konspiracji – przyczyny wszystkiego zla,które grozi chrzescijanskiej cywilizacji. (Podczas gdy to “milosc pieniadza jest zródlem wszelkiego

zla” I. Tim. 6:10), a Zydzi wykazuje daleko wiecej milosci do pieniadza niz inne narody i maja instynktowna i nieprzeparta chec posiadania jak najwiecej dóbr, bez wzgledu na srodki jakimi sie posluguja i bez wzgledu na szkody jakie to moze poczynic.

Ta zła sila jest “anty-chrystem” jak objawiono w drugim liscie sw. Jana, który mówi: “On jest

anty-chrystem, który zaprzecza (istnieniu) Ojca i Syna”. Amerykanie konserwatysci, którzy popieraja żydów, swiadomie lub nieswiadomie pomagaja niszczyc swój wlasny kraj. W rezultacie żydzi rzadza Ameryka – oni spiskuja aby rzadzic swiatem – my jestesmy w niewoli – czy mozemy uwolnic sie? Tak ale…tylko jesli konserwatysci chroniacy żydów, którzy pomagaja antychrystom-syjonistom dzielic i rzadzic poznaja i zaakceptuja Prawde i pokieruja sie wedlug ostrzezen naszego Zbawiciela (sw. Jan 8:44, sw. Mat.23:12 etc.) I gdy nigdy nie beda sadzic, ze wiedza cos lepiej niz On, oraz jesli oni zjednocza sie z Amerykanami realistami, którzy znaja Prawde, w walce o ocalenie naszej Ojczyzny. Wtedy mozemy wymsknac sie ze szponów najwiekszego wroga Chrystusa – Antychrysta żyda, poniewaz to jest jedna z dróg, na których nasz Kraj moze byc uratowany.

To wszystko znaczy, ze ktokolwiek zapomina lub omija kwestie zydowska, czy to przez nieswiadomosc, czy przez obawe, nie nadaje sie na kaznodzieje, nauczyciela lub urzednika. To oznacza, ze kazde ryzyko bezpieczenstwa jak organizacja syjonistów, która jest lojalna wobec innego kraju i wszyscy ich zdrajcy-agenci i sludzy musza byc wygnani przez prawdziwych Amerykanów z jakichkolwiek stanowisk które daja moc i wplywy w tym narodzie i zamiast tego dac tylko prawdziwych Amerykanów jako straz. W ten sposób nasza Ojczyzna zaczela funkcjonowac i w ten sposób moze byc uratowana.

Wywiad Harolda Wallace’a Rosenthala 1976. czesc pierwsza.

Cześć druga : Ukryta Tyrania

“Wiekszosc żydów nie lubi tego wspominac, ale naszym Bogiem jest Lucyfer.” To co powiedziane jest dokladna cytata slów Harolda Wallase’a Rosenthala, dawnego wysokiego urzednika Pomocy Administracyjnej senatora Jakuba Javitsa, który potem przegrał w wyborach w 1980 r.

Ja Walter White Jr., przez 17 ostatnich lat Dyrektor i Wydawca konserwatywnego miesiecznika Western Front zostalem poinformowany o chwaleniu sie pana Rosenthala co do Waszyngtonu i zdobylem sie na odwage spotkac sie z nim i miec z nim wywiad (za pieniadze).

Pan Rosenthal oswiadczyl publicznie, ze żydzi beda kompletnie panowac na calym swiecie i ze oni kontroluja wszystkie aspekty zycia politycznego w Ameryce i wszystkie aspekty porozumiewania sie przez media (podkreslenie pana Rosenthala).

Wreszcie pan Rosenthal i ja spotkalismy sie i odbyl sie prywatny wywiad z nim, w czasie którego rozmowa byla nagrywana na tasmie za jego wiedza i zgoda. W czasie dlugiego wywiadu pan Rosenthal stal sie niecierpliwy, szorstki i wulgarny (wszystko to znalazlo sie na tasmie) i on zadal reszty zaplaty zanim ja skonczylem moje pytania.

Poniewaz caly wywiad byl tak dlugi, my opublikowalismy w 1977r. tylko pierwsza czesc pod takim samym tytulem jak powyzej: “Ukryta tyrania”. Kopie tego artykulu byly poszukiwane przez ludzi z calego swiata. Obecnie my uwalniamy reszte nagranego wywiadu jako Czesc druga. Chociaz nie zamierzam robic dygresji, ale pewien analityk powiedzial mi, ze pierwsza czesc manuskryptu “Ukrytej Tyranii” trafila do 7 milionów czytelników. Gdy ta koncowa, druga czesc zaczyna cyrkulowac, jej rozchodzenie sie wydaje sie nawet wieksze. To zalezy tez od Ciebie czytelniku.

Zanim jakakolwiek umowa zostala zawarta miedzy nami, ustalilem z panem Rosenthalem, ze on odpowie na nieograniczona liczbe pytan calkowicie uczciwie i jak tylko bedzie mógl najlepiej. To wlasnie dzieki temu uzgodnieniu ja oskarzylem pana Rosenthala , ze nie odpowiada mi uczciwie w czasie koncowej fazy wywiadu na nastepujace pytanie: Czy Pan wie kiedy i dlaczego zaczela sie historia dotyczaca żydów jako narodu wybranego? To jest miedzy innymi wtedy, kiedy on powiedzial: ” Wiekszosc żydów nie lubi wspominac tego, ale naszym bogiem jest Lucyfer – wiec nie klamalem – i my jestesmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo zywy.

Jak to poszlo do prasy, my stale szukamy panstwowego urzedu, aby badal twierdzenie pana

Rosenthala. Mój slownik okresla takie twierdzenie jako “zdrade stanu”.

My teraz podsumowujemy dyspute, w czasie której dyktafon byl wylaczony. Kiedy pojawia sie literka “W” to sa moje slowa a kiedy “R” to sa komentarze pana Rosenthala:

W- Panie Rosenthal, jak Pan przewiduje, co spoleczenstwo Swiata zdobi Wam żydom, kiedy cala ta historia zostanie opublikowana w calosci, kiedy prawda rzeczywiscie wyjdzie na jaw?

R – Ja mysle, ze mysmy skonczyli juz ten wywiad.

W – Ja jestem zainteresowany, wydaje mi sie, ze ta kwestia wymaga Pana odpowiedzi.

R – My wszyscy bedziemy skonczeni, Pnie White a Pan mnie teraz znów zaczyna pompowac. Ja juz dalem Panu “tablice z kamienia” i jeszcze Pan chce wiecej.

R – Tak czy owak, czy Wyscie jeszcze nie zrozumieli – Wy Chrzescijanie!!!

W – Teraz Pan mnie gani, poniewaz jestem chrzescijaninem. Myslalem, ze próbujemy opierac sie na podstawie jakby interesu (business-like basis).

R – (niezrozumiale wykrzykniki pana Rosenthala)

W – Cokolwiek to jest lub znaczy, Pan uzywa slów, których ja nigdy przedtem nie slyszalem. Czy Pan (teraz) mówi po angielsku?

W – Czy Pan moze to przeliterowac?

R – (Rosenthal literuje M I S CH N A H i krótko komentuje, ze jest to slowo z podstaw Talmudu. I dalej kontynuuje: Nie zatrzymujmy sie nad tym bo nigdzie nie zajdziemy – poza tym my zakonczylismy sprawe i to konczy nasza umowe.

W – Czy boi sie Pan odpowiedziec na pytanie, które zadalem?

R – Co u diabla Pan o mnie mysli? – Ja sie nie boje odpowiedziec na zadne pytanie, ale juz dalem Panu dosc informacji na cala ksiazke.

W – Czy ja nie zaplacilem Panu wedlug naszej umowy?

R – Ech! – oczywiscie – ale znów Pan chce wiecej. W porzadku, chce Pan mojej opinii na temat co ludzie na swiecie pomysla, gdy ta historia bedzie napisana.

W- Dobrze, ja nie postawilem pytania dokladnie tak, ale prosze kontynuowac.

R – Ja nie przysiegne sie co ludzie beda myslec. Nie mniej kiedykolwiek to sie stanie Pan i ja

bedziemy martwi. Po prostu nie zywi. Czy to Pana satysfakcjonuje?

W – Sa jeszcze dwa lub trzy pytania w moich notatkach i jedno z nich jest bardzo wazne.

R – Jakie to pytanie?

W – Ze 6 milionów żydów rzekomo bylo spalonych (skremowanych) lub zamordowanych przez nazistów

R – Co na ten temat?

W – Czy Pan wie kto, albo jaka zydowska organizacja stworzyla to wielkie klamstwo?

R – Nie, nie wiem nic na temat jego autentycznosci. Nie mysle wszakze zeby to bylo wazne.

W- Panie Rosenthal, pan wie lepiej, co Pan mysli o mlodej generacji, która wzrasta wierzac w to wielkie klamstwo? I Pan mysli, ze to nie jest wazne!!

R – To jest nastepstwo wojny i my wszyscy wiemy, ze Hitler nienawidzil żydów, wiec ktos, kiedys pomyslal, ze przesadzi z ta liczba. My wiemy, ze wielu, wielu żydów bylo zabitych przez nazistów.

W – Jestem pewien, ze Pan wie, iz kiedy II wojna swiatowa wybuchla, w calych Niemczech bylo mniej niz cwierc miliona żydów. Wiele tysiecy żydów juz opuscilo (wtedy) Niemcy. (Przypisek tlumacza: Pan White nie bierze pod uwage, ze w Polsce przedwojennej bylo 3.5 miliona żydów i bardzo duzo ich bylo (kilka milionów) w sasiednich panstwach, Europy Srodkowo-Wschodniej i na Bialorusi i Ukrainie i ci żydzi zostali w ogromnym procencie wymordowani. W Warszawie bylo ich pól miliona a kto wrócil? W Izraelu tez ich nie ma, prócz nie wielu niedobitków. Liczba 6 milionów nie wydaje sie bardzo przesadzona).

R- Wiec co? Jak poprzednio powiedzialem, naród żydowski jest najmadrzejszym narodem swiata. Tak wiec ktos wymyslil wielka liczbe i moze ta liczba rosla az do dzisiaj i mamy 6 milionów żydów zabitych. My kontrolujemy media i to jest wielka róznica. W innym przypadku Wasi ludzie mogliby puszczac Wasze wielkie klamstwa.

W – Pan przeczesał to troszke. Cos tak ogromnego…

R. – Przerwal mówiac – Mój naród byl uczony zwazac (na slowa) naszych nauczycieli raczej niz na slowa waszych ludzi i na (wasze) prawa.

W – Pan zyje w Ameryce Panie Rosenthal i naszym obowiazkiem jest przestrzeganie praw naszego Kraju. Wasza religia uczy Was, ze mozecie skladac przysiege, taka jak wtedy gdy jestescie przyjmowani do urzedu zwiazanego z polityka i jesli przysiega Wam nie odpowiada mozecie po cichu zaprzeczac faktowi ze skladaliscie te przysiege. Ja mam teraz kopie zydowskiego dokumentu zwanego Kol Nidre i sprawdzilem jego autentycznosc. (Dokument Kol Nidre (wszystkie sluby) znajduje sie w ksiedze Talmudu Nedarim (Sluby) i jest odczytywany w synagogach kazdego roku w Dniu Pokuty. To pozwala uznac za nie wazne i

rozgrzeszone zapomniane i puste, bez efektu – wszystkie przyszle zobowiazania, przysiegi i

przyrzeczenia. To pozwala żydom klamac, oszukiwac i byc przewrotnym.

R – Nie wszyscy żydzi praktykuja te sprawy z przysiegami. Jestem tego pewien.

W – Nie mniej czy to praktykuja czy nie, ale robia to z przyzwoleniem rabina

R – W pewnym stopniu tak. Prawdopodobnie gdy to jest korzystne dla jakiejs osoby.

W – Czy to nie jest grzech?

R – Byc moze z Waszego punktu widzenia. Powiedzialem Panu – Pan i ja jestesmy rózni. Jestesmy odmiennymi ludzmi. Nasze wierzenia sa calkowicie rózne. My bylismy chowani w ten sposób od stuleci tak, ze dla nas nie jest zadnym grzechem skladac przysiege i lamac ja. To jest nasze nauczanie. (Ten punkt w róznicy charakterów byl wyrazony przez wielu innych zydowskich pisarzy i mezów stanu i jest dobrze udokumentowany w historii i nauce. Nie mniej, co jest smieszne, chrzescijanie nadal wierza w zydowskie klamstwo, ze “wszyscy jestesmy jednakowi lub równi”.

W – Prawdopodobnie zachowalem najwazniejsze kwestie az do teraz

R – Sluchaj White, jesli bedziesz nadal przedluzal, to mój czas to pieniadz. Zrobilismy umowe a Pan przedluza ja poza granice rozsadku. Pan ma to wszystko na tasmach i prosze pamietac, ze uzgodnilismy, ze Pan moze brac cokolwiek chce z tych nagran i Pana notatek, ale pod zadnym warunkiem nie wolno Panu ich reprodukowac. One powinny byc zniszczone. Jesli zlamiesz ta umowe wytniemy Ci jaja.

W- Kto to “my”

R. Po prostu badz madry i bedziesz wiedzial. Pan nie chce miec klopotu i ja tez. Niech Pan stosuje sie do umowy i nic sie nikomu nie stanie!! A teraz daj mi reszte pieniedzy Dobrze?

W – Zamierzam trzymac sie naszej umowy co do litery i moze Pan miec moje slowo honoru, ze te tasmy nie pójda dalej i pozostana w moim uzyciu w przygotowaniu opowiesci. Nie ma tu miejsca na niezrozumienie. My zgodzilismy sie na to i ja dotrzymam slowa. Za minutke Pan otrzyma pieniadze.

R – Mam przyjaciól White i znam wielu ludzi i nie chce, aby oni czytali rzeczy zwiazane ze mna, których ja nie powiedzialem. Nie przeklinam tego co Pan lub ktokolwiek mysli, ale ja nie chce drukowanych klamstw – tylko pytania i odpowiedzi z tego wywiadu.

W. My rozumiemy sie doskonale co do tego Panie Rosenthal. A teraz jeszcze jedno pytanie:

R – Strzelaj. Ale pamietaj, ze potrzebuje wielkich pieniedzy.

W. Pan z pewnoscia wie z jakiegos szkolenia, albo Pan ma jakies osobiste odczucia co do tego Kiedy i dlaczego zaczela sie historia, zeżZydzi sa narodem wybranym Boga?

R- My JESTESMY wybranym narodem Boga.

W – czy Pan na prawde w to wierzy?

R – Byc moze ja to wytlumacze, ale moze Jake da lepsza odpowiedz

W – Kto to jest Jake?

R. – Jake Javits Pan wie mój wspóltowarzysz. To jest czlowiek dla którego ja pracuje i on jest

bardzo madrym towarzyszem. Bardzo madry. Jego odpowiedz moze lepiej posluzyc Panu dla opowiesci.

W – Ja chce Pana odpowiedzi.

R – ……. Pan i ja mamy innego Boga

W – Czy to jest odpowiedz na pytanie, ze żydzi sa wybranym narodem Boga?

R. – Dla naszego Boga my jestesmy wybrani. Jestesmy tak uczeni od dziecinstwa.

W – To jest wymijajaca odpowiedz. Pan wie co ja mysle, gdy stawiam takie pytanie i ja nie wierze w pana odpowiedz i w Pana wytlumaczenie.

R – W porzadku. Ja nie potepiam tego w co Wy wierzycie

W – Czy Wy wierzycie, ze Jezus Chrystus byl żydem?

R – Do diabla! Czy my znowu wracamy do tego tematu? Juz przez to przechodzilismy.

W – To bylo zanim wylaczylismy dyktafon. Nie wydaje mi sie, zesmy zapisali Pana odpowiedz na to pytanie.

R – Dobrze, moge odpowiedziec za wszystkich żydów. Ja mysle ze Pan pyta co żydzi na calym swiecie mysla?

W – Tak

R – Jake móglby odpowiedziec lepiej niz ja

W – Prosze Pana a nie chce zadnych odpowiedzi pana senatora Javitsa

R – White, Ja wiem czego Pan poszukuje. Ja wiedzialem od poczatku, ale to jest w porzadku. Wy i my jestesmy tak odmienni. Wy jestescie z innej gliny. Wy nie jestescie z naszego rodzaju. Nie jest tajemnica, ze my nie powazamy Was i Waszego rodzaju (Genesis 3:15)

W – Odnosi sie Pan po prostu do naszego rodzaju jako do chrzescijan?

R – Nie do Was jako do nie-żydów – wszyscy jestescie naszymi wrogami. Kiedy bylem malym chlopcem, po prostu dzieckiem, bylismy uczeni bardzo madrze. Wiele stuleci temu, kiedy żydzi byli przesladowani prawie w kazdym kraju i wypedzani z tak wielu krajów – niektóre rzady, nie moge sobie przypomniec czy to byl rzad Francji czy Hiszpanii). W kazdym razie ten rzad zazadal, ze żyd musi stac sie chrzescijaninem albo bedzie wypedzony z kraju.

W – Tak, ja przypominam sobie, ze czytalem to wiele razy

R – Czy to byla Francja czy Hiszpania?

W – Moze oba te kraje, ale ja przypominam sobie zywo królowa Izabelę hiszpanska – jak cierpliwa ona byla w stosunku do żydów – zawsze dajac im dobrodziejstwo wyjasnienia watpliwosci, dopóki nie przyszedl czas, ze jej oczy otworzyly sie calkowicie na podstepy żydów. Ale prosze kontynuowac.

R – Tak czy owak, żydzi mieli w tym czasie bardzo madrego przywódce rabina, swiatowego przywódce i jego rady byly przyjmowane na calym swiecie. On powiedzial, ze żydzi musza udawac, ze sa chrzescijanami i czekac na swój czas i czynic prawdziwe ofiary jesli to konieczne. My zawsze bylismy gotowi poswiecic pare tysiecy żydów w zamian za swiatowe przywództwo. (Taki byl plan żydów, którzy wywolali II wojne swiatowa. Troche żydów zostalo poswieconych tak, zeby propaganda przesladowan mogla byc kontynuowana).

To jest mala cena i nie ma nic zdroznego w tym. Bylem nauczany, ze my żydzi mamy byc prawnikami, tak abysmy mogli kontrolowac i dlawic sady i nawet sedziów jesli oni nie byliby żydami. My powinnismy stawac sie doktorami i nauczycielami i liderami we wszystkich Kosciolach – i ten cel byl prawie calkowicie urzeczywistniony. Powiedzialem to poprzednio i powtórze to teraz, ze bedziemy mieli kompletna, powtórze kompletna kontrole na calym swiecie, mozliwie jeszcze zanim ja umre. Mamy wielkie sukcesy w trzymaniu nie-żydów w zamieszaniu. My stwarzamy zamieszanie. (Slowo Babilon po hebrajsku znaczy Babel i oznacza zamieszanie. Zydzi sa mistrzami w robieniu zamieszania, poniewaz sa liderami systemu znanego jako “Tajemnica Babilonu”). Pan nie jest glupi Panie White. Pan wie, ze żydzi maja powodzenie dzieki swojej jednosci. My umieramy jeden za drugiego jesli potrzeba. My wspanialomyslnie finansujemy swoich, wiec jest zrozumiale, ze my rzadzimy nie tylko w tym kraju. My kierujemy amerykanska polityka zagraniczna. Jestesmy nadrzednym rzadem swiata. Czy to wystarczy (Panu)?

W – Niech Pan kontynuuje. To co Pan mówi jest dla mnie bardzo interesujace. Prosze mówic.

R – My jestesmy najsilniejsza grupa ludzi na swiecie! Czy Pan w to wierzy?

W – Pan mówi z takim przekonaniem, ze ja…….

R (przerwal) – My mozemy zniszczyc ekonomie kazdego kraju bez ich swiadomosci co sie dzieje, jesli tego chcemy. Mysle, ze to jest to co Pan chcial uslyszec. (Wiekszosc Amerykanów jest calkowicie nieswiadomych, ze przez system Federalnych Rezerw ich pieniadze zostaly skradzione i oszczednosci roztrwonione).

W – Mam nadzieje, ze Pan mówi mi prawde, Panie Rosenthal.

R – Tak, to jest prawda. My jestesmy sprytni – my jestesmy potezni i we wlasciwym czasie

spowodujemy, ze Wasze zony, Wy nie-żydzi, zostana zmieszane z Czarnymi i za 50 lat Wy wszyscy bedziecie zmieszani. Czarni lubia p….. wasze biale kobiety i my sprowokujemy to uzywajac ich dla swoich korzysci.

W – Ja pamietam jak Pan mówil, ze Czarni beda wykorzystani.

R – Tak, my wykorzystamy ich dla swoich korzysci. (To glównie w żydowskich statkach handlowych i dzieki żydowskim targowiskom Czarni dostali sie do Ameryki)

W – I potem bedziecie próbowali zniszczyc ich, gdy juz ich wykorzystacie, jak przewiduje?

R – Jesli to konieczne. Tak! Pan i ja wiemy, ze oni sa ludzmi nizszego rodzaju, glupia rasa, ale moga byc uzyteczni za pomoca pieniedzy. Znaczy wielkich pieniedzy. Czarni zrobia wszystko za pieniadze. Tak wiec, gdy przyjdzie czas – i Pan byc moze dozyje, aby to widziec – my bedziemy miec kompletna kontrole a Wy glupi chrzescijanie czekacie na Waszego Chrystusa, oszusta, który ma wrócic by Was zbawic.

W – Gorycz przemawia przez Pana

R – Wcale nie. Dlaczego mialbym byc zgorzknialy? Jestesmy na szczycie!!

W – I kiedy ta cala podla historia zostanie poznana, rezultatem bedzie obudzone spoleczenstwo – rozzloszczone spoleczenstwo, które zechce Was zniszczyc.

R – Jak? Pytam jak? Wy nie macie srodków dotarcia do spoleczenstwa. My je mamy wszystkie pod taka kontrola, ze nikt nie moze dotrzec do narodu bez naszej woli. (Kto mial kontrole nad mediami masowymi w czasie 20 stulecia? – Przewodniczacy ABC, panowie Leonard Goldenson, Prezydent CBS – James H. Rosenfield, Przewodniczacy RCS Dawid Sarnoff, Szef egzekutywy NBC – Fred Silverman, Prezydent PBS – Lawrence Grossman, Przewodniczacy Time – Artur Heiskell, Wydawca U.S. News and World Report – Marvin Stone, szef egzekutywy Dow Jones – Warren H. Phillips, Wydawca Newsweeka – Lester Bernstein, Prezydent TV Gide – Walter Annenberg, Prezydent New York Times – rodzina Sulzbergerów, producent programów TV – Norman Lear – oni I jeszcze wielu innych to wszystko Zydzi!!). My rzadzimy tym!!

Zarazilismy calkowicie Wasze Koscioly a teraz mamy pod kontrola szkolnictwo w Stanach Zjednoczonych. To jest rzeczywistosc, ze mamy calkowita kontrole nad zorganizowanym chrzescijanstwem. Prawie wszedzie, calkowicie.

W – Znajduje tak wiele rzeczy odrazajacych w tym co Pan mówi i w sposobie w jakim Pan to mówi.

R – To jest to, co Pan chcial uslyszec lub Pan nie zaplacil dosc pieniedzy za ten wywiad.

W – Tak dlugo jak Pan jest prawdomówny w stosunku do mnie – ale Pan jeszcze nie odpowiedzial na pytanie, które juz dawno zadalem, czy Wy wierzycie, ze Jezus Chrystus byl żydem?

R – Jak powiedzialem, Jake móglby dac Panu naprawde inteligentna odpowiedz. Ja wiem, ze wiekszosc moich przyjaciól, dzieci i ludzie z którymi wzrastalem, w rzeczywistosci wszyscy nasi przyjaciele, ja powiedzialbym wszyscy oni, nie wierza, ze Chrystus byl żydem. On byl oszustem i miliony ludzi wszedzie na swiecie teraz wierza, ze chrzescijanstwo zostalo oparte na nieprawdzie i swiadomie niepoprawnym tlumaczeniu naszej Biblii. Chrystus byl oszustem. Nawet Narodowa Rada Kosciolów zgadza sie, ze Wasz lud uznaje tlumaczenie ksiegi (=biblii), które nie jest poprawne. To jest oparte na klamstwach. (Ten komentarz z trudem moze byc uznany jako pochodzacy z prawdziwie chrzescijanskich zródel, poniewaz Narodowa Rada Kosciolów zostala zorganizowana przez żydów i jej teologia pochodzi od nich).

W – Zgodzie z ostatnimi badaniami, Wasi przodkowie nie sa izraelitami ale Mongolami i Azjatami ze Wschodniej Europy i Zachodniej Azji, wiec Wasi przodkowie mieszkali tysiace mil od Ziemi Swietej. Oni nigdy nie widzieli Ziemi Swietej – co udowadnia, ze Wasz naród nie byl narodem wybranym przez Boga.

R – Jak? A jakaz to czyni róznice?

W – Nas uczono przez wiele lat wielkiego klamstwa, ze żydzi sa narodem wybranym przez Boga, to czyni róznice, bardzo powazna róznice.

R – Jaka powazna róznice?

W – Czy to nie dowodzi, ze wiekszosc dzisiejszych żydów pochodzi od Chazarów. Wasi przodkowie nigdy nie deptali ziem, po których stapal Chrystus, oni nigdy nie znali Jerozolimy i Palestyny, wiec jak mogli…

R (krzyczac) Jaka u diabla to czyni róznice dzisiaj?

W – Tak wiele rzeczy, które Pan mówi jest odrazajacych dla mnie i Pana arogancki sposób chwalenia sie, i ze Pan wyraznie byl czescia tego gigantycznego …… potwornego spisku przeciwko ludzkosci – i od czasu do czasu Pan próbuje omijac sprawy mówiac ” jaka róznice to czyni” . Tak duzo z tego co Pan powiedzial poraza mnie w rzeczywistosci, ze brak mi slów …. (Pan R. przerywa)

R – Poniewaz Pan jest nie-Zydem. Pan nie rozumie. Pan nigdy nie zrozumie! Dopóki nie bedzie za pózno i moja nadzieja jest, osobiscie, ze naród amerykanski nie… (tu pan R. przerwal).

W – Tak duzo Pan juz powiedzial, ze naród Panu nie uwierzy – oni nie uwierza w ten wywiad (Pan R. przerywa)

R – Oto dlaczego mamy kontrole (nad Wami) dzisiaj. Oto jedna z przyczyn. Wasz naród nie wierzy, zeby bylo mozliwe, aby jakis naród czy rasa mógl dokonac tego co mysmy zrobili w ciagu kilku stuleci. Nie-żydzi sa glupcy. MY jestesmy inteligentni. Ja zamierzam byc wazna osoba w, i wokól Waszyngtonu i wkrótce zamierzam stac sie wybitna osobistoscia w Ameryce. Zapewne uslyszy Pan i przeczyta o mnie w przyszlosci. Jestem mlody i mialem odwage powiedziec Panu wiecej niz jakikolwiek inny żyd kiedykolwiek smialby Panu powiedziec, przynajmniej publicznie. Ja nadstawilem moja szyje, White. Czesc z tego co powiedzialem jest czescia wewnetrznego, niewidzialnego swiata żydostwa.

W – Patrzac na Pana teraz, jak obserwuje Pana zmiane, widze Pana jako podlego bastarda –

wszystkich Was tak widze (Pan R. przerywa).

R – Nikt mnie nie nazywa bastardem i odrzuc to!!

W – Wszyscy zaslugujecie na pogarde i jestescie nikczemni i obrzydliwi.

R – Łupnę w Twoją przekleta przez Boga glowe, jesli nazwiesz mnie bastardem.

W – Nie próbowalbym tego jesli bylbym Panem. Ja takze mam przyjaciól, wielu z nich chcialo by miec szanse dostac sie do Pana, wiec lepiej trzymajmy sie formalnych zasad tak jak bylo postanowione na poczatku. (Wtedy Pan Rosenthal powiedzial “Aj waj!” – amerykanski rozmówca tego nie zrozumial, ale kazdy Polak zna te zydowskie slowa).

W – Wiele razy gdy cos sie odnosilo do osoby bedacej żydem ja slyszalem jak mówiono “ja rozumiem, ze on jest prezbiterianinem lub katolikiem”. Wiec chcialem znac Pana opinie lub wytlumaczenie. Co żydzi czuja wobec innego żyda, który przeszedl na inna wiare? Czy ona lub on nie sa juz żydami?

R – To moze byc wytlumaczone, najlepiej w taki sposób – Ja nie wiem kim byli Pana ojciec i matka, znaczy jakiej byli narodowosci….

W – Mój ojciec byl Brytyjczykiem – Anglikiem a mama byla Niemka.

R – A wiec, jesliby Pan zdecydowal studiowac syjonizm czy Talmud i chcialby Pan nawrócic sie i zaczal uczeszczac do synagogi, czy to by wymazaloby Pana angielskie czy niemieckie dziedzictwo?

W – Oczywiscie, ze nie – ale ja chcialem uslyszec to od wyksztalconego żyda – co Pan by powiedzial – jest ona lub on nadal żydem?

R – To jest glupie! (glupie pytanie). My jestesmy kim jestesmy. Nie wazne do czego sie przylaczymy, czy tez co adoptujemy, to nie zmienia tego kim jestesmy. Ja jestem żydem i nic nie moze mnie zmienic chocbym zmienil religie. Taka glupota! (Ta koncepcja jest zweryfikowana w Pismach w postaci retorycznego pytania “Czy Etiopczyk moze zmienic skóre albo leopard swoje centki? (Opuszczono troche nieistotnego tekstu, dotyczacego przypowiesci raczej nieznanej dla polskiego czytelnika)

W – Ale żydzi lubuja sie w zwodniczym upodabnianiu.

R – My mamy talent do mieszania Waszych spraw.

W- Wy jestescie mistrzami zwodniczosci i dzieki tym chytrym praktykom infiltrujecie rzady na calym swiecie.

R – Czemu nie? My powinnismy opanowac banki, uniwersytety, Koscioly i rzady, jesli nie-żydzi nie sa dosc inteligentni aby je prowadzic. Ja nie móglbym tak mówic kilka lat temu, ale teraz jest inaczej. Nie ma sposobu, aby unicestwic nasza strategie w dzisiejszym swiecie, wiec moge mówic znacznie swobodniej. To co ja odkrylem moze pomóc innym Zydom w wypowiedzeniu sie, jesli beda mieli dosc odwagi. Nie jestesmy maloduszna rasa.

W – Pan i Pana naród jestescie bardzo pewni siebie, nie prawdaz?

R – My mozemy byc poróznieni w wielu sprawach, ale nic nigdy tak na prawde nie podzieli nas.

W – kto to MY?

R – Mój naród, żydzi jestesmy jak jeden, kiedy jest wielka potrzeba. Zaden przypadek nigdy nie moze nas podzielic. (poprzez wieki żydzi nauczyli sie, ze nie moga wierzyc innym narodom. Tak wiec wiezy rasowe sa ich najwazniejszymi wiezami).

W – Ja slyszalem, ze żydzi walcza ze soba przy pomocy trucizny!

R – Ah! To jest calkowicie inna sprawa. Oczywiscie, my walczymy jeden z drugim, ale jak

powiedzialem, gdy sa sprawy na prawde wazne my jestesmy jak jeden czlowiek. Nasza mocna strona White jest podzial pracy i dwulicowosc. To jest niezawodna bron i my jestesmy zreczni – prawdopodobnie jestesmy perfekcjonistami w jej stosowaniu. Nie macie dosc inteligencji, aby z nami wspólzawodniczyc.

W – ale my mamy kulture, która Wy żydzi nigdy nie zrozumiecie i nam w niej nie dorównacie.

R – żydzi maja zycie rodzinne. Nasza kultura wymaga wysokiego standardu wyksztalcenia. Ustalilismy standardy, tak, ze nasze dzieci osiagaja wyksztalcenie wyzsze niz rodzice. Nasz naród kontynuuje dramatyczny postep w edukacji. Sukcesy naszych dzieci nie zaleza w calosci od szkól, ale od rodziny i my jestesmy ogromnie dumni z tych osiagniec. Wy nie mozecie konkurowac! Wiecej niz 12.000 doktorów co roku opuszcza medyczne uczelnie w Stanach Zjednoczonych i prawie 10.000 z nich to sa żydzi. Posród prawników procent żydów jest jeszcze wiekszy. Zydzi sa tak ugruntowani tutaj w Stanach Zjednoczonych, ze kazdy rodzaj opozycji przeciwko naszej kontroli bedzie tylko czasowy. Pan wie, my smiejemy sie z

historii 6 milionów (żydów wymordowanych w czasie wojny), tak samo jak z opowiesci, ze Chrystus byl żydem jak i z opowiesci o “wybranym narodzie przez Boga”. To powinno pokazac narodowi, ze my mamy solidarnosc jak nikt inny w swiecie. Zydzi czuja bliskosc do innych żydów, których oni nigdy nie widzieli lub moze nawet nigdy o nich nie slyszeli (wedlug powiedzonka “krew jest gestsza niz woda”).

W – Panie Rosenthal, mam nadzieje, ze Pan nie klamal mnie w zadnym z tych wywiadów, poniewaz, gdyby Pan to zrobil wzielibysmy odwet na Panu. Rozumie Pan.

R – To co powiedzialem jest prawda – Wszystko jest prawda. Nie potrzebuje klamac.

W – Stwierdzilem, ze pasja żydów jest chciwosc, zysk i zniszczenie chrzescijanstwa. Czy sadze prawidlowo?

R – Ja nie moge mówic za wszystkich żydów.

W – Ja mówie o znacznej wiekszosci żydów. Czy mam slusznosc?

R – Byc moze wiekszosc żydów czuje w ten sposób, ale nie ma w tym niczego zlego!!

W – Mysle, zeby Pan kontynuowal poniewaz zgorzknienie jest w Panu i mówi Pan takie rzeczy, w które nawet Pan nie wierzy. Niektóre rzeczy, które Pan powiedzial sa prawie nie do uwierzenia.

R – Nie obchodzi mnie co Wy sobie myslicie. Dalem Panu uczciwe odpowiedzi i opinie. A teraz koniec pytan. I prosze nie zapomniec o naszej umowie – jesli dowiem sie, ze tasmy zostaly uzyte, inne niz to co ustalilismy, Pan odczuje surowe konsekwencje. Czy Pan zrozumial?

W – Tak! Zrozumialem. A teraz Panie Rosenthal tu jest reszta pieniedzy, które uzgodnilismy jako zaplata za wywiad.

KONIEC WYWIADU

Drogi czytelniku – gdy juz dyktafon zostal wylaczony Ja oskarzylem Harolda Rosenthala o niezastosowanie sie do naszej umowy w odpowiedzi na pytanie jak żydzi stali sie narodem wybranym przez Boga. On odpowiedzial:

“My jestesmy narodem wybranym przez Boga… Wiekszosc żydów nie lubi tego mówic, ale naszym Bogiem jest Lucyfer, wiec ja nie klamalem – i my jestesmy jego wybranymi dziecmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.

Bylem oszolomiony! Nie mialem wiecej komentarzy. Obserwowalem ze ten arogancki, pyszny czlowiek zmienia sie czasem jak kameleon, który zmienia swój kolor. Wiele razy on okazywal nienawisc, tak, nawet jad. Koniec konców ja czulem sie nie czysty przebywajac kolo niego.

Ukryta tyrania zostala ujawniona.

Wiele z tego co H,W. Rosenthal powiedzial, ujawnilo rzeczywistosc, która my weterani znalismy od dawna, ale ta zydowska zdradzieckosc jest bardziej szokujaca, gdy otrzymujemy ja w jednym pakunku.

Twierdzi sie, ze Harold Rosenthal zostal zabity poniewaz powiedzial za duzo. Jest wiec zrozumiale, ze jesli to jest prawdziwe, jako ze on wypowiedzial takie szokujace stwierdzenia siedem lat temu, ze my traktujemy to jako realnosc. Jako przyklad cytujemy przerazajaca eksploatacje Murzynów i wszechobecnosc Murzynów dzisiaj (w Ameryce). Umniejszalismy znaczenie tego czym chelpil sie pan Rosenthal, to jest kontrola (zydowska) nad naszymi Kosciolami. Bylo to niewiarygodne wówczas. Jednak teraz, w jesieni 1983 roku stalo sie to rzeczywistoscia, (na przyklad) ze Sad Najwyzszy usankcjonowal akceptowane przez IRS panstwowe Koscioly.

Gdy Rosenthal przedstawil to stwierdzenie dotyczace (zydowskiej) kontroli Kosciola, uwazalismy, ze to przesada, ale obecnie przesladowania Kosciola i ksiezy tu w Ameryce przez panstwo stalo sie dzisiaj Faktem. Jesli Wam powiedza, ze szeryf i trzech deputowanych czekalo w ciemnosci o pólnocy, aby aresztowac pastora, niejakigo Everetta Silevana w Omaha w Nebrsce poniewaz zamierzal odnowic dzienna edukacyjna prace duszpasterska w Kosciele Baptystów w Louisville – nie uwierzylibyscie w to 6 lat temu.

Dzisiaj jednak, to jest po prostu jeden z dziwacznych epizodów w jednej, z trudnych do uwierzenia, opowiesci w amerykanskiej historii. Zorganizowane zydostwo jest zdecydowane i realizacja ‘Koncowego Ucisku Chrzescijanstwa’ poprzez opodatkowanie i regulacje (prawne) jest juz dzisiaj FAKTEM.

Nieprzyjaciel nie nadchodzi, nieprzyjaciel jest tu. Wojna zostala wydana chrzescijanstwu,

Kosciolom, wolnosci religijnej, prawdziwie amerykanskiemu sposobowi zycia (American Way) i bialej rasie. Czy inne wartosci warte sa, zeby o nie zabiegac, zyc dla nich, walczyc o nie, umierac dla nich?

Jesli tak, to prosze wstać, pokazać sie, powiedziec to i byc slyszanym. Czas jest walczyc o wolnosc i my mamy (jeszcze) swobode zrobic to. Chrzescijanie maja byc sola ziemi i swiatlem swiata. Sól i swiatlo sa symbolami wladzy. Jest czas dla chrzescijan egzekwowac bogobojna wladze – a jesli za pomoca rzadu naród jest spychany do zniszczenia, wówczas rebelia jest nie tylko prawem, ale obowiazkiem kazdego czlonka tego narodu.

Goraca krew, która doprowadzila nas do Zgody jeszcze plynie w naszych zylach! My potrzebujemy prawdziwych Amerykanów dla obrony Ameryki przeciwko zydowskiej tyranii i sa miliony milujacych wolnosc, czerwono-krwistych Amerykanów, którzy tylko czekaja na slowo. Sprzymierzmy sie wiec sami, razem, aby nie pozwolic tym obcym diablom zrujnowac nasz niegdys wielki naród.

Gdy amerykanski naród naprawde odkryje i zda sobie sprawe co niewypowiedzianie zly Zyd popelnil, ich gniew nie bedzie mial granic i rynsztoki beda pelne krwi

………………………………………………………

Tłum: ( Leszkowski ,2006)

źródło: http://gazetawarszawska.com

(The Harold Wallace Rosenthal Interview 1976 by Charles A. Weisman, published June 1992).http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/rosenthal.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.