Strona główna > Bez kategorii > Wywiad – rabin Abe Finkelstein o żydowskiej kontroli świata Cz.3.

Wywiad – rabin Abe Finkelstein o żydowskiej kontroli świata Cz.3.

Wywiad – rabin Abe Finkelstein o żydowskiej kontroli świata w 3 odcinkach (Interview with Rabbi Abe Finkelstein about Jewish control of the world).

Tekst polski z angielskiego YouTube.

Tlum: Ola Gordon

część 1 – http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/25/wywiad-rabin-abe-finkelstein-o-zydowskiej-kontroli-swiata-2/

część 2 – http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/31/wywiad-rabin-abe-finkelstein-o-zydowskiej-kontroli-swiata-cz-2-7-2/

źródło: http://gazetawarszawska.com

Gdzie tu pasują czarni?

JW:     Więc widzisz, bardzo ciekawe to o czym mówisz, bo gdzie tu pasują czarni? Wiem że ich wykorzystujecie. Byli częścią żydowskiej partii komunistycznej w USA, stanowili większość, ogromną większość. Ow, jaki będzie ich koniec kiedy to wszystko się skończy?

AF:      Cóż, czarni [dosł. schwatzers], niech prawda stanie się znana, przybyli tu z naszym ojcem,Lucyferem, 75.000 lat temu, kiedy on przegrał walkę. Ale tylko chwilowo, w niebie, bo my wracamy. My jesteśmy powracającymi dziećmi, jeśli w ogóle byli tacy.

Duże pieniądze robimy na sprzedaży narkotyków

Ale, wszyscy, wszyscy schwatzers – eh, co tu mówić? Wiesz, nie mają źle, dobrze tańczą, kilku z nich potrafi śpiewać. Robią jakieś fajne grille [?] i są dobrzy w sprzedaży narkotyków bo każdy z nich lubi narkotyki, więc robimy duże pieniądze na sprzedaży narkotyków.

Wiesz o tym, że to my kontrolujemy cały świat narkotyków, a teraz, od czasu kiedy Rotszyldowie, ta wojna opiumowa w Chinach, możemy kontrolować narkotyki [całe wyrażenie niezrozumiałe]. Chcemy mieć kilku tu i kilku tam, żeby robić pieniądz, ich się aresztuje i za to mogą trafiać do więzienia. Ale my robimy duży pieniądz. My jesteśmy hurtownikami. Jesteśmy hurtownikami wszystkiego na świecie!

Joe [?], bardzo ciekawe to o czym mówisz, bo, wiesz, przed Franklinem Delano Rooseveltem i jego Eleonorą, jego pierwszą kuzynką, która również była Żydówką [przerwane kiedy powiedział 'obydwoje są Żydami”], tak, oni byli Żydami, i to bardzo interesujące, zanim zajęli urząd, Żydzi kontrolowali pieniądz, ale oni, ale nie mieli kontroli czy mocnej pozycji w Waszyngtonie, DC, prawda?

My sprawowaliśmy kontrolę od czasów wojny domowej. Rotszyld wspierał obie strony w tej wojnie. 

Nie, to my sprawowaliśmy kontrolę od wojny domowej. Rotszyld wspierał obie jej strony, a kiedy dym osiadł, dostawał szekle od nich obu, dużo tego, bo nigdy nie mogliby spłacić kredytów wojennych. To my ich naprawdę kontrolujemy. W zasadzie co robiliśmy to konsolidację.

Powiem ci coś o  tej dziewczynie Eleonorze – miała twarz, która mogłaby zatrzymać zegar [czas].

JW:     Ha ha, pociąg!

AF:      Pociąg też.

JW:     Skoro mówimy o sytuacji w tym kraju, rabinie, ludzie wiedzą, że ich standard życia teraz  precyzyjnie niszczony. Kawałek po kawałku, przez wielkie oszustwa w tym czasie, zamykane są całe zakłady przemysłowe, fabryki samochodów, 1.500 do 3.000 pracowników w zakładzie tracą źródło utrzymania, to tylko kwestia czasu, prawda?

My tylko chcemy żeby pogorszyło im sie życie, żeby nigdy nie pozwolili sobie na zakup własnego domu

AF:      Oczywiście, ale w ogóle wszystko co kiedykolwiek mieli, kiedy przestajesz pracować na siebie i pracujesz dla kogoś innego, jesteś niewolnikiem tego człowieka. Co faktycznie robisz – on nie płaci pieniędzy TOBIE, ale za całą pracę jaką wykonujesz – dajesz mu kawałek akcji. A kiedy dasz mu kawałek akcji, JEGO robisz bogatym człowiekiem, a nie siebie.

A zatem wszystko co chcemy zrobić to żeby mieli zorganizowane życie. Nigdy nie mogą kupić własnego domu. My dajemy im plan spłaty. Oczywiście robimy im przysługę, i dlatego zbieramy z tego trochę odsetek, około trzech domów za każdy który im sprzedajemy.

Ale sam musisz prowadzić biznes. Jeśli nie masz swojego biznesu to nigdy nie będziesz miał szans zrobienia żadnych pieniędzy. Będziesz harował, niewolnik, poddany. Jesteś schlepper.

JW:     Rabinie, dzisiaj jesteś bardzo otwarty, i jestem naprawdę zaskoczony twoją szczerością, odpowiadasz na moje bardzo bezpośrednie pytania. Dlaczego jest tak trudno. . . Dlaczego Żydzi czują, albo, czy to tylko paranoidalne, schizofreniczne poczucie, że każdy w tym kraju, patrząc na nich, chce im coś zrobić itd.?

Lepiej żeby nie przyglądali się nam zbytnio i nas oskarżali, bo to jest antysemityzm, a my kontrolujemy system sądowniczy

AF:      Lepiej żeby nie przyglądali się nam zbytnio i nas oskarżali, bo to jest antysemityzm, a jeśli was złapiemy na antysemityzmie, jesteś pod naszą kontrolą. Pamiętaj, to my kontrolujemy system sądowniczy, wszystkich żydowskich sędziów, żydowskich prawników, żydowskich prokuratorów, i piszemy większość prawa. Niekoniecznie  my, ale to my płacimy Gojom w Waszyngtonie, DC, demokratom i republikanom.

To oni siadają, a my każemy im pisać prawa. Mówimy im co mają robić, a oni to piszą. My nie wykonujemy faktycznej roboty.

JW:     Rzeczywiście, dwie osoby pochodzące z dwóch przeciwległych części planety, ty rabinie, i ja, James Wickstrom. Wiesz, stoimy na zupełnie przeciwnych biegunach tej planety, i obaj mamy zupełnie inne potrzeby i pragnienia względem siebie, ale mimo to, siedzimy tu dzisiaj na żywo w radio Turner, rozmawiamy o ludziach, o rzeczach, jesteśmy uczciwi i szczerzy, i mówimy masom prawdę. Ale sam wiesz, że masom jest trudno uwierzyć w to wszystko.

Żydowska Pascha i rytualne ofiary z dzieci

AF:      Na przestrzeni wieków dobrze wypraliśmy im mózgi, zwłaszcza w ostatnich kilkuset latach. My tylko [niezrozumiałe] zupełnie. Oni wierzą we wszystko co im powiemy. I tak, sam wiesz, to znaczy [niezrozumiałe] dobrze sie bawimy w okolicy Paschy kiedy kradniemy im dzieci.

I wiesz, że jesteśmy, wiem że ty wiesz, gdyż powiedziałem w twoim programie wcześniej, tzn. kradniemy do 300.000 dzieci rocznie w tym kraju. I spuszczamy z nich krew i mieszamy ją z paschalnym chlebem, potem wyrzucamy zwłoki do należących do nas rzeźni, i mielimy wszystkie ciała do kiełbasy i hamburgerów.

McDonald jest jednym z naszych ulubionych miejsc, ludzie którzy tam jedzą śniadanie, oni [niezrozumiałe, brzmi jak „jedzą ich”] dzieci na obiad, a wiesz, my Żydzi musimy robić to co robimy. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania między nami, pastorze Wickstrom, i mną, rabinem Finkelsteinem z Nowego Jorku, jest to, że mamy dwóch ojców, i dlatego patrzymy na świat na dwa różne sposoby.

JW:     I wiemy, że jest ogromna kolizja, która wydarzy się między nami, prawda?

AF:      I to mówią wasze księgi. Nasz mówią, że to my przejmiemy świat!

JW:     Rozumiem.

AF:      I robimy całkiem dobrą robotę.

JW:     Tak, Całkiem dobrze ci to wychodzi, ale wiesz, że nadchodzi całkiem ostrze przebudzenie, i mój ojciec, który nie jest twoim ojcem, mój ojciec Jahwe, który nie jest twoim ojcem, oczywiście twój ojciec, o którym mój ojciec mówi w Janie 8:44, twierdząc, że twoim ojcem był szatan i że jesteś potomkiem Kaina, który był mordercą, i wiesz, że to prawda, bo tego uczysz w swojej synagodze.

Możemy robić wszystko co chcemy, i to uchodzi nam na sucho, bo biali ludzie / mężczyźni są tchórzami

AF:      To prawda, ale wy Goje nie musicie o tym wiedzieć, ale teraz już jest za późno. Koniec dla waszej białej rasy. I dlatego mówię tutaj tak szczerze – żeby to ujawnić, żebyście mogli sami zobaczy jak to jest.

Naprawdę dobrze nauczaliście ludzi. Ale oni nie budzą się, prawda? Nie masz zbyt wielu zwolenników, prawda? Wiesz dlaczego? Bo oni boją się nas, Żydów. Bo nie chcą być nazwani antysemitami. I oni wierzą w to, że jesteśmy wybranym narodem. I dlatego możemy robić wszystko co chcemy, i to uchodzi nam na sucho, bo biali są tchórzami. A my cały czas chodzimy do synagogi i [następne 4-5 słów niezrozumiałe, brzmi jak „łapiemy jakiegoś człowieka i popychamy”] i mówi “hava nagila”. [= cieszmy się, przyp. tłum.]

Odwaliliśmy całkiem dobrą robotę w sektorze szkół publicznych

JW:     Wiesz, to jest bardzo ciekawe, od lat mówiłem, że nie o to chodzi, że wy, Żydzi, coś ukrywacie. Przychodzicie do TV i prasy, radio, i mówicie co dokładnie macie zamiar zrobić, zanim to zrobicie, a oni są jak w śpiączce.

AF:      Odwaliliśmy bardzo dobrą robotę w sektorze szkół publicznych. Wsadziliśmy do nich wszystkie wasze dzieci. Zauważ, Żyd nie wysyła do nich swoich dzieci. One chodzą do szkoły hebrajskiej, gdzie uczymy ich prawdziwych rzeczy, a później idą do synagogi i uczą się naprawdę ważnych rzeczy.

Ale my wysyłamy wasze dzieci do szkół publicznych. My nawet opodatkowujemy wasze nieruchomości, żeby one nigdy do was nie należały. A jeśli nie płacisz podatku od nieruchomości, przejmujemy ją, możesz być pewien.

I zmuszamy was do umieszczania waszych dzieci na 12 lat w żłobku, po to żeby niczego się nie nauczył, a kiedy one stają się nastolatkami, my dajemy im muzykę. Nie że naprawdę chcemy to nazywać muzyką, bo ‘aj waj’, to nie jest muzyka. Ale one tego słuchają, potem robią to co chcą robić, i sprzedajemy im narkotyki.

Na waszych dzieciach robimy dużo forsy. Na waszych dzieciach od kołyski do grobu – my robimy forsę. Jesteście bydłem. Jesteście Gojami – ludzkim bydłem, mazel tov [hebr. = powodzenia, gratulacje – przyp. tłum.]

JW:     Wiesz, to jest ciekawe, ha. Wiem jak nas nazywasz, ale wiesz co, możesz nazywać mnie Gojem, a ja nazywam cię diabłem. Ale wiesz, będę cię dobrze nazywał, bo jesteś dobry.

AF:      Cóż, taka jest prawda.

JW:     Rabinie, czy w twojej synagodze w Nowym Jorku masz dużo walk wewnętrznych z innymi Żydami, ortodoksyjnymi Żydami i innymi. Myślę o tym, że w Nowym Jorku toczą się walki wewnętrzne o pieniądze. Słyszałem, że teraz trwa wielka wojna wśród żydostwa.

AF:      Trochę walczymy i trochę się spieramy. Oczywiście, najważniejsze dwie rzeczy jakie robimy to narzekamy i się obwiniamy, i dlatego to co robimy to nie prawdziwa walka między nami, bo i tak zrobimy forsę. Tu chodzi o to kto zarobi trochę więcej na tym interesie, a kto trochę mniej.

Bóg stworzył Gojów żeby ktoś płacił ceny detaliczne

Najlepsze jest to, że mamy Gojów. Goje wykonują całą pracę, Goje produkują wszystko. Sprzedają nam to za grosze. My jesteśmy hurtownikami, pośrednikami. My zajmujemy się tym dalej i sprzedajemy innym Gojom w detalu. Jest stare powiedzenie w jidysz, że Bóg stworzył Gojów żeby ktoś płacił ceny detaliczne. To na pewno nie będzie Żyd, bądź pewien. Żyd nie płaci cen detalicznych. Robi to Goj. My kupujemy hurtowo.

Wy jecie wasze dzieci w kiełbasach i hamburgerach

JW:     To bardzo ciekawe. Rozumiem. Ale także wiem o spuszczaniu krwi. Wiem że w waszą Paschę, która mnie nie dotyczy, ginie wiele dzieci, i wiem że wielu policjantów i agencji o tym wie. Ale dzisiaj jesteś bardzo szczery. Jestem zaskoczony tym, że mówisz o spuszczaniu krwi małych dzieci, że wkładacie ją w kulki matzo [chleb], i jecie je jako ofiarę w Paschę.

AF:      Jest pewien Goj, który w latach 1930 napisał książkę. Zapomniałem jego nazwisko w tej chwili. Napisał książkę, ah, ludzie nie kupili jej. Nie chcą tego słuchać. Robiliśmy to od tysięcy i tysięcy lat, od czasów Adama.

Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe, i przynosimy je w podziemia synagog,spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów.

A ciała, eh, nie jesteśmy kanibalami. Więc zabieramy je żeby zrobić parę szekli, i oddajemy je do rzeźni, a tam jest wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i w hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy wam o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa.

JW:     Wiesz, mam pytanie. Tak, to jest problem. Ale widzisz, zawsze zastanawiałem się jak wy, Żydzi, mogliście przejąć kontrolę nad tzn. chrześcijańskimi kościołami w tym kraju. Rabinie, zawsze mnie to w różnym stopniu ciekawiło. Wiesz, twoja synagoga w Nowym Jorku na wschodnim wybrzeżu. Ale zastanawiam się w jaki sposób zdobyliście kontrolę tych chrześcijańskich kościołów, które wcześniej kazały swoim wiernym trzymać się od was, Żydów, z daleka? Jak to się stało?

Najpierw je infiltrujemy, potem atakujemy

AF:      Wiesz, nasz ojciec, Lucyfer, rzecz numer jeden, ze wszystkich istniejących na ziemi organizacji, które chcielibyśmy infiltrować i przejąć od was, Gojów, to oczywiście byłyby kościoły. Dlatego najpierw je atakujemy. Od samego początku zinfiltrowaliśmy kościół katolicki. Dlaczego według ciebie papieże i wszyscy kardynałowie i biskupi noszą yamaka (żydowskie religijne nakrycie głowy]?

Biała rasa nigdy tego nie zgadnie. I dlatego, kiedy przejęliśmy wszystkie wasze księgi zawierające pisma i je spaliliśmy, następnie napisaliśmy je po łacinie, żebyście nie mogli ich zrozumieć, ale my znaliśmy łacinę, bo Żydzi są bardzo zdolni i wykształceni.

Ale wy Goje nigdy a nigdy się nie uczycie. Nie uznajecie samokształcenia. Zawsze szukacie kogoś by to zrobił za was. I dlatego kończycie jako schleppers przez całe życie. I dlatego 1.000 lat później, kiedy banda białej rasy zaczęła się budzić w Europie, i odchodzić od kościoła katolickiego. To były straszne czasy, bo nie robiliśmy żadnych szekli jak przedtem. Dlatego musieliśmy z tym skończyć.

A zatem królom których mieliśmy w kieszeni, jak obecnie politykom w Waszyngtonie, DC, zapłaciliśmy im by żeby ogłosili was heretykami, żeby was krzyżowali i zabijali.

Plan “B” – utworzyliśmy jezuitów żeby infiltrowali wszystkie kościoły protestanckie

Ale było was zbyt wielu, i otwierał się Zachód, kiedy Żydzi przybyli do Nowego Jorku i Rio i każdy wyjeżdżał na Zachód, do Ameryk, i wtedy musieliśmy wyjść z planem “B”, a plan “B” to stworzenie jezuitów.

To był miły chłopak, który nie wiedział jak [niezrozumiałe, brzmi jak „spowolnić” lub „przekręcić”]. On zorganizował jezuitów, i oni postanowili zinfiltrować tam wszystkie kościoły protestanckie, a tam zawsze my, Żydzi, dochodzimy na szczyty. A potem przejmujemy linię pieniądza, linie szekla, najważniejszą linię – linię życia, złoto, i w ten sposób dokonaliśmy przejęcia.

I dlatego, powoli ale zdecydowanie, nauczamy nasze nauki, zmieniamy je trochę tak żeby kierował nimi znowu kościół katolicki, kościół-matka. To wasza matka, ale kościół-ojciec to synagogi w Izraelu i w Nowym Jorku.

Etiopscy żydzi to nic innego niż schwartzes – zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem

JW:     Wiesz, to jest najciekawsze, niedawno wyszedł raport, oh, kilka miesięcy temu, tutaj, rabinie, o etiopskich żydach w Izraelu. To są czarni żydzi. A Żydzi w Izraelu ich tam nie chcieli, i Etiopczycy, czarni żydzi, powiedzieli: oh, nie, my jesteśmy żydami, my tu również należymy. Cóż, jak to [niezrozumiałe, brzmi jak „dla nich lud'], dlaczego ci czarni Żydzi, a Żydzi w Izraelu ich nie chcieli. Czy byli jakąś hańbą, czy co?

AF:      Kto chce mieć bandę schwartzów na swojej ziemi? Wy nie chcecie schwartzów tutaj. Tam są pewni rabini, którzy udali się do Euforii, i powiedzieli: oh, my również chcielibyśmy być żydami. Śmiejemy się i mówimy: OK, zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem.

Było kilku rabinów, którzy tam, w Etiopii, zarobili trochę pieniędzy.  Ale każdy Żyd wie, że schwartzer nigdy nie może być Żydem. I nie chcemy by zabrudzali sąsiedztwo w Izraelu. Dajemy im sąsiedztwo tu, w Ameryce. Dajemy im białe kobiety do spółkowania, żeby zniszczyć obie rasy [jakieś wyrażenie w jidysz, brzmi jak 'gezi gezel gevelt ga haya”], co moge powiedzieć?

Elizabeth Taylor – dobra gojowska siksa przekazująca duże pieniądze na synagogę

JW:     Inaczej mówiąc to jest tak jak teraz z Elizabeth Taylor. Była białą kobietą, i jeszcze przejęła sposób życia żydostwa. Jak ona do tego pasuje?

AF:      Poślubiła miłego żydowskiego chłopca o nazwisku Eddie Fisher i mieli córkę Kathy Fisher, i dlatego przekazuje duże pieniądze synagodze. Jest dobrą gojowską schiksą i uważa, że jest Żydówką. Może myśleć co jej się podoba. Miejmy nadzieję, że da duże pieniądze naszej synagodze kiedy umrze, co powinno nastąpić wkrótce, bo nie wygląda na bardzo zdrową.

JW:     Rabinie, zbliżamy się do końca programu. Ale chciałem powiedzieć jeszcze coś, bo, jak wiesz, TY i ja jesteśmy na wojnie. Wojna faktycznie toczy się między dziećmi białej rasy, dziećmi Seta, i dziećmi Kaina, wy nimi jesteście, i wiemy, że tak napisane jest w aramejskim, i we wszystkich starożytnych tekstach, wiesz o tym tak jak ja, że tylko jedna rasa przetrwa za tej ziemi, i WIESZ, że jest nią biała rasa.

AF:      Tak mówi twoja księga. Nasza, Talmud, mówi, że my będziemy rządzić i będziemy mieć własny świat, i polecimy w przestrzeń, i będziemy toczyć wojnę z waszym ojcem, i tym razem wygramy.

Kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy

JW:     To będzie najbardziej interesujące, ale do tego czasu masy budzą się na wiele aspektów w tym kraju i w białej Europie. Wiesz o tym, że wszystkie banki Rotszylda kontrolują białe kraje i zepsuli naród, ale zdumiewa mnie jak dostaliście się do agencji federalnych takich jak FBI i NSA, i jak zdobyliście w nich wszystkich tych blokerów i protektorów.

AF:      Bardzo łatwo  jest przejąć rząd jeśli jesteś bankiem. Ponieważ rząd musi pożyczać pieniądze od banku. I kiedy już je pożyczysz, o czym nawet mówią wasze księgi, i jak również nasze, ten kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy, i dlatego ten tutaj rząd, w Ameryce, jest niewolnikiem Federalnej Rezerwy, należącej do Rotszylda. Ale niewielu z nas, innych Żydów robi na tym szekle.

A umieszczeni przez nas politycy – wszyscy biorą łapówki. To banda zboczeńców. Oni lubią się napić i lubią brać narkotyki i lubią robić fagalo [homo] z fagalos. Eh, to robią i dlatego łatwo jest kontrolować rząd.

Najtrudniejsze jest przedostanie się do kościołów, bo było w nich kilku dobrych kaznodziei, ale, z czasem, my Żydzi – jesteśmy tak sprytni, jesteśmy wybranym narodem, zawsze infiltrujemy i przejmujemy wszystko, i wszystko co obecnie istnieje, należy do nas i jest pod naszą kontrolą.

Czy komunizm jest żydowski?

JW:     Chciałbym jeszcze zapytać cię coś przed zakończeniem programu. Mamy około dwie minuty. Ważne pytanie: czy komunizm jest żydowski?

AF:      Oczywiście! Karol Marks, Moses Mordechaj Levi, który  miał kilku żydowskich dziadków, on był jego twórcą, razem z Engelsem. On był kolejnym miłym żydowskim chłopcem. I my wprowadziliśmy go i rozpoczęliśmy w Rosji. Była to wielka [niezrozumiałe, jak „zamówienie” czy „rachunek”] towarów żeby sprzedać je masom.

My im mówimy: hej, jesteście tu na dnie. Nie chcielibyście być równi, wszyscy równi? Oni myśleli, że się podniosą, ale my bogatych sprowadziliśmy w dół do ich poziomu i zabraliśmy wszystkie pieniądze, i rządzimy, a oni są bandą schleppers.

I to my zarabiamy szekle, i my jesteśmy panami świata, a wszyscy Goje są tylko ludzkim bydłem.

JW:     Wiem, rabinie, wiem, że wy wszyscy, Żydzi, wymrzecie. Jest to napisane przez Jahwe. Cieszę się, że byłeś w tym programie i powiedziałeś słuchaczom prawdę. Był to program Jan 8:44 pastora Boba. Ja go zastępuję.

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.