Strona główna > Bez kategorii > Wywiad – rabin Abe Finkelstein o żydowskiej kontroli świata Cz.2.

Wywiad – rabin Abe Finkelstein o żydowskiej kontroli świata Cz.2.

część 1 – http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/25/wywiad-rabin-abe-finkelstein-o-zydowskiej-kontroli-swiata-2/

źródło: http://gazetawarszawska.com

TŁUMACZENIE OLA GORDON

JW:     Widzę że wy, Żydzi, przejęliście Krajowe Stowarzyszenie Strzeleckie [NRA], Żydówka o nazwisku Sandra Perelman [niezrozumiałe, brzmi jak Foman] jest teraz jego szefem.

AF:      Tak, ale z NRA mogliśmy być już dawno temu. Charlton Heston, nie jest znany tak bardzo, ale tak, on jest miłym żydowskim chłopcem. Pozwoliliśmy mu zagrać Mojżesza w filmie w latach 1950. Tak, już dawno przejęliśmy NRA. Wszystkie organizacje kontroluje Żyd. Każdy to wie.

Jeśli będziecie mieć jakąś opozycję, będziecie ją kontrolować

JW:     Wiesz, czytałem w Talmudzie, że jeśli będziecie mieć jakąś opozycję, będziecie ją kontrolować.

AF:      Oczywiście. Najmądrzejsze jest by mieć obie strony w każdej grze. W ten sposób poznasz jej wynik.   Mamy Republikanów, mamy Demokratów. W obu mamy wielu dobrych żydowskich chłopców, a i pozostali z nich są dobrzy, kupieni i zapłaceni, szabesgoje, i rzucamy trochę szekli w ich kampanie, które im dajemy, i żydowskie lobby w Izraelu, a oni, wiesz, biorą pieniądze i robią to co chcemy, żebyśmy mogli zrobić więcej szekli.

Jeśli nikt tego nie zatrzymuje, kto może powiedzieć, że nie powinniśmy tego robić. Nie chciałbyś tego robić? Wy tego nie robicie, my tak.

JW:     Tak, ale wy jesteście złodziejami i kłamcami, wiesz, wszyscy jesteście złodziejami i kłamcami, tak jak mówi św. Jan 8:44. Ale rabinie, nie masz mnie i mnie nie kontrolujesz, i nie kontrolujesz tożsamości rasowej w tym kraju, który naprawdę rozumie, w różnym stopniu, jakimi ludźmi jesteście i co zrobiliście.AF:      To prawda. Jesteś jednym z tych Gojów, których nie kontrolujemy, ale powiem ci coś jeszcze. Szanujemy cię za to co robisz, bo przynajmniej mówisz o swojej rasie. Ale reszta z nich – wszyscy to banda tchórzy, cała biała rasa Gojów, wszyscy mężczyźni.

Większość z nich nosi torebki [może być moszna – przyp. tłum.] i noszą kolczyki. Nic dziwnego, że wszystkie białe dziewczyny przychodzą do nas, wszystkie shikses.

JW:     Wiesz, niedawno temu rozmawiałem z kimś, i weszliśmy w temat feministycznego programu homoseksualnego w USA, i powiedziałem, że faktycznie program seksistowski, homoseksualny, stworzyło i finansowało naprawdę żydostwo, Żydzi w USA. Chciałbyś o tym podyskutować?

Ruch na rzecz praw kobiet

AF:      Tak, rozpoczęliśmy go we wczesnych latach 1900. Rozpoczęliśmy ruch na rzecz praw kobiet. Widzisz, musisz myśleć o grze i musisz myśleć o jej celu. Nie można przepychać się przez coś jak czołg Shermana. Zaczynasz czymś małym. I powiedzieliśmy: co z płacą dla ludzi wykonujących taką samą pracę. Eh, i niech mają prawo wyborcze. I wszyscy na to się złapali. I zaczęliśmy od kobiet bo trudno jest zdobyć mężczyzn. Kobiety są płcią słabszą, o czym wiemy z tej waszej starej historii o Adamie i Ewie.

Ale w każdym razie kobiety zaczęły działać, i spójrz teraz na wszystkie kobiety. Większość z nich na całym świecie, zwłaszcza tu w Ameryce, mają krótkie włosy, mają czarnego chłopaka, mają kochankę lesbijkę. Za mąż wychodzą mając 40 lat, ale wtedy nie mogą mieć zbyt wiele dzieci, bo zmarnowały lata w pogoni za wszechmocnym złotem, dolarem, szeklem, i skończą jako banda starych panien, bo nikt ich nie chce.

A co najlepsze, naprawdę najładniejsze zabieramy do Hollywood, które do nas należy, i robimy tak, żeby myślały [reszta zdania niezrozumiała].

JW:     Rabinie, powiedziałem ci o wykorzystywaniu sprawy, tzn. co jest na opakowaniach żywności. Chodzi o to, że jest to prywatny żydowski podatek, który ludzie płacą nic nie podejrzewając, prawda?

AF:      Cóż, jedni wiedzą, drudzy nie, ale lepiej niech płacą, jeśli nie zapłacą nie dostaną danej rzeczy, rabini też potrzebują zarobić szekle.

JW:     Wiesz, rozmawiałem z kimś kto podróżował do Izraela. I Stany Zjednoczone zawsze były znane jako kraj mleka i miodu. Tam mówią, eh, Stany to ziemia mleka i miodu. Chciałbyś powiedzieć coś na ten temat?

Chodzi o to, że to Żydzi ukształtowali Stany Zjednoczone

AF:      Co mogę powiedzieć? Wielu ludzi tu w Ameryce nadal krzyczą o tych 55 facetach, którzy, jak mówią, założyli firmę, kraj, kilkaset lat temu. Ale chodzi o to, że to Żydzi założyli ten kraj. My tu przybyliśmy. Rok 1492 był straszny, wyrzucono nas z Hiszpanii, i Kolumb, który był Żydem, odkrył [niezrozumiałe] żeby nas tu przywieźć. Zamierzaliśmy osiedlić się w Rio, ale zdecydowaliśmy się na Nowy Jork, bo Nowy Jork ma trochę lepszy klimat, nie ma tak wiele komarów. Był trochę lepszy. Więc osiedliliśmy się w Nowym Jorku i tu robimy pieniądze.

Na Iraku zarobiliśmy 300 miliardów

JW:     Zamierzałem cie zapytać, ta wojna w Iraku, w te wojnę Żydzi zainwestowali duże pieniądze, prawda?

AF:      mamy wszystkie firmy produkujące amunicję, mamy wszystkie firmy samolotowe, wszystkie produkujące karabiny, wszystkie dostawy. Ah, robimy duże pieniądze, a George Bush – on jest dobrym Gojem. On pożycza od Rezerwy Federalnej, a oni, on musi opodatkować ludzi żeby spłacić odsetki, bo najważniejszą częścią pożyczki są odsetki. Trzeba płacić odsetki. Nie obchodzi nas kapitał. Ale odsetki muszą być spłacone.

Do tej pory poszło nam dobrze z Irakiem. Zarobiliśmy około 300 miliardów. I ah, ta wojna będzie trwać przez następne 30 lat, jak powiedział George. Powiedzieliśmy mu, żeby o tym nic nie mówił, i zamknął się, i nie udawał ważniaka. Ale on gadał. Ale ta wojna będzie się toczyć przez następnych 30 lat.

Mamy zamiar dostać się do mniej więcej 60 krajów. Mamy zamiar podrzucić tu wkrótce wszystkich Gojów. Mężczyzn, kobiety. I tak kobiety nie chcą siedzieć w domu i mieć rodziny. One chcą mieć karierę. To miłe, ekscytujące dla kobiety – założyć zielony mundurek, jechać tam i strzelać do ludzi i być ostrzeliwanym. To musi być dla nich ekscytujące.

Robimy duże pieniądze

JW:     Wiesz, to bardzo ciekawe. Rabinie, miło się z tobą rozmawia i jestem pewien, że słuchacze radia Turner słuchają bardzo uważnie, gdyż ujawniliśmy dużo rzeczy, niektóre bardziej niż inne. Ale, wiesz, przynajmniej wychodzisz i mówisz prawdę.

A wiesz, powiedziałeś, że w Irak wsadziliśmy $300 miliardów z odsetkami, a co to jest 1.700 do 3.000 ofiar w porównaniu z tym ile wy zarobiliście?

Co jakiś czas trzeba przerzedzić stado

AF:      Ale co jakiś czas trzeba przerzedzić stado. Inaczej stado staje się zbyt liczne. Kiedy stanie się zbyt duże, zużyje wszystkie zasoby. Dlatego trzeba co jakiś czas je przerzedzić. Nazywamy to teatrem wojny, bo dla nas zabawne jest to, że dwaj nasi najwięksi wrogowie, biała rasa i arabska, widzieć kiedy kobiety, to jest zabawne, kiedy sie widzi jak zabijają się wzajemnie, a my robimy duże pieniądze.

Wierz mi, przez to mam duże straty w synagodze.

JW:     Chyba zaraz będziemy mieć krótką przerwę, słuchacie programu Jan 8:44 pastora Boba, zatytułowanego kłamiący Żydzi, w Turner radio. Nazywam się James Wickstrom, jestem nauczycielem Jahwe, i gościem dzisiejszego programu jest rabin Finkelstein ze wschodniego wybrzeża USA. Wracamy po przerwie, bądźcie z nami, wracamy za chwilę.

Witam ponownie w programie pastora Boba w Turner radio Jan 8:44. Nazywam się James Wickstrom, jestem nauczycielem Jahwe, dzisiaj za Boba, chcę podziękować mu za zastąpienie mnie w ubiegłym tygodniu w programie o kłamiących Żydach.

Jest naprawdę ciekawy i jest z nami jeden z nich nieprzypadkowo, przynajmniej mówi prawdę o tym co dzieje się w tym kraju, to rabin Finkelstein ze wschodniego wybrzeża Ameryki. Rabinie, jesteś jeszcze z nami?

AF:      Jestem i pamiętaj: nigdy nie było Żyda w historii świata, który kiedykolwiek kłamał. Zawsze mówimy prawdę.

JW:     Tak, rozumiem, ja znam prawdę – wasza prawda dla was jest kłamstwem dla nas, ale, ale, w porządku.

Rosyjska rewolucja

Chciałbym przejść do sytuacji, która wydarzyła się wiele lat temu. Wiem, że dobrze o tym wiesz. Nazywała się rewolucją bolszewicką w chrześcijańskiej Rosji. Mówią o niej dokumenty kongresu w USA i w wielu miejscach, że faktycznie to Żydzi finansowali bolszewików – żydowską rewolucje komunistyczną przeciwko carowi. Mógłbyś to skomentować?

AF:     To rodzina Rotszyldów ją sfinansowała, bo oni mieli szekle. Aj, powiem ci, oni mieli szekle. Kiedy stary zmarł w 1812 roku, należało do niego pół znanego bogactwa świata. Aj waj!

Reszta z nas odłupała sobie pozostałą część. W każdym razie rozpoczęliśmy tam rewolucję bolszewicką, bo można równie dobrze zacząć od przejmowania największego kraju na świecie, a była nim Rosja, i żeby zamordować cara dostaliśmy pomoc od jego kuzynów, cesarza niemieckiego i króla i królowej Anglii, i oni pomogli nam, dali nam poufne informacje potrzebne do przejęcia kraju. I opróżniliśmy ten kraj całkiem dobrze. Niewiele już zostało, i dlatego szukaliśmy zieleńszych pastwisk, i od dawna całkiem dobrze nam idzie tu w Ameryce.

Mamy zamiar rozwijać Chiny i Indie, i pozwolimy Ameryce stać się pustynią

Ale nadszedł czas by zrobić coś innego, dlatego zamierzamy rozwijać Chiny i Indie, a Ameryce pozwolimy stać się pustynią, bo nikogo naprawdę już nie obchodzi Ameryka. To jest, wiesz, nie można zarobić dużo szekli, wiesz, jak się mówi, nie można wycisnąć krwi z kamienia, wycisnąć tyle krwi z kamienia, ile byśmy chcieli [mówi szybko i niezrozumiale].

JW:     Wiesz, to ciekawe, bo cieszę się że o tym mówisz, bo ten kraj jest w wielkiej rozpaczy. Chciałbym wiedzieć, to było bardzo sprytne ze strony waszego Kehilla [Kahał, Kagan?] i głównych ośrodków żydowskiej potęgi, finansowej i politycznej, w jaki sposób oni całkowicie kontrolują większość agencji federalnych w dystrykcie Columbia.

My wiemy jak w ciągu 45 minut przesłać wiadomość do każdego Żyda na świecie

AF:      To bardzo proste. Jak wiesz, Kehilla jest wewnątrz nas, rabinów. Wiemy jak w ciągu 45 minut przesłać wiadomość do każdego Żyda na świecie, który chodzi do synagogi. Wszystkie inne drukarnie, agencje informacyjne, TV, radio, czasopisma, i tak one do nas należą, to sączy się w dół, ale kiedy to dotrze do mas, jest za późno na podjęcie decyzji. Już podjęliśmy decyzję za nich.

JW:     Wiesz co jest ciekawe, kiedy w Ameryce zbliżają się problemy, jest wielu białych ludzi, białych jak ja europejskiego pochodzenia, którzy naprawdę nie wiedzą co się dzieje, i jest duży procent Żydów w tym kraju, którzy też nie wiedzą co się dzieje. oni mają również być mięsem armatnim, tak?

AF:      Jest niewielu na dole którzy nie chodzą do synagogi, ale oni wiedzą, że usłyszą to na przyjęciach, dyskutujemy o tym, wiesz, jak zamierzamy wymazać białą rasę i inne rasy. Faktycznie, niech one się wymażą wzajemnie, i przyniosą nam duże pieniądze, to sprytne.

Chcemy mieć własny świat, i nie ma nic co mogłoby sprawić , że gojowskie bydło by nas zatrzymać

Wiesz o tym, że my Żydzi jesteśmy sprytnymi facetami. Wiem, że faktycznie zdobędziemy wszystkie pozostałe kraje świata. One wymażą się wzajemnie. Ale my, Żydzi – jesteśmy SZCZEGÓLNI. Jesteśmy wybranym narodem. I jesteśmy najmądrzejszymi ludźmi na świecie i zawsze mówiliśmy, na przestrzeni dziejów – chcemy mieć własny świat.

I go zdobędziemy, i nie ma nic co mogłoby sprawić, że  gojowskie bydło by nas zatrzymać. [niezrozumiały okrzyk, brzmiący jak „wha khajem”]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.