Strona główna > Bliski Wschód > Wywiad już wyznaczył „swojaków” w Syrii

Wywiad już wyznaczył „swojaków” w Syrii

służba wywiadu NWO

CIA-Mossad-e1383521078548CIA i wywiad izrahellski szkolą zastępców na stanowiska w wojsku syryjskim po upadku obecnego rządu

Jeden z wyższych dowódców tzw. FSA mówi, że izrahellskie służby wywiadowcze pomagały części syryjskich dezerterów z wojska w szkoleniu, aby mogli oni zająć stanowiska w armii syryjskiej po upadku rządu prezydenta Assada.

Pułkownik Riad al-Asaad powiadomił na twitterze, że pierwsza grupa oficerów obejmuje dezerterów, którzy już ukończyli szkolenie w Jordanii z pomocą izrahellskich służb wywiadowczych. Dodał, że jest to część amerykańskiego planu, a ta grupa, 60 pułkowników, ma zastąpić syryjskich oficerów po obaleniu legalnego rządu w Syrii.

Mówi on również, że jest druga grupa 180 oficerów, którzy wkrótce zakończą szkolenie.

Wyjawił również, że brytyjskie służby specjalne chcą utworzyć zespół pod nazwą „organizacja bezpieczeństwa narodowego” do powoływania szefów policji w regionach kontrolowanych przez FSA.

Płk Asaad, były inżynier lotnictwa, zdezerterował z Syrii w lipcu 2011 roku. Utworzył FSA miesiąc później w Turcji.

Syria jest wciąż ogarnięta śmiertelnymi zamieszkami od 2011 roku.

Według różnych doniesień, zachodnie mocarstwa i ich sojusznicy – zwłaszcza Katar, Arabia Saudyjska i Turcja – wspierają napady terrorystyczne „bojowników” działających w Syrii w celu obalenia rządu prezydenta Baszara al-Assada.

Według ONZ, życie straciło już ponad 100.000 ludzi, a miliony innych utraciły dom z powodu przemocy terrorystów.

źródło: http://www.phantomreport.com/cia-israeli-intelligence-train-substitutes-for-syrian-military-after-the-government-falls

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *