Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Wyświęcanie ludobójców i pedałów nową doktryną Watykanu

Wyświęcanie ludobójców i pedałów nową doktryną Watykanu

Metropolita lwowski andrzej szeptycki znalazł się wśród sług szatana, których dekrety o heroiczności cnót zatwierdził 16 lipca 2015 antypapież Franciszek. Nastąpiło to w czasie audiencji, udzielonej prefektowi Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych kard. Angelo Amato, zatem wyświęcanie ludobójców i pedałów jest obecnie nową doktryną Watykanu.

W jakich czasach przyszło mnie żyć; nie mogę w to sam uwierzyć.

aaaaa

Teraz kilka faktów o Andrzeju Szeptyckim.

W 1918 r. wraz księciem Wilhelmem Habsburgiem, zwanym „Wasylem Wyszywanym”, usiłowali na Wschodzie Polski utworzyć „Samostijną Ukrainę”. Skończyło się Traktatem Ryskim którego przegrane strony wzorem judeo-satanistów z Niemiec oraz z Rosji nie chcą honorować po dzień dzisiejszy.

W diariuszu Jana Zaleskiego czytamy: „Metropolita lwowski obrządku greckokatolickiego, Andrzej Szeptycki, zarządził modły dziękczynne we wszystkich cerkwiach archidiecezji w niedzielę 6 lipca 1941 r. za wyzwolenie Ukrainy i w intencji zwycięskiej hitlerowskiej armii. Sam takie nabożeństwo odprawił w katedrze św. Jura we Lwowie o godz. 10.00. Z kolei, gdy Niemcy zdobyli Kijów, wysłał nawet gratulacje do Hitlera.” czyli nic dodać nic ująć z postawy ludobójcy obrządku judeo-satanistycznego.

Udzielenie poparcia dla zbrodniczej Dywizji SS „Galizien”, która 23 kwietnia 1943 r. świętowała swoje powstanie we lwowskiej katedrze judeo-satanistów było diabelskim przyczynkiem do aktywności SS Galizien w masowych mordach podczas pacyfikacji Warszawy z Polaków ! Wtedy mszę obrządku judeo-satanistycznego celebrował biskup Józef Slipyj, późniejszy kardynał, a kazanie głosił ks. dr Wasyl Łaba, kanonik kapituły. Na liturgii obecne były także władze niemieckie. Wspomniany ks. Łaba został mianowany za zgodą metropolity referentem duszpasterstwa owej formacji, a dwunastu innych księży zostało kapelanami esesmańskimi. Szeptycki także oddelegował jako kapelana do zbrodniczego batalionu Abwehry „Nachtigall” ks. dr. Iwana Hryniocha.

Duchowni judeo-satanistyczni przecież nie będą bronić ludzkiego życia, gdy sanhedryn zdecydował się, iż siekierami ich cerbery będą w pień wyrzynały bezbronne polskie wioski, a dzieci polskie będą ginęły w okropnych męczarniach nabijane odbytem na sztachety od płotów lub obwiązywane drutem kolczastym do drzewa. Zachowane zdjęcia mszy polowych, na których Krzyż otoczony jest swastykami i znakami SS, potwierdza jedynie prawdę o kroczącym mozaizmie nie tylko w Polsce ale również na świecie.https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

a5

Jak wiemy przeciwko wszczęciu procesu beatyfikacyjnego metropolity ze Lwowa dwukrotnie protestował kardynał Stefan Wyszyński, prymas Polski. Protestowały też rodziny pomordowanych przez OUN-UPA i SS Galizien.

No cóż antypapież Franciszek jest tolerancyjnym demokratą i uważa, że każdy ma prawo do protestu ale on idzie z duchem judeo-satanizmu. W końcu całował już dzieci szatana po rękach to nie będzie się teraz nawracał dla jakiś tam Polaków. Tylko czekać gdy wyczekiwanym prorokiem Franciszek ogłosi niejakiego Benjamina Netayahu.

a6

Za: https://rafzen.wordpress.com/2015/07/19/wyswiecanie-ludobojcow-i-pedalow-nowa-doktryna-watykanu/

Data publikacji: 19.07.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.