Strona główna > NWO > Występ artystyczny Abrahama Foxmana

Występ artystyczny Abrahama Foxmana

łapa lwa, masoński znak

Abraham_Foxman_ADL_presidentWystęp przewodniczącego Anti-Defamation League, Abe Foxmana z dnia 25 sierpnia 1998 r. Dziś mija 100 lat od chwili utworzenia organizacji „walczącej o prawa, zwalczającej antysemityzm i ksenofobię”. Przypomnijmy solówkę Abe’a, jaka niesie przesłanie artystyczne o dużym ładunku emocjonalnym.

Abraham Foxman pokazuje masoński znak agresji „łapa lwa”

Mowa o zniszczeniu Białej rasy i dominacji syjo-nazimu nad światem

Publikacja za gazetą „The National Observer”, jaka otrzymała treść wystąpienia Abe Foxmana z jego biura podczas kongresu ADL. 25 sierpnia 1998 r. w Nowym Jorku wygłosił on następujące przemówienie:

Panowie. Witam na II w tej epoce zgromadzeniu Mędrców Syjonu. Osiągnęliśmy wszystkie cele wyrażone na pierwszym spotkaniu 100 lat temu.

Kontrolujemy rządy. Stworzyliśmy stan niezgody wśród naszych wrogów i uczyniliśmy wiele, aby mogli się pozabijać. Skutecznie uciszyliśmy krytykę naszych spraw i jesteśmy najbogatszą rasą ludzi na tej ziemi.

Wielu z was to bardzo zajęci ludzie. Zatem należy przejść do sedna sprawy. Jako mistrzowie w świecie biznesu, polityki, prawa i co najważniejsze … mediów, jesteśmy gotowi do realizacji naszego najważniejszego i najambitniejszego programu. Tego, który ostatecznie i całkowicie usunie istnienie przeszkody do naszej absolutnej kontroli nad światem.

Mówię tu o ŚMIERCI Białej rasy. O całkowitym usunięciu wszystkich środków reprodukcji tzw. rasy aryjskiej. Panowie, teraz kontrolujemy losy tej rasy. Teraz jest czas, aby upewnić się, że Biała rasa będzie wymierać poprzez krzyżowanie się ras oraz praktycznie zerowy przyrost naturalny.

Wszyscy cieszymy się wizją, jaka jest powtarzalna każdego dnia na całym świecie, że ostatnie Białe dzieci bawią się z małymi ciemnymi dziećmi, wiedząc, że są przeznaczone do ostatecznego zniszczenia.

Możemy zrujnować starożytną czystą linię krwi każdego aryjskiego dziecka nakłaniając je do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci.

Musimy zintensyfikować wysiłki w dziele mieszania ras w ośrodkach miejskich, na przedmieściach i na obszarach wiejskich w tym kraju.

Potrzeba nam więcej agresywnych programów integracji tych obszarów i dodania ich do tych, jakie są obecnie w toku poprzez HUD*. Warte jest każdej ceny unicestwienie kolejnej generacji Białych dzieci. Chcemy, aby każdy Biały ojciec czuł pragnienie, aby jego dzieci poślubiły kolorowych kolegów i płodziły dwurasowe dzieci.

*(HUD – U.S. Department of Housing and Urban Development)

Musimy wykorzystać naszą siłę, aby zniechęcić Białych mężczyzn i kobiety, którzy nadal utrzymują się razem, przed płodzeniem więcej czysto Białych dzieci. Będą oni piętnowani ostracyzmem, że nie chcą stać się częścią Nowego Społeczeństwa wszystkich ras.

W ten sposób, uda nam się zniechęcać do tego większość z nich. Goje, którzy będą mniej ochoczo z nami współpracować, będą eliminowani i wtrącani do więzień.

W końcu ujrzymy koniec Białej Rasy. Wrażliwe Białe dzieci należy poddać kontroli programów, jakie uformują ich umysły do roli agentów własnego zniszczenia. Już teraz nasze wysiłki powiodły się na tyle, że „ludzie” tej rasy czołgają się u naszych stóp.

Panowie, wy i wasi przodkowie ciężko pracowali, aby zapewnić warunki, że teraz mamy siłę trzymania przeznaczenia tej rasy w naszych rękach. Teraz ją mamy.

Niech aryjscy Goje szczezną!”

[oklaski]

Koniec przemówienia

źródło: http://www.tayna-net.org/rus/foksman-1998.htm

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.