Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wypowiedzi o depopulacji

Wypowiedzi o depopulacji

Kiedy twój rozmówca zastanawia się czy są ludzie rozważający depopulację, oto kilka cytatów jakimi możesz w niego rzucić.

 

„Społeczeństwo nie ma żadnego interesu w zezwoleniu na reprodukcję degeneratów”

– Theodore Roosevelt

 

„Malthusa usprawiedliwiono; rzeczywistość w końcu dogania Malthusa. Trzeci Świat jest przeludniony, jest w chaosie, i nie ma żadnego sposobu by wydostał się z tego szybko narastającego przeludnienia. Nasza filozofia jest: powrót do wioski”

– DrArneSchiotz, dyrektor ds. konserwacji WorldWildlife Fund, 1984

 

„Liczba całkowita ludności 250-300 mln, spadek o 95% od obecnej liczby, byłby idealny”

– Ted Turner, wywiad dla czasopisma Audubon

 

Jest jeden cel w całym naszym działaniu – musimy zmniejszyć poziomy populacji. Albo rządy zrobią to naszym sposobem, ładnymi czystymi metodami, albo dostaną rodzaj chaosu jaki mamy w Salwadorze, Iranie czy Bejrucie. Populacja to problem polityczny. Kiedy populacja wyjdzie poza kontrolę, to będzie wymagać autorytarnego rządu, nawet faszyzmu, żeby ją zmniejszyć…”

„Nasz program w Salwadorze nie zadziałał. Nie było infrastruktury by go wesprzeć. Było tam po prostu cholernie dużo ludzi… Żeby naprawdę zmniejszyć populację szybko. Musisz zaciągnąć wszystkich mężczyzn do walki, i zabić znaczną liczbę kobiet w wieku rozrodczym,…” Najszybszym sposobem zmniejszania populacji jest głód, jak w Afryce, albo choroba jak czarna śmierć.                            – Thomas Ferguson, Departament Stanu Urząd ds. Populacji

 

„Szukając nowego wroga by nas zjednoczył, wyszliśmy z pomysłem, że zanieczyszczenia, zagrożenie globalnego ocieplenia, brak wody, głód i im podobne będą użyteczne… Ale wyznaczając ich jako wrogów, wpadamy w pułapkę mylenia objawów z przyczynami. Wszystkie te zagrożenia są na skutek ludzkiej interwencji, i tylko dzięki zmianie postaw i zachowania można będzie je pokonać. Dlatego prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość”.

– Alexander King, Bertrand Schneider – założyciel i sekretarz, odpowiednio, Klub Rzymski, Pierwsza Globalna Rewolucja / The First Global Revolution, s. 104-105, 1991

 

Rak to niekontrolowane rozmnażanie się komórek; wybuch populacji to niekontrolowane rozmnażanie się ludzi… Musimy przenieść nasze wysiłki z leczenia objawów na wycinanie raka. Operacja będzie wymagać wielu pozornie brutalnych i bezdusznych decyzji”.

– Stanford Professor ” Paul Ehrlich in The Population Bomb

 

„W celu ustabilizowania światowej populacji,  musimy wyeliminować 350.000 ludzi dziennie. To straszne żeby tak mówić, ale tak samo złe żeby nie mówić”.

– J. Cousteau, 1991 badacz i wysłannik UNESCO

 

Uważam, że ludzkie przeludnienie jest dziś fundamentalną sprawą na Ziemi Dzisiaj”, i „My ludzie staliśmy się chorobą, ludzką ospą”.

– Dave Foreman, Sierra Club i założyciel Ziemia Najważniejsza! / Earth First!

 

„Musimy wyraźniej mówić o seksualności, antykoncepcji, o aborcji, o wartościach kontrolujących populację, bo kryzys ekologiczny, w skrócie, top kryzys populacji. Zmniejsz populację o 90% i nie zostanie tylu ludzi by dokonać wielkiej szkody ekologicznej”.- Michail Gorbaczow

„Dzisiaj Ameryka byłaby oburzona gdyby wojska ONZ weszły do Los Angeles żeby przywrócić spokój. Jutro będzie wdzięczna! To jest szczególnie prawdziwe gdyby jej powiedziano, że było zagrożenie zewnętrzne, prawdziwe czy głoszone, które zagroziłoby naszemu istnieniu. To wtedy wszystkie narody świata będą błagać by ratować je od tego zła. Jedyną rzeczą jakiej każdy człowiek się obawia to nieznane. Kiedy przedstawi się ten scenariusz, dobrowolnie zrzekną się praw jednostki, za gwarancję dobrobytu danego im przez rząd światowy”.

– dr Henry Kissinger, Bilderberger Conference, Evians, Francja, 1991

 

„Co nielegalne zrobimy natychmiast. Co niekonstytucyjne zabierze nieco dłużej”.

– dr Henry Kissinger, New York Times, 28.10.1973

 

Depopulacja powinna być najwyższym priorytetem polityki zagranicznej wobec trzeciego świata, bo gospodarka USA będzie wymagać coraz większej ilości minerałów z zagranicy, zwłaszcza z mniej rozwiniętych krajów”.                                                        – dr Henry Kissinger

 

„Władza jest największym afrodyzjakiem” i „Starzy są bezużytecznymi zjadaczami”.

– dr Henry Kissinger

„Populację świata musi się zmniejszyć o 50%”                                           – dr Henry Kissinger

 

„Jesteśmy na skraju globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy to dobry odpowiedni kryzys i narody przyjmą Nowy Porządek Świata”.                                           – David Rockefeller

 

„Wojna i głód nie wystarczą. Zamiast tego choroba proponowana najbardziej skutecznym i najszybszym sposobem wybicia miliardów, które muszą wkrótce umrzeć jeśli ma się rozwiązać kryzys populacji. AIDS nie jest skutecznym zabójcą, jest zbyt powolny. Moim ulubionym kandydatem do wyeliminowania 90% populacji świata to Ebola przenoszona drogą powietrzną (Ebola Reston), bo jest wysoko śmiertelna i zabija w ciągu kilku dni, zamiast lat.

„Mamy choroby „powietrzne” z 90% śmiertelnością u ludzi. Zabijanie ludzkości. Pomyślcie o tym. „Wiecie, ptasia grypa jest też dobra. Bo każdy kto przeżyje będzie musiał pochować 9 osób”. – dr Eric Pianka University of Texas ewolucyjny ekolog i ekspert od jaszczurek, pokazał rozwiązania dla zmniejszenia populacji świata słuchaczom o kontroli populacji

 

„Na obecne ogromne przeludnienie, teraz daleko poza nośnością świata,  nie można odpowiedzieć przyszłymi redukcjami we wskaźnikach urodzeń z powodu antykoncepcji, sterylizacji i aborcji, a muszą być spełnione teraz poprzez zmniejszenie liczby już żyjących. To musi się zrobić wszelkimi koniecznymi sposobami”.  – Inicjatywa dla ONZ ECO-92 KARTA ZIEMI /

Initiative for the United Nations ECO-92 EARTH CHARTER

 

„W Ameryce Południowej rząd Peru chodzi od drzwi do drzwi zmuszając kobiety do sterylizacji, i finansują to amerykańscy podatnicy”.

– Mark Earley w Złym rodzaju partii / The Wrong Kind of Party Christian Post 10/27 2008

 

„Kobiety w Holandii uznane przez państwo za nienadające się na matki powinno się skazywać na antykoncepcję przez zalecany okres 2 lat”. – Marjo Van Dijken (autor uchwały w Holandii) w The Guardian

 

http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2008/nov/04/humanrights-women

 

Inskrypcje na tajemniczych Georgia Guidestones też nawiązują do ogromnej redukcji populacji świata.

 

„Utrzymać ludzkość poniżej 500.000.000 w ciągłej równowadze z przyrodą” – Anonimowo zlecone Georgia Guidestones

 

„Gdybym miał reinkarnować, chciałbym wrócić na ziemię jako wirus-zabójca by obniżyć poziomy ludzkiej populacji” – Książę Filip, małżonek Królowej Elżbiety, Książę Edynburga, lider

World Wildlife Fund

 

„Rodzenie dzieci powinno być karalną zbrodnią przeciwko społeczeństwu, chyba że rodzice mają licencję rządową. Od wszystkich potencjalnych rodziców powinno się wymagać stosowanie chemikaliów antykoncepcyjnych, wydawanych przez rząd antidotum obywatelom wybranym do rodzenia dzieci”.               – David Brower, pierwszy dyrektor wykonawczy Sierra Club

 

„Zasada, która podtrzymuje obowiązkowe szczepienia jest na tyle szeroka, że obejmuje przecinanie jajowodów”.                                                                       – sędzia Oliver Wendell Holmes

 

„Szczerze myślałam, że w czasie gdy decydowano o Rzymie, istniały obawy o wzrost liczby ludności, a zwłaszcza wzrost populacji, których nie chcemy mieć zbyt wielu”.

– Ruth Bader Ginsburg, sędzia Sądu Najwyższego

 

„Reżim Planetarny można uczynić odpowiedzialnym za określanie optymalnej populacji dla świata i dla każdego regionu, oraz za rozstrzyganie o udziałach różnych krajów w ich granicach regionalnych. Za wielkość kontroli populacji może dalej odpowiadać każdy rząd, ale Reżim miałby jakąś władzę narzucania uzgodnionych limitów”. – car naukowy Obamy,

John P. Holdren: z książki  ‚Ekonauka / Ecoscience’

 

„Pęd Rockefellerów i ich sojuszników do utworzenia rządu jednego świata w połączeniu super kapitalizmem i komunizmem pod jednym dachem, wszystko pod ich kontrolą… Czy mam na myśli spisek? Tak. Jestem pewien, że istnieje taki spisek, o międzynarodowym zasięgu, zaplanowany od pokoleń, i o niezwykle złym zamiarze”. – członek Kongresu Larry P. McDonald, 1976, zginął po zestrzeleniu przez Związek Sowiecki samolotu Korean Airlines 747.

 

P.S. I jest jeszcze:

„Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata jeśli on/ona nie przysięgnie czcić Lucyfera. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku jeśli nie przejdzie przez Inicjację Lucyferiańską”.

– David Spangler, dyrektor Inicjatywy Planetarnej, ONZ.

 

(Wkrótce będzie się oczekiwać, że ludzie staną w kolejce po szczepionkę COVID z enzymem lucyferaza)

Source

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=215175

tłumaczenie: Ola Gordon

 

9 thoughts on “Wypowiedzi o depopulacji

  1. Proponuję zacząć od wybicia żydów. Po wybiciu żydów okaże się, że Ziemia spokojnie wyżywi kolejne 20 miliardów mieszkańców. Dlaczego tak sadzę? A dlaczego nie!?

  2. Proponuję zacząć od wybicia żydów. Po wybiciu żydów okaże się, że Ziemia spokojnie wykarmi kolejne 20 miliardów mieszkańców. Dlaczego tak sądzę? A dlaczego nie!?

    1. Już ci spieszę z odpowiedzią dlaczego tak sądzisz. Dlatego że jesteś debilem, który nie różni się niczym od faszystów którzy wybili ludzi w obozach koncentracyjnych. Prawdopodobnie nie zawahałbyś się aby przystąpić do tych którzy by to robili.

    2. Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm, żydłacki debilku @jack. A własnie tym się popisałeś ‚odpowiadając’ na figurę stylistyczną.

  3. Jakieś autentyczne źródła tych wypowiedzi? Linki do artykułów jeżeli te wypowiedzi były podczas wywiadów lub nagrania z wieców? Podanie jako źródła strony o tej samej tematyce czytaj spiski gdzie autor tej strony nie podaje źródeł skąd wziął rzekome odpowiedzi jest mało wiarygodne.

    1. Człowieku, jeśli jesteś zainteresowany źródłami, to się trochę wysil i sam sobie poszukaj. Siedzisz na dupie i masz przed sobą komputer. Czy coś ci jeszcze potrzeba? Wszystko na tacy kurde dać. Wysiłku trochę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *