Strona główna > Felietony > Wypowiedź o walce z hegemonią żydomasońską

Wypowiedź o walce z hegemonią żydomasońską

manifestacja FNP

800_dg0nuup0weogxmzycmok6vdsc2onr85lFrancja walczy z hegemonią żydomasońską.

Na zdjęciu manifestacja zwolenników FNP. Francja jest jednym z niewielu krajów zachodnich, który ma silną partię nacjonalistyczną

David Masada to młody Francuz, patriota. Uważa, że FNP reprezentuje francuski opór wobec dominacji zorganizowanego żydostwa i masonerii, których polityka ma szatański charakter.

Francja jest rządzona przez masonerię i zorganizowane żydostwo. Jedno służy drugiemu, tak to poukładano. Wola obywateli francuskich, ich głos, doświadczenie historii, dziedzictwo, kultura i religia (katolicyzm przodków), nie ma znaczenia dla tej przestępczej kliki.

Ich celem jest zniszczyć każdy korzeń, każdy okruch pamięci, każdy odnośnik do przeszłości, każdy ślad religijnego znaczenia, a przede wszystkim, każdy strzęp patriotyzmu, jaki pozostał w sercu narodu francuskiego. Dlatego zawsze podkreślają oni ciemne strony historii Francji i żądają od Francuzów klękania przed żydami i holokitem.

Celem zorganizowanego żydostwa nie jest wywieranie dobroczynnego wpływu i dzielenie się władzą dla dobra ludzkości i ogólnego pożytku. Celem tym od zawsze jest zastąpienie Boga i czczenie ich samych w tej roli.

Od wieków Francja była bastionem Chrześcijaństwa i od zawsze stoi na drodze żydowskiej agendy globalnej. Międzynarodowe żydostwo nie zostawi samopas żadnego narodu, który mógłby zakwestionować ich powszechną dominację. Żądza zorganizowanego żydostwa posiadania władzy, kontroli, żądza pieniędzy, brak skrupułów, ideałów moralnych i religijnych, to wszystko właśnie stoi za naszą obecną kulturą śmierci i zniszczenia.

„Postęp i zmiana”

We Francji, za każdym rodzajem „postępu” i „zmianą społeczną”, zawsze znajdziesz żyda.

Zniesienie kary śmierci zostało wszczęte przez żydowskiego prawnika Roberta Badintera. Prawo aborcji zostało narzucone przez żydówkę Simone Veil. „Anty-rasistowskie” grupy były utworzone przez żydów. (SOS Racisme został utworzony przez żyda Julien Draya i żyda Harlema Désira; wszyscy szefowie tej organizacji byli żydami, od tego czasu aż do dzisiaj, gdy szefuje jej żydówka Cindy Leoni).

Jak w każdym kraju, w którym się osiedlili, żydostwo francuskie stworzyło wiele grup do wywierania nacisku na ludzi miejscowych celem ich zupełnego rozbrojenia, aby sparaliżować uzasadniony opór wobec ich lucyferycznego porządku działań.

Przetrwanie Francuzów jako samodzielnego podmiotu narodowego nie ma dla nich znaczenia, ponieważ oni po prostu nie uważają się za jakąkolwiek jego część. Ich jedyna lojalność dotyczy podmiotu plemiennego, wierność odnosi się do masonerii, a dla niektórych, oddanie się całkowicie interesom izrahella, ale nie wobec Francji i jej mieszkańców.

Kontrola żydowsko-masońska

Dlatego zrobili z Frontu Narodowego i jego założyciela, Jean-Marie Le Pena, swego wroga numer jeden. Nie chciał on oficjalnie pokłonić się przed ich żydowską władzą. Dlatego musiał zmierzyć się z tą okultystyczną władzą, która kontroluje wszystko i trzyma w łapach losy Francji i jej mieszkańców, tak samo, jak kontrolują losy narodu amerykańskiego (prowadząc go do bankructwa) …

Historia jest uparta, dlatego oni tłumią prawdę historyczną przed młodym pokoleniem. (żydowski minister masoński edukacji, Peillon, usunął króla Ludwika XIV, Napoleona i Franciszka I z podręczników szkolnych w zeszłym roku…).

Zmieniają się tylko kolory zdarzeń, ale w rzeczywistości sens historii pozostaje zawsze ten sam.

Ale jedna rzecz wymaga bardzo wyraźnego podkreślenia. Nie mówimy tu o konkretnych osobach. Mówimy o potędze żydowskiej lichwokracji i jej wszystkich prokurentach, głównie masonerii (B’nai Brith, Bilderberg, Skulls and Bones, CFR, Komisji Trójstronnej, itp.) Mówimy o wielowiekowej agendzie dywersji, która jest obecnie bliska spełnienia się.

Dwie najważniejsze żydowskie populacje – znajdujące się poza izrahellem – mieszkają we Francji i USA. To samo w sobie tłumaczy niedawną politykę wojny prowadzoną przez rząd francuski.

Obecny prezydent Francji jest marrano krypto-żydem.

Obecny minister spraw zagranicznych jest żydem, Fabius

Obecny minister edukacji jest żydem, Peillon

Obecny minister gospodarki jest żydem, Moscovici

Oczywiście wszyscy są też masonami …

Mógłbym sporządzić tę samą listę o ludziach w mediach (prasa, TV, itp.), na uczelniach i tak dalej. Francuzi są coraz bardziej świadomi. Ale nie potrafią jeszcze zrozumieć, jakim to sposobem żydzi mogą być aż tak wrodzy w stosunku do nich, skoro posiadają najlepsze pozycje w większości sektorów gospodarki (szczególnie w mediach, kulturze i bankowości oczywiście). Cieszą się znacznie wyższym statusem od przeciętnego obywatela francuskiego. Ale to na pewno nie jest dla nich wystarczające …

Jean-Marie Le Pen został poinformowany przez wysokiego rangą członka B’nai Brith, że obawiali się oni, że ich „kontrola nad myślą” nie będzie w stanie przeszkodzić mu wygrać wyborów w 2002 r. Dlatego przez lata Front Narodowy był głównym przedmiotem troski zorganizowanego żydostwa. To jest powodem kampanii medialnej oszczerstw na temat tej partii i jej przewodniczącego.

„Republikański Front” (Front Républicain) został wprowadzony w życie publiczne przez połączenie innych partii rywalizujących (socjalistów i UMP) podczas zebrania loży B’nai Brith. To było porozumienie między partiami politycznymi, aby połączyć swój głos, gdy będą musiały zmierzyć się z członkami Frontu Narodowego podczas wyborów … (To jest demokratyczna etyka elity politycznej we Francji, aby pominąć głos obywateli w celu utrzymania się na stanowiskach władzy …)

W ten sposób partia socjalistyczna i lewicowcy zapewnili sobie wygrane wybory.

Komentarz TJ:

Mam 34 lata i jestem z Paryża. Regularnie obserwuję francuskie życie polityczne. Front Narodowy nie jest prawdziwym przeciwnikiem żydo-masonerii. To jest ich zabawka. Gdybym był pisarzem, to powiedziałbym, że jest to równoważne partii politycznej Goldsteina, fałszywego przeciwnika systemu w książce Rok 1984, który stara się gromadzić w swych szeregach malkontentów, aby ich urabiać.

Israel-mag-marinelepen
„Żydzi mają się czego obawiać ze strony Frontu Narodowego” – głosi napis ze zdjęciem Marine Le Pen

Louis Alliot, wice-prezes parti jest żydem, na litość boską! To żyd, który pojechał do izrahella, aby złożyć zapewnienie, że on i FN są przyjaciółmi tego kraju. Gilbert Collard, słynny głośny prawnik, który stał się przedstawicielem Frontu Narodowego w Zgromadzeniu Narodowym, jest masonem. Istnieje wielu innych agentów, którzy przedostali się do tej partii. Jean-Marie Le Pen poczynił kilka deklaracji na temat żydów i masonów, ale to były głównie humorystyczne i prowokacyjne komentarze o Shoah, a nie takie, które ujawniałyby skalę spisku i żydowsko-masońskiej dominacji nad naszym krajem, a przynajmniej nie w wyraźny publiczny sposób. Marine Le Pen nigdy nie powiedziała ani słowa na te tematy. Przywódcy partii nigdy nie wypowiedzieli się przeciwko Republice Francuskiej, która jest tworem judeo-masońskim.

Oczywiście to byłoby bardzo trudne położenie, zajęcie takiego stanowiska politycznego, jeśli chcesz, aby partia mogła legalnie działać w tym systemie, ale gdy zrobisz jedno ustępstwo i zaakceptujesz Republikę, nie możesz już być prawdziwym przeciwnikiem tego systemu, a w konsekwencji rozwiązania nie należy szukać w partiach politycznych.

FN był również wykorzystany przez partię socjalistyczną do zwycięstwa nad „prawicą” RPR przedtem i UMP w obecnych wyborach.

I w końcu, im więcej oni robią ideologicznych kompromisów a nawet przesunięć w tym kierunku, tym bardziej czyni ich to codziennie coraz bardziej kompatybilnymi z dominującą ideologią.

Z tych wszystkich względów, Front Narodowy jest oszustwem, a nie prawdziwą siłą opozycji.

David Masada odpowiada:

Zgadzam się z komentarzem TJ. Jego wypowiedź jest prawdziwa i ma rację w 100 % co do Louisa Alliot (to narzeczony Marine Le Pen …)

Jednak bardziej odnosiłem się do walki Jean-Marie Le Pena podczas całej jego kariery politycznej …

Chociaż uprawomocnienie roli konstrukcji prawnej Republiki jest niezbędne do istnienia każdej partii politycznej, to jednak FN ma prawdziwy zamiar wycofać Francję z NATO, Unii Europejskiej, waluty europejskiej i tak dalej.

Robią wybór strategiczny, nie mogą otwarcie wystąpić jako przeciwnik żydostwa i masonerii …. To będzie ich koniec polityczny, bo wiedzą, kto pociąga za sznurki, i kto kontroluje media i mózgi ludzkie …

Wiedzą, że masoneria jest we Francji władzą.

W tym sensie są jedyną alternatywą wobec lewicy (dla głosujących …)

Partia polityczna nie może być czysto radykalna, jak artykuł lub komentarz na stronie internetowej. Ma ona do czynienia z rzeczywistością władzy.

W przeciwnym razie nie ma nadziei na scenie politycznej. Nie ma alternatywy, nie ma odwrotu od naszego położenia, jeśli nie będzie nikogo, kto znów przejmie kontrolę i zacznie służyć najlepszym interesom Francji, to będzie to koniec Francji, jej narodu, jej niezależności, suwerenności, jej bogactwa, jej dziedzictwa …. Ale być może wszystko już przepadło, tak czy inaczej…

Ostatnia rzecz, jeśli FN nie byłby postrzegany jako zagrożenie i przeciwnik na poważnie, nie byłby określany mianem wszelkiego zła przez polityków wszelkiej maści i media …

autor: David Masada

na podstawie: http://henrymakow.com/2013/10/frances-front-national-fights.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *