Strona główna > Polska > Wypadek Beaty Szydło – bez miłosierdzia

Wypadek Beaty Szydło – bez miłosierdzia

Nie przyłączamy się do tego potwornego żydo-chamstwa ujadającego z radością na wieść o wypadku samochodowym premier Beaty Szydło. A to tylko z powodu, że nie jesteśmy żydami, a nie dlatego, że mielibyśmy dla Premier miłosierdzie lub empatię.

Sprawy Państwa i Narodu wykluczają z tego środowiska – Kościół, Naród i Państwo – jakiekolwiek formy współczucia czy zrozumienia wobec osób piastujących urzędy publiczne, a popełniające błędy lub zaniedbania na tej właśnie płaszczyźnie, a skutkiem tego czasami nawet same cierpią.

Dodatkowo cierpienie Beaty Szydło w niczym nie jest większe od cierpienia posła R.  Wójcikowskiego lub kierowcy ciężarówki porwanej w Berlinie Łukasza Urbana. Obaj zostali zamordowani przez polskie służby i nie ma to nic wspólnego z muzułmańskim terroryzmem w Berlinie czy graniem na giełdzie posła. Premier Beata Szydło jest bezpośrednio odpowiedzialna za te dwa przypadki mordów politycznych, bo wyszły one z ręki formalnie podległych jej służb, do których zalicza się także i BOR.

Morderstwa polityczne są, po Okrągłym Stole, sprawnym mechanizmem, które porządkuje polską scenę polityczną według wymagań żydowskich podzielonych na dwie grupy, ew. fronty:

– Żydostwo od powtórnego osadnictwa żydowskiego w Polsce.

– Żydostwo od wielkiego kapitału, który chce darmowo zamienić Polskę na swoją kolonię.

Te dwa wielki żywioły światowe mają na swoich usługach motłoch żydostwa zamieszkałego w Polsce, z którym w ramach swoistego triumwiratu opanowały Kościół Katolicki w Polsce, banki, sądownictwo i massmedia, plus kilka wielkich spółek kopalnianych lub całych branż nawet. Reszta jako pozostałość trudna do zagospodarowania przez żydostwo zostało zniszczona i zaorana, aby nie mogła wpaść w polskie ręce i dać Polakom instrument do przeżycia i rozwoju. Te działanie nie mają na celu „wzbogacenie się” żydostwa kosztem Polaków – bo żydom nigdy nie chodzi o pieniądze, jak się mylnie sądzi, ale ma na celu exterminację biologiczną Polaków w Polsce. To dlatego żydzi popierają swoich najgorszych wrogów Niemców czy Ukraińców, a mordują polskich podcieraczy, bo żydzi gotowi są do wszelkich ofiar, a to wobec celu nadrzędnego, „biblijnego”: Polski wolnej od Polaków.

Cały okres terroru PRL charakteryzował się użyciem piątej kolumny w Polsce na szczeblach UB, PZPR i podobne. A w roli tej z nadreprezentacją mniejszości narodowych. Które były dla ręki orężem przeciw Polakom – a którzy sami stronili od tych instytucji –  gdzie nawet ślunzactwo występowało wobec Polaków jako klasa wyższa i nadzorcza, a czego uzewnętrznieniem był Gierek, otwarcie gardzący Polakami jako idiotami i nierobami. Osią tego wszystkiego było żydostwo, które wróciło do Polski po 1945 roku, a było dobrze zorganizowane i dyscyplinowane przez NKWD, co trwa do dzisiaj.

Problemem okresu przed-Solidarnościowego w PRL była ideologia socjalistyczna, która nieopatrznie dawała prawa ludziom bez względu na rasę czy majętność, czyli równość. Nawet jeżeli ta równość była iluzoryczna to i tak jako formalna i deklaratywna szybko wyszła żydom bokiem, bo byli zbyt mało inteligentni, aby na równych warunkach móc konkurować z dużo inteligentniejszymi Polakami. I Solidarność pojawiała się dokładnie w momencie, gdzie stara gwardia musiała odejść na emeryturę, a stery państwa musiałyby  wpaść w ręce Polaków nowego pokolenia, a tam żydzi nie mogliby już kraść i mordować, a to nawet w  przy pomocy z gorliwych milicjantów tj. ukraińców, Białorusinów  hanysów i podobnych, pokrzywdzonych Łemków.

Solidarność – jej upadek – pozwoliła żydom powstrzymać ten proces polonizacji Polski i po krótkich podrygach rzekomych ustępstw komuny (Okrągły Stół) na rzecz sił antysocjalistycznych, wyniszczono wszelkie mechanizmy cywilizacyjne w Polsce na rzecz władzy gospodarki „wolnorynkowej”, czyli kapitalizmu bez kapitału, bo władzy wielkich koncernów, które zaorały Polskę i sprowadziły jej moce wytwórcze do poziomu Afganistanu. W takiej Polsce nie było już nic z dawnego PRL, poza zapleczem administracyjnym organizacji centralnych – ministerstw i podobne, które był w rękach wyłącznie żydowskich, wymiar sprawiedliwości, oraz władze państwowe centralne  – rząd i prezydent (koteria-koterii). Wszystkie układy i konwencje międzynarodowe podpisane przez PRL, a dające społeczeństwu i jednostkom jakieś prawa i cywilizacyjne regulacje zostały w praktyce całkowicie odrzucone – np. forma działania cenzury, a gdy kto protestował to żydowskie sądownictwo jest zawsze gotowe wydać stosowne wyroki mówiące, że Polak nigdy nie m racji, i to nawet bez wysłuchania strony, czy sprawdzenia materiału dowodowego. Polska po Okrągłym Stole to faktycznie Polska z filmu Barei „a my nie mamy pańskiego płaszcz i co Pan zrobi„.

Ale w tym kraju od 30 lat – „my nie mamy pańskiego płaszcza”, są w dalszym ciągu ludzie niewygodni stanowiący zagrożenie doraźne, lub chociaż potencjalne dla tej ukrytej władzy nad Polską. I dlatego śmiertelność osób na czołowych stanowiskach, lub będących świadomymi posiadania wiedzy o niewygodnych dla żydów faktach, jest nadzwyczajna w kwiecie wieku: Kalabiński, Milewski, Popiełuszko, Jaroszewicz, Grudzień, … cała masa wysokich urzędników gospodarczych centralnych i bankowych. Przykładem jest tu aż  dwóch prezesów państwowych archiwów – jeden wjechał samochodem i zabił się we Francji  uderzając pojazdem w ścianę, drugi w drodze do pracy (podpisanie wniosków ws Jedwabnego) dostał w samochodzie zawału. O epidemii pożarów w archiwach w latach 80/90 nawet nie wspominamy. Zgony nagle przetoczyły się przez kler i okresie Okrągłostołowym było tam 100- 200 wypadków nagłych odejść. A są uzasadnione podejrzenia, że ostania demityzacja Wałęsy jako Bolka nie ma nic wspólnego z jego donosicielstwem, bo donosicielami byli faktyczni wszyscy ci, których widzimy powszechnie w TV.  U Bolka chodzi  o niewygodną wiedzę jaką Wałęsa może posiadać o tajemnicach okresu jego prezydentury – a co jest niebezpieczne dla Izraela i żydostwa  – i dlatego zamordowano Petelickiego, który o tych tajemnicach zaczął mówić – a śmierci Wałęsy można się rychło spodziewać.

To co teraz się toczy w Polsce to ostatni już finał restrukturyzacji Państwa Polskiego: organizmu bez granic, bez wojska, sądownictwa, banków i mediów – w powszechnie rozumianym znaczeniu, tj. na służbie narodu i państwa. Generalicja jako agentura WSI odchodzi i armia pozostaje już zupełnie bez kadry dowódczej. Jeżeli organizacje te mają pozostać, to jedynie z nazwy jako agentury wysłuchujące poleceń z Zachodu i przekazujące motłochowi polecenia, głównie nakazy – najlepszym przykładem jest tu Sejm.

Wcześniej zamordowano dowództwo sił lotniczych w zamachu na samolot CASA koło Mirosławca, następnie porwano i zamordowano 96 osób delegacji do Katynia na planowany dzień odlotu 10 kwietnia 2010. Do tego dochodzi mord na pilotach w Asturias i samobójstwo Dariusza Szpinety. Oczywiście towarzyszył temu cały wachlarz samobójstw, „wypadków” wśród świadków smoleńskich, a najstraszniejszy z nich to mord inżyniera Wróbla. Przypadek gen. Petelickiego, Leppera i wielu innych, nawet mord wykonaniu w psychopaty Poznańskiego to robota jednych i tych samych – żydów.

To żydzi są oprawcami naszego narodu, zaskoczonych oficerów, zniszczonych emerytów, zbyt dużo wiedzących polityków, czy bezbronnych mieszkańców kamienic wyrzuconych na ulice w sposób dużo bardziej bezwzględny niż to ma miejsce w Izraelu wobec Palestyńczyków.

Polska jest poddana totalnemu terrorowi żydowskiemu i to sięgającemu nawet po metody masowego trucia polskich niemowląt przez żydowskie szczepionki dożywotnio okaleczające polskie dzieci. Te rzekome medycyny są przymusowo wprowadzane w Polsce, za pomocą nie tylko koszernego prezydenta, ale i też przez Beatę Szydło, bo to ona – w sensie kompetencji – jest temu bliżej.

Szczepionki, wpuszczanie żywiołu ukraińskiego do Polski, 500+, gotówkowa wydmuchiwana z kasy państwowej, przygotowania do przyjęcia „legalnych” emigrantów, finansowanie wielkich nieudanych projektów, które Polska „odkupuje” od kapitału żydowskiego, a i wisząca groźba wojny na Bliskim Wschodzie narzuca żydom w Polsce atmosferę „obiektywnej” konieczności do coraz bezczelniejszych żądań wobec a to premier, a to Sejmu czy ministrów. Oni już nawet nie nadążają swoimi ustępstwami za tempem żydowskich wymagań i ponagleń – stąd te zgrzyty. Ustawa 1066, wojska USA, walka z antysemityzmem, Brexit, wojna domowa we Francji, próba ekspansji chińskiej w Polsce i nie wiadomo co jeszcze, wprowadzają atmosferę histerii tak jak  na jakiejś giełdzie. Stres wywołany Trumpem czy Chinami wywołuje poirytowanie żydowskich panów z powodu słabej polskiej mobilności, bo w Warszawie już faktycznie wszystko jest – co tylko sobie żydzi zapragną. Ale ta durna władza jeszcze nie nauczyła się czytać w żydowskich myślach, na tyle aby być gotową na każde skinienie żyda, który sam nie wie co ma być jutro, ale wie że musi to być z korzyścią dla niego, a to nawet po trupach polskich gojów, bo w końcu goje od tego są.

To stąd te zamachy, KOD`y czy Nowoczesne, które to organizacje są gotowe do przejęcia władzy, chociaż nie jest wiadome jak i kiedy to zrobić. I możliwe, że właśnie mają dojść do władzy metodą na trupa.

*******************

Dziś poszkodowana, obolała, a może i przerażona Beata Szydło niewątpliwie cierpi, ale to nie może zamknąć nam ust, aby milczeć czy kłamać o tym rządzie, który prowadzi Polskę do unicestwienia.

Nie przesądzając o specyfice tego ostatniego wypadku, czy to zamach lub nie, to możemy spokojnie powiedzieć, że cała seria wypadków w Polsce ostatnich kilku lat – w sensie rachunku prawdopodobieństwa – to zamach. Rachunku prawdopodobieństwa nie da się oszukać i ta ewidentna nadreprezentacja zdarzeń wypadkowych właśnie jest już sama w sobie dowodem na zamach, a nie wypadek, i nie jest skutkiem polskiego niedbalstwa czy bałaganu.

Polacy nie są niedbaluchami, bałaganiarzami, nieukami, czy łajzami. Polacy są we wszystkim wybitni, pracowici, honorowi, witalni i przedsiębiorczy. Widać to zwłaszcza na tle innych narodowości: Gdziekolwiek się nie pojawią tam szybko okazują się lepsi w swoich zawodach i wykonywanych pracach niż inni. Zorientowano się nawet, nie bez zdumienia, w takich krajach jak np. Szwecja, że tam, gdzie idą polscy chuligani tam jest i spokojniej, i bezpieczniej. Co faktycznie jest dość dziwne wziąwszy pod uwagę gwałtowną plagę zniewieścienia i feminizacji jakie nas wyniszczają.

Naszą wadą są żydzi, którzy – jak to powiedział już Stanisław Staszic: „rozbiegli się po świecie i nie jest wiadmo kto jest kto” .

Przez wieki całe żydzi stali się dla nas już nie dziegciem w beczce miodu jakim jest nasza wspaniała kultura i kraina, a są potwornym nowotworem, zjadającym nam mózg i ducha, a teraz wykańczają nasze ostanie członki.

Nie możemy sobie dać z nimi rady z wielu powodów, jednym z nich jest absolutny zakaz wytykania ich palcem. O żydach można mówić, ale tylko cicho z czcią i w skupieniu. W innych krajach, nawet w dobie obecnej, mówi się o żydzie, że to żyd. W Polsce zaś są to co najwyżej syjoniści, ortodoksi, lewicowcy, progresiści, WSI, razwietka, Putin, trockiści, czy Amerykanie lub podobne.

A przecież nazwanie sprawy po imieniu to często nie tylko dobry początek, ale nawet jakaś połowa roboty. I trzeba powiedzieć, że Beata Szydło w ramach tego „eleganckiego” przemilczania pozwala się wozić BOR-owcom, a przecież powinno się mówić, że jest pod kuratelą Mossadu. Bo BOR to Mossad.

BOR to środowisko żydowskiej inwigilacji polskich urzędów i głównych osób w państwie. Tu ten „pan kierowca”, który uderzył teraz w drzewo, a możliwe że to on – osobiście – odbierał członków delegacji do Katynia i podwoził ich do miejsca zbiorek przed odjazdem na lotnisko. W tych miejsca zbiorek delegacji ci zaspani ludzie zostali pozbawieni życia, a to w dużej części przez zastosowanie gazu bojowego, podobnego do tego jak na Tagance w Moskwie.

Polska sytuacja z premier Szydło – nad którą wisi Miecz Damoklesa, z prezydentem Kaczyńskim nie jest jakimiś novum. Szach Iranu Reza Pahlavi został otruty poprzez wszczepienie mu nowotworu. Zmarł na wygnaniu w USA i nawet nie miał dostępu do telefonu, a jedynie mógł czytać gazety i pisać listy. A przecież jest wiadome, że służby specjalne Iranu, szkoleniowcy wojskowi byli prowadzeni przez specjalistów wojskowych z Izraela. Co w ramach umowy na dostawy uzbrojenia z USA, było wymuszone na Iranie przez jankesów. Czyli Polska idzie w ślady Iranu.

*******************

Podobnie całe polskie władze mają na szyi elektroniczne obrączki, które z Tel Aviv – internatem -mogą zacząć usypiać niepokornych, czy jedynie mało gorliwych, lub słabo czytających żydowskie myśli.

Rządu Szydło nie podejrzewany i jakikolwiek patriotyzm czy troskę o Polaków. Bo taki rząd pierwsze co by zrobił to zabezpieczył polskie mieszkania, domy i nieruchomości od prawa lichwy do zabierania ich Polakom za dług zastawny, to samo dotyczyć musi małych rodzinnych zakładów pracy i manufaktur.

Szydło w tej przygniatającej retoryce „damy radę” nic takiego nie robi, ale między przemówieniami pod pomnikiem Getta a to w Oświęcimiu – w duecie mowy z żydowską kapo – fotografuje się z rodzinami, które dostają  500+, a nie mówi o tym, że ojciec takiej rodziny tyra na obczyźnie reperując zmywaki w Londynie zamiast prowadzić własny warsztat w pobliżu własnej rodziny i żadne datki nie są mu potrzebne, ale gwarancja prawa rynkowego podatkowego oraz ochrona przed lichwą.

Dobra Szydło nieznająca się na obronności, a mająca ministra Macierewicza, który też jest absolutnym ignorantem, z ministrem Morawieckim, który wyobrażenia o gospodarce czerpie z zabawy dronami złożonymi z elektronicznych komponentów wyprodukowanych w Chinach, a kupionych na Ebay to wielki dylemat naszej Premier, która nie wie co czynić, a tym bardziej jak.

Musi ona płacić 500+, kupować czołgi, helikoptery, opłacać Ukrainę, która ma przyjąć w Odessie może trzy miliony Izraelitów i jakaś połowa, albo nawet lepiej ma potem wjechać do Polski jako Ukraińcy. A Szydło musi dać ukraińcom pieniądze na pokrycie kosztów druku paru milionów paszportów przerabiających żydów na ukraińskich rezunów, którzy zaraz po wjedzie do Polski zgłoszą się po 500 plus, mieszkanie plus (to będzie „plus” a nie „+” , bo ten krzyżyk obraża wrażliwość religijną muzułmanina, więc żydzi to nagłośnią).

Do tego nie jest wiadome co faktycznie chce Merkel, bo ona jest taka niemiecka Beata Szydło, a nie żadna tam „caryca” – no, ale Merkel choć sama nie wie co chce, to ma tę niewiedzę po niemiecku. A z tej niemieckiej niewiedzy wynika, że będzie coś chciała, bo Trump jest wielkim zaskoczeniem w tych europejskich kręgach i Merkel musi mieć czas do namysłu. To jednak Szydło musi jej obiecać, że ona się zgadza na to co Merkel wkrótce sobie wymyśli, ale nie jest już ważne co.

W tym groteskowym galimatiasie premier Beata Szydło otoczona specjalistami od bezpieczeństwa BOR, ma faktyczną elektroniczną obrączkę na szyi i jeśli będzie coś złego robić, to w obrączce, zdalnie uruchomiona igła wstrzyknie jej truciznę. Ten wypadek ma jej przypuszczalnie to przypomnieć.

Szydło to wie, ale może zapomina, ale i BOR to też wie, a ten nie ma problemu z pamięcią.

Jest faktem oczywistym, że BOR podlega nie tyle MSW, ile izraelskim organizacjom bezpieczeństwa w Warszawie, które w ramach kontroli BOR przyjmują do pracy wszystkich wyższych oficerów Policji, ABW i BOR. Ta była państwowa kadra oficerska siedzi teraz w słabo zakamuflowanych izraelskich agencjach w Warszawie ulokowanych w wielkich biurowcach. Jest ona opłacana pensjami wielokrotnie wyższymi niż na posadach w BOR, bo żydowscy szefowie tych izraelskich spółek dostają pieniądze na pensje od rządu RP i jako dobrzy pracodawcy potrafią dobrze negocjować stawki jakie im  płaci nerwowa i obolała Szydło.

Ci wszyscy policjanci BOR`owcy lub podobne, przekazują cała swoją wiedzę, doświadczenie i kontakty agentom Mossadu w Warszawie. Tworzą nawet środowiska polskie w Izraelskich strukturach kontroli rządu i całej władzy, a robią to lepiej od samych Izraelitów, bo znają lepiej język i są w Polsce wykształceni.

Szydło to wie, Kaczyński to wie, Duda to wie, wszyscy mają te elektroniczne obrączki na szyjach i dlatego są tacy zapobiegliwi i tak głęboko zaglądają w oczy każdemu żydowi, A to aby coś pięknego żydowi powiedzieć, a to o holokauście, a to wybornej estetyce chałatu.

Strach jest wielkim narzędziem, BOR owcy wywieźli na śmierć delegacje do Katynia – to niewątpliwe. Jest wysoce prawdopodobne, że te lub bardzo podobne struktury dokonały ataku terrorystycznego w Berlinie – jako muzułmanie, to ci sami zamordowali posła Wójcickiego jako groźnego spekulanta na giełdzie.

Zauważmy, że Szydło ani nie wykazała nawet powierzchownej wręcz empatii wobec rodzin zamordowanych, ani też nie ruszyła palcem, aby coś wyjaśnić na drodze prawnej, kwestie tych zamachów na Urbana i Wójcikowskiego są wyciszane. Będą nowe morderstwa, wypadki i samobójstwa, Szydło ani drgnie, będzie dalej jeździć po Polsce i fotografować się z 500-plus.

No, ona jest zajęta myślami na temat tego, co nowego zechcą żydzi jutro od niej usłyszeć i czy ona to natychmiast spełni, a spełni to gorliwie, nawet jak trzeba będzie wyskoczyć z kaloszy.

Sam wypadek

Nic nie widomo faktycznie, bo aby ocenić sytuację w tak mocno ograniczonym obszarze: dwupasmówka i skrzyżowanie oraz gęste zapełnienie innymi pojazdami, trzeba mieć bardzo dokładne dane nt. prędkości pojazdów oraz ich wzajemnej odległości a także bardzo dokładne wymiary jezdni.

Co jednak szokuje, to „brak instynktu” u „pana kierowcy”, który mając przestrzeń na prawo od drzewa, na lewo od drzewa uderza (prędkość w momencie zauważenia samochodu intruza 50 km/h) trafia prosto w to masywne drzewo. Tak nigdy nie reaguje żaden kierowca, bo stara się on ominąć przeszkodę lub wybrać taką, która jest mniej niebezpieczna w trakcie kolizji. Zresztą najsłuszniej byłoby iść w kierunku lekkiej kolizji z samochodem intruzem ocierając go na jego lewym przednim kole.

Ze zdjęć w TV widać, że było na to miejsce i nie trzeba było uderzać w drzewo. No chyba, że „pan kierowca” otrzymał takie zlecenie, a wtedy „pan kierowca” to żaden gapa lub kamikadze. – „Skoro tak trzeba”.

a

Wypadek to był już drugi, jest on ostrzeżeniem, do trzech razy sztuka.

Premier Szydło będzie trzymana w szpitalu tak długo, jak długo trzeba będzie pracować nad ostateczną wersja zdarzeń, tak aby nie musiała się jąkać odpowiadając na pytania dziennikarzy. Jest bowiem oczywiste to, że ta drobna sprawa jest wysoce zagadkowa. A to po pierwsze nie musiały to być igraszki ze straszeniem, ale nieudana egzekucja. A po drugie, może też chodzi tu jedynie o pretekst do zmiany na stanowisku premiera.

In Christo

Krzysztof Cierpisz

12-II-2017.

Źródło: http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5360-wypadek-beaty-szydlo-bez-milosierdzia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *