Wyobrazić sobie spopieloną Amerykę – to dopiero koszmar !

„Wyobrazić sobie spopieloną Amerykę – to dopiero koszmar ! ” Zachodnie społeczeństwa wystraszone artykułem generała Konstantina Siwkowa. Artykuł Konstantina Siwkowa o asymetrycznej mega-broni nie na żarty wystraszył zachodnie społeczeństwa. Gazeta „The Daily Mail” analizując wypowiedzi specjalisty wojskowego próbowała przekazać swoje przerażenie czytelnikom. „Wyobrazić sobie Amerykę w popiele – to dopiero koszmar” – pisze brytyjska gazeta „The Daily Mail”.

a7

Społeczeństwa zachodnie, a zwłaszcza społeczeństwo amerykańskie, były do niedawna niezachwianie przekonane o swojej globalnej przewadze na wszystkich frontach: politycznym, kulturalnym, gospodarczym a zwłaszcza wojskowym.

Taka pewność siebie często nie pozwala widzieć dalej niż czubek własnego nosa i pozwala kroczyć naprzód nie zwracając uwagi na możliwy globalny czyjkolwiek opór.

Artykuł analityka wojskowego, którego słowa skrupulatnie zbadała i przeanalizowała gazeta „The Daily Mail”, stał się dla zachodnich ekspertów gromem z jasnego, antyrosyjskiego, nieba.

Nazywając Siwkowa „niszowym blogerem z dwoma tysiacami odbiorców”, którego „czy aby usłyszy Putin”, gazeta rozłożyła jego artykuł na elementy pierwsze, z nieukrywanym przerażeniem przeżuwając prawie każdą propozycję grożącą starciem Ameryki z powierzchni Ziemi. Przypomnijmy, że 25 marca Konstantin Siwkow napisał szczegółowy artykuł w gazecie „WPK” w którym przeanalizował sytuację Rosji w świecie i, wyciągając wnioski, dał odpowiednią prognozę rozwoju wydarzeń wojennych w przyszłości w oparciu o rzeczywiste możliwości Rosji.

Według analityka jedyną i najkorzystniejszą dla Rosji odpowiedzią na zachodnią agresję będzie tak zwane asymetryczne uderzenie, które pozwoli zamienić USA i część zachodniej Europy w opustoszałą przestrzeń, Rosji nie wyrządzając przy tym żadnej szkody. Wydaje się, że „The Daily Mail” rzeczywiście uświadomiła sobie zagrożenie, które może stać się rzeczywistością dla wrogów Rosji, dosłownie za 10 lat.

Posiadając rozległą wiedzę w dziedzinie geopolityki wojennej Siwkow proponuje nie „wyważać otwartych drzwi” i wykorzystać właściwości środowiska geofizycznego USA i jedynie z lekka stymulować naturę aby zetrzeć Amerykę z powierzchni Ziemi.

Mowa jest o zmasowanym uderzeniu nuklearnym w obszar Parku Narodowego Yellowstone w celu zintensyfikowania tych procesów, których od dawna obawiają się wulkanolodzy. Z

Zachodnia gazeta podkreśla i zwraca uwagę na naukowe uzasadnienie rosyjskiego zagrożenia, widzi realność zastosowania mega-broni i uświadamia jakie to katastrofalne konsekwencje może przynieść dla USA i Europy.

Czy usłyszą to przywódcy krajów NATO, którzy drażnią Rosję jak głupiutkie dzieci psa łańcuchowego nie wiedząc, że on już zerwał się z łańcucha i powstrzymuje się tylko dlatego żeby nie rozerwać ich na strzępy.

a6

Za: http://3rm.info/main/56100-zapadnoe-soobschestvo-statey-ksivkova.html

Data publikacji: 4.04.2015

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *