Strona główna > Bez kategorii > Wyniki Olimpiad naukowych są antysemickie!!!

Wyniki Olimpiad naukowych są antysemickie!!!

Wczoraj rosyjskojęzyczny portal http://shturmnovosti.com w artykule pod tytułem „Rafszan i Dżamszut są mądrzejsi niż Izia i Abram” (http://shturmnovosti.com/view.php?id=39333) zamieścił bardzo ciekawą analizę wyników Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej z 2009 r. w konfrontacji z powszechnie rozpropagowanym mitem o tzw. mądrości żydowskiej.

Utrwalony przy użyciu trwającej wiele lat, jeśli nie wieków, bandyckiej propagandy fałszywy stereotyp tzw. „mądrości Izraela” zdaje się kruszyć wskutek analizy wyników tej imprezy. Autor artykułu sięgnął do zasobów archiwalnych, nie zaś tylko roku 2009, i cóż…twardej logice argumentów merytorycznych nie można nie ulec.

 „Naród, który sam siebie uważa za najmądrzejszy….czy udało się wam zobaczyć żyda zajmującego przedostatnie miejsce na Olimpiadzie Matematycznej? Przecież zawsze żydzi byli we wszystkim najlepsi – uczeni, lekarze, sami ludzie sukcesu, najbogatsi na świecie”. 

Aby zająć się badaniem tej tezy, redaktor postanowił przedstawić merytoryczne, a nie propagandowe wyniki ostatniej International Mathematical Olympiad, najstarszej, corocznej imprezy międzynarodowej w zawodach uczniów. Każde państwo jest reprezentowane przez zespół złożony z 6 uczestników, kierownika i kierownika naukowego. Oficjalnie Olimpiada jest konkurencją indywidualną, a każdy uczestnik reprezentuje sam siebie, zdobywając indywidualne oceny. Suma ocen dla poszczególnych państw jest nieoficjalna, ale tę klasyfikację również się prowadzi podczas takiej imprezy. Uczestnicy muszą mieć nie więcej niż 20 lat i nie mogą być studentami szkół o profilu Politechniki.

Każdy uczestnik otrzymuje 6 zadań do rozwiązania, po 3 w ciągu 2 dni, a wachlarz problemów jest rozległy, od matematyki, poprzez geometrię, teorię liczb, algebrę aż po kombinatorykę. Zadania te nie wymagają znajomości matematyki wyższej, i często wystarczy do ich rozwiązania podanie krótkiej definicji wyjaśniającej. Krótko mówiąc, chodzi o to, żeby mieć głowę na karku i orientację w programie szkolnym.

Ostatnie zawody odbyły się w Holandii w 2011 roku. 1 miejsce zajęły Chiny, 2 USA, 3 Singapur, 4 Rosja. Na marginesie należy zauważyć, że ekipa amerykańska może rozbawić swoim składem, nie dość, że brak tam rodowitego amerykanina, to na dodatek nawet nie znajdziesz w niej człowieka białej rasy. Sami azjaci, Hindusi i Pakistańczycy.

A gdzież są ci mądrzy żydzi? Rok 2011 – 23 miejsce, 2010 – 53, 2009 – 46. Polacy odpowiednio 2011 – 15 miejsce, 2010 – 24, 2009 – 25.

Szkoda, że zawłaszczone w Polsce antypolskie media zamiast epatować nas różnym chłamem, nie zdobyły się na trud pozyskania tych informacji. Przecież „takie będą Rzeczpospolite, jakie dzieci chowanie”. Na tym tle ciekawie jest porównać, że mimo rozmontowania przez kolejnych judejów systemu szkolnego, Polska w dziedzinie nauk podstawowych potrafi jednak dostarczyć reprezentacji lepszej niż żydzi z Izraela.

https://www.imo-official.org/results.aspx – sprawdź wyniki Izrael (ISR), Polska (POL).

Zauważyć trzeba rzecz znamienną – pierwsza dziesiątka to jest światowa elita, budująca trwale swoją najbliższą oraz dalszą przyszłość poprzez właściwy program edukacyjny. Druga dziesiątka – to również miejsca godne podkreślenia, to państwa rozwinięte intelektualnie i uczestnictwo wśród nich Turcji (w 1 dziesiątce) oraz Iranu (2 dziesiątka) to nie przypadek.

Lecz zajęcie miejsca poniżej 40-ego to nic innego jak światowy ściek. Klasa Tępak Idiotowicz Zahamowaniec-w-Rozwoju (cytat za treścią artykułu). Państwa reprezentowane przez takich uczestników nie mają nawet co startować do miana elity.

„I tak właśnie jest z żydami – to spadają do poziomu kloaki w 5 dziesiątce klasyfikacji, to uda im się zaczepić w trzeciej, ale ci najmądrzejsi na świecie w dziejach współczesnych nigdy nie zajęli miejsca wyższego niż 25. No, przecież to klasyczny przykład antysemityzmu. Przecież oczywiste jest, że w ciągu 50 lat odbywania się cyklu International Mathematical Olympiad, ani razu taka impreza nie miała miejsca w Izraelu”.

A co z dziedziną fizyki? Czy może tutaj sprawy mają się nieco lepiej?

Niestety i w tej dziedzinie barykady nie dopuszczające żydów na szczyt wznieśli antysemici. NIGDY w historii Olimpiady z nauk fizycznych reprezentanci Izraela nie otrzymali nawet najmniejszej nagrody. Chińczycy – do oporu, Korea – podobnie, nawet Meksykanie, Rumuni i Portorykańczycy, lecz judeja nie ma tu żadnego. Sprawdźcie sami na oficjalnej stronie organizatorów olimpiad.

Co więcej, antysemityzm zapanował również w dziedzinie informatyki, biologii i w ogóle w każdej dziedzinie wartościowej wiedzy. Po prostu nigdzie absolwenci szkół izraelskich nie błyszczą.

„Lecz gdyby zorganizować olimpiadę w zakresie…strzelania z amerykańskiego karabinu M-16 do dzieciaków Palestyńskich, rzucających kamieniami, a jeszcze w dodatku na terytorium Izraela – to wtedy przeklęci goje zostaliby porażeni błyskotliwym judejskim intelektem”. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.