Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Wyjaśnienie o Żydach i judaizmie

Wyjaśnienie o Żydach i judaizmie

Istnieje wiele niejasności w definicjach dotyczących Żydów, judaizmu, syjonizmu i Izraela. Wyczuwam, że jest to zmętniane celowo. Jest zamglony, mroczny wymiar definicji Żyda. W tym artykule spróbuję wyjaśnić te definicje w oparciu o logikę i rozum.

Czym są Tora i Talmud? – Zbiorem rabinicznych / podżegających do wojny dokumentów.

Twierdzenie, że Torę napisał bóg stworzyciel jest absurdalne – jaki bóg stworzyciel pisze o zniszczeniu? Jeśli Talmud jest rzekomo napisany przez rabinów, to dlaczego napisany przez rabinów dokument zastępuje wszechwiedzące, napisane przez boga dokumenty? To nie może być prawdą. Ale sensowne jest to, że Tora, Talmud i inne święte księgi żydowskie, łącznie z Protokołami, są wszystkie napisane przez żądnych władzy rabinów.

Jeśli Bóg napisał Księgę Rodzaju, to jak nowoczesna ewolucyjna nauka może odpierać każdy jej werset? Wiele z Tory / Starego Testamentu splagiatowano, więcej dowodów na to, że oryginał wykonał człowiek, a nie Bóg. Usuńmy z Tory fikcyjnego boga i co pozostaje? Jak nienawidzić i wywoływać wojny z nie- Żydami. Święte księgi żydowskie są o wyższości, dywersji, dominacji, kontroli, ludobójstwie, czyli inaczej mówiąc, jak uprawiać zło pretendując do boskości. Oczywiście bóg „stwórca” nie napisał żadnej żydowskiej księgi. Bóg Stwórca nie uczy wojny, robią to rabini podszywający się pod boga.

Kim jest Żyd? – Ktoś, kto praktykuje judaizm, co oznacza, że ktoś, kto czyta i wierzy w Torę i inne święte księgi żydowskie. Na przykład ktoś urodzony jako katolik nie koniecznie jest katolikiem, katolikiem jest ten, kto praktykuje katolicyzm, jeśli ktoś urodzony katolikiem zdecyduje się by nie wierzyć lub nie praktykować katolicyzmu, to już nie jest katolikiem. To samo odnosi się do Żyda. Żydzi nie są rasą, ponieważ ogół Żydów i judaizm obejmuje wiele różnych ras.

Kim jest świecki Żyd? – Ponad połowa amerykańskich Żydów nie chodzi do świątyni, są ateistami, i mogą celebrować żydowskie święta. Świecki Żyd nie wierzy w to, że Tora jest przewodnikiem określającym ich życie.

Jak powinniśmy nazywać niepraktykującego Żyda? – Człowiekiem, oczywiście. Nie praktykujący Żyd, ktoś, kto odrzuca psychopatycznego boga z Tory / Biblii i stara się być współczującym człowiekiem nie może być Żydem, gdyż praktykujący Żydzi, którzy przestrzegają Tory, uczeni są bezwzględności wobec innych. Ktoś, kto rozumie zło zwane judaizmem, nie powinien być obwiniany czy łączony z praktykującymi Żydami religijnymi, bardziej niż nie praktykujący katolik jest obwiniany za zło papieża i kościelnego państwa Watykanu.

W Izraelu mieszka ponad 100.000 etiopskich Żydów, żaden z etiopskich rabinów nie może należeć do głównych rabinów, biali Żydzi bardzo dyskryminują czarnych Żydów w Izraelu
W Izraelu mieszka ponad 100.000 etiopskich Żydów, żaden z etiopskich rabinów nie może należeć do głównych rabinów, biali Żydzi bardzo dyskryminują czarnych Żydów w Izraelu
Jak można twierdzić, że Żydzi są rasą?
Jak można twierdzić, że Żydzi są rasą?
Wschodnio europejscy "biali" Żydzi aszkenazyjscy
Wschodnio europejscy „biali” Żydzi aszkenazyjscy

Ostatnie badania genomów DNA potwierdzają, że Palestyńczycy są najczystszymi Żydami sefardyjskimi. Wielką ironią ludobójczej polityki Izraela jest to, że rządzony przez Aszkenazyjczyków Izrael jest zajęty mordowaniem najbardziej autentycznego hebrajskiego narodu.

Prawdziwej "krwi" Żydzi sefardyjscy na zdjęciu są Palestyńczykami nękanymi przez izraelskiego żołnierza
Prawdziwej „krwi” Żydzi sefardyjscy na zdjęciu są Palestyńczykami nękanymi przez izraelskiego żołnierza

Skoro Żydzi NIE SĄ rasą, to dlaczego tak wielu rabinów to rasiści? – Dobre pytanie. Religie to mempleksy oparte na zbiorze nie udowodnionych i sprzecznych memów. To nie robi sensu i nie musi robić sensu, gdyż Izrael jest państwem teokratycznym. Pamiętamy, że kiedy kościół katolicki ustanowił prawo, można było zostać oskarżonym o bycie czarownicą, beż żadnego dowodu.

Według prawa rabinicznego, dziecko urodzone z matki Żydówki jest automatycznie i legalnie Żydem, nawet jeśli ta matka nie praktykuje judaizmu. Opierając się na tym, praktykujący Żydzi nie będący w stanie udowodnić pochodzenia, nie mogą zawrzeć legalnego związku małżeńskiego w Izraelu. Np. azjatycki praktykujący Żyd może nie być w stanie emigrować do Izraela czy ożenić się z Żydówką.

Czy można sobie wyobrazić to, że w Ameryce konieczne byłoby otrzymanie zgody na zawarcie małżeństwa od białego rasistowskiego ewangelizującego pastora z południa? Takie jest życie w Izraelu, religijne szaleństwo wywołane przez pozwolenie rabinom na definiowanie praw obywatelskich. Izrael jest państwem teokratycznym, nie ma różnicy między prawem obywatelskim i religijnym.

Kim jest Żyd wierny Torze? Żydowscy apologeci lubią twierdzić, że „dobrzy” Żydzi przestrzegają Tory, odwrotnie niż bardziej nowocześni i bardziej rasistowscy Żydzi, którzy przestrzegają Talmudu ważniejszego od Tory. Ale Tora jest rasistowska i etnocentryczna i jest źródłem odniesienia dla Talmudu. Nie ma dobrych praktykujących Żydów, a jedynym sposobem dla Żyda by był dobry, czyli współczujący i ludzki, jest odrzucenie wszystkich świętych ksiąg żydowskich. Faktycznie wielu autorów, łącznie ze mną, wierzy, że chrześcijaństwo było nową świadomością Wieku Ryb, dającą Żydom obecną świadomość.

Czym jest „antysemityzm”? Polityczną taktyką oczerniania. Antysemityzm używa się jako broń polityczną, „rasistowską” kartę do tłumienia krytyki żydowskiej działalności przestępczej. Kiedy ktoś wskazuje na zbrodnie narodu żydowskiego, to nie jest rasizm, ale Żydzi rozkręcają to jako rasizm po to, by mogli nadal popełniać zbrodnie. Każdy, kto używa bełkotu o „antysemityzmie” jest albo głupkiem, albo zbrodniarzem, gdyż termin antysemityzm nie ma logicznego sensu. Arabscy Semici są dużo liczniejsi od żydowskich Semitów, a większość Żydów nie jest nawet Semitami, ale należy do innych ras. Syjonistyczni Żydzi odpowiedzialni za 11.09.2001 są antysemitami, ponieważ to fałszywa flaga obwiniła muzułmanów, co doprowadziło do śmierci dziesiątków milionów Semitów Bliskiego Wschodu.

Np. kiedy śledczy w sprawie fałszywej flagi 11.09.2001 i tuszowania dowiedzieli się o prawie 100% udziale Żydów, ADL oczerniła ich jako antysemitów, gdyż ADL jest częścią żydowskiej siatki zbrodniczego syndykatu, organizującego ukrywanie innych żydowskich organizacji przestępczych, takich jak banki przy Wall Street i Rezerwy Federalnej. Kiedy żydowskiego szpiega, Jonathana Pollarda, łapie się na kradzieży tajemnic państwowych, ADL wrzeszczy antysemityzm, gdyż powiedziano, że szpieg był Żydem. ADL lobbuje za uwolnieniem żydowskich szpiegów, którzy zaszkodzili Ameryce – państwu-gospodarzowi, ADL bierze udział w szpiegostwie. Jeśli wskażesz na zdradzieckie, anty-amerykańskie zachowanie dyrektora ADL, Abe Foxmana, okrzyczany będziesz, oczywiście, antysemitą.

Czym jest ADL i SPLC? ADL jest najbardziej zacietrzewioną organizacją oszczerczą na planecie. Bogata SPLC zniesławia każdego kto krytykuje żydowskie pieniądze i władzę. Obie udają, że Żydzi są uciskaną mniejszością, której prawa są zagrożone przez białych rasistów.

Są to żydowskie organizacje rasistowskie, które mianowały się strażnikami amerykańskiego myślenia, obie anty-wolnościowe, anty-Pierwsza Poprawka, anty-Druga Poprawka i oszczercze organizacje działające w interesie Żydów na całym świecie, izraelskiego państwa, a zwłaszcza żydowskiej kontroli Stanów Zjednoczonych. Krytykowanie Żydów jest dozwolone zgodnie z Pierwszą Poprawką, dlatego ADL i SPLC próbują wprowadzić prawo nienawiści, znoszące wolność słowa. Według żydowskiego suprematysty Abe Foxmana, krytyka żydowskich zbrodni jest językiem nienawiści.

Związki ADL i SPLC z Rokefelerami czy Rotszyldami nie są ani znane, ani udowodnione, jak twierdzi żydowski apologeta Dawid Icke.

Kim jest syjonista? Jest to ktoś, kto aprobuje żydowskie państwo, żydowską ojczyznę. Może to być ktoś kto nie jest Żydem, taki jak ewangelizujący chrześcijanin, prawdopodobnie chrześcijańscy syjoniści przewyższają liczbowo syjonistów żydowskich, gdyż jest ponad 75 mln amerykańskich chrześcijan żydowskich w samych USA. Wielką ironią jest to, że wielu chrześcijańskich syjonistów finansuje powracającą diasporę żydowską, cały czas wierząc w to, że Izrael zostanie zniszczony, 2 / 3 Izraela zginie w ostatnich dniach w bitwie Armagedonu.

Co to jest syjonizm? Politycznym przejawem judaizmu. Jest to jedyny przejaw możliwy w judaizmie. Jeśli ktoś mówi, że syjonizm jest zły, a judaizm dobry, to nigdy nie czytał ani nie zrozumiał Starego Testamentu, i jest płatnym naganiaczem do mącenia wody.

Co to jest Izrael? Żydowskie państwo wywołujące wojny, oparte na Torze. Izrael nie może istnieć poza swoimi świętymi księgami, gdyż to one są źródłem jego legalności. Tora stanowi podstawę Izraela, bez Tory Izrael nie miałby „Gwiazdy Dawida” w swojej fladze. Izraelska flaga jest rasistowska, oznacza „tylko dla Żydów.” Ponieważ Tora jest wykluczająca i rasistowska, jest to dokument służący do wywoływania wojen. Izrael może istnieć jedynie w stanie wojny, chyba, że stanie się nie teistyczny, co jest raczej niemożliwe.

Izrael staje się coraz bardziej teistyczny, przez co bardziej rasistowski i niepohamowany. Izrael to wojujące państwo „narodowego socjalizmu,” czyli państwo faszystowskie. Każdy Żyd, który myśli, że w Izraelu będzie czuł się bezpieczny, jest w błędzie, Izrael jest najbardziej faszystowskim państwem na świecie, i z każdym dniem staje się bardziej wojowniczy. Nowym trendem są przysięgi lojalności. Co za ironia, Żydzi, którzy uciekli z nazistowskich Niemiec, teraz są uwięzieni w rabinicznym faszystowskim koszmarze.

Czym jest menora? Jest to oparta na fallusie ikona reprezentująca permanentną erekcję. Stanowi najważniejszy symbol judaizmu, gdyż przedstawia męską dominację patriarchalnej religii. Żydowskie feministki są głupkami, jeśli mają menorę.

Odwrócony penis osła ma dokładnie ten sam rozmiar, kształt, krzywiznę i grubość menory
Odwrócony penis osła ma dokładnie ten sam rozmiar, kształt, krzywiznę i grubość menory

a

Zwierzęta z dużymi penisami mają kłopot z utrzymaniem erekcji, dlatego tak zakrzywiony, częściowo wyprostowany penis osła, który wydaje się wiotki, jest odwrócony by reprezentował najwyższą męską władzę.

Czy może na świecie zaistnieć pokój? Świat zachodni jest w stanie wojny, gdyż Żydzi kontrolują systemy monetarny i polityczny głównych państw na świecie, a mianowicie USA i W Brytanii. Chrześcijanie, którzy modlą się do Żyda z nadzieją na pokój, są ciężko oszukani, bóg Żyd jest bogiem wojny. Nie może być pokoju na zachodzie tak długo jak istnieje Izrael, nie może być pokoju dla Żydów tak długo jak istnieje Tora.

Spójrz na Torę taką jaka jest, dokument do wywoływania wojen, napisany przez zwariowanych na punkcie władzy rabinów. Judaizm to wywoływanie wojen, plemienna religia … wywołuje wojny ze wszystkimi spoza plemienia, nie tylko innymi narodami, ale roślinami i zwierzętami, nawet samą ziemią. Izrael istnieje w stanie wojny, ponieważ Izrael jest w pierwszej kolejności przejawem judaizmu. Nie ma spokoju dla praktykujących Żydów czy Izraela, ponieważ ich święte księgi są o wywoływaniu wojen i zniszczeniu wrogów boga, do których należy każdy nie Żyd. Żydzi toczą wojnę z całym światem, nie ma tożsamości żydowskiej poza wojną, są wybranymi przez Boga podżegaczami wojennymi.

izraelscy żołnierze na modlitwach z Torą i Tefilin
izraelscy żołnierze na modlitwach z Torą i Tefilin
studenci chabad jesziwa przynoszą żołnierzom zwój Tory
studenci chabad jesziwa przynoszą żołnierzom zwój Tory
czytanie Minjan i Tory w strefie wojny
czytanie Minjan i Tory w strefie wojny

a

a

Getting Clear About Jews and Judaism

Getting Clear About Jews and Judaism

Phishna – 13.01.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *