Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wyjaśnia się OSZUSTWO globalnego ocieplenia… Oszustwo globalistycznej nauki zorganizowane by kontrolować ludzkość, a nie ją ratować

Wyjaśnia się OSZUSTWO globalnego ocieplenia… Oszustwo globalistycznej nauki zorganizowane by kontrolować ludzkość, a nie ją ratować

Globalne ocieplenie wciskane nam przez globalne rządy to oszustwo naukowe. Dane satelitarne mające rzekomo pokazać „trend” ocieplenia na przestrzeni ostatnich 100 lat zostały oszukańczo zmienione by pokazać ten nieistniejący trend.

Co te dane pokazują naprawdę to wyraźny trend chłodzący (zob. poniżej). Ale ponieważ ten chłodzący trend nie pasuje do programu globalistów zniewolenia populacji pod kontrolą systemu absolutnej kontroli behawioralnej, dane trzeba było zmienić tak, by pasowały narracji rządowej o globalnym ociepleniu / zmianie klimatu.

Do tej pory skłonny byłem wierzyć w narrację o globalnym ociepleniu, ale kiedy przyjrzałem się lepiej tym danym i motywacji tych wciskających nam program ocieplenia, stało się oczywiste, że globalne ocieplenie to ogromne oszustwo naukowe dokonywane z przyczyn politycznych.

Właśnie zorganizowałem podcast wyjaśniający systematyczne oszustwo dokonywane przez „alarmistów zmiany klimatu” w ich wysiłku zniewolenia całej ludzkości pod regulacyjną kontrolą globalistów, którzy będą dyktować każdą działalność człowieka (łącznie z oddychaniem).

Temperatura mierzona (czerwona) vs głoszona (niebieska)
Temperatura mierzona (czerwona) vs głoszona (niebieska)

W tym podcast omawiam następujące sprawy:

Całkowicie fałszywe założenie, że każdy rząd chce „pomagać ludziom” albo „ratować planetę”. Historia pokazuje, że rządy istnieją tylko po to by poszerzać swoją władzę, niszcząc wolność w procesie.

  • Fałszywa narracja mediów i dlaczego masmedia to nic więcej niż marionetki dla totalitarnego rządu.
  • Dlaczego rządy dalej milczą w kwestii realnych zagrożeń dla ludzkości np. radiacji Fukushimy, rtęci w szczepionkach, fluoru w wodzie, GMO w eksperymentach na otwartych polach i całkowite oszustwo medyczne toksycznych leków takich jak statyny.
  • Dlaczego CO2 jest darem dla planety, która może produkować obfitość żywności i zalesianie kiedy podnosi się poziom CO2.
  • Jak rządy niszczą kariery naukowców, którzy nie chcą uczestniczyć w oszustwie o globalnym ociepleniu.
  • Jak „nauka” o globalnym ociepleniu odzwierciedla naukę eugeniki Hitlera z lat 1930.
  • Jak satelitarne dane o temperaturze systematycznie fałszowano by stworzyć iluzję o ociepleniu globalnym które nie istnieje.
  • Jak „nauka” została niemal powszechnie skorumpowana przez korporacje i rządy, porzucając zasady prawdziwej nauki.

Źródło: http://www.naturalnews.com/052179_global_warming_science_fraud_globalist_control_agenda.html

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.