Strona główna > Świat > Wydarzenia wokół Rosji – nadchodzi wojna – cz.3

Wydarzenia wokół Rosji – nadchodzi wojna – cz.3

Część I – link.

Część II – link.

Transkrypt audycji radiowej W. P. Filimonowa, prawosławnego pisarza rosyjskiego. Część 3.

a30

I najbardziej żałosne, powtarzam jeszcze raz, jest to że rosyjscy deputowani, duchowni bratają się z tymi fałszywymi przedstawicielami Domu Imperatorskiego. Otrzymują od nich podarki i medaliki. I my to, oczywiście, doskonale widzimy. Trzeba to powiedzieć, ażeby doprecyzować tę kwestię, że to syn Kiriłła, Władimir Kiriłłowicz, w 1948 roku ożenił się z rozwódką Lieonidą Gieorgijewną Nikirbą, urodzoną jako księżna Bagration, co także nie odpowiada wymaganiom prawa do sukcesji.

Władimir nie miał potomstwa płci męskiej a jedyna jego córka Maria wyszła za mąż za pruskiego prinza i następnie rozwiodła się z nim. I oto ich tenże syn Gieorgij, akurat jako jeden z ubiegających się pretendentów do tronu rosyjskiego, należy po ojcu do dynastii Hohenzollernów. Ale nie Romanowych. Najczystszej wody lipa. Oto jaka to jest sprawa.

Tak więc tutaj znowu podsuwa nam się jakieś znaczone karty. I to także powinniśmy rozumieć. Liczni prorocy przyjdą i zwiodą wielu. I oto już niektórych zwiedli i to z tych, którzy nie powinni być zwiedzeni. Co to za Dom Imperatorski?

No i na zakończenie naszego dzisiejszego krótkiego przeglądu nieco o technologiach, o technologiach dlatego, że mówiliśmy w minionych naszych audycjach, że zastępczyni przewodniczącego Banku Centralnego Rosji, Olga Skorobogatowa mówiła o możliwym podpisaniu porozumienia o emisji karty o międzynarodowym standardzie i oto narodowy system kart płatniczych i Mastercard podpisali 19 czerwca na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Sankt Petersburgu porozumienie o programie partnerskim i emisji jednolitej elektronicznej karty płatniczej o standardzie ogólnoświatowym.

Ta karta będzie się nazywała MirMaestro i będzie działała i będzie honorowana w całym świecie. Jest to oddzielnie działająca sieć, która wykorzystuje technologie i infrastrukturę MasterCard. Przypominam, że 28 maja minister łączności Federacji Rosyjskiej, Nikołaj Nikiforow, powiedział, że ma już gotowy prototyp elektronicznego dowodu tożsamości z płatniczą aplikacją, elektroniczny dowód tożsamości o standardzie ogólnoświatowym z płatniczą aplikacją, którym będzie można posługiwać się w każdym punkcie świata.

I oto teraz widzimy ucieleśnienie tych planów a do końca roku narodowy system kart płatniczych zamierza przenieść na swój processing także systemy American Express i China Union Pay, to znaczy jeszcze jeden system amerykański i system chiński. I oto do czego dochodzimy a co najciekawsze to jest to, że na petersburskim Międzynarodowym Forum Ekonomicznym poruszono i inne kwestie bo odbyła się taka sesja, która miała następujący temat wiodący: „Przyszłość elektronicznego koszyka i modernizacja globalnych platform bezgotówkowych rozliczeń”.

Jaki sens ona miała? W świecie technologii płatniczych zachodzą gwałtowne zmiany, od propozycji prowadzenia rozlicznych płatności poprzez telefony komórkowe do stworzenia narodowych systemów płatniczych jako że połączenia nowych metod rozliczeń i niezależnych platform rodzą nowe mechanizmy dla rozliczeń i zmiany, które odbiją się na biznesie i na konsumentach. I jakie będą możliwości zapewnienia bezpieczeństwa po wprowadzeniu innowacji w rozlicznych platformach płatniczych.

Wiodącym moderatorem tej sesji był Mark Spellman, globalny dyrektor zarządzający ExCentury a przemiawiali: Sell Morten Jensen, szef regionu Europa i prezes wykonawczy Tele Nord Group, Władimir Komli, dyrektor generalny AO „Nacionalnaja Sistiema Płatieżnych Kart”, David La Ross, dyrektor generalny na Europę Środkową i Wschodnią korporacji IBM, jednego z największych i najpotężniejszych mocarstw komputerowych na tej planecie. Wasil Wancowicz, wiceprezes marketingu OAO MPS, Mark Louie, szef wydziału krajów Europy Środkowej i Wschodniej i główny zarządzający w Rosji koncernu CiTi, Wiktor Orłowski, wiceprezes biznesu cyfrowego Spierbank, David Yan, przewodniczący Rady Dyrektorów, założyciel firmy ABPYY i inni.

I jak sądzicie, drodzy moi słuchacze, o czym oni rozmawiali? Ano oni prowadzili rozmowy już o tym, że uniwersalne elektroniczne karty płatnicze to już dzień wczorajszy. My już powinniśmy przechodzić na inne metody identyfikacji i rozliczeń. Jakie to są metody? Jako pierwszy przypadek proponuje się cyfrowe zegarki (digital watch), bransolety, breloczki, no i na koniec nieusuwalne z ciała człowieka identyfikacyjne i płatnicze urządzenia.

Taka to jest rewolucja, do 2019 roku zamierzają oni objąć 20% ludności planety nowymi systemami płatniczymi bezgotówkowych, wirtualnych rozliczeń kiedy już nie będzie potrzebna nawet karta. Tak więc widzimy jak posuwa się forsowanie tych antyludzkich technologii i na dzień dzisiejszy takich osobników jak moskiewski inżynier, który wszczepił sobie w rękę chip, jest coraz więcej.

Oni chcą, rozumiecie, nikt nie zastanawia się nad tym, że to jest zbezczeszczenie obrazu bożego w człowieku, w pierwszej kolejności co to oznacza wszczepianie elektroniki w ciało ludzkie. Każdy powinien się zastanowić. A nam dzisiaj mówią, że jeśli to dobrowolne to niczego takiego strasznego w tym nie ma. Chociaż jeszcze w 2006 roku metropolita smoleńsko-kaliningradzki Kiriłł, a obecne najświętszy patriarcha Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, wyraźnie oświadczył, przy czym oświadczył on mówiąc, że wyraża oficjalne stanowisko Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, o tym, że jest to niedopuszczalne  aby wszczepiać w ciało człowieka jakiekolwiek urządzenia identyfikacyjne w ogóle. Nie ma konieczności żeby to były jakieś elektroniczne identyfikatory wszczepiane w ciało człowieka i dzisiaj już o tym zapominają.

Mówi się już o tym, że jeżeli jest to dobrowolne to nie ma w tym niczego strasznego. A przecież to jest straszne, a przecież co jutro zrobią z takim cyborgiem, nikt się nie zastanawia nad tymi strasznymi konsekwencjami, które niesie dla ludzkości wszczepienie tych technologii.

Trzeba to rozumieć, ze dzisiaj Rosja rzeczywiście stoi w gardle, jest kamieniem na drodze dla przegniłego Zachodu, który już pokłonił się Antychrystowi i uwielbił go. I bój już trwa nie na życie a na śmierć, wojna toczy się od dawna. Trzeba to rozumieć, a u nas, niestety, mecze piłkarskie, obchody tysiąclecia Świętego Księcia Władimira, handel futerałami na smartfony z cytatami z Pisma Świętego. Powtarzam jeszcze raz, koniec czasów już się rozpoczął, nadeszły te czasy kiedy Sędzia jest blisko, jest na progu. Czasy ostateczne są absolutnie blisko i dzisiaj mowa już jest o wiecznej zgubie ogromnej liczby naszych rodaków.

W ludzkości, w tym i w Rosji, już nagromadziła się masa krytyczna grzechu. A cierpliwość Boża nie jest nieskończona. I tak właśnie mają się sprawy. Ja już dzisiaj wyliczałem te momenty, których inaczej jak znakami czasów ostatecznych nazwać nie można. A co mówi Pan?

Znakami czasów powinniśmy koniecznie się interesować, odnotowywać je, i studiować je. I o to chodzi. Strasznie, strasznie patrzeć na to co się dzieje i my powinniśmy świetnie zdawać sobie sprawę, że naszym celem jest zbawienie nieśmiertelnej duszy dla życia w nieprzemijającej wieczności. Nie ziemskie zabawy, nie zabawki dzisiaj. U nas jak gdyby nic się nie dzieje. Oczywiście każdy sam dla siebie powinien zdecydować co dla niego jest ważniejsze ale my widzimy co się dzieje na tej planecie, widzimy, że wszystkie siły zła ruszyły przeciwko Rosji i nadaremnie myślą przedstawiciele, tak zwanej, rosyjskiej elity, którzy mają tam zagranicą swoje nieruchomości, aktywa, gdzie uczą się ich dzieci i pomieszkują żony, ja nawet dowiedziałem się, że dzieci deputowanych poziomu municypalnego już się tam uczą. W Oxfordach, Cambridgach, rozumiecie co to jest.

W jednej chwili im wszystko odbiorą dlatego, że oni są Słowianami, dlatego, że są Rosjanami, dlatego, że oni są bydłem, które trzeba wyrżnąć z powierzchni ziemi. To jest tak jak teraz kiedy są aresztowane aktywa Rosji w Belgii i Francji, będą w Wielkiej Brytanii i w ogóle Haski Sąd oświadcza, że aresztują cały majątek Rosji na całym świecie. I teraz kiedy wszyscy muszą koniecznie maksymalnie mobilizować się i trzeba gospodarkę przekierować na tory mobilizacyjne, jak prawidłowo mówi Walientin Katasonow, czas już pomyśleć o tym, że Rosja nie ma przyjaciół ani sojuszników, jak to mówił car Aleksander III i on to mówił swojemu synowi Mikołajowi II, carowi-męczennikowi.

A oni ciągle bawią się w globalizację. Udział przedstawicieli Rosji we wszystkich światowych spotkaniach w sprawie budowy globalnego, jedynego, ponadnarodowego społeczeństwa. A jaka rola przygotowywana jest dla Rosji, pomyśleliście o tym chociaż? I oto tenże wunderkind Nikiforow biega po studio telewizyjnym ze swoim światowym dowodem tożsamości. Żałosne to wszystko. I powtarzam jeszcze raz, oczywiście bardzo to smutne, że bardzo wielu spraw nie rozumieją przedstawiciele naszego duchowieństwa.

Budujemy, zajmujemy się działalnością misjonarską, organizujemy konferencje ku upamiętnieniu świętych, tych lub innych wydarzeń historycznych w życiu Cerkwi i nie widzimy co się wokół dzieje. I stąd wszystkie nieszczęścia. A my już dawno powinniśmy jak mieszkańcy Niniwy włożyć włosienice, posypać głowy popiołem i błagać Pana, błagać ze łzami, dlatego, że oprócz Boga nikt nie może zmienić obecnej sytuacji. I na tym oto kończę naszą audycję.

Koniec

Za: https://yadi.sk/d/28YccBF5hX6yS

Data audycji: 27.06.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *