Strona główna > Świat > Wydarzenia w świecie i w Rosji – zakończenie już blisko cz.2

Wydarzenia w świecie i w Rosji – zakończenie już blisko cz.2

Część I pod linkiem.

Transkrypt audycji radiowej wygłoszonej przez rosyjskiego pisarza prawosławnego, Walierija Pawłowicza Filimonowa w „Radio Słowo” dnia 11 lipca 2015 roku – cz.2

a

„The Washington Post” bada reakcję Rosji na sodomskie „małżeństwa” w Stanach Zjednoczonych i promuje Dobrynina jako człowieka wymagającego bardziej postępowych poglądów na kwestię sodomii. Możemy jeszcze przypomnieć, że senator Dobrynin był jednym z tych, ktorzy kategorycznie występowali przeciwko przyjęciu ustawy o, tak zwanej, gej – propagandzie, widzicie, nawet do tej nazwy wprowadzili to słowo „gej” chociaż to jest propaganda sodomska i lesbijska. Oto czego trzeba zakazywać. I teraz ten właśnie Dobrynin bez przerwy udziela wywiadów dla „Radio Swoboda”, które wzywa do, tak zwanej, tolerancji i rozpoczęcia dialogu z różnymi grupami społecznymi.

A oto decyzja Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych: „dzisiaj nasze państwo nie powinno odwracać się i robić wrażenia, że ta ostra kwestia nie istnieje, że wszystko jest w porządku, że mniejszość jest wszystkim usatysfakcjonowana, że żadnych problemów w stosunkach mniejszości i większości nie ma. W Rosji wcześniej czy później trzeba będzie ten problem rozwiązywać”.

„I dzisiaj trzeba już wcześniej myśleć o takich kwestiach, trzeba rozpoczynać dyskusje prawne a u nas dzieje się zupelnie coś innego. Poziom agresji w stosunkach pomiędzy mniejszością a większością w tej kwestii kala nas” – mówi Dobrynin.

„Teraz nadeszła ta sama chwila, kiedy trzeba spokojnie omawiać ten problem i podjąć optymalne rozwiązanie. Najważniejsze to wyjść sobie naprzeciwko” – ciągnie Dobrynin.

O jakie to są chwyty, sami widzicie. A my wiemy czym kończą się takie debaty. No i korespondent „Radio Swoboda” pyta: „To jest wasza opinia? Wzywanie do rozumnego dialogu a nie do tego żeby karać, zakazywać, ograniczać, i tak dalej. Może jest pan gotów podjąć jakąś inicjatywę ustawodawczą?” I oto słyszymy odpowiedź Dobrynina: „Proszę wierzyć, że Dumie Państwowej i w Radzie Federacji, jest wystarczająco dużo ludzi z umiarkowanymi poglądami, myślących ludzi i dlatego ja nie jestem osamotniony”.

Zwróćcie uwagę na to, (tutaj śmiech), my wiemy, że tam nawet i lobby działa, składające się z sodomitów i lesbijek ale tym nie mniej kontynuując odpowiadanie na pytania „Radio Swoboda”, Dobrynin mówi: „Głównym naszym zadaniem dzisiaj jest powstrzymanie dzikiej idei antygejostwa, ktora jest popularyzowana w Rosji i żeby, nie daj Boże, nie zaszły jakieś przerażające następstwa. My wszyscy jesteśmy różni ale jesteśmy równi, niezależnie od naszych poglądów”.

Pytanie „Radio Swoboda”: „Zgadzamy się z wami w ocenie niebezpieczeństwa podwyższonego poziomu agresji w rosyjskim społeczeństwie, agresja rozprzestrzenia się nie tylko na kwestię mniejszości seksualnych ale i na liczne aspekty życia społeczno – politycznego. Akurat, w mojej ocenie, deputowani parlamentarni często występują jako propagatorzy tej agresji, w szczególności quasi – patriotycznej, antygejowskiej. Czy może pan pracować w ogóle z tymi ludźmi w parlamencie?”

Odpowiedź: „Bezwarunkowo i oczywiście każdy polityk wybiera swoją drogę ale ja uważam, że trzeba robić i mówić tak i tak, a koledzy powinni decydować co robić i co mówić. Ja jednakże myślę, że oni szczerze mogą nas poprzeć i tutaj widzę możliwości zmiany sytuacji. No i co, że jestem w mniejszości. Dzisiaj w mniejszości a jutro w większości” – powiedział w wywiadzie dla „Radio Swoboda” członek Rady Federacji z obwodu archangielskiego, Konstantin Dobrynin. Zacytowałem niektóre fragmenty z wywiadu tego obrońcy praw pederastów, lesbijek i innych zboczeńców, udzielonego dla „Radio Swoboda”.

(UWAGA! Pominięto mało istotny, dla sytuacji wprowadzania NWO w Rosji, fragment dotyczący propagowania przez jednego z telewizyjnych showmanów związków jednopłciowych)

I oto teraz przechodzę do najważniejszego, tego co dotyczy tego tematu homoseksualizmu. Powinniśmy to jasno rozumieć, że świat znajduje się na samej krawędzi. To są te wszystkie znaki o których mówi nam Pismo Święte, o których piszą Święci Ojcowie, to znaczy, że my dzisiaj widzimy niezmordowane pragnienie, tak zwanej światowej elity, ażeby zmiażdżyć dusze naszych współczesnych bliźnich, ujarzmić je.

Przypomnijmy ja apostoł Paweł mówił w Liście do Galatów: „Trwajcież i nie chciejcie znowu być pod jarzmem niewoli”. A co to za niewola? W pierwszej kolejności niewola duchowa, niewola grzechu. A co to takiego związki jednopłciowe, jednopłciowe małżeństwa, jak się to teraz różnie nazywa, to jest właśnie ta niewola grzechu i ta właśnie niewola jest propagowana dzisiaj w całym świecie i w tym, także, niestety, zaczyna się propagować i w Rosji. Szczyt wolności! Jakiej wolności? Jak mówią apologeci tej gejowskiej polityki, w cudzysłowie: „Człowiek czuje się maksymalnie wolny, może zawrzeć związek z osobą tej samej płci.

A to już jest robota, tak zwanych, inżynierów społecznych. Pisał o tym jeszcze John Coleman w swojej świetnej książce „Committee 300”, pamiętacie prawda? To jest manipulacja ludzką świadomością ogromnych mas ludzkich. A jak ja pisałem w swojej książce „Szagi Apokalipsisa” (Kroki Apokalipsy) i jak już mówiłem w swoich audycjach i pisałem w swoich artykułach, to co to jest takiego te jednopłciowe małżeństwa, to jest przede wszystkim cios w demografię, celowe zmniejszenie liczebności ludności i jednocześnie akcja przekształcania człowieka w kontrolowany element systemu.

Przecież ci zboczeńcy praktycznie, jak piszę w swojej książce „Szagi Apokalipsisa” (Kroki Apokalipsy), tańczą tak jak im Szatan zagra. Z nimi robią co chcą. I takie społeczeństwo bez zasad moralnych będzie oczywiście akceptować każde amoralne decyzje władz. Ja także o tym pisałem i mówiłem i w swoich artykułach o elektronicznej demokracji. Jak przecież tacy ludzie będą się prowadzić? Jak będą się zachowywać? A im to wszystko jest obojętne, nie interesuje ich.

I dzisiaj powinniśmy przede wszystkim pamiętać o tym, że upadek duchowo – moralnych wartości w historii zawsze prowadził do upadku cywilizacji. Aż do jej zniszczenia, unicestwienia. Oznacza to, że tę epidemię trzeba koniecznie zatrzymać i prawidłowo powiedział ojciec Alieksiej Moroz, że dzisiaj każdy powinien napisać apel, nawet krótki, do prezydenta, do Matwijenki, przewodniczącego Rady Federacji, do Naryszkina, przewodniczącego Dumy Państwowej.

Ileż można przypominać jak zginęły biblijne Sodoma i Gomora i jak zginęło najpotężniejsze Imperium Rzymskie. Tylko poprzez służenie rozpuście. I powinniśmy dzisiaj nie tylko widzieć gdzie jest dobro a gdzie jest zło. Powinniśmy dokonać drastycznego wyboru ponieważ ludzkość rzeczywiście znajduje się na granicy ostatecznego upadku. To znaczy, że rozpasanie i rozpusta tej sodomii, zwyrodnialstwa, dosłownie przybliża najskrajniejsze czasy ostateczne i to jest oczywiste, że dzisiaj trzeba powstrzymać duchową nieprawość.

Powinniśmy pamiętać, że Rosja pozostaje jednym z punktów oporu prawdziwej moralności i twardo powinniśmy zwalczać tę nieprawość, i prawo dla nieletnich i tzw. małżeństwa jednopłciowe. Dlatego, że obronimy prawdę albo jej nie obronimy i od tego będą zależeć losy całej ludzkości.

C.d.n.

Przekład: RX

Za: https://yadi.sk/d/93b60F5nhoApm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *