Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wyciek radioaktywny z Fukushimy

Wyciek radioaktywny z Fukushimy

Fukushima

fukWiadomości z Fukushimy, których nie chcesz poznać

NYTimes: 400 ton wysoce radioaktywnej wody wlewa się codziennie do Pacyfiku z elektrowni Fukushima, informuje Tepco: To jest kryzys

NYTimes: 400 tons of highly radioactive water going into Pacific each day from Fukushima plant, says Tepco — Top Nuclear Regulator: This is a crisis

To najgorszy obrazek, jaki kiedykolwiek widziałem. Dla tych z nas, którzy myśleli, że są bezpieczniejsi w Ameryce Południowej, na półkuli wolnej od prądów rozwiewających promieniowanie bezpośrednio z Fukushimy po całych Stanach Zjednoczonych, to jest szok. Teraz widać, jak fałszywa to była wiara. Na tym zdjęciu i filmie widzimy, że La Nina dokonuje podziału prądu powietrznego i wysyła promieniowanie na Hawaje, a następnie do Ameryki Południowej.

W petycji skierowanej do senatorów USA: „Chociaż początkowe uszkodzenie trzech reaktorów w wyniku trzęsienia ziemi/tsunami z 11 marca 2011 r. (wiadomo już, że do uszkodzenia doszło w wyniku sabotażu – przypis), jakie nastąpiło ponad 2 lat temu, kompleks elektrowni jest wciąż bardzo niestabilny, stale dochodzi do wycieku, a promieniowanie stale wzrasta w powietrzu i w wodzie. Ocean jest coraz bardziej zanieczyszczony. Ssaki morskie na Zachodnim Wybrzeżu giną tysiącami, a dzieci zaczynają chorować. FDA nie testuje jedzenia pod kątem wykrycia skutków promieniowania, mimo że już wiadomo, iż wiele ryb jest skażonych, a są doniesienia o mleku, grzybach, wodorostach, że są one radioaktywne. Żaden urząd nie sprawdza tych doniesień”.

Próbki pobrane 08 lipca 2013 wykazały poziom rakotwórczego cezu-134 ponad 90 razy wyższy, niż był on w piątek, 05 lipca. Wynosił 9000 bekereli na litr, poinformowało Tokyo Electric Power (TEPCO).

To coś znacznie więcej, niż sytuacja awaryjna, ale nasze ludzkie umysły nie mogą ogarnąć skali tego niszczycielstwa, jakie rozpętało się na powierzchni całej planety.

Żyjemy oddychając zaprzeczaniem rzeczywistości i łykaniem oszustwa. To nasza rutyna. Teraz mamy coś naprawdę istotnego, co pozwala nam wyrwać się z tego stanu świadomości. Pozostając w stanie zaprzeczania, my sami powodujemy, że my i nasze dzieci chorujemy i umieramy szybciej, ponieważ zaprzeczanie to tak naprawdę stan lenistwa, nie robienia niczego, aby chronić siebie i naszych bliskich.

Najnowsze informacje z Fukushimy znaleźć można na tej stronie:

http://fukushima-diary.com/category/dnews/

źródło: http://drsircus.com/medicine/news-you-dont-want-to-read-about-fukushima

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.